Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poleczka86

dietka na której szybko sie chudnie!!!

Polecane posty

zabka24 - jabłek nie lubię zbytnio... Chyba, że są twarde i soczyste, ale moja mam zawsze twierdzi, że takich nie było w zieleniaku... :( A ten Boldaloin może spróbuję, bo ja właśnie mam problem, że po wszystkich środkach przeczyszczających boli mnie brzuch, oprócz tego Ispagulu... A ile on kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pariss
Naturalnym preparatem na opróżnianie jest również cukier mleczny. Kilka razy przywoziłam sobie go z Niemiec. Raz kupiłam na rynku u babki, która ma różne niemieckie słodycze itp. Polecam. Jest zupełnie bez smaku i nie słodzi . Dodawac go można do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ceny Boldaloinu to nie jestem pewna,ale wydaje mi sie,ze cos kolo 6 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki! Na tyle moge sobie pozwolić... Jutro zakupię i zobaczymy. Mam nadzieję, że będzie odpowiedni. A może ktoś ma jeszcze inne podpowiedzi? No i w ogóle jak wam idzie? Coś tu na topicu cichutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ze nas coraz wiecej. Widzę ze poruszyłyscie smutny temat zaparc... smutny bo mnie tez dotyczy:( myslalam podobnie ze po tych platkach to pojdzie jak nic, a tu rozczarowanie. Zaczelam pic czerwona herbatke ale na razie efekt mizerny. Dietka jest fajna, bo nie czuje zupelnie głodu, a poza tym ja lubie platki owsiane. Pozdrawiam Was serdecznie i zycze wytrwalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaakaa
ja schudlam 2kg od piatkuna tej dietce:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj rano wypiłam tylko kawusie i przed pół godziny jadłam 2 łyżki płatków, no i powiem szczerze ze tak się tymi dwiema łyżkami najadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarzebinka
do taakiej -jesli w ciagu 3 dni schudlas tylko 2 kg to bardzo malo bo na tej diecie mialo sie chudnac 10kg w ciagu 14dni,poza tym najszybciej waga spada na poczatku,potem sie zatrzymuje,mhmm cos mi sie wydaje ze sporych efekow na tej diecie nie doczekacie sie no coz platki owsiane maja sporo weglowodanow a one jw nie ulatwiaja chudniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szur szur
do gwiazdki malej-nie mąć w glowach "normalnym inaczej"jakąś chora zmyslona dieta......taka dieta nie istnieje moja pannico,pff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaakaaa
do jarzebinki--->> skad Ty sie urwalas:)? 10kg wciagu tyg??? haha smieszna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaakaaa
czy tam wciagu 14 dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaakaaa
Ojaaa to kazdego indywidualna sprawa czy sie odchudza czy nie,czy jest gruby czy chudy, je platki owsiane,czy paczki na sniadanie.Jarzebinko jesli to Tobie nie pasuje,to zachowaj to dla siebie tak?tak bedzie lepiej.A Ty pewnie sie w ogole nie odchudzasz,bo nie musisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łyżka suchych płatków owsianych ma ok. 40 kcal. 4 łyżki ok. 160. W 100g. płatków jest 67g. węglowodanów. W czterech łyżkach mniej niż 30... Od takiej ilości węglowodanów, zwłaszcza, że w tym zawarty jest błonnik, nikt jeszcze nie utył! Więc przestańcie się czepiać. To nie jest ani lepsza, ani gorsza dieta od innych. :) Każdy ma wybór. Pozdrawiam, życzę sukcesów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki gruby miś że nas bronisz... Właśnie! JAK KOMUŚ NIE PASUJE TO \"WYPAD\"! Nie to żebym była nie grzeczna, ale proszę nas tu nie obrażać... Jak ktoś uważa, że ta dieta jest bez sensu to pozostaje nie stosować i nie udzielać się. DO WIDZENIA WSZYTKIM NIEPRZYJAZNYM! Psujecie nam tylko zapał i chęci :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest Li-o :) ale juz ja wam strace zapal, ja jestem pelna zapalu. Skonczylam wlasnie cwiczyc, tylko ze troche ociezala jestem bo okres dzis dostalam :( i nic mi sie nie chce ale dalam rade i cwiczylam przez 45 min :D Pozdrawiam wszystkich i zycze duuuzo zapalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wcinam nasz przysmak :P Smacznego dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarzebinka
