Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość ja byłam ostatnio
Blizna zawsze będzie, jak zrobi to dobry plastyk to powinna zostać kreseczka na 1mm szerokości, prawie niewidoczna. Zawsze mozna zamaskować korektorem czy coś. Mi się trochę rozeszła blizna, jestem pół roku po zabiegu i jeszcze jest delikatnie różowa, ale jak ja sobie przypomnę sprzed paru miesięcy no to i tak jest coraz lepiej, chociaż czasem mnie ona przygnębia ;) bo jednak ją widać. Zdjęc niestety nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rayofsunshine
Jak dla mnie to brzmi przekonywująco.Chyba lepsza kreseczka na 1 mm niz znamie na 0,5cm , co nie zmienia faktu że się strasznie boje. A jeszcze bardziej ode mnie panikuje moja mama;)Nie chcialabym w przyszlości sobie powiedzieć "ze ta mycha była jednak piekna"Dzieki za wsparcie,a pozostałe dziewczyny jeśli maja zdjecia jak to wszystko wygląda po , baaardzo prosze o przesłanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapulka1
jedno jest pewne to wcale nie jest tak że od razu jest ładnie. Przede wszystkim potrzeba czasu i to nie mało. Ja jestem podobnie jak "ja byłam ostatnio" około pół roku po zabiegu i dopiero teraz moge powiedzieć że zaczyna to dobrze wygladać chociaż do ideału daleko. Napewno potrzebne jest wsparcie kogoś. Forum tez dużo pomaga. Pozdrawiam i trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam ostatnio
no właśnie, wiele kryzysów przechodziłyśmy z Gapulką ;) ale u mnie też jest już trochę lepiej, więc mam nadzieję, że minie jeszcze parę miesięcy i będzie już całkiem ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naznaczona
Cześć dziewczyny, mam podobny problem:/ znacie może kogoś z Olsztyna,kto zajmuje się usuwaniem znamion?3eba przedtem zaszczepić się na żółtaczkę??/jeśli tak,to można w krótszym przedziale czasu zrobić 2 szczepienia czy 3eba czekać miesiąc?? Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rayofsunshine
Dzieki dziewczyny;*Wasze słowa są pokrzepiające;) Ja dopiero zaczynam swoja przygode z usuwaniem znamienia.Jestem na etapie szukania dobrego specjalisty;)Podejrzewam ,ze na zabieg zdecyduje sie dopiero w nastepne wakacje, bo teraz czeka mnie ciezki rok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam ostatnio
Rayofsunshine, ja Ci to radze zrobić teraz w czasie jesieni, lato to zły okres bo blizny przez co najmniej 3 miesiące a najlepiej pół roku nie można opalać. Także jesien jest najlepszą porą na usuwanie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rayofsunshine
Tak , tak ja wiem że lepiej jest jesienią i wlaśnie zrobie to za rok gdzies o tej porze.Narazie jestem kompletnie zielona w tym temacie, przegladam to forum i dopiero zbieram nformacje;) Musze znaleźć jeszcze dobrego specjaliste,a to nie jest chyba takie proste. No i pozostaje jeszcze kwestia przekonania rodziców ...;)A w tym roku czeka mnie studniowka, matura itp. chyba wole iść na 100z moim pieprzkiem;)boje sie,ze nie bedzie sie to goilo tak jak trzeba;/ a do stycznia tylko 4 miesiące. Ale wielkie dzieki za rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapulka1
żadne wakacje albo zima albo jesień. To jest najlepszy okres na usuwanie znamion na częściach ciała odkrytych. Upał tylko pogarsza sprawę. Ja usuwałam znamie na kase chorych i wcale nie u chirurga plastyka. Zrobiłam wcześniej wywiad kto to dobrze robi w mieście. Miałam fajną Pania dermatolog która mi też potwierdziła moje "śledztwo" :) Zreszta w moim wypadku to był a szybka decyzja i powiem Wam jedno: tyle lat chodziłam z pieprzykiem na twarzy (0.5/0.5) i większośc ludzi nie pamietała o tym że cos takiego miałam : ) wiec jaki z tego morał?? Nasze znamiona wydają nam się znacznie wiekszym problemem niż są ( oczywiście nie mówimy tu poważniejszych znamieniach) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rayofsunshine
Ja chyba nie jestem tak bardzo rozgarnięta jak Ty;) Potrzebuję troche czasu, muszę sie przygotować psychicznie.Gdybym miala wsparcie rodzicow byloby mi o wiele łatwiej. Zazdroszcze Ci umiejętności podejmowania szybkich decyzji:)Też bym tak chciala, raz ciach i byloby po sprawie..no moze nie po sprawie ale po znamieniu na pewno ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapulka1
Wiesz o to chodzi że nigdy przez myśl mi nie przeszło żeby to usuwać ponieważ uważałam że jest to coś nornalnego i wcale nie szpecącego. Po prostu zrobił mi się stan zapalny i musiałam to usunąć :( jak się potem okazało na szczęscie bo był to naczyniak. Myśl pozytywnie bedzie oki tylko przygotuj się że blizna nie bedzie piękna po dwóch tygodniach. Potrzeba czasu. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam ostatnio
Rayofsunshine, ja i tak zrobiłabym to na Twoim miejscu teraz to za rok już nie będziesz o tym pamiętać ;) a gdzie masz tego pieprzyka i jakiej jest wielkości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam ostatnio
Aha, wielkosc już podawałaś, a w którym miejscu na twarzy jest, jakos centralnie czy trochę z boku? Płaskie czy odstaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia 87
