Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakłopotanaa

Mój chłpopak chce probowac sexu z inna dziewczyna...

Polecane posty

Gość zakłopotanaa

Jestemy ze soba 16 miesiecy!Bardzo się kochmy.Od kiedy jestesmy na studiach widzimy sie rzadziej ale codziennie piszemy dzownimy do siebie. On jest moim jedynym partnerem,a ja jego jedyna partnerka w łóżku. Nasz zwiazek jest mocny i zawsze rozmawiamy ze soba szczerze,otwarcie.Ostatnio wyznał mi ,żechciałby spróowacxsexu z inna dziwczyna...Jak zapytalam czemu to pow. ze nigdy nie mial innej i chcialby sprobowac jak to jest... marzy musie takre trójkącik...Planujemy wspólna przyszłość i zanim połączy małżeństwo (w przyszłości) on chciały kochac się z inną..jesli ja sie zgodze... i tu tkwi problem bo ja nie wiem co zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takka jedna
JEŻELI TOBIE TO PRZESZKADZA TO MU POWIEDZ JAK NAJSZYBCIEJ I BARDZO STANOWCZO, NIE POZWOL MU SIE ZA BARDZO Z TA MYSLA OSWOIC, BO CI JAKIS NUMER NA BOKU WYWINIE. POWIEDZ MU, ZE RANI CIE MOWIAC TAKIE RZECZY I NIE TAK WYOBRAZASZ SOBIE ZWIAZEK DWOJGA LUDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppp
widocznie ty sie "kochasz" a on nie. Bezdyskusyjnie spusc faceta. Niedopuszczalne i nie daj sobie robic wody z mozgu. 16 miesiecy - to co by bylo po 16 latach? Psa by na ciebie napusciel dla urozmaicenia?# Debil bezdyskusyjny. Jestem facetem tak dla scislosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnatalkaa
zrob tak jak czujesz a nie jak inni ci radza, moze jest tylko ciekawy zaspokoi swoja ciewkawosc zobaczyc ze bez uczucia to nic szczegolnego a moze nie ,trudno powiedzoec jak mu sie to spodoba poza tym lepiej ze ci to powiedzila niz gdyby zrobil to w tajemnicy przed toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotanaa
zapytałam co było by gdybysmy byli juz małżeństwem ... to pow. ze wtedy juz nie... i dltego chce spróbować teraz... Ja nie mialam innego partnera w łóżku... tez mnie ciekawi ale on mi daje to co ja poterzebuje... pytalam czy nie zaspokajam go... odparl ze sex jest cudowny.. Zaluzmy ze pow. nie . On zrozumie. ale czy to nie bedzie "zaproszenie do zdrady"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnatalkaa
nie wiem co powie i nie wiem czy kiedys cie zdradzi, sama musisz sie zdecydowac, moze to faktycznie tylko ciekawosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotanaa
Dodam ze ja nie wiem jak postapic... chce WYŁUCHC Waszych opini i przemyslec ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnatalkaa
a ty co czujesz? boisz sie tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotanaa
To jest najgorsze ze czjue bezradnośc.... Nie wiem czy bym chcialam... i np. nie wiem czo bedzie potem po slubie czy nie zapragne posmakowac sexu z innym... nie wiem.. On chce zebysmy to obije zrobili... oboje posmakowali innych... Na koniec rozmowy pow. ze on ciagle chce byc ze mna... posmakuje jak ja sie zgodze... i tu nie wiem czo zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotanaa
Tak mówi ,że chce zaspokoic ciekawość....I tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaa ciekawosc
teraz ciekawosc potem mu sie spodoba (bo wybacz ale moze okazac sie ze trafi na lepsza w lozku) i wtedy to juz nie bedzie ciekawosc tylko chec bzykania innych dziewczyn:O ja bym mojemu kazala ******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotanaa
Natia - a czy na tym polega zwiazek zeby ciagle zabraniac czegoś?? On powiedzial mi o tym inny byz zdradzil i Tyle... ma szacunek dla mnie...i rozmaiwany o Tym... Ja nie pow. ze nie ani ze tak nie wiem... a takie laski czo tak zabraniaja to najczesciej sa zdradzane!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego_1981
:-/ Dlaczego niektóre dziewczynki są tak bardzo naiwne a chłopcy tak bezbrzeżnie głupi...................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes nie powazna
Jesli planujesz z nim malzenstwo, chyba ze chcesz sie z nim dzielic z innymi kobietami przez zycie. Jesli facet po 16 miesiacach mowi cos takiego to pomysl co bedzie za kilka lat - wtedy bedzie ciekaw jak to jest z kolezanka z pracy ktora sie do niego usmiecha albo jakto jest z duzo mlodsza/starsza kobieta i bedzie ich szukal w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takka jedna
zakłopotana, jeżeli Ci kocha a Ty mu powiesz, ze Ciebie to zrani to tego nie zrobi, ale jesli mu pozwolisz to miej swiadomosc tego, ze na pewno mu sie spodoba, bo on nie jest dziewczyna jemu do sexu nie sa potrzebne uczucia. zrobi to raz to na pewno bedzie chciał to powtorzyc, a na 100 % sprobuje po slubie, bo wtedy wszