Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eju_nia

WYNAGRODZENIE....NIANKI.....ile płacić ????

Polecane posty

ja bym chetnie sie zgodzila na rpace,ale niestety troche za daleko i nie mam dojazdu wlasnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli sama
zarabiam najnizsza krajowa to ile mam placic niance? ja 630 a nianka 1600 ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta.bidinger
Ja szukam Niani do Wiednia i Place 300 Euro na miesiac. Bo na wiecej mnie nie stac ja zarabiam 950 euro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mialam rozmowe z jedna pania na opiekunke mojego dziecka. Ona sama zaproponowala mi 450 zł/mc. Pani jest na wczesnej emeryturze. Mieszkam na dolnym slasku. Zarobki w miescie w ktorym mieszkam nie sa wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M Malgosia
Od kilku lat pracuje jako opiekunka i pomoc domowa.Zaliczylam prace u prawnikow,starszego malzenstwa,znanego polityka,rodziny austryjakow,lekarzy z 5 dzieci i bogatych biznesmenow.Pracuje w Warszawie i zarabiam od 8 -20zl za godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta-mama
Zarobiki nian sa bardzo zroznicowane i wiele jest ku temu powodow;referencje, wyksztalcenie, dyspozycyjnosc, prawo popytu-podazy w danej miejscowosci. Znam osoby ktore placa w tysiacach zlotych miesiecznie i takie ktore placa 300-600 zl miesiecznie. Wazna jest aby dziecmi opiekowaly sie odpowiedzialne, mile osoby. Odpowiedzialnosc jest wielka, niemal niezaleznie od wieku dziecka. Prawdziwa niania to skarb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
400 za miesiac, pani na zasilku przedemerytalnym. opiekowalaby sie nawet za 300 ale sami stwierdzilismy ze to przesada. wiem ze 400 to smiesznie mało, ale na wiecej mnie nie stac. gdyby nie Ona oddalabym małą do żlobka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w szoku normalnie
ze niektore z waswiecej placa za prasowanie i sprzatanie niz za opieke nad dzieckiem! jakby wypraowana koszula lub sprzatniete lurze byly wiecej warte niz czas spedzony z dzieckiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6 zł za godzinę-wrocław
pracuję ok 4 godz dziennie, jestem studentką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aramgad
www.babyhelp.pl Tu zaglądnijcie i jeśli chcecie pracować (na razie w Krakowie i okolicach) - zarejestrujcie się! To bardzo proste i bezpieczne. TU MOZECIE NEGOCJOWAĆ WYNAGRODZENIE! Podpowiem, że wynagrodznie zależy od tego ile czasu np w tygodniu będziecie pracowały; jeśli przyjeżdzacie codziennie, ale na 3-4 godziny to stawka wyższa (musicie doeżdżać i tracic na to swój czas), jeśli systematycznie i na długo- to stawka powinna być niższa- około 20-35% różnicy. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszne te wasze stawki
moja siostra w Wawie dostaje 9 zł/h przy wyjątkowo grzecznym dziecku.. zero problemów dostała tez propozycje (tylko) pomocy przy jeszcze malutkim dziecku 10 zł/h, ale nie chciała, bo za małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przewaznie zarabialam 1500 miesiecznie opiekowalam sie samymi maluchami to moze dla tego ze rodzice dl swojego noworodka zrobia wszystko i placa tak duzo zeby sie nim opiekowac bardzo dobrze a z wieksze dzieni placa mniej ja tego nie rozumiem przeciez to sa ich skarby a pilnowanie takiego dziecka to przeciez obowiazek odpowiedzialnosc wiec powionni placic bardzo dobrze a tak pozatym to nikt nie chce ubezpieczac wiec powinni podniesc stawke ja tam lubie sie opiekowac maluchmi i to robie bardzo sumiennnie ale tez brdzo duzo odmawiam propozycij jak stawka jest mala bo tez mam rachunki a za 600 zlotych to co ci zostanie ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e35
