Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość Olka___
Dołączam się do pytań poprzedników, czy ktoś mógłby polecić mi dobrego chirurga w Warszawie? mam kilka pieprzyków na twarzy i chcę je usunąć jeszcze przed nadejściem wiosny. Cena nie jest istotna. Bardzo proszę o odzew. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de lacroix
olka nie widze sensu, ale jesli juz to idz do pierwszej lepszej prywatnej przychodni dermatologicznej i juz. W warszawce powinno ich pare byc na przyzwoitym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weda
Hej mialam 5dni temu usuwane chirurgicznie znamie z twarzy blizna ma około 4 cm za 2 dni bede miala zdjete szwy czy ktos wie kiedy nalezy zaczac stosowac kremy na ta blizne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam kiedys usuwane znamie na czole(taka ala brodawka-slad po ospie)-pradem mi wypalili,sladu nie ma , nie bolalo.Zabieg w ramach NFZ chyba zalezy na jakiego lekarza sie trafi, bo jak poszlam 2 raz z innym znamieniem(na szyi) to lekarz(inny) chcial za usuniecie 200 zl:O:O:O bylam nawet zdecydowana ale skierowal mnie najpierw na szczepienia p/zoltaczce i zrezygnowalam, nawet nie wiem czemu.... teraz chcialabym usunac kilka normalnych pieprzykow bo mam na plecach w takich glupich miejscach ze zahaczaja o stanik:O:O:O 1 kwietnia mam wizyte u dermatologa... kiedys bylam z tym u onkologa, to powiedzial mi ze skoro nic sie z nimi nie dzieje to on ze zdrowotnego punktu widzenia nie widzi potrzeby usuwania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiczka189
Witam! mam dwa odstające pieprzyki jeden na lewej str nosa drugi na tylniej stronie szyji. czytałam wasze informacje na forum i spisalam kilka numerow telefonow:D macie jeszcze jakies namiary na lekarzy z woj śląskiego??? katowice i okolice. jak tak to napiszcie majkadominika@gmail.com codziennie gdy jade w autobusie widze wzrok ludzi gapiacyc sie na moj nos ..... jest to straszne !!!! czekam na odpowiedz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiczka189
Witam! mam dwa odstające pieprzyki jeden na lewej str nosa drugi na tylniej stronie szyji. czytałam wasze informacje na forum i spisalam kilka numerow telefonow:D macie jeszcze jakies namiary na lekarzy z woj śląskiego??? katowice i okolice. jak tak to napiszcie majkadominika@gmail.com codziennie gdy jade w autobusie widze wzrok ludzi gapiacyc sie na moj nos ..... jest to straszne !!!! czekam na odpowiedz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiczka189
Witam! mam dwa odstające pieprzyki jeden na lewej str nosa drugi na tylniej stronie szyji. czytałam wasze informacje na forum i spisalam kilka numerow telefonow:D macie jeszcze jakies namiary na lekarzy z woj śląskiego??? katowice i okolice. jak tak to napiszcie majkadominika@gmail.com codziennie gdy jade w autobusie widze wzrok ludzi gapiacyc sie na moj nos ..... jest to straszne !!!! czekam na odpowiedz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiczka189
Witam! mam dwa odstające pieprzyki jeden na lewej str nosa drugi na tylniej stronie szyji. czytałam wasze informacje na forum i spisalam kilka numerow telefonow:D macie jeszcze jakies namiary na lekarzy z woj śląskiego??? katowice i okolice. jak tak to napiszcie majkadominika@gmail.com codziennie gdy jade w autobusie widze wzrok ludzi gapiacyc sie na moj nos ..... jest to straszne !!!! czekam na odpowiedz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akomasara1
