Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nemasu

Seroxat - początki..

Polecane posty

Gość RE_X
Od kilku lat leczona jestem SEROXATEM. Mój lekarz (utytułowany specjalista) twierdzi że właściwy rezultat osiąga się podając ten specyfik bardzo długo. Przyjmuję 1/2 tabletki rano i naprawdę czuję się świetnie. Jest to minimalna dawka zapobiegająca nawrotom choroby. Ostatnio wypisuje mi zamiennik - REXETIN 20mg. W Aptece Tanich Leków za 1 poakowanie (30 tabletek) płacę 24 zł. Naturalnie recepta z P. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Brałam seroxat bez mała prawie 2 lata.Napisałam brałam bo od trzech tygodni nie biorę go i niby się nic złego nie dzieje...Mój psych bardzo sie ucieszył,że tak ładnie sobie sobie bez niego radzę:classic_cool::classic_cool: obym sie przedwcześnie nie cieszyła...On pojechał w góry,a mnie sie skończyły tabletki i rodzinny nie chciał mi ich przepisać i tak rada nie rada z dnia na dzień zostałam bez seroxatu.Niestety,mimo,że leczyłam się prywatnie 2 lata,nie zapisał mi Rexetinu tylko non stop seroxat.Dopiero się w necie dowiedziałam,że ma on swoje odpowiedniki. Pozdrawiam gorąco wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elviska
powinnas napisac skarge na lekarza rodzinnego ktory ma obowiazek wypisac Ci lek w takiej sytuacji w jakiej bylas (nieobecnosc lekarza) to nie zaden lek narkotyczny zeby mogl Ci go odmowic,jestem zszokowana takim podejsciem lekarza!!!!!!!!!!!! ja wielokrotnie mialam wypisywany lek przez innego lekarza.......dobrze ze znioslas tak dobrze brak tego leku ale co by bylo gdybys zle sie czula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaaa23...
Witam.Dzisiaj szosty dzien biore Paxtin - to podobno odpowiednik Seroxatu.Musze przyznac ze trzymam sie calkiem dobrze.Rano biore Afobam, ale tylko przez dwa tygodnie.Troszke pobolewa mnie glowa, jestem senna a rano po przebudzeniu jakos dziwnie sie czuje, trzese sie i czuje niepokoj.Po Afobamie zaraz przechodzi.Czy tak bedzie gdy przestane brac Afobam? Moze to sa skutki uboczne Paxtinu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
Z tego Co Ja moge Ci napisac to nie wina afomabu:)Tez go biore..miedzy innymi...Tak rzesly mi sie rece co rano po seroxacie:)Przejdzie,zapewniam:)Nadal czekam na info o Xetanorze:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaaa23...
ABC...123 Dziekuje za odpowiedz.Wiesz, z tego co wiem Xetanor to dokladnie to samo co Seroxat i Paxtin, roznia sie tylko cena i nazwa a sklad dokladnie ten sam.Ja mialam recepte na Xetanor a pani w aptece dala mi Paxtin, ktory jest o polowe tanszy od seroxatu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
Mam do was jesze jedno pytanie...Jak wiekosc z was wie Cierie na napadowy lek ,i Panike...ale...kilka dni temu,lezalam z corka w lozku,i poczulam niepokoj,ale zanim wzielam tablrtke tylko jedna mysl krazyla mi po glowie.....ze ktos chce mnie otruc...dlaczego>skad ta mysl?jestem tym przerazona...dlacego tak pomyslalam????:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie wie co sie dzieje w naszych głowach... też mam lęki ale wtedy staram sie uspokoić i przytulić do ukochanego i wtedy mi przechodzi. Powiedzcie mi jak już zbliża się czas żeby wziąć drugą tabletkę chce wam sie strasznie spać i nie umiecie przestać ziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaniczka,jesteś pierwszą osobą która mówi o tym niekończącym się ziewaniu.Miałam identycznie jak Ty,tyle,że z czasem jakoś minęło.Nie biorę seroxatu,nic nie biorę na razie,może sie nerwiczka odczepiła ode mnie:classic_cool: OBY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaaa23...
Hehe ja tez ziewam strasznie, az mi sie w glowie kreci od tego ziewania.Spie jak zabita, rano nie moge sie obudzic.ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę sie że nie jestem sama to jest straszne wchodzę do sklepu sklepowa pyta co podać a ja jej ziewam :-P dzisiaj wstałam o 11.30 a buuuuuu tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaaa23...
A ja ziewam coraz rzadziej, rano juz tez czuje sie inaczej.A dopiero 10 dni biore Paxtin ( Seroxat).Czuje sie tez lepiej psychicznie.Czyzby to juz lek tak wczesnie zadzialal czy to moze jakis efekt placebo? :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! z tego co się orientuję to po 10 dniach juz jest widoczna poprawa nastroju i ogólnie nie masz tylu lęków i to jest normany czas kiedy zaczynają działać leki. U mnie poprawa była po 2 tygodniach. Seroxat jest boski. Czasami tylko wieczorami wpadam w dołek. Pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
