Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poleczka86

dietka na której szybko sie chudnie!!!

Polecane posty

Gość Ash.......
jullia napisala ze"...fionka 55 .. chyba troszke przegiełas,musisz wiedziec ze to forum publiczne .kazdy ma prawo wypowiadac własne myśli,krytyka...owszem ale zdystansowana oparta na prostych nie raaniacych nikogo słowach..to dobrze ze przeprosiłaś Li-o lecz..chyba jest za póżno" popieram forum publiczne dlategoz i fionka!!!!!!!!!!! ma prawo wpisac swoja opinie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell
racja,w wypowiedzi Fionki ni ma nic gorszącego,dzirewczyny nie unoscie sie honoremz byle glupstwa,przestancie sie klocic🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Li-o papapa
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie lubiłam kłócących sie pomarańczy...:P Co do dietki mija mój 5 dzień, jeszcze sie nie wazyalm zrobię to za 2 dni. jezeli dla kogos ta dieta jest za przeproszeniem o dupe rozbić, mam jeden prosty spsob. Nie podoba sie- nie stosoj. Proste jak slonce palace w dupe prazące :). Niekotrym odpowiada jedzenie szpianaku i jajek, innym to nie pasuje. Ludzie cieszcie sie, że kazdy jest inny. Ja nawet jesli nie schudne wiele, to przynemniej na razie sie tak odzywaim, czuje sie lekko, kolor cery sie poprawil, ogólnie jest git :). Jem tylko 3 posilki dziennie, czyli platki-obiad-platki. Na wiecej niestety nie starcza mi czasu. Za dwa dni napisze jak stoje z waga. Pozdrawiam wytrawale dziewuszki i jedna rada nie przejmowac sie \"pomaranczami\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexilasencja
silent nastepna ofiaro klimakterium bij sie ,zabij te co maja odmienne zdanie hahhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakonnica w przebraniu
silent i pozostale-ale zawziete jestescie-zlosc pieknosci szkodzi a ty silent i lio nie macie czym szastac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam tylko zakończyć ten głupi spór... zielona marmolada TY chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem... Ja fionka55 wcale nie zaatakowałam! Napisałam tylko, że ta dieta widocznie nie jest dla niej odpowiednia ALBO wcale jej dieta nie potrabna! Nie napisała ile waży, więc to były wyłącznie spekulacje wysnute z różnych wypowiedzi na różnych topicach (często czytam jak dziewczyna z niedowagą chce się odchudzać - załamujące :() Nie chciałam jej atakować, ale swierdzenia \"do dup* ta dieta\", \"szkoda sie meczyc\" wcale nie były sympatyczne... Jak już wcześniej pisałam, to wcale nie dodaje nam zapału do odchudzania się! A jeśli nie widzisz, w którym miejscu ona mnie obraziła, to widocznie powinnaś iść do okulisty... Jednak specjalnie dla wszystkich, które mi jadą przytoczę konkretne fragmenty: \"kuzwa\", \"znalazla sie znawczyni \"cudownych diet\" nie wiadomo skad\", \"wez ty kobito do garow idz\"...:0 Jednak fionka55 nie gniewam się, bo ładnie przeprosiłaś, zatem nie widzę powodu, żeby jeszcze ktoś miał tutaj coś do powiedzenia na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakonnica w przebraniu - albo jestem głupia, albo zacofana, ale co znaczy, że nie mamy czym szastać? Bo tak nie za bardzo rozumiem o co chodziło... Szastać można pieniędzmi, ale chyba nie o to ci chodziło, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawiam + na temacie
ta dieta to kolejna tania bzdura,tymczasem powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexilasencja--> wskaż chcoiaż jedno zdanie z moim wypowiedzi, gdzie krytykuje kogos za odmienne zdanie! Napisalam, ze jezeli sie nie podoba to nie trzeba jej stosowac. Mam nadzieje, ze to rozumiesz, chociaz... zakonnica w przebraniu--> skoro Ty masz czym \"szastać\" to co robisz na topiku zwiazanym z dietami???? Przepraszam, ale mi \"szastanie\" uroda kojarzy sie z kobietą ubrana w biale kozaczki, rozowa kurteczke nie zakrywajaca pępka, wymachującą włsami na prawo i lewo. Ja inaczej nie wyobrazam sobie \"szastania\", ale Ty to na pewno wiesz lepiej niż ja. Pozdrawiam wszystkie idealne pomaranczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPOKÓJ!!!!! weszłam tu poczytać o diecie i efektach, a tu cała ostatnia strona, to jedna