Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nemasu

Seroxat - początki..

Polecane posty

Gość pysia_79
witam dawno mnie tu nie było, ale znowu jestem jestem tak nakrecona przez ten seroxat że nie usiedze w domu ale wieczorem jestem padnieta i ide spac z kurami , ale moż sie denerwuje bo nie mam ochoty na sex przytyłam nie wiem nie jestem pewna z jakiego powodu są dwa albo od seroxatu albo przestałam brac pigułki po nich własnie waga stała a nawet zchudłam jesnoczesnie przestałam brac pigułki i zaczełam zarzywasc seroxat ja tez mam wzrost 1,55 i waga 63 kg a ty jaką masz wage? pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak na razie biorę Seroxat od miesiąca i muszę się pochwalić że schudłam 5 kilo :) ale to dlatego że przestałam się pocieszać słodyczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaton
witam, witam :) od tygodnia nie biorę seroxatu. przeżywałam męczarnie, ale coraz bardziej dochodzę do siebie. przestalo mnie juz mdlić, tylko wciąż mam wrażenie, że mój łeb eksploduje... jednocześnie na 19.12 mam umówioną pierwsza wizytę u psychoterapeuty! boję się koszmarnie. wiem, ze to jedyna droga do pełnego wyleczenia, ale... pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
Czesc dziewczynki:)Pysia :)Iwonka:):*musze wam cos napisac....miesiac temu,sama niewiem dlaczego,i po cpo to zrobilam...odstawilam seroxat.......czulam sie przez pierwszy tydzien,jakby mnie nie bylo,bylam tak slaba ze nie moglam corki do przedszkola zaprowadzic,...czulam sie jakby moja dusza wychodzila z ciala......niepotrafie inaczej tego opisac.....potem minelo...a teraz wrocily wszystkie stanyLekowe,ataki paniki...wszystko...i juz wiem ze zrobilam ogromny blad.....Natychmiast chce wrocic do seroxatu...zrobilam glupote....bez konsultacji z moim psychiatra odstawilam ten lek...niewiem dlaczego...mialam trudne dni....bylo mi wszystko jedno Co sie ze mna dzieje....ale Teraz jest jeszcze gorzej.....Teraz mi sie zyc nie chce...!!Dlatego bede nadal kontynuowala leczenie...i spowrotem wroce do 40mg seroxatu:)Pozdrawiam Was bardzo goraco i serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice z Krainy.....
O kurcze ABC..123....trzymaj się i jak najszybciej śmigaj do doka. Właśnie dlatego też boję się odstawienia, tym bardziej, że jak się zdenerwuję to po dwóch dniach tak mnie łupie w mięśniach i w głowie, że aż boję się pomyśleć co by było gdybym tego nie brała. Dziś miałam dylemat czy wzięłam już tabletkę czy nie i za żadne skarby nie mogłam sobie przypomnieć czy ją połknęłam czy tylko mi sie zdawało. Słyszałam że zwiększona dawka też daje kopa jakby się wzięło pierwszy raz. Połknęłam i....przeżyłam;-). Och losie... jeśli chodzi o wagę to ważę pewnie ok 63 a wzrost 161 cm, w sumie nie jest jeszcze źle tylko najgorsze jest to że ciągle przybieram i w niczym starym się nie mieszczę. Wcześniej byłam chuderlakiem - też niedobrze. Ograniczyłam słodkości i podjadanie między posiłkami. Trzymajcie się i piszcie tu troszeczkę:-) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALICE Z KRAINY..... Gdybym wazyła 83 kg to bym szczęsliwa była:classic_cool::classic_cool: Tyle wazyłam rok temu ,super się czułam i dobrze wygladałam:-) Teraz....uffff.....nawet nie mówię bo wstyd.Ale z 15 kg mam do zgubienia i nie wiem czy w moim wieku to jest do wykonania.... Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
Alice...No trzymam sie Jakos,narazie Na Afobamie bo nic innego nie mam...no Ale Jak Łek przychodzi to pomaga....tylko strasznie mnie muli.......No tak,do lekarza pobiegne szybko......Bo zdaje sobie sprawe ze zrobilam blad:(...Trzymajcie sie dziewczynki..Pa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
Zle sie czuje,Jest z was ktos tu?..Chyba Lęk teraz do mnie wraca,a Jestem sama w domu z Coreczka:(Ja normalnie zwariuje z Tymi atakami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia_79
witaj ABC nie wariuj nic sie nie dzieje i nic ci sie nie stanie czytałas książke leki fobie depresje? pomyś o córce idą świeta bedzie dobrze ja czuje sie świetnie jestem po tym leku nakrecona nie usiedze w miejscu ciągle gdzies wychodze kiedys siedziałam w domu bo w nim najlepiej sie czułam a teraz na odwrut musze z domu wyjsc bo nie usiedze w nim wiem że to trudne ale tobie nic sie nie stanie nie mysl o tym wiem że to cieżko jest bierzesz seroxat?dalej ja chyba nigdy z niego już nie zrezygnuje dlaczego? boje sie że znowu bede sie żle czuc pozdrawiam WESOłYCH śWIąT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
No wlasnie pysiu...Jeszcze nie wrocilam do seroxatu:)Moj psychiatra przyjmie mnie dopiero 4 stycznia...teraz łeki wracaja do mnie codziennie...juz mam dosc....mam codzien lykac Afobam i chodzic pijana po nim??Wiecie moze czy jest jakis lekarz dyzurujacy..ktory wypisal by mi seroxat,kiedy moj lekrz jest dopiero w styczniu...tylko cholera jakmam go brac po 1,5 miesiecznej przerwie?Od razu 40 mg,tak jak bralam....czy znow zaczac od poczatku??Pomozcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice z Krainy.....