koszalin 3,50 za godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ianiafrania
Ja zamujję się Sarą od roku już i dostaję 10zl/h plus czasem sprzątanie całego domu, przeważnie w sobotę, w którą nie mam studow to mi dodają jeszcze 200zl, więc średnio w miesiącu wychodzi mi jakieś 800, 850zl. :0 Pozdrawiam wszystkie nianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalabec
Miasto 80 tysiecy. Pierwsza stawka jaka zaczela dostawac moja opiekunka to bylo 3,5 za godzine. Teraz dostaje 500 zl na miesiac za opieke nad dzieckiem po 6-8 tgodzin dziennie (pn - pt). Gdy malec spi (spi 3 godz dziennie!) opiekunka prasuje, myje naczynia, uklada jego zabawki. Jest u nas drugi rok, jestesmy zadowoleni, mysle, ze ona tez. Moze jesc u nas (ja zadko gotuje obiady, ale dostep do lodowki, szafek ma nieograniczony :)) Na swieta zawsze dostaje premie (50 zl), a czasami trafia jej sie "fucha", na ktora oczywiscie przystaje - sama proponuje - np mycie okien, wypranie firanek, za 100 zl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem jakie są wasze stawki, wszystko pieknie wiem że 400zł to mało za mc pracy ale ile zaproponować opiekunce za bliżniki jak sie zarabia 1100zł od 8-16tej od poniedziałku do piątku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za opieke nad dzieckiem biore 8-10zl w warszawie zalezy stawka od tego czy wlicone jest jedzenie czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina87
Ja opiekowałam sie dziećmi w Łodzi. Ustaliłam z rodzicami dziecka kwotę 5zł/h,a pracowałam zazwyczaj od 8 do 16, ale i tak dostawałam co tydzień kwote większą lub jakiś drobny prezent.Kwota od 2 do 3,5zł jest bardzo, ale to bardzo niska. Nie sądze, aby ktoś w Łodzi chciałby opiekować sie dzieckiem za taka kwotę. Opiekunki biorą dużą odpowiedzilanosć za dzieci, kształtują ich rozwój, uczą je, a nie siedzą i za przeproszeniem zbijają bąki. Nianie są odpowiedzialne za rozwój takiego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradźcie proszę
a ile mogę zaproponować niani w Gdyni przy 5-miesięcznym chłopcu, od 7,30 do maksimum 16,30, pn-pt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby tylko ktos docenił..
woj. śląskie, jestem nianią z doświadczeniem, opiekowałam się dziewczynką od 13m. do ponad 3 lat, wtedy siedziałam po 9 godzin i miałam 4,30zł/h ale ta stawka nie była od poczatku, dwa razy prosiłam o podwyżkę w tym czasie... potem miałam iść do malutkiej dziewczynki, bo tamta poszła do przedszkola, pogadałam sie przed wakacjami że to w godzinach rannych, że stawka 5zł/h, tylko jak przyszłam w 1 dzień to okazało się że miałabym siedzieć przeważnie większość dnia i czasem jeszcze z przerwą(co ja bym robiła w tej przerwie), faktem jest że stawka 5zł/h jest super jak dla mnie, ich było stać i chyba myśleli że ja mam całe dnie wolne, zero kontaktów towarzyskich, a na dodatek mała była okropna i cały czas sie darła, ja po godzinie miałam dość a matka pracowała w swoim biurze obok i mama cały czas szła do niej, rozpieszczona równo, tragedia.. teraz mam 15m dziewczynkę za 400zł miesięcznie, ale chcę porozmawiac o podwyżce i m9ec kwote za godzinę.. ciężkie jest życie opiekunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nia nia
a ile zarabia sie w Łodzi???bo ja siedze z dzieckiem nieokreślona liczbe godzin,a raz 17godzin sie zdażyło i mam placone 20zl dziennie-przeciez w takim wypadku to powinna byc stawka za godz. a nie ilość pieniedzy za miesiac.Tym bardziej ze ziecko jest paro miesieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teaver