"żadne wakacje albo zima albo jesień. To jest najlepszy okres na usuwanie znamion na częściach ciała odkrytych" a w takim razie na czesciach ciala zakrytych? ramiona? dekolt? plecy? kiedy najleiej.... ja dzis przez moje plamy plakalam caly dzien... takie dwie sliczne kuzyneczki przyjechaly..nieskazitelne..zero znamion.... buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda898
Jesien i zima jest najlepszym czasem na usuwanie wszystkich znamion (nawet tych zakrytych), poniewaz miejsca po usunieciu lepiej goja sie kiedy na zewnatrz jest chlodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KubeQ
Witam :) Ja nie wiem co myśleć o tym.. bo w środę za 3 dni ide do dermatologa. on musi mi powiedziec czy to znamie sie nadaje do usuniecia przez chirurga. Mama twierdzi ze takich rzeczy sie nie usuwa ale ja nie moge tego miec :(!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda898
Przeczytaj jeszcze raz pierwsze posty na tej stronie i zastanow sie jeszcze trzy razy zanim pojdziesz usunac. Ja takze jestem za tym zeby usuwac wylacznie znamiona, ktore sa podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia 87 - nie każdy może chce podjąć się usuwania pewnych znamion, jak sama wiesz wiąże się to z wielką odpowiedzialnością i lekarz może nie chce Ci wciskać kity, że wyjdzie niewiadomo co, bo to nie zawsze jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia 87
Wycięcie jednej, niewielkiej zmiany skórnej (z badaniem hist.-pat.) 600 PLN Wycięcie każdej kolejnej małej zmiany podczas jednej sesji 150-500 PLN Jeżeli zabieg wykonywany jest standardowo w znieczuleniu miejscowym na życzenie pacjenta może być wykonany w znieczuleniu ogólnym - za dopłatą Pierwsza godzina znieczulenia ogólnego 800 PLN Każda następna rozpoczęta godzina znieczulenia ogólnego 300 PLN Pobyt w Klinice 250 PLN/doba ladnie.... tak w Lublinie u dr. Kuczynskego.... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia 87
a z poliklinika sie juz kontaktuje.. szkoda ze cennika nie maja zamieszczonego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzisiaj zdjęto mi szwy moze ok 11?Jestem bardzo zadowolona tylko boję się żeby ta blizna nie rozeszła się, dodam że miałam usuwane znamię 0,5 cmx0,5 cm a przy tym znamieniu była jeszcze maleńka kropeczka którą też usunęłam. To wszystko było umiejscowione na policzku w bardzo widocznym miejscu.Usunięte te pieprzyki na kasę chorych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba najpierw isc do dobrego dermatologa on da skierowanie na wycięcie znamienia i to bezpłatnie.Ja polecam dr Wacha przyjmuje w Sanitasie w Lublinie niestety tylko prywatnie, sama z polecenia kilku osób dostałam jego namiary i poszłam na wizytę. Fakt przyjmuje tylko prywatnie koszt wizyty 70 zł. Pan doktor polecił mi 2 godne polecenia Kliniki, które najlepiej to robią w Lublinie. Przyznam że, wybrałam sama , a tylko dlatego, że było mi lepiej dojechać. Umówiłam się na wstępną wizytę z dr Kwiecińską. Wzbudziła moje zaufanie, poinformowała mnie dokładnie jak będzie wyglądał zabieg i jakich efektów można się spodziewać. Wyjaśniła, że blizna będzie ......... ale z czasem coraz mniej widoczna......Zapytałam czy teraz tzn. z pieprzykami czy po zabiegu lepiej będę wyglądać . Popatrzyła i powiedziała że po .........ale decyzja należy do mnie. Zgodziłam się i zabieg miałam za 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzisiaj zdjęto mi szwy moze ok 11?Jestem bardzo zadowolona tylko boję się żeby ta blizna nie rozeszła się, dodam że miałam usuwane znamię 0,5 cmx0,5 cm a przy tym znamieniu była jeszcze maleńka kropeczka którą też usunęłam. To wszystko było umiejscowione na policzku w bardzo widocznym miejscu.Usunięte te pieprzyki na kasę chorych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto od reklamy
przestan na każdym topiku wklejać cały czas to samo i to jeszcze po 2 razy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety to nie jest reklama a może to ty jestes od Polikliniki? ze sie tak bulwersujesz ze ktoos akurat w Lublinie docenił kogoś innego z tego co wiem to w tej Poliklinice sa tylko dwaj specjalisci......... A tak w ogóle to ty masz jakis problem ??????? bo widze ze tylko zmieniasz pseudo.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to ja mam juz problem z głowy. A ty sie martw i doradzaj innym tą swoją poliklinikę???????????????????????????????? zycze powodzenia. Nie musze uczestniczyć w tym topiku ale skoro inni dzielą się swoimi doświadczeniami więc i ja myślałam, ze komus pomogę i podzielę się............Reklama???????????????Warto doceniać ludzi jeżeli coś porządnie zrobią i to na kasę chorych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety to nie jest reklama a może to ty jestes od Polikliniki? ze sie tak bulwersujesz ze ktoos akurat w Lublinie docenił kogoś innego z tego co wiem to w tej Poliklinice sa tylko dwaj specjalisci......... A tak w ogóle to ty masz jakis problem ??????? bo widze ze tylko zmieniasz pseudo.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapulka1
Laleczka 29 nie denerwuj się tak. Po co zwracasz uwage na "złosliwców". Chyba logiczne że to wina netu że po dwa razy posty są. Najważniejsze że jesteś zadowolona z efektu zabiegu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×