taaakaaa do jarzebinki--->> skad Ty sie urwalas? 10kg wciagu tyg??? haha smieszna jestes " to wczytaj sie w pierwsza str i sama zobacz ile schudnac obiecuje zalozycielka tematu-10kg w ciagu 14 dni[tak napisalam analfabetko a nie tydzien!!!potrafisz czytac ze zrozumieniem? raczej masz klopoty,polecam sesje u reedukatora do innych:zawartosc weglowodanow utrudnia odchudzania,chyba ze zrobicie z tego diete katorznicza czyli glodowa-a wtedy to zadna dieta ,po prostu glodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andżelina
może i płatki mają węglowodany ale my ich nie jemy na kilogramy, pozatym gotowane na wodzie są lekkostrawne i dobrze działaja na układ pokarmowy zwłaszcza na jelita, polecam także maślanke zamiast tabletek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mi sie po prostu pisac nie chce jak widze takie madre paniusie,ktore to niby wszystko wiedza i sa najmadrzejsze (to a propos jarzebinki). Pytam: CO Z TEGO ZE PLATKI MAJA WEGLOWODANY????? To przeciez wcale nie ma byc dieta bezweglowodanowa. To bzdura,ze weglowodanow nie powinno sie jesc. Owszem, nie powinno sie jesc weglowodanow prostych, czyli pszennych bulek, pszennego chleba, drozdzowek, paczkow itp. Ale weglowodany zlozone, takie jak pelnoziarniste zytnie pieczywo, pelnoziarniste platki sa jak najbardziej w diecie wskazane bo sa ZDROWE i nasz organizm ich potrzebuje. Oczywiscie,ze nie nalezy ich jesc bez umiaru, ale ograniczone ilosci sa wrecz pozadane. Poza tym,jak juz ktos wczesniej stwierdzil, dobor diety to sprawa bardzo indywidualna. Jeden bedzie chudnal na takiej diecie, inny nie. Dlatego blagam,jesli macie zamiar krytykowac i nas zniechecac do diety,to DARUJCIE SOBIE! Naprawe bardzo nas podnosi na duchu, gdy kolejna madrala tutaj wchodzi i nas doluje. W diecie 50% sukcesu stanowi nastawienie psychiczne, a tacy sceptycy i malkontenci jak wy rzucacie nam dodatkowe klody pod nogi. Nie wiem jak inne dziewczyny, ale ja te diete traktuje jak swojego rodzaju eksperyment. Jak schudne-bede sie bardzo cieszyla. Jak nie schudne- trudno, po prostu do tej diety juz nie wroce. Przy czym w te 10 kg w 14 dni nie wierze, bo trzezwo mysle. I hce zeby bylo jasne: NIE ZYCZE sobie niczyich \"zyczliwych\" rad, ani uszczypliwych uwag. To moje cialo, ja wiem najlepiej,co mu sluzy, a co nie, bo wiem jak sie po roznych produktach czuje. Wiec pozwolcie,ze to ja bede decydowala,co chce jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie mialo byc \"chce\", a nie \"hce\", przepraszam za literowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaka
Zabko24-twoja wypowiedz jest tak zenujaca ze juz mnie przeczyscilo ze 3 razy bez srodkow chemicznych,zalosne jest to co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego zalosne? Moglabys uzasadnic wypowiedz? Ja w moim poscie nie widze nic zalosnego, wiec moze mnie oswiecisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 kg w tydzien? eeee... chyba cos sie komus pomylilo.. nawet bedac na glodowce sie tyle nie schudnie ;] pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mysle,ze z tymi 10 kg sie komus pomylilo :D Ale uwazam,ze 3- 4 kg w dwa tygodnie jest jak najbardziej realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calkowicie sie z Toba zabka zgadzam :) 3-4 w 2 tyg to tak, ale nie 10 w jeden :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 kg w tydzień? chyba jak sobie tasakiem obrąbie to tyle zrzucę- ale topik mi sie podoba bo chociaz sie nie kłocicia jak gdzieniegdzie na tym forum- ale popieram zimaka10- jak 10 kg mniej to chyba przy głodówce... ale dieta brzmi rozsądnie - chociaz trudno ja utrzymac jak i inne diety i chyba duz trzeba pi ? Trzymam kciuki ja niestety juz nie mam sily na diety- Was wiec podziwiam- i biore inne wspomagacze- ale wasza zawzieta postawa na pewno motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×