Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eju_nia

WYNAGRODZENIE....NIANKI.....ile płacić ????

Polecane posty

Gość kiesiel16
hej.. chialabym sie dowiedziec ile biara dziewczyny w wieku 16 lat za opiekowaniem sie dzieci... 8 godizn dziennie (dwie dziewczynki w wieku 4 i 8 lat) prosilabym o jakas odpwoiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ustce,gdzie bezrobocie jest baaardzo duze place niani mojego 3 latka 5 zl/godz. Jestem samotna matka i z finansami ciezko, gdybym mogla, placilabym wiecej, bo zadowolony pracownik to dobry pracownik, w koncu inwestuje w swoj Skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była niania
ja jeszcze w zeszłym roku opiekowałam się 3 letnią dziewczynką. Chodziłam do niej na 6-45 i kończyłam o 15-30, dostawałam za to stałą kwotę 300zł. Jeżeli rodzice dziecka mieli urlop np: 2 tyg. dostawałam połowę tej kwoty. Dodam, że mieszkamy w małym miasteczku i inne nianie też dostawały góra 450 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak w Warszawie??? bede pracowac od 6 do 17 - 11 godzin, codziennie oprocz weekendow. Chlopiec ma 3,5 roczku. Nie wiem czy sie godzic na stawke mniejsza niz 6 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nianiaa
Wydaje mi się, że płaca zależy też od kwalifikacji niani (czy ma referencje, kierunkowe wykształcenie itp) i czy zajmuje się dzieckiem na stałe, cały rok czy też dorywczo. Ja zajmuję się teraz 2,5 letnim chłopcem w Krakowie; będę pracować przez lipiec i sierpień. Umówiłam się na kwotę 3,5 zł za godzinę plus wyżywienie (jestem z małym średno 10 godzin dziennie) i jestem bardzo zadowolona. Fakt, że pracuję raczej dla przyjemności i zdobycia doświadczenia (nie miałam żadnych referencji) niż z konieczności, bo gdybym miała się za to utrzymać, to byłoby ciężko. Ciekawią mnie te różnice cen pomiędzy Warszawą i Krakowem; przeglądając chociażby portal niania.pl można się zorientować, że w Krakowie nikt nie oferuje więcej niż 5 zł za godzinę, chyba że wchodzi w grę dwójka dzieci i sprzątanie, a do tego trzeba mieć spore doświadczenie i odwagę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja place 400zl za miesiac plus obiady, na tyle mnie stac, moglabym wogole nie wynajmowac niani tylko wozic dziecko do babci ale moja sasiadka potrzebuje pieniedzy wiec zaproponowalam jej tyle ile moglam, sama z dziecmi tez zyc musze, takie sa place w kraju, jesli kogos stac na placenie po 1000 zl za miesiac to super, mnie nie stac a moja niania dziekuje mi, ze ma szanse cokolwiek zarobic. Placi sie tyle ile mozna, niania nie musi zgadzac sie na takie warunki, nie robie tego ze sknerstwa tylko dlatego, ze wiecej placic nie moge, sama wychowuje 2 dzieci, jesli moglabym wiecej placilabym wiecej, to nie sknerstwo tylko w takim kraju mieszkamy, malo osob zarabia godnie, ja rowniez uwazam, ze za moja prace powinnam dostac duzo wiecej, tym samym innym moglabym placic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pika
WITAM Zarabiam na rękę 750 zł.Potrzebuję niani na sześć dni w tygodniu po 8godz.Co robić-nie pracować czy podzielić się pęsją z nianią? Realność małych mieścin.Jeśli kogoś stać na płacenie 1000 nie mam nic przeciw."każdy orze jak może" POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabelle1974
Za sprzątanie można dać 10 zł. W końcu nikt nie sprzata u kogoś codziennie przez 8 a nawet więcej godzin. No chyba, że tak i wtedy wydaje się na to ok. 1680 zł m-czne (8 godzin przez 21 dni). Trochę dużo, nie? więc niech się zastanowi ten, kto tak pisze. Ja mieszkam w Polcach koło Szczecina i tu niani, która pilnuje dziecka stale płaci się ok. 400-500 zł m-cznie. Trochę wyższe są stawki za dorywcze pilnowanie, np. kilka godzin i nie codziennie. Wtedy stawka jest 4-5 godzin za godzinę. Rządzi prawo popytu. Więcej nie zapłaci nikt, kto zarabia 1000 a nawet 1500 zł netto. A z drugiej strony jeżeli ktoś ma się zacharowywać w MacDonald's lub KFC za takie pieniądze to jest zadowolony. To nie jest typowe żródło utrzymania. Najcześciej tak dorabiają sobie stucentki, emerytki lub mamy, które i tak nie pracują i wychowują swoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOkładnie
Dokładnie, takie niestety są realia. Jeżeli jesteście tak oburzone, że dla niań tak mało płacą, to co mają powiedzieć mamy, które mają do 1000 zł i muszą za to utrzymać dom chociaż w części i zapłacić niani. Co mam powiedzieć skoro zarabiam 1000 zł, mąż też tyle. Opłat plus niania to cała wypłata. A gdzie pieniądze na życie, ubrania, lekarstwa. O przyjemnościach dawno zapomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sa cytaty pokaz je zonie leoon Oj ciekawska żonę jak ty to piszesz też pruje w dupę. i ona to lubi ale dziwka to całkiem cos innego bynajmniej ta z która ja się spotykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam to nie ten topik .Bardzi przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ir-ys
Pod Lublinem - 3,50/godz. + wyżywienie + wypłata zaokrąglona do "przodu" z drobnym upominkiem (np.żel pod prysznic dobrej marki czy pomadka, czy balsam) + prezenty świąteczne i trzynastki + dobre słowo = wychodzę na + Określona kwota to wypłata w walucie, doliczcie teraz jedzenie- a mam nieograniczony dostęp do lodówki-, mydło, kawę, herbatę, lody na które zaprasza mnie i dziecko, mama dziecka. Po całym miesiącu kwota nie jest śmieszna. W pierwszej pracy na początku stawka i owszem śmieszyła, ale myślcie, że z "wejścia" dostaniecie dietę? Takie stawki i wielkie gesty na dzień dobry to nie na naszym szczeblu. Nie miejcie mi tego za złe i przepraszam jeśli uraziłam Was tym szczeblem, ale to prawda. Prawdą jest też, że jesteśmy wielkie kochając cudze dzieci jednak na Mundial nas nie kupią. A szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuhahahaha
fajne sa tu mamuski, za sprzatanie placa wiecej niz za opieke nad dzieckiem. wytarte kurze licza sie dla niech bardziej niz szczesliwe dziecko i co to za teksty "niania siedzi z dzieckiem??" chyba nie maja pojecia na czym polega praca i opieka nad dzieckiem, ale raczej sobie nie posiedzisz!!! chyba ze macie takie nianki co siedza a dzicko robi co chce! wspoplczuje, przede wszytkim dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucyja
Jeżeli wykonuje obowiązki niani dobrze to dlaczego mam wegetoać za tak niskie stawki.Musze za cos sie utrzymać,a jednocześnie lubie ten zawód. To że jestem nianią jestem gorsza.Niech każdy pamięta że dzieci stanowią przyszłe społeczeństwo.To może niech więcej bendzie wypadków dzieci pozostawionych bez opieki? wtedy przestaniemy przeliczac ,parodia jest w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolett
Witam wszystkich!Ile moze zarobic nianka do blizniakow rocznych w warszawie za 14 godzin dziennie od pon. do piat.?stawka miesieczna wchodzi w gre!Dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolett
Do Aga Czestochowa!! Czesc!!! Mieszkam w czestochowie ale teraz w warszawie i jesli nadal szukasz opiekunki do swojej pociechy to moge Ci polecic moja przyjaciolke ktora z mila checia przyjmie prace!Oto moj numer 509585471