Wiecie Co...Jak bralam seroxat,to po jakims czasie czulam sie szczesliwa...po xetanorze...mam jakies doly,wachania nastroju,potrafie byc wsciekla,i nie wiem dlaczego....wkurza mnie to..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice z Krainy.....
Cześć wszystkim. Mi seroxat pomógł właściwie natychmiast jak tylko przeszła ta nadmierna senność i wata w głowie. Chyba tylko z tydzień. Wieczorami czułam się normalnie za to kilka minut po wzięciu tabletki ledwie kontaktowałam z ziewaniem oczywiście i jeszcze takim uczuciem zaciskania sie przy tym gardła - co dla mnie było nowością, jeśli chodzi o nerwicowe objawy. Z widzeniem też było kiepsko - efekt rozmazywania się obrazu. Dzięki za wypowiedzi biorących leki o podobnym składzie do seroxatu. Wspomnę o tym przy następnej wizycie. Miałam kiedyś taką propozycję w aptece gdy nie było seroxatu, ale bałam się na własną rękę zamieniać.Pozdrawiam wszystkich cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldorcia
jestem od 4 dni na seroxacie (20mg) i mam problem. stwierdzono u mnie nerwice lekowa. mam to dziadostwo od ok 3 miesiecy. a objawy-ceły ten czas mam cos jakby kluche w gardle lub jakis kolek, ucisk w klatce piersiowej co powoduje, że mam plytki oddech i wrazenie że zaraz sie udusze cos kiepsko widze i mam zwroty głowy. czy ta są efekty poczatków brania leku czy poprostu to nie dziala? czy mam brac dalej czy odstawic? pomóżcie bo nie wiem co mam robić dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczekaj jak minie 14 dni od początku brania powinno sie wszysko ustabilizować. Warto bo seroxat działa super. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
a czewmu mi po Xenanorze nie jest lepiej?Juz 3 tydzien na nim jestem...moze powinnam wrocic do seroxatu?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldorcia
czy myslicie, ze te dusznosci i tem kolek w gardle to skutki nerwicy? wczesniej tego nie miałam. czy po seroxacie mi przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notak
WSZYSTKO JEST FAJNIE Z TYM SEROXATEM, TYLKO JA PO NIM OKROPNIE TYJE, WZMAGA APETYT I CIAGLE BYM JADLA, A JAK U WAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
Ja przytylam po seroxacie 5 kilo,ale mi pomogl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia_79
hej ja też tyje i tyje ograniczam jedzenie i tak tyje ale wole jesc i sie dobrze czuć hehe seroxat to bardzo dobry lek tylko zasatanawia mnie jedno dlaczego musze brac orginalny seroxat a nie zamiennik tanszy dr, powiedziała żebym ten orginalny brała ile płacvicie za niego ja dziś wykupiłam za 44 zł w innych aptekach drorzej płaciłam pozdrawiam justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.dorcia
mi dupsko rośnie i bez leków. mam nadzieje, że to tylko chwilowa kluska bo bardzo utrudnia mi życie, nie mogę przez nią spać bo mam wrażenie, że się uduszę i wogule jakoś mi tak dziwnie jakbym coś połknęła i to gdzieś mi stanęło, aż mnie boli klatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
Pysia,mozesz zapytac swoja lekarke dlaczego wlasnie orginal?Bylabym ci bardzo wdzieczna....Ja biore zamiennik teraz i Jakos czuje roznice,i chce chyba wrocic do seroxatu...spytaj ja prosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.dorcia
czy przy braniu seroxatu macie podobne dolegliwości? klucha w gardle, takie dziwne uczucie w klatce piersiowej-jakby rozpieranie-, oraz mocne bicie serca(nie szybsz ani wolniejsze tylko takie jakby miało wyskoczyc), dziwne drżenie nug, coś jakby z waty i zawirowania w glowie? czy to normalne czy moze cos sie dzieje i ja nie powinnam brać tego leku? prosze o pomoc bo nie wiem co mam robic dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia_79
l.dorcia to normale to minie za jakiś tydzien , dwa i bedzie coraz lepiej i lepiej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.dorcia
dzięki PYSIA. mam nadzieje, ze masz racje bo to trwa od trzech miesięcy i chciałabym żeby sie już skończyło. a seroxat biorę od tygodnia, być może to jeszcze za krótko na jakąś drastyczną poprawę? pobierzemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×