Witam! mam dwa odstające pieprzyki jeden na lewej str nosa drugi na tylniej stronie szyji. czytałam wasze informacje na forum i spisalam kilka numerow telefonow:D macie jeszcze jakies namiary na lekarzy z woj śląskiego??? katowice i okolice. jak tak to napiszcie majkadominika@gmail.com codziennie gdy jade w autobusie widze wzrok ludzi gapiacyc sie na moj nos ..... jest to straszne !!!! czekam na odpowiedz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akomasara1
Witam! mam dwa odstające pieprzyki jeden na lewej str nosa drugi na tylniej stronie szyji. czytałam wasze informacje na forum i spisalam kilka numerow telefonow:D macie jeszcze jakies namiary na lekarzy z woj śląskiego??? katowice i okolice. jak tak to napiszcie majkadominika@gmail.com codziennie gdy jade w autobusie widze wzrok ludzi gapiacyc sie na moj nos ..... jest to straszne !!!! czekam na odpowiedz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akomasara1
mam Pieprzyk odstajacy na szyji i po lewej str nosa... prosze o jakies namairy na kliniki (lekarzy z okolic katowic) dziekuje!! Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akomasara1
mam Pieprzyki odstajacy na szyji i po lewej str nosa... prosze o jakies namairy na kliniki (lekarzy z okolic katowic) dziekuje!! Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka, ja usuwałam w warszawie u dr Obrockiego (klinika Jolly Med) dwa lata temu/ powycinane mam ładnie, blizenki malutkie, ogólnie dobra robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA159
Do laleczka 29 Czy możesz powiedzieć jak Twoja blizna wygląda po kilku miesiącach ? Ja mam zamiar umówić się do dr Kwiecińskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA159
Laleczka 29- jak Twoja blizna. Ja też wybieram się do dr Kwiecińskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dithane
do weda Ja po usunięciu krem na blizny zaczęłam stosować dopiero po całkowitym wygojeniu tj. jak nie bylo żadnych strupków, tylko gładka różowa kreska bez niczego. Tak się dopiero stało po około miesiącu, gdyż usuwałam w wakację i troszkę się to gojenie ślimaczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dithane
do weda Ja po usunięciu krem na blizny zaczęłam stosować dopiero po całkowitym wygojeniu tj. jak nie bylo żadnych strupków, tylko gładka różowa kreska bez niczego. Tak się dopiero stało po około miesiącu, gdyż usuwałam w wakację i troszkę się to gojenie ślimaczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusza
ja nic nie stosuje na blizny, tylko olej rokitnikowy. Dominika nie przesadzaj, kazde spojrzenie na siebie odbierasz jako patrzenie na twoj nos i pieprzyka sie tam znajdujacego. Dla wlasnego komfortu usun go laserem, ale znowu nie ma potrzeby przesadzac z zamartwianiem sie jak odbieraja nas inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaaaaaaa
Witam. Widze ze wypowiada sie tu duzo madrych osob wiec moze doradzicie mi cos i uspokoicie mnie.Bede miala wypalane poprzez elektrokoagulacje małe- 1mm, 2 mm włókniaczki(takie odstajace pypcie zabarwione na jasnt braz) na szyji i pod pacha. Lekarz dermatolog powiedział,ze sa to zmiany calkowicie niegrozne i tylko defekt kosmetyczny wiec jesli chce to moge sie takiemu zabiegowi poddac. Stwierdził tez ze nie ma potrzeby badac tych odcietych histopatologicznie gdyż widac wyraznie ze to zwykle włókniaczki i ze calkiem nigrozne. Czy tak moze byc? ze nie trzeba kazdego usunietego znamiona badac? Mial ktos z Was taki zabieg? Czy jest on równoznaczny z pozbyciem sie mozliwosci zezlosliwienia tego ucietego znamienia? Lepiej usuwac wszytsko co odstaje i moze byc draznione? Pozdrawiam i dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia12334
