Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eju_nia

WYNAGRODZENIE....NIANKI.....ile płacić ????

Polecane posty

Gość gosieńka89
Ja nie chce horendalnych stawek :( sama miałam pracować 8h dziennie za 500 zł miesięcznie :( ale w ostatniej chwili Pani się wycofała bo dostała urlop :( a tak bardzo potrzebuję pracy :( z tą stawką 20 zł/h też mi się coś wierzyć nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna z koszalina
oj,przepraszam bardzo jezeli kogos stac na takie wynagrodzenie,to je poprostu placi.mnie i mojego meza stac na takie oplaty.nie takie pieniadze wydajemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka89
a na jakich portalach szukasz? jak coś, to mogę Ci bardzo fajne polecić, sprawdzone Nianie ;) a może się linkami wymienimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna z koszalina
trzeba bylo sie ksztalcic,to by sie nie zasuwalo w supermarkecie za 500zl. a poza tym mam wrazenie,ze jestescie zazdrosne,ze dziewczynie trafila sie taka praca na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka89
Kasia nie zazdrosne ;) ale ta praca warta jest pozazdroszczenia ;) ale wiesz, że mało osób może pozwolić sobie na takie stawki :( więc dziewczynie tylko pozazdrościć.... to nie jest typowa sytuacja, co nie oznacza że jest od razu prowokacją, chociaż kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna z koszalina
no tak,tylko,ze ja niedawno przeprowadzilam sie do Koszalina i te oferty dziewczyn,ktore przegladalam nie wzbudzily mojego zaufania.po prostu weszlam przypadkowo na kafee i znalazlam takie ogloszenie.ja przeciez nie mowie,ze ona na pewno bedzie u mnie pracowac.zobaczymy jak zareaguje moje dziecko.dlatego umawiam sie tak,ze bedzie przychodzila popoludniami do nas i zajmowala sie Oliwka,i zobaczymy co dalej z tego bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pracuje w hipermarkecie, nie zarabiam 500 zl:O Ty za to swoj najcenniejszy skarb chcesz oddac w rece niewykwalifikowanej niani, bo uwazasz, ze jak wiecej zaplacisz, to ona bedzie swietna w swojej pracy??? No ja Cie prosze...nie wypisuj takich bajek:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka89
ja mieszkam na wsi ;) ale mogłabym dojeżdżać do maluszka do miasta ;) już tracę nadzieje na to, że cokolwiek znajdę :( aaa i strasznie denerwuje mnie, jak rodzice nie odp, nie oddzwaniają, nie przychodzą na spotkania etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna z koszalina
no przeciez napisalam,ze najpierw musze zobaczyc jak bedzie pracowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka89
Urzekła mnie Twoja historia nie znikaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka89
To zależy od wieku dziecka, od zakresu obowiązków niani, od miasta, w którym chcesz podjąć pracę, od ilości dzieci, które będziesz mieć pod opieką, od możliwości finansowych rodziców, od Twojego doświadczenia i referencji... długo by wymieniać. Osobiście spotkałam się ze stawkami od 2,50 do 12 zł/h (pomijając wyjątkową ofertę Kasi, którą na to stać:P 20 zł/h)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warminsko - mazurskie
od 3 zl/ godz wzwyż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkjs
witam, a ile zaproponowalybyscie sasiadce, ktora sama sie opiekuje swoim 2 letnim dzieckiem, mialabym zaaprowadzac mala do niej. sniadanka bym przynosila, serki, wedlinke, warzywko, musialaby ugotowac obiad- przy okazji swojego dziecka. bliskie okolice warszawy. ok9,5-10 h dziennie, pn-pt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm......
kkkjs.. myślę, że też koło 10 zł.. W wawie stawki to rzeczywiście 9 zł w zwyż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARDZO DOBRA NIANIA
KOCHANE DZIEWCZYNY.JA W WARSZAWIE ZA 10 GODZIN PRACY Z DWULATKIEM,KTÓRY CZASEM ŚPI MI NAWET 4GODZINY DZIENNIE DOSTAJĘ 1200 ZŁOTYCH+JEDZENIE(ŚNIADANIE,OBIAD,SŁODYCZE),PIENIĄŻKI NA WYJŚCIA DO TEATRU,DO KINA,NA PLAC ZABAW,NA LODY ITD.TO JEST DWULATEK,KTÓRY JEST SAMODZIELY.SAM ZJADA OBIADKI,MÓWI WSZYSTKO CO CHCE.PEŁNA WYGODA I DO TEGO PRASOWANIE GODZINKĘ DZIENNIE X 3 W TYGODNIU (300ZŁ).JESTEM JUŻ U NICH PÓŁ ROKU I SZEF ZAPROPONOWAŁ PODWYŻKĘ SAM.OD TEO MIESIĄCA DOSTANĘ 500ZŁ WIEĘCEJ.CZYLI 2000 ZŁ RAZEM.PODKREŚLĘ ŻE WEEKENDY WOLNE!!!!!TRAFIŁAM NA DOBRE SZEFOSTWO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka89
Bardzo dobra Niania=> chyba nie bardzo dobra Niania, tylko bardzo "dobrzy" rodzice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula83
Pani arabusko trochę to mało, wychodzi 4.35 zł/h. Nie wiem w jakim Pani mieście mieszka, ale we Wrocławiu stawki wahają się od 5 -7 zł/h, w Warszawie np. jeszcze więcej. Ja opiekując się 2 dzieci przez 6 godz. od pon-pt co drugi tydzień miałam 400 zł. miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkaaa
Szukam pani, która pomogłaby nam w opiece nad dwójką dzieci w wieku 8 i 11 lat, podczas naszego pobytu w pracy. Czas pracy: pon - pt. od 11.30 - 13.30 - czyli dwie godziny dziennie. Obowiązki opiekunki : Odgrzanie dzieciom obiadu ok. 13.00. Nie wiem jaką stawkę godzinową zaproponować. Myslałam, o 4 zł. za godzinę, ale nie wiem czy to nie za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula83
Pani matkooo :-). Stawka 4 zł/h to trochę mało, zwłaszcza że jest 2 dzieci. Myślę, że powinna Pani zaproponować stawkę 5.50-6.50/h. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuuuuuuuuuuuuza
Zastanawiam się ile należałoby dac pieniążków Pani za odebranie dziecka lub zaprowadzenie dziecka do zerówki + zajęcie się nim przed lub po zerówce, jakieś 3-4 godziny dziennie 4 dni w tygodniu (w drugą stronę zaprowadzić lub odebrać dziecko byloby przez rodziców)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy gdzie
zależy w jakim mieście. ja robilam podobnie za 5 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy gdzie
5 zl za godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM mam w najblizszym czasie opiekowac sie przez 2 miesiace 2 dzieci 7i8 lat rodzice beda je przywozic od poniedzial;ku do piatku o 7 rano -16 mam dawac dzieciaczka sniadanie i obiad jaka w takim razie powinna byc stawka za godzine pracy? zachodnioppomorskie z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana1
Witam. Ja w Warszawie płaciłam niani 900zł za 7 godz.dziennie + ewentualne nadgodziny po 6 zł. Niania pilnowała moje dziecko u siebie w domu, mogła więc, jak spało, zająć się swoim domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×