Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość Lilijka08
Hey:) Ja właśnie miałam usuwane znamię we wtorek:) Jestem bardzo szczęśliwa, że już nie mam tego dużego pieprza na plecach:) Zabieg ogólnie całkiem przyjemny... ZERO BÓLU (a właśnie tego najbardziej się obawiałam) a kompletnie nic nie czułam, z wyjątkiem zaszczyku, ale nie oszukujmy się, każdy z nas miał kiedys zaszczyk, albo szczepionke:) więc nie ma się czego bać:) Ja usuwałam znamię w Krakowie w Kriomedzie:) lekarz super:) wczoraj zmieniałam sobie opatrunek (jak lekarz kazał) i szczerze mówiąc myślałam, że całe te szwy itd. będą okopnie wyglądać, a tak naprawdę to tylko mała ryska na ciele z "niebieskimi kokardkami". W przyszłym tygodniu we wtorek idę na wyciągnięcie szwów:) Ogólnie polecam wszystkim, kto ma kompleksy związane z brzydkimi pieprzykami:) bo zabieg na prawdę nic, a nic nie boli:) Pozdrawiam:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilijka08
Hey:) Ja właśnie miałam usuwane znamię we wtorek:) Jestem bardzo szczęśliwa, że już nie mam tego dużego pieprza na plecach:) Zabieg ogólnie całkiem przyjemny... ZERO BÓLU (a właśnie tego najbardziej się obawiałam) a kompletnie nic nie czułam, z wyjątkiem zaszczyku, ale nie oszukujmy się, każdy z nas miał kiedys zaszczyk, albo szczepionke:) więc nie ma się czego bać:) Ja usuwałam znamię w Krakowie w Kriomedzie:) lekarz super:) wczoraj zmieniałam sobie opatrunek (jak lekarz kazał) i szczerze mówiąc myślałam, że całe te szwy itd. będą okopnie wyglądać, a tak naprawdę to tylko mała ryska na ciele z "niebieskimi kokardkami". W przyszłym tygodniu we wtorek idę na wyciągnięcie szwów:) Ogólnie polecam wszystkim, kto ma kompleksy związane z brzydkimi pieprzykami:) bo zabieg na prawdę nic, a nic nie boli:) Pozdrawiam:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastrzyk
nie zaszczyk :o przepraszam, normalnie nie poprawiam, ale nie mogłam się powstrzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapulka1
do ja byłam ostanio No i dowiedziałam się że blizna jest ładna ale uwypuklenie można usunąć tylko prze poprawke chirurgiczną. żadne lasery nie pomogą. Po prostu cięcie musi być wydłużone jakby do zgubienia. Może sie wybiore do plasyka zapytać jak by to zrobił. Jęsli musiał by ponownie robić cięcie na całej bliznie to się nie zdecyduję. Kolejny rok z nową blizną mnie nie kreci:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam ostatnio
No to niezbyt dobre wieści :( cięcie wydłużone? To znaczy, że i blizna bedzie dłuższa - bez sensu. A równie dobrze znowu mogą się zrobić wypukłości. Czyli nie idziesz na żaden laser? A u jakiego lekarza teraz byłaś? Wybierasz się w takim razie jeszcze do plastyka żeby zapytać co on radzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilijka08
"Zastrzyk" chcesz być przez to mądrzejsza? To jakoś ci nie wyszło;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilijka08
"zastrzyk" chcesz być przez to mądrzejsza? Jakoś ci nie wyszło;/ ;/ ;/ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastrzyk
nie, ja jestem wystarczająco mądra :P chce żebyś teraz ty była mądrzejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapulka1
chodzi o to że jeśli cięcie było min dłużźsze to by sie wyrownało jakby do zgubienia.Czyli zbyt któtkie cięcie jest do głębokości znamienia.Zbyt duży u i głęboki ubutek.Pojde zapytam plastyka. Wiesz nie jest to jakieś tragiczne bardziej z ciekawości poszłam z tym i zapytac czy laser coś da ale on pomaga na samą blizne z nie na takie zgrubienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilijka08
To będziesz uczyć swoje dzieci albo ucz, a nie mnie. Ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lilijka
Jesli nie znasz pisowni to sprawdz z laski swej i nie kompromituj sie wiecej. Jesli chodzisz do podstawowki to wybaczam ten blad, jak nie to niech zaSTRZyk sni ci sie po nocach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloki
Mam myszke od urodzenia na plecach. Ma ona gdzies z 8-9 cm.Jest ona duza wyglada jak strup i sa na niej wlosy. Nie wiem jaki to rodzaj znamienia moze mi powiece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloki
Mam myszke od urodzenia na plecach. Ma ona gdzies z 8-9 cm.Jest ona duza wyglada jak strup i sa na niej wlosy. Nie wiem jaki to rodzaj znamienia moze mi powiece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam ostatnio