Widze ze wypowiada sie tu duzo madrych osob wiec moze mi cos doradzicie:) Bede miala wypalane poprzez elektrokoagulacje małe- 1mm, 2 mm włókniaczki na szyji i pod pacha. Lekarz dermatolog powiedział,ze sa to zmiany calkowicie niegrozne i tylko defekt kosmetyczny wiec jesli chce to moge sie takiemu zabiegowi poddac. Stwierdził tez ze nie ma potrzeby badac tych odcietych histopatologicznie gdyż widac wyraznie ze to zwykle włókniaczki i ze calkiem nigrozne. Czy tak moze byc? ze nie trzeba kazdego usunietego znamiona badac? Mial ktos z Was taki zabieg? Czy jest on równoznaczny z pozbyciem sie mozliwosci zezlosliwienia tego ucietego znamienia? Lepiej usuwac wszytsko co odstaje i moze byc draznione? Pozdrawiam i dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia12334
Witam. Bede miala wypalane poprzez elektrokoagulacje małe- 1mm, 2 mm włókniaczki na szyji i pod pacha. Lekarz dermatolog powiedział,ze sa to zmiany calkowicie niegrozne i tylko defekt kosmetyczny wiec jesli chce to moge sie takiemu zabiegowi poddac. Stwierdził tez ze nie ma potrzeby badac tych odcietych histopatologicznie gdyż widac wyraznie ze to zwykle włókniaczki i ze calkiem nigrozne. Czy tak moze byc? ze nie trzeba kazdego usunietego znamiona badac? Mial ktos z Was taki zabieg? Czy jest on równoznaczny z pozbyciem sie mozliwosci zezlosliwienia tego ucietego znamienia? Lepiej usuwac wszytsko co odstaje i moze byc draznione? Pozdrawiam i dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to sie ma do nie badania.Ja mialam włokniaki usuwane rowniez metoda koagulacji z kazdej zmiany zostaly pobrane wycini do badania histopatologicznego.Mam dokument tego badania stwierdzajacy ze zmiany s łagodne.Ponadto mialam juz dwie wizyty kontrolne w przeciagu 4 miesiecy od usuniecia.Wnioski prosze wyciagnac samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia12334
A czy przez elektrokoagulacje mozna usuwac tylko te wystajace znamiona? czy tez te tylko troche wypukle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia12334
Poza tym chyba jeżeli lekarz stwierdza,ze znamie na 1 rzut oka jest zwyklym pieprzykiem bo jest małe-1 mm, jasno brazowe i nie ma ani jednego przebarwienia,to powinnam mu wierzyc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia12334
w ogole to mam chyba paranoje z tymi pieprzykami od kiedy mam net:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mu zaufasz i uwierzysz,to juz Twoja indywidualna sprawa.Ja wolalam miec to udokumentowane.Bo uwazam ze nikt nie jest nieomylny.Dosiwadczenie lekarza i praktyka to duzo nie przecze,ale gdyby cos bylo nie tak odpukac to lepiej wiedziec wczesnie i jak najwczesniej zaczac leczenie.Nie strasze bron boze.Ja w kazdym razie nie usunelabym zadnego pieprzyka bez badania histo.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mu zaufasz i uwierzysz,to juz Twoja indywidualna sprawa.Ja wolalam miec to udokumentowane.Bo uwazam ze nikt nie jest nieomylny.Dosiwadczenie lekarza i praktyka to duzo nie przecze,ale gdyby cos bylo nie tak odpukac to lepiej wiedziec wczesnie i jak najwczesniej zaczac leczenie.Nie strasze bron boze.Ja w kazdym razie nie usunelabym zadnego pieprzyka bez badania histo.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mu zaufasz i uwierzysz,to juz Twoja indywidualna sprawa.Ja wolalam miec to udokumentowane.Bo uwazam ze nikt nie jest nieomylny.Dosiwadczenie lekarza i praktyka to duzo nie przecze,ale gdyby cos bylo nie tak odpukac to lepiej wiedziec wczesnie i jak najwczesniej zaczac leczenie.Nie strasze bron boze.Ja w kazdym razie nie usunelabym zadnego pieprzyka bez badania histo.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×