Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poleczka86

dietka na której szybko sie chudnie!!!

Polecane posty

Gość startujemyyyyyyyyy
Zaczynam od jutra!!!!!!!! Kto sie przyłączy???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizabethhhh
ja na tej diecie przytyłam:( uwazajcie ,bo płatki są szakenie kaloryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnatally
Cześć dziewczyny :-) Nigdy nie miałam problemów z wagą... do czasu...strasznie przytyłam w Dojczach na fast foodach :-( Koszmar... Schudłam 3 kg, ale to początek góry lodowej... :/ Mam 175 cm i waże 68 kg... chciałabym schudnąć i wrócić do mojej wagi 57 kg... mam nadzieje, że wy mi w tym w pewnym stopniu pomożecie... i będziemy wzajemnie się wspierać... Powiedzcie mi jakie stosujecie diety...? I Pozdrawiam, wielka buzia Motylki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poleczki 86
gdzie jesteś załozycielko topiku? Powiedz proszę jakie są twoje wyniki wagowe? Nie wiemy czy mamy się nadal odchudzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
co sadzicie o tej diecie???? kto ja stosował?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrysia
mam jeszcze jedno pytanie czy zalewamy to zimną wodą czy ciepłą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucynka8721
pomurzcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucynka8721
pomurzcie mi utrzymać wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka1320
Sama nie wiem czy zaczav ta dietke? A co jak nie schude 10 kg tyljko jeszcz e na dodatek przybiore na wadze te 10 kg?????????????????;(;(;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nysia89
ja mam 172 cm i 54 kg, chciałabym szybko schudnąć, ale chyba nie wytrzymam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba146
poleczka-waże tyle co ty i dąze do 60kg jestem na diecie norweskiej i nie narzekam trwa ona 2 tyg. po tej diecie wypróbuje twoja ;) jeśli zadziała stawiam piwko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaasiulaaa
chciałam zapytać czy ta dieta sie sprawdziłą z 1 str. ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malabeata
hej wszystkim ja tez postanowilam zzucic troche kilo zwlaszcza brzuch masakra taka pileczka jest 10 kg. bylo by w sam raz ale czy efektu jojo niema sie po takiej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Lenka-
Bandi - nie zgadzam sie co do liczenia kalorii. Kiedys bylam kluska, a nie jadlam wiele. Przeszlam na diete pelnowartosciowa (jadlam i bialka i tluszcze i weglowodany, tylko nie laczylam tluszczy z weglami, no i jedzenie niskoprzetworzone, chleb, ryz i makaron tylko brazowe, oliwa z oliwek, duzo warzyw) i jedzonko mi tak smakowalo,ze wpierdzielalam podwojne porcje. Kalorycznie jadlam duzo wiecej niz przed dieta (chocby dlatego,ze mieso czesto jadlam z zoltym serem,zeby dostarczyc prawidlowej ilosci bialka), a mimo to schudlam 15kg w 3 m-ce. Przypuszczam,ze ludzie na dietach proteinowych tez dostarczaja wiecej kalorii niz przed dieta a tez chudna. Kalorie to sciema dla producentow produktow niskotluszczowych i niskoslodzonych.. Robia niezla kase, a popatrzcie na sklad jogurtow dietetycznych - zawsze maja jakies na maksa szkodliwe skladniki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iło
schudniesz ale tydziń luzu odbijesz drugie tyle na bank sprawdziłem lepiej jeść normalnie podzielic na 5-6 pośiłków i codziennie 5-8 km trekingu chudniesz 1-3 kg tygodniowo i jest cacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iło
schudniesz ale tydziń luzu odbijesz drugie tyle na bank sprawdziłem lepiej jeść normalnie bez słodyczy napoi gazowanych podzielic na 5-6 pośiłków i codziennie 5-8 km trekingu chudniesz 1-3 kg tygodniowo i jest cacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosik819
Witam, od jutra zaczynam . Po drugiej ciąży nie mogę schudnąć wygladamfatalnie i tak się czuje , mam nadzieje ze schudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na tej diecie przez chyba dwa tygodnie nie całe . Brzuch zrobił sie bardziej płaski . Ale to ze nie czuje sie głodu nie jest prawdą , czuje sie go ale mniej niż na innych dietach tego typu i jest do zniesienia . ; ) Ja zaparzałam płatki wodą i zostawiałam na pare godzin . Póżniej można dorzucić suszoną żurawinę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galvus-korzystam
Korzystałyście z leku co się nazywa Galvus? No bo szukałam komentarzy o preparatu Galvus i chciałam Was zapytać. Może moglibyście cokolwiek napisać mi o tym leku? Jest sens go kupować, znacie jakieś zamienniki? Tu jest trochę opinii o Galvus: http://www.listalekow.pl/galvus/ - uważacie, że to rzetelne informacje? Nie chciałabym się przejechać i zmarnować bezsensownie pieniążki, dlatego czekam na Wasze cenne rady. Z góry dziękuję za wszystkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również stosuję błonnik naturalny daje super efekt oczyszczania organizmu a w dodatku pomagają chudnąć dzięki dużej ilości błonnika. Błonnik stosuję 2 miesiące, cera sie poprawiła i schudłam 6 kg:) wcześniej kupowałam lokalnie ale znalazłam taniej w internecie bardzo dobrej jakości. http://www.sklep-vitality.pl/produkty-sypkie/455-blonnik-naturalny-360g-witalny.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śniadanie musi być przede wszystkim : np . ta owsianka, czy nawet kasza manna ; ) obiad , właśnie jadłam normalnie plus do tego ćwiczyłam : troszkę biegałam , dystans na ok 5 km co 2 dni i na kolacje .. 2 jabłka , chyba ,ze juz nie mogłam wytrzymać to zjadłam czarny chleb ; ) i baardzo dużo schudłam , na 3 tygodnie 12 kg ; ) kto spróbuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulscje tylko pozazdroscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimprincess
któraś się na to pisze ? :) mam do zrzucenia 5 kg.. zaczynam od jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanko a przy tej diecie się też ćwiczy albo np jeździ na rowerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chciała bym sie do Was dołaczyć. Ta woda ma być ciepła? Znaczy się taka zagotowana w czajniku? Bo nie za bardzo to rozumiem. Dwie łyżki stołowe zalać wodą i zaparzyć.? Czyli ile mniej więcej czasu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Ta dieta wydaje się całkiem nie zła :) Od kilku dni intensywnie ćwiczę i udało mi się już schudnąć 2kg. Wszystko idzie w dobrą stronę. Lecz niestety mam ciągle chęć na jedzenie. Powiedzcie Mi, czy jedzą taką owsiankę z rana, to do obiadu da się wytrzymać i czuć się w miarę "pełnym"? Próbowałam kilku diet, tyle że w większości nich jest tzw. regularne jedzenie, na to niestety nie mam czasu i często jadę na samej kawie i papierosach.. A no i przede wszystkim powinnam jeszcze zapytać co można jeść na obiad? Nie chcę się przecież głodzić tylko rozsądnie schudnąć .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WIECIE CO;DZIEWCZYNY ; KAZDE Z TYCH ZAKLADANYCH FOR TO NAPRAWDE JAKIS TOTALNY BEZSENS; BYLA ZALOZYCIELA 2""POLECZKA""I JAK BYLA TAK TEZ SIE ZMYLA: KAZDY WPADA I WYPAPADA;ATAKUJE SIE NA WZAJEM I CO Z TEGO WYNIKA??? NIC ;POPROSZU NIC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×