a czy ktoś z Was używał na blizny krem no-scar / perła inków / kupiłam sobie kilka dni temu, używam na twarz i na ciele na kilka blizn, na ciele wszystko ok a na twarzy blizna zrobiła się czerwona i trochę swędzi. Czy ten krem tak kogoś podrażnił?? Mam go odstawić czy to przejdzie? Szkoda by było odstawiać bo podobno jest dobry i rozjaśnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina22
MlodyFC Mam do Ciebie prosbe czy moglbys przeslac mi zdjecie znamienia na poczte tylko w wiekszych rozmiarach, bo tutaj nic prawie nie widac??? Podaje moja poczte mumia8888@wp.pl A tak wogole to jaki masz rodzaj znamienia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina22
MlodyFC Mam do Ciebie prosbe czy moglbys przeslac mi zdjecie znamienia na poczte tylko w wiekszych rozmiarach, bo tutaj nic prawie nie widac??? Podaje moja poczte mumia8888@wp.pl A tak wogole to jaki masz rodzaj znamienia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scroll666
a sądzicie o tym http://www.wartmolevanish.com/ uważacie żę to jest bezpieczne??? z tego co opisali jest to naturalnie i bezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scroll666
a sądzicie o tym http://www.wartmolevanish.com/ uważacie żę to jest bezpieczne??? z tego co opisali jest to naturalnie i bezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oparab
Mialam usowane 2 znamiona w listopadzie. Wszystko ladnie sie zagoilo niestety tydz temu zauwazylam ze na bliznach w obu usowanych miejscach wyrosly pieprzyki. Czy mial ktos podobny przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc.kce
Witam.mam sporo znamion barwnikowych plaskich, niewielkich rozmiarow.mysle ze tu jedynie laser.zna ktos dobra klinike w Katowicach lub okolicach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc.kce
Witam.mam sporo znamion barwnikowych plaskich, niewielkich rozmiarow.mysle ze tu jedynie laser.zna ktos dobra klinike w Katowicach lub okolicach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc.kce
Witam.mam sporo znamion barwnikowych plaskich, niewielkich rozmiarow.mysle ze tu jedynie laser.zna ktos dobra klinike w Katowicach lub okolicach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoine
marc, jak sa plaskie nie widze sensu. Sam mam kilkaset i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka007
ja miałam wczoraj usuwane 4 czerwone znamiona laserem. Do każdego z nich Pani doktor strzeliła raserem po 1 raz... pieprzyki są teraz brazowe, miękkie (nie jak strupki) ale są nadal!!! Czy one odpadną? Poza tym usunęłam sobie chirurgicznie pieprzyk z nogi i wczoraj dermatolog powiedział, że wdało mi się zapalenie i dostałam detromycyne do smarowania i altacet! mam czerwone wokół miejsca gdzie był szew, a miejsce styku szytej skóry ma w środku ciemno fioletową niteczke! Czy ktoś tak miał? strasznie się tym martwie i aż płakać mi się chce, boje się, że mi się martwica zrobi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka007
ja miałam wczoraj usuwane 4 czerwone znamiona laserem. Do każdego z nich Pani doktor strzeliła raserem po 1 raz... pieprzyki są teraz brazowe, miękkie (nie jak strupki) ale są nadal!!! Czy one odpadną? Poza tym usunęłam sobie chirurgicznie pieprzyk z nogi i wczoraj dermatolog powiedział, że wdało mi się zapalenie i dostałam detromycyne do smarowania i altacet! mam czerwone wokół miejsca gdzie był szew, a miejsce styku szytej skóry ma w środku ciemno fioletową niteczke! Czy ktoś tak miał? strasznie się tym martwie i aż płakać mi się chce, boje się, że mi się martwica zrobi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka___
Dołączam się do pytań poprzedników, czy ktoś mógłby polecić mi dobrego chirurga w Warszawie? mam kilka pieprzyków na twarzy i chcę je usunąć jeszcze przed nadejściem wiosny. Cena nie jest istotna. Bardzo proszę o odzew. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka___
Dołączam się do pytań poprzedników, czy ktoś mógłby polecić mi dobrego chirurga w Warszawie? mam kilka pieprzyków na twarzy i chcę je usunąć jeszcze przed nadejściem wiosny. Cena nie jest istotna. Bardzo proszę o odzew. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×