Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość Mary20
Zdesperowana Nie rozumiem dlaczego za wszystko obwiniasz swoje znamie. Życie nie kręci się tylko wokół ciała. Są wartości duzo ważniejsze ...Czemu znamię zepsuło Ci ślub? O co chodzi? Bo nie rozumiem tego zupełnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary20
Zdesperowana Nie rozumiem dlaczego za wszystko obwiniasz swoje znamie. Życie nie kręci się tylko wokół ciała. Są wartości duzo ważniejsze ...Czemu znamię zepsuło Ci ślub? O co chodzi? Bo nie rozumiem tego zupełnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8218
do AGITEK zapomniałam dodać że jeśli lekarz zalecił usunięcie to uważam że musisz się dostosować a poza tym wcale twoje znamie nie jest takie duże i szybko przeszczep sie zagoi , a bólu jako takiego to nie ma raczej dyskomfort . ja mam olbrzymie znamie i została mi mniej niż połowa więc i drugą operacje też przeżyje. mniejsze przeszczepy goją sie szybciej i szybko zapomnisz o zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wycinać czy nie
Mam 15 lat i mam brzydkie pieprzyki na plecach.... Chcę je usunąć ale boje się że zrobi mi sie bliznowiec bo ponąć jeszcze rosnę i może się coś takiego zrobić.. Miał ktoś z was usuwane pieprzyki na plecach w wieku 15 lat?? odp. prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda898
a jak duze masz te znamiona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wycinać czy nie
No takie wielkosci pieprzyka :P ( do zupy xD ) nawet wieksze..i odstajace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda898
Czyli nie duze :) Mysle, ze mozesz spokojnie je usunac, bo na pewno nie urosniesz az tyle zeby blizny po usunieciu sie rozeszly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wycinać czy nie
A ty miałaś wycinane może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda898
mialam, tez na plecach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojuch
witam wszystkich... czy ktoś wie gdzie jest dobry specjalista w lublinie lub okolicach który specjalizuje się, w wycinaniu pieprzyków???? mam pieprzyka na lewej skroni i to prawda ze nie mogę go już usunąć???bo jak mi dadzą znieczulenie to mi będzie przez policzek spływał ????az ze skroni w dół/????? proszę szybko odpowiedzieć bo mam jeszcze kilka pytań... z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda898
No, dobra ja Ci odpowiem, ale najpierw napisz ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojuch
mam 14 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojuch
i czy jeszcze w moim wieku mogę już to robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojuch
w moim wieku kogę usuwac pieprzyki>>>>>?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaspi
hej, mam znamię na twarzy, które podobno można usunąć tylko za pomocą lasera. czy to mocno boli i zostawia blizny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda898
Zapytalam ile masz lat, bo jak przeczytalam Twojego posta to prawie spadlam z krzesla :). No, ale musze przeznac, ze poziom mojej inteligencji nie pozwolil mi do teraz na zrozumienie tego posta. Co do usuwania znamion, to teoretycznie mozesz usunac tego pieprzyka, ale wymagana jest do tego zgoda rodzica "i czy jeszcze w moim wieku mogę już to robić???" Tak, jeszcze w Twoim wieku mozesz juz to zrobic. kaspi, nie slyszalam jeszcze o rodzaju znamienia, ktore mozna usuwac wylacznie za pomoca lasera. Laserowe usuwanie nie boli, bo dostaniesz znieczulenie i zostawia mniejsze blizny niz tradycyjne usuniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojuch
a ile takie coś kosztuje...laserowo i chirurgicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojuch
mój jest nie wystający pieprzyk no może troszeczke mto mog.ę go laserowo usunąć???bo na innych zkładkach i stronkach słyszałem że tylko skalpelem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wycinać czy nie
magda898 ? a ile masz lat...i co ci zostalo po usunięciu tego pieprzyka na plecach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duze znamie
Mam duze znamie na nodze, 1 cmx2 cm,chce je usunac, mieszkam w Wawie. Czy ktos mial usuwane tak duze znamie? Czy zostaje pozniej duza blizna? Bede wdzieczna za wszelkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam ostatnio
