Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misia3

dobry fryzjer - Bydgoszcz albo Toruń pomozcie??

Polecane posty

Gość jollkaszukająca
Witam! A czy wie ktoś może gdzie teraz urzęduje pan Wiktor, który swego czasu pracował w salonie w Realu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja ostrzegam! przed fryzjerką ewą w salonie (chocaz ciezko to nazwac salonem) raczej chatka na kurzej łapce na błoniu w bydgoszczy przy petli. ewa odwala masowke, klient za klinetem, kilku klientow na raz (jeden na fotelu, drugi z farba na glowie, trzeci na myjce, czwarty juz w kolejce) ceny maja konkurencyjne, jednak jak ci fryzjerka zrobi plamy na glowie od nieudanego farbowania bo w trakcie gada z mezem przez telefon o zakupach w lidlu, to odechciewa sie wszystkiego i zal kazdych pieniedzy na ta watpliwa przyjemnosc! odwalila mi taka zebre na glowie ze w domu plakalam, co wiecej pojechalam na porawke, udala ze nic tam nie wiedzi, nie przeprosila, nalozyla jeszcze raz farbe w tych miejscach, jednak wyszlam ponowinie z zebra! co za tupet, zgarnac za farbowanie, napiwek i nie potrafic sie przyznac do bledu i jeszcze poprawiajac odwalic fuszerke. jestem bardzo urazona, zostalam potraktowana naprawde beznadziejnie. zglosilam sprawe wlascicielce salonu, ktora poprosila mnie abym przyjechala do salonu i pokazala owa zebre. wyobrazcie sobie ze nie zjawila sie w salonie, a ja 3 raz przyjezdzalam na darmo, za usluge ani 3 przyjazdy nikt pieniedzy mi nie zwrocil, sprawa pozostala niewyjasniona! takze jesli nie chcecie byc potraktowane takjak ja, unikajcie salonu na Bloniu w Bydgoszczy (wlascicielka Beata) fryzjerka Ewa. nie lodzcie sie takze ze inne 2 fryzjerki sa w porzadku, one scinaja tylko facetow i starsze panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria441
Polecam salon www.kamilaurbanska.pl Profesjonalne podejście do klienta super ciecie z wystrzałowym kolorem dużo nowoczesnego sprzętu. Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie polecam Awangarda Studio Aldona Drozdowska na Chodkiewicza (przy markecie As). Chodzę tam od lat i zawsze wychodzę zadowolona. Niezależnie czy lubisz proste fryzury czy eksperymenty, cięcie jest zawsze profesjonalne. Ostatnio pierwszy raz farbowałam włosy i jestem zachwycona. Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riaad
Salon fryzjerski w dermice to jedno wielkie rozczarowanie. Szczegolnie jego wlascicielka,nie polecam wrecz odradzam.Zmarnowane pieniadze w niemalej kwocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z całą pewnością znajdziesz profesjonalnego fryzjera w serwisie www.NaszaUroda.pl Jest on est ogólnopolskim katalogiem skupiającym miejsca dzięki którym będziecie wyglądać piękniej. Katalog ten umożliwia przeglądanie najpopularniejszych salonów urody, odnowy biologicznej, spa oraz klinik chirurgii plastycznej z całej Polski. Prezentacje obiektów posiadają szczegółowy opis, zdjęcia oraz opinie klientów a szybki kontakt z obiektem ułatwi formularz email, który znajduje się w prezentacji. Znajdź najlepszego fryzjera w twoim mieście wspólnie z serwisem www.NaszaUroda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truski2784
wiecie moze gdzie teraz sie miesci salon Fryzjerski Roberta Gotowskiego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeeeeeeeeeeee
na Sienkiewicza przy Zabce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agasuja
Super fryzjerka polecam naprawdę dobre podejście do klienta ponieważ ja nigdy nie wiem czego chcę ,a jej zaufałam całkowicie salon PASSION ul.Podgórna 32/2 Toruń pani Asia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja mogę śmiało polecić Salony Fryzjerskie Zaremba. 1 jest na Gdańskiej, 2 na Nakielskiej. Prowadzą też akademie na ulicy Chełmżyńskiej gdzie są super promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcycha2564
Ja chodze do zakladu Annel na Widok 17a do fryzjerki Justyny i jestem zadowolona jak u nikogo.Za to nie polecam kosmetyczki Ani,ktora nie tyle ze bezczelnie manipuluje klientem wmuszajac mu zabiegi to do tego jak skasuje za usluge to mozna nie miec tyle w portfelu.Raz poszlam na jakies zelazko i mnie namowila na wiecej nie informujac ile bedzie kosztowac wszystko to sie przezegnalam jak uslyszalam cene.Nigdy wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelina323
Ja polecam salon na leśnym loreala na sułkowskiego 15. Za koloryzacje zapłaciłam o 40zł mniej niz u zaremby, a podejście do klienta i wogóle salon super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marishka234533
ja polecam, bardzo,bardzo,bardzo polecam fryzjera z salonu DELL'PAULO. Znajduje się on na ul. Ujejskiego 60 (Bydgoszcz) a polecany fryzjer to p. Paweł Lewandowski, po prostu ŚWIETNY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :-:
Haircoif w Realu w Bydgoszczy - gorąco polecam. Super strzygą włosy jak również pomagają co robić w domu aby włosy były piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianka5555555555555
Toruń, Chili ul.kościuszki warto!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Chili :)
Potwierdzam salon Chili na Kościuszki w Toruniu k/herbowej. Chodzę tam od jakiegoś czasu (do szefa) i za każdym razem jestem zadowolona. Bardzo miła atmosfera i fachowe podejście :) Jak ktoś lubi się zrelaksować po ciężkim dniu to tylko tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam4564
Polecam www.magiafryzur.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek.ee
Salon Zaremba Bydgoszcz - będę chodzić i chodzę choć jest mi nie po drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieniaczel
Co do salonu Zaremby na Gdańskiej 58, to czy któraś z Was robiła tam upięcie na wesele? Chodzi mi o same ułożenie włosków, bez strzyżenia. Jak cenowo się to przedstawia, bo czmychłabym się przygotować finansowo, żeby potem zaskoczenia nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKANUSIA12
JA ROBIŁAM SOBIE FRYZURKĘ NA WŁASNE WESELE U ZAREMBY ROK TEMU. NIE PAMIĘTAM ILE DOKŁADNIE KOSZTOWAŁO, ALE EFEKT BYŁ NIESAMOWITY. FRYZURA PASOWAŁA DO SUKIENKI I MOJEGO MAKIJAŻU. MĄŻ NIE UCIEKŁ SPOD OŁTARZA, WIĘC CHYBA BYŁO DOBRZE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikkka232
polecam salon Gotowskiego na Długiej, fryzura dobrana do charakteru i nastroju:) osobiscie lubie odwazne ciecia i z takimi fryzurami wychodze stamtad - zawsze zadowolona, tanio nie jest, ale jakos nie ufam innym, po myciu wlosy same sie praktycznie ukladają, czego nie moglam powiedziec po wizytach u innych stylistach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie Panie dobrego fryzjera to ja nie znam...ale znam BARDZO DOBREGO FRYZJERA Pani Magda dziewczyna chodź młoda ma duży talent za każdym razem jak tylko do niej idę to wychodzę poprostu tak zadowolona jak po dobrych zupach. Dziewczyna umie z niczego zrobić coś. Moje zniszczone włosy wyprowadziła na prostą ( jakieś super zabiegi regeneracyje ale w przystęnej cenie a nie że od razu zabieg 100 zł jak u innych) tak że jak rano wstaje grzebień 3 rychy i włosy same się układaja:) ale co tam będę za dużo mówiła poprostu przekonajcie się same. Mam nadzieje że Pani Madzia nie będzie mi miała za złe podanie swoich danych Magdalena Umińska Wojska Polskiego 23 ( jak byście nie wiedziały jak trafić to salon jest na I piętrze w studiu Venus łatwo znaleść obok jest Sanitas) tel. 785.219.616 Pozdrawiam wszystkie Panie Kasia i czekam na wasze zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISKRA11
Polecam pania Kasie z salonu INNA przy Szosie Lubickiej . Robilam u niej baleyage z pdkladem i przyznam ,ze jestem mile zskoczona zarowno z efektu jak i ceny .Dziewczyna ma pojecie o tym co robi i do tego przesympatyczna;-) namiary 607 595 328

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINGA M.
Według mnie warto odwiedzić Salon Zaremba w Bydgoszczy ul. Nakielska 247A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliceeeee
Ja uważam, że dobrym salonem jest Salon Fryzjerski Zaremba. Fryzjerki potrafią zrobić zarówno fajna fryzurę klasyczną jak i cos pokombinować z włosami w zależności od upodobań klientki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOMINIKA KAM...
Ja ostatnio byłam u Zaremby i w prezencie dostałam szampon z firmy Wella bo teraz jak sie poda hasło Wella to dostaje sie taki właśnie prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×