ABC..123 mi ten lek wypisuje lek rodzinny, wypisują go też neurolodzy, wiem bo mnie leczy neurolog i to on mi go wypisał, może na pogotowiu dyżurujący neurolog Ci wypisze jeśli jest oddział neurologiczny w szpitalu, lub jakikolwiek inny lekarz dyżurujący. Powiedz jaka jest sytuacja. W końcu po to jest pogotowie. A może wizyta domowa psychiatry, wiem, że prowadzą taką praktykę. Mi też ostatnio zabrakło, nie łykałam trzy dni. Myślałam że coś sie będzie działo, ale na szczędźcie nic. Teraz łykam wieczorem bo tak mi sie poprzestawiało. Pozdrawiam i życzę spokojnych rodzinnych świąt. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia_79
abc ja przez miesiąc brałam po połówce lek. kazał brac 2 dnni pół a potem całą jak łykłam całą na noc to myslałam że umre rano szok oczy mi z orbit chciały wyjsc trzesłam sie jak galareta i lekarz kazał po pół brac po miessiacu wziełam całą i było ok organizm sie przyzwyczaił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm....
Mozna brać przez tydzień po połówce, potem całą. ABC.., jesli na pogotowiu pokażesz lekarzowi pudełko, ulotkę, to bez problemu powinien Ci lek przepisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
dZIEKUJE WAM BARDZO ZA RADY!Wlasnie zaraz wychodze z mala i ide na stacje pogotowia,powiem ci i jak,i poprosze by mi przepisal,zaczne brac dzis spowrotem,dopuki nie skontaktuje sie z lekarzem,bede brala po polowce lub calej,narazie...dziekuje jeszcze raz pozdrawiam Goraco:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę seroxat już chyba 1,5 miesiąca. Lekarz przepisał mi też leki na sen bo po seroxacie nie mogłam spać. Jednak jak biorę tabletki na sen rano mam straszny problem ze wstaniem. Boję się odstawić tbl na sen bo nie chcem się męczyć w nocy. I co tu wybrać. Aha biorę 20 mg seroxatu dziennie.Czy to nie za mało? Jak poznać że to wystarczająca dawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia_79
ja biore jedną tabletke i mysle że to mi starcza bo bardzo dobrze sie czuje a na sen biore sobie czasem chydroxyzyne przed snem i spie jak zabita nic mnie nie rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice z Krainy.....
Ja tez biorę 20 mg seroxatu jakieś 8 mcy rano, i nie łykam nic poza tym. Mam przepisany cloranxen, miałam go brać na noc by uspokoić nerwy, ale nie czułam takiej potrzeby, bo i tak sypiam jak zabita. Mnie seroxat na początku zwalał z nóg, teraz też trochę przymula, zazwyczaj ucinam sobie drzemkę w dzień. Ostatnimi czasy jak łykałam go wieczorem miałam wrażenie, że w ciagu dnia byłam mniej śpiąca. Kto z was też ma wyznaczona wieczorną porę na łykanie i dlaczego. Zastanawiam sie czy nie przestawić się, bo wtedy w dzień mam jakoś więcej wigoru, a może to sprawa pogody, już sama nie wiem. napiszcie o swoich spostrzeżeniach na ten temat. Ogólnie jak pisałam wyżej, jest super, tylko ta senność... Blaniczka Napisz jeszcze o jakiej porze łykasz seroxat. Może powoli zmniejszaj sobie dawki leku na sen, by potem w ogóle zaprzestać. Może Twój organizm przyzwyczaił sie już do seroxatu i nie reaguje już bezsennością. Myślę, że dawka jest optymalna, większość z nas taką łyka. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!! ja łykam seroxat zawsze rano! Nie wiem czy to jakaś róznica rano a wieczór? Ostatnio mam duze kłopoty ze spaniem ;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź. Tak właśnie zrobiłam odstawiłam leki na sen i jest mi już lepiej. Biorę seroxat rano i po obiedzie:) już jest mi lepiej. Mam nadzieję że nie przytyję po nim. Ogólnie polecam jest mi znacznie lżej żyć dzięki niemu :). Na c go bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
BLANICZKA....Ty tez bierzesz 40 mg?napisalas ze bierzesz rano i po obiedziedzie..Pytam bo niewiem czy jest jakas roznica,Bo ja biore odrazu 2 rano....A biore go Na lek napadowy i ataki paniki:)Pozdrawiam Serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
Wiecie co...dzis moja psychiatra przepisala mi Xetanor..bo to niby to samo co seroxat,ale tanszy..nie no jestem zachwycona cena...tylko....czy rzeczywiscie dziala tak samo?Wiem,to tez paroksetyna...ale..sama nie wiem...czy ktos z Was bierze ten lek,i moze mi powiedziec czy nie ma zadnej roznicy??pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę 40 mg rano jedną i po południu bo jak brałam rano to działanie leku słabło pod wieczór i miałam schizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
Dziekuje Blaniczka za odpowiedz:) Czy ktos mogly mi odpowiedziec czy bierze Xetanor?:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że jest małe zainteresowanie topikiem. O ile wiem wiele osób bierze seroxat z tym lekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia_79
witajcie ja biore tylko seroxat i jest mi bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tańszy odpowiednik seroxatu to
to paxtin ja placę za niego ok 30z.jest to identyczny skad seroxatu,poproście swoich lelarzy,po co pacić dwa razy drożej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×