wielka kłótnia..... Mama nadzieję,że dziewuszki, które weszły tu we właściwym celu nie będa przejmowac się tymi dziecinnymi potyczkami słownymi - Li-o nie przejmuj się, osoby, które wiedzą czego powinny tyczyć tematy z forum \"dieta\" cenią Twoje wypowiedzi, nie odchodź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym jeśli chodzi o samą dietę, to sądzę, że może być niezła.....o ile po płatkach rzeczywiście nie czuć głodu.No i obiadki muszą być zróżnicowane, żeby sie organizm nie musiał dopraszać . Chyba spróbuję za jakiś tydzień, bo póki co jestem na kopenhaskiej. A może napiszecie, która ile schudła?? pozdrawiam gorąco wiosennie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andżelina
rano sie zważyłam, dziś mija tydzień diety i mam 1 kg mniej, w sumie nie jest źle... :) a brzusio płaski :) zaczynam więc drugi tydzień, trzymam za Was kciuki dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pokusa była silnejesza, zważyłam się już dzisiaj, czyli po 6 dniach diety. I jestem z sibie dumna, 3 kg zlecialo, nawet nie wiem kiedy :). Wpradzie jak juz pisalam wczesniej ograniczalam wlasciwie tylko do 3 posilkow dziennie, platki-obiad-platki, na przekaski w posatcie jablka czy jogurtu nie starczalo czasu. Co do cwiczen, to codziennie bylo ok 20-30 min skakanie na skakance, bo tylko ten rodzaj cwiczen mnie nie nudzi :P LenkaLenka platki naprawde \"zapychaja\" zoladek, w pierwszych dniach na pewno bedziesz czujla glod, ale pozniej organizm sie przyzwyczai. Zawsze moze sobie serwowac porcje extra, czyli 3 lub 4 lyzki platkow :). Tak jak andzelina napisala, u mnie skutki dietki widac przede wszystkim plaskim brzuchu, wczesniej byl, ze tak powiem \"wystajacy\", chociaz w nozkach tez widac roznice :). Pozdrawiam dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskann
silent prosiaczku,nie kloc sie tak bo zbyt sie zarózowisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kavve
od kiedy to na weglowodanach samych szybko sie chudnie? ktora to takie bzdury tu wypisuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto tu mówi o samych węglowodanach?? na obiad zaserwuj sobie talerz warzyw, a poza tym 2 łyżki płatków,to przecież nic...Uważasz,że aby schudnąć należy całkowicie wykluczyć węglowodany?z takim podejściem życzę powodzenia, bo się przyda. Ja jestem bogatsza o takie doświadczenie, że wystarczy je ograniczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lenki
proponowana dieta zawiera az nadto wegli a one hamują chudniecie moja 'MADRA" panno :D do usranej smierci nie zgubisz nadmiaru opierajac sie na tym modelu zywienia Mychorek psipsiorek🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj Lenka Lenka
:) pokaz foto teraz i po diecie-bedzie wtedy i jasno i wiarygodnie,tylko nie wklej tu zdjecia swojego dziadka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem w tym,że ja już jestem na diecie, ale kopenhaskiej i efekty już są spore, a tą proponowaną tutaj zamierzam stosować później. Poza tym nic chyba nie muszę Ci udowadniać - Twoja sprawa,czy będziesz to stosować,czy nie ( mi bynajmniej nie zależy na Twojej figurze :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do efektów, to chyba wystarczy,że zobrazuje to spadek wagi. Jestem zbyt paskudna, by się obnosić z wyglądem na forum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andżelina
nie ma to jak sfrustrowane kobitki które chodzą po forach i się wymądrzają do LenkaLenka: tak trzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wciągnęłam na późne śniadanko jogurcik naturalny z ananasem z puszki pyyyszotka ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo..
hm.. a gdzie autorka postu i jej efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norris Chuck
andzelino Lenka po prstu prowadzi pisemny dialog i nie potrzebuje adwokata w osobie tak sfustrowanej jak Ty-wybacz ale draznia mnie w oczy takie wlazidupki,pf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norris Chuck
autorka postu przytyla i odpuscila diete,tak przewidywalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka68
niestety ,dietka nie sprawdziła sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×