a ja apaluje o porzadne zastanowienie sie przed wycinaniem znamion z powodów estetycznych, bo może się okazać, że blizna po wycięciu stanie się powodem jeszcze większych kompleksów niż same znamiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapulka1
do ja byłam ostatnio jeśli masz ochote pogadać to napisz maila do mnie na wcześniejszych stromach jest mój adres.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam ostatnio
hej Gapulka :) jak tam u Ciebie? Nie moge znalezc tego Twojego maila, ale mozemy przeciez pisac tu na forum, moze komus innemu to tez sie przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapulka1
witaj:) u mnie lepiej ale jeszcze nie jest idealnie. Blizna nie jest jeszcze całkiem wyrównana no i dalej różowa. Minęło już 4 miesiące i czekam cierpliwie dalej. Szczęśliwa jestem że te uwypuklenia znikają bo to mnie męczyło psychicznie jak i Ciebie a Twoja blizna jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam ostatnio
no u mnie w sumie średnio... trochę, a czasem nawet bardzo, żałuje tego całego usuwania. Oprócz pieprzyka z twarzy usunęłam też kilka z ciała, i o ile blizna na twarzy nie wygląda tak tragicznie, to na brzuchu blizny są brzydkie :o w sumie nie ubrałam przez to ani razu bikini. Ta na twarzy jest minimalnie jaśniejsza, ale nadal różowa. Wypukłości nie zniknęły, pomimo masowania. Byłam na kons. w sprawie fraxela, ale lekarz powiedział, że to niewiele da i żebym poczekała do jesieni bo w lecie bez sensu. Wiec chyba pod koniec września się zdecyduje na fraxel. Mam pytanie - ja maskujesz swoją blizne? O ile w ogole maskujesz? Ja mam korektor, ale wiadomo - on nie maskuje nierównosci, wiec blizne tak czy siak widac, szczególnie w dziennym świetle... Poza tym na początku miała pół mm szerokości a teraz ma ok.2mm. Wiem, że to i tak niedużi w porównaniu do niektórych, co tu piszą, ale to jednak twarz, wieć blizna mimo małych rozmiarów i korektora rzuca się w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia 87
a ja nadal zalamana z moim rozleglym znamieniem....jest ogrooomne.... pisalam zreszta..a w Lublinie nie ma doslownie niekogo kto by sie podjal robienia z tym czegokolwiek...swoja droga poki co nikt nie widzi sposobu zeby z tym cos zrobic.... a ja i moje kochanie myslimy powoli o slubie.... on anadal tego nie widzial.... pzreciez ja zadnej sukienki slubnej nie znajde ktora by to zaslonila....teraz te sukienki takie wydekoltowane.... zreszta... mlode malzenstwa..wiadomo z czym to sie je.... jestem pzrekonana ze z tego powodu latwo mogloby nam sie rozleciec malzenstwo..a ja mu tego nie pokaze... za duze mam kompleksy.. cale zycie to ukrywam pzred obcymi...za duzo kiedys cierpialam jako 15-16-17latka z tego powodu jak to odkrywalam, duzo docinkow, lez.. nienawidze lata..... dziewczyny-pseudo-kumpele potrafia byc wredne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapulka1
Ja żałować nie żałuje bo nie miałam wyjścia i musiałam usunąc:( ale też wolałam mojego pieprza niz ta szramke którą mam. Mam jednak nadzieję że jeszcze bedzie ta blizna mało widoczna. Specjalnie tego nie tuszuję. Maluje lekko korektorem ale to i tak jest widoczne. Myśle że jak blizna zblednie to bedzie całkiem ładnie. Odkad te wybrzuszenia mi znacznie zmalały juz się przestałam przejmować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia28864
dziewczyny pomozcie mi,chce usunac znamie ktore mam od urodzenie,dla mnie jest duze..ma 2X3,5 cm,jest ciemnobrazowe,wstydze sie go,bylam w klinice rozmwaiałm z chirurgiem plstycznym...poinformował mnie ze musze wiedziec o tym,ze moga powstac bliznowce..bo kazde cialo inaczej sie goji,widziałam zdjecia bliznowców na pewnej stronie,nie wiem co robic..?boje sie,ale tak bardzo chciałabym sie tego pozbyc..nie zakladam krótkich spodniczek..itd.co poradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rayofsunshine
Cześć dziewczyny;) Mam do Was ogromną prośbe...Ja również mam znamie(1x0,5cm), niestety jest na twarzy. Przymierzam się do jego usunięcia, ale kompletnie nie mam pojęcia czego się spodziewac po zabiegu. Boje się blizn, nie chce sie jeszcze bardziej zeszpecić chociaż czasami myśle że juz gorzej być nie może.Czy któraś z Was moglaby mi przeslac zdjęcia swoich blizn(mój meil:rayofsunshine@wp.pl) Byłabym bardzo wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×