Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość pieprzyczka
Jestem już po zabiegu uffff dwa pieprzyki mniej na moim ciele!:) Przyznam szczerze,że nie było się czego bac:) 20 minut trwało,a ja głupia strasznie się stresowałam i po co. Znieczulenie miałam miejscowe,nic nie bolało,ale czułam delikatne cięcia skalpela.Nie chcę nikogo straszyc,ale teraz jak już mnie puściło znieczulenie to boli! Micka89 za tydzień a dokładnie w środę pojadę na zdjącie szwów i lekarz ma mi dac namiary do jakiegoś jego znajomego,który zajmuje się laserowym wycinaniem pieprzyków. Narazie mi tylko powiedział,że ma bardzo dobry sprzęt i poleca mi go. Z tym że nie wiem czy to nie będzie prywatnie,bo tego laserowego usówania pieprzyków nie chce refundowac raczej NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzyczka
Micka89 a tak wogóle do października jest jeszcze troche czasu,napewno jeszcze się zklikamy i zobaczymy czy to ten sam specjalista:) Słuchaj a możesz Ty podac namiary do swojego lekarza,który będzie Ci usuwał pieprzyki laserowo? Jak możesz to napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lezzytia
Pieprzyczka prosze daj namiary,ja tez jestem z Lublina i chce usunac pieprzyka z twarzy i z szyi + moja corka ma duza zmiane do wyciecia na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micka89
dr Borzęcki przyjmuje w Med-Laserze na Młyńskiej i na Al.Racławickich. Usuwa znamiona laserowo + do tego pobiera wycinek przed usunięciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micka89
Koszty zależą od tego gdzie się usuwa pieprzyk, ale w moim przypadku za twarz będzie 120zł + badanie hsitopatologiczne (40zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micka89
Zapomniałam dodać, że jest to koszt usunięcia jednego znamienia. ale z tego co wiem jeśli usuwa się kilka to koszt kolejnych pieprzyków jest już mniejszy. Ja mam do usunięcia tylko jednego pieprzyka na twarzy więc nie zbankrutuję. Już nie mogę się doczekać kiedy pozbędę się tego mojego kompleksu. Chyba każdy kto chce usunąć znamię wie jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzyczka
Hej dziewczynki:) Dzisiaj boli mnie szyja i pacha troche bardziej niż wczoraj,ale obędzie się chyba bez proszków przeciwbólowych:) Do LEZZYTIA Ja usuwałam te pieprzyki w SANITASIE na ul.Hempla,u dr. Remigiusza Żebrowskiego,dosyc przyjemny lekarz i tylko spojrzał na moje pieprzyki od razu powiedział,że nie ma nad czym się zastanawiac tylko usuwac. Weż sobie skierowanie do poradni chirurgicznej i zarejestruj się tam,bo tam są terminy w miare krótkie.Można tam prywatnie się leczyc albo państwowo,ja usuwałam na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzyczka
do micka 89 dzięki za namiary,ja w środę po południu dam Ci znac kogo mi lekarz polecił. Może akurat ten sam,na twarzy mam 3 pieprzyki do usunięcia,ale jeden jest w miare ok,dwa pozostałe mnie wkurzają:( Do zklikania się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micka89
Fajnie by było gdyby to był ten sam dermatolog. No to do następnego zklikania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferucci
czesc dziewczynki! sam sobie planuje cos usunac w CTL Wroclaw. Mam setki znamion i za kilkoma z twarzy plakal nie bede ;]. Zazdroszcze osobom, ktore maja normalna skore, bez sklonnosci do tworzenia sie na niej znamion czy innych rzeczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micka89
Mam jeszcze pytanie do: Pieprzyczka czy możesz podać jak wyglądają te pieprzyki na twarzy czy są one brązowe , bo że są wypukłe to już wiem Z góry dziękuję za odp. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam do usunięcia trzy znamiona na twarzy na NFZ, zapisałem się dopiero pod koniec sierpnia i chciałem się spytać, ile około czeka się na taki zabieg ? 3 miesiące, 4? 6 ? czy może więcej ?;) Myślę o usunięciu od 3 lat, więc moja decyzja o usunięciu jest bardzo, bardzo przemyślana ;) Z góry dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzyczka