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppp
14 godz. dziennie i blizniaki? to moze wykończyć, mozesz wytrzymac przez miesiąć, a pożniej żadne pieniądze Ci tego nie zrekompensują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość min. 800 zl na mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość min. 800 zl na mc
a realna stawka w granicach 1000 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfiencja
ja w wawie dostawalam 8zl za godzine (pracowalam od 7 do 18) do moich obowiazkow nalezala tylko i wylacznie opieka nad dzieckiem (podawanie posilkow przygotowanych przez gosposie:),przebieranie,spacery,zabawa) w domu ludzi u ktorych pracowalam normalnie sie zywilam,jadlam z Nimi wszystkie posilki,moglam korzystac z wszelkich zaspobow kuchennych ;) super bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeni
Ja szukam Nianki dla rocznej dziewczynki do Wiednia !!!!. Place 300 € za miesiac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studia27
Witam, mam pytanko czy może ktoś się orientuje ile moze zarabiać niania w okolicach Bełchatowa, pracując 8 h dziennie przez 5 dni w tygodniu przy 2 letnim dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. A może ktoś z was wie jakie sa stawki w Łodzi i gdzie znależc tu naprawde dobrą, solidną nainię bo chciałabym z usług takiej właśnie skorzystać. Pomóżcie mi dobre duszyczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA JAkUBA
Ile nianie dostają za opiekę nad dzieckiem w Łodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggg
Pilnowałam dziecka w Białymstoku od 9 do 17 i dostawalam 500 zł miesięcznie! Wiem tez ze np w Giżycku placa ok 300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli mniej wiecej to zalezy od zarobkow?? bo z tego co przeczytalam...to w waiwe ida od 6 zl/h w gore...ale nie zawsze.. a mozna ustalic,ze wchdoze do odmu,widze ze nadziani i moge zaproponowac powiedzmy 17 zl/h :) wiec to jest straszne..ale jezlei ktos ejst bogaty to dlaczego ja mialabym odstawac grosze za prace,byc moze nad diabelnie rozpieszcoznym dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraków
5 zł/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka z pracy szuka opiekunki do 2-letniego dziecka. Dzickeo byłoby z nią 8 godzin i jeszcze mówi, że zawoziłaby tego dzieciaka do niej, więc opiekunka nie musiałaby przychodzić. Chyba myśli, że łaskę by jej zrobiła. Powiedziała, że nawet pieluchy dałaby opiekunce (a co myślała, że niańka by kupowała?) i płyn do zmywania, ale o jedzeniu nic nie mówiła. A teraz zgadnijcie ile ona chce płacić tej opiekunce. 200 zł :O miasto w Warmińsko-Mazurskim, 55 tyś. mieszkańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczytt
szukam niani do półrocznych bliźniaków (dziewczynka i chłopiec) od poniedziałku do piątku od 8 do 16. czasami do 18stej - ale rzadko. Mieszkam pod Warszawą w Milanówku (30km od stolicy). czy jest ktoś chętny??? podpowiedzcie ile powinnam zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×