zastanawiam się właśnie czy wynająć opiekunkę popołudniami, czy oddać małą do przedszkola w tych samych godzinach. Szczerze mówiąc dobrze by było, żeby miała już kontakt z innymi ludźmi, bo opiekujemy się z nią na zmianę z mężem tylko i czasem jego mama z nią zostaje, więc mała potrafi "dziczeć". Od byłej niani, która w Trój,mieście prowadziła kiedyś swoją firmę z nianiami dowiedziałam się, że w Warszawie cena od 5-8 zł/ h jest bardzo dobra. Mnie też się tak wydaje.Zresztą, to zależy od regionu. Sami sobie policzcie- chcę małą zostawiać na pięć godzin dziennie z opiekunką, czyli będę pracować około 3 godzin, bo dwie godziny muszę w Warszawie poświęcić na dojazdy. Dla mnie to dwa zajęcia po 90 minut- jeżeli w jednej firmie, lub 60+90 (jestem lektorem angielskiego, uczę w firmach i też nie zbijam kokosów) w dwóch różnych, zaraz potem muszę wracać. A rachunek wygląda tak: 5 zł x 5h= 25 zł dziennie, pracuję zazwyczaj 4 dni/tyg, czyli ok 16 dni w miesiącu, to jest 25 zł x 16= 400 zł inne stawki: 6 zł > 480 zł 7 zł> 560 zł 8 zł> 640 zł A teraz pomyślcie sobie, że kogoś nie ma w domu dwa razy dłużej, choćby i 9 godzin, jeżeli ma do pracy nie dalej niż 30 minut autobusem. Wszystkie te kwoty trzeba pomnożyć przez dwa i dodać do stałych wydatków. Stąd w niektórych regionach stawki 2-3 zł. Niania często jest największym wydatkiem rodziny, a z różnych przyczyn nie można czasem dziecka oddać do żłobka, czy odbierać samemu ze szkoły. Nie ma się więc na co oburzać. Zresztą, gdyby niania była tania to nie byłoby przepełnionych żłobków państwowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita77
Wiecie co dziewczyny - stawka poniżej 10 zł na godzinę jest haniebna i dla pani sprzatającej i niani.A prawda jest taka, że to nasza wina powinnyśmy same powiedzieć dość za niżej nie pójdę. Wiem, że biedne panie nas nie zatrudniają nie oszukujmy się, bo jak kogoś nie stać na opiekunkę to jest żłobek lub przedszkole, jak samej niechce się sprzątać to trudno. Niech jest brud i bałagan. Błagam Was nie porównujcie pracy sprzątaczki i niania, bo to nie w porządku. Jedna jest ciężka fizycznie, a druga psychicznie. Ja pracuję u ludzi gdzie sprzątam, a czasami opiekuję się 3 letnim chłopcem. I czy robię jedno czy drugie wracam do domu i jestem bardzo zmęczona . pracuje po 8 godz.od pon.do piat. i dostaję 1200zł na m-c i myślę o zaproponowaniu podwyżki. Jestem z Trójmiasta. wiem również, że ludzie zatrudniają Ukrainki (osbiście znam kilka przypadów) . Te panie mieszkają u Państwa, żywią się,myją itd i na koniec m-ca dostają od 1000zł do 1700zł (jedyny mankament tego to dyspozycyjność non stop. aha niedziele mają wolne) i zabierają kasę do kieszeni nie wydając na opłaty, bilety, jedzenie i inne jak my matki Polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salcia11
Witam. Chcialam sie dowiedziec ile powinnam wziasc za pilnowanie 9-miesiecznego chlopca od godz 7.30-15.30 (8 godz) w Warszawie . Oczywiscie pilnuje go u siebie w domu (matka mi go przywozi i odbiera) jedzenie dowozi.Czekam na jakas propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarka
dziewczyny, ja sie wlasnie pozarlam z jedną Panią co chciala bym pilnowala jej dziecka. praca od godziny 8 do 18 w warszawie, na ursynowie - godzina drogi ode mnie i chciala mi dac za ta pracę 4 -5 zł czy to normalne?? boze co za ludzie, jak tak ceni swoje dziecko to niech do złobka odda. a jak mi naublizala ze jestem bezczynna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 581
to minimalna krajowa brutto!!! a wy chcecie więcej za pilnowanie dziecka? jak i tak na bezrobociu siedzicie? i świadczenia macie zapłacone, a jak nie pasuje to załozyć dzialalnośc gospodarczą i płaćić podatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 581
5,81 oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×