czekałam na zabieg ok.3 tygodni,usuwałam pieprzyki tez na NFZ. Micka89 moje pieprzyki są brązowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziiiaaaa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Dziewczyny tak opiprzacie Moniczke,a jednak w tym co ona pisze jest sporo racji.Ja tez spotkałam sie z tkim przypadkiem,ze babka usuneła sobie pieprza,bo jej przeszkadzał i po około 3 miesiacach okazało się,ze odezwał sie w jej organizmie rak.Walczyła o zycie.Nie mozna jednoznacznie powiedzieć co jest lepsze,czasami naprawde nie warto ruszac jak nic się nie dzieje. Ciekawe jaie były by wyniki,gdyby lekarze robil i statystyki co do tych wyciec. Wszyscy namawiaja na wycinanie,bo lekarze sie dzieki temu uczą,a pozatym policzcie ile to kasy:konsultacje,wycięcie,badanie histop. i jeszcze stale naukowcy maja materiały do badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam 16 lat gdy sama postanowilam usunac znamiona, poszlam po skierowanie do chirurga. pozniej umowilam sie na zabieg i juz. jeden duzy pieprzyk byl na karku a drugi na kregoslupie w miejscu gdzie zapina sie stanik. najrozsadniej bylo ich nie draznic dzien w dzien i usunac. wybralam znieczulenie miejscowe bo narkozy sie boje. nerwy mi puscily ale po glupim jasiu wiecie jak bylo;-) i nie czulam bolu tylko zimny dotyk. nie ma sie czego bac. zwykly zabieg. pzdr;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej,przeciez te wycinki sa poddawane pozniej BADANIU HISTOPATOLOGICZNEMU i wiadomo czy bylo jakies zagrozenie rakiem etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzyczka
Moje zdanie jest takie-co ma byc to będzie!Każdy z nas ma w sobie raka,tylko u jednego się ujawnia a u drugiego siedzi sobie cichutko uśpiony,Bóg nad karzdym z nas czuwa i to on decyduje kto z tego świata ma odejśc. Nie ma sensu usuwac znamion które w niczym nie przeszkadzają,ale jeżeli ktoś z tego powodu ma kompleksy i podrażnia je ciągle niech usuwa i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzyczka
sorki za błędy ort.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Pieprzyczka,popieram twoją wypowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micka89
witam wszystkich, mam taki problem: rodzice nie zgadzają się, abym usunęła znamię. Chociaż jestem pełnoletnia jednak chcę żeby wyrazili zgodę, ponieważ zawsze jak robię coś przeciw nim to zawsze ponosze klęskę. Rodzice ciągle mówią, że jak się tego czepie to sie sprzewciwi. Może wy doradzicie jak przekonać rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani.Mam taka nietypowa prosbe,czy ktos moglby mi wyslac zdjecia miejsc po usunieciu znamienia,zarowno laserem jaki i chirurgicznie?Bylabym bardzo wdzieczna moj adres hcl24@wp.pl.Rozwazam usuniecie znamion z twarzy ktorych mam kilka i chcialabym wiedziec czego moge sie spodziewac po,jaki efekt.Mam nadzieje ze rozumiecie z gory dziekuje za wszelkie foto.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia 87
zmęczona jestem.. i sie gubię.. Laleczka 29 pisala kiedys o jakiejs dr Kwiecinskiej.. skad ona jest i on czego? to ona usuwala Tobie Laleczko znamie czy ten dr Zebrowski.. ach.. i moglabym poprosic o jakies namiary na tego dr Wacha co daje skierowanie? jesli dobrze rozumiem to dzieki temu skierowaniu pozniej robi sie wszystko na NFZ i jest to bezplatne? pozdrawiam.. ps jak dlugo czeka sie na wizyte u dr Wacha.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzyczka
u doktora Zebrowskiego usuwałam ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micka89
Piperzykcza i jak już wiesz do kogo idziesz na laser. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micka89
przepraszam ,żle na klawiaturze mi się wystukało poprawiam PIEPRZYCZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzyczka
byłam dzisiaj na ściąganiu szwów,niestety nie wiem do kogo pójde na laser bo chirurg był strasznie zaganiany i powiedział zeby narazie dac sobie spokój z tymi pieprzykami na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzyczka
sorki micka89 sama myślałam,że mi kogoś doradzi ,za tydzien będe odbierała wyniki z badania tych próbek i jeszcze poruszę z nim ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia87
zapisalam sie do dr Wacha na za tydzien na prywatna wizyte... w Sanitasie w Lublinie... mam nadzieje ze to co pisala kiedys Laleczka okaze sie prawda.... wkurzylam sie tylko bo najpierw mi przyszlo potwierzdenie rejestracji i koszt wizyty ze 60zl ...a poznije ze 70 sie okazalo... ale nic to.... napisze co i jak za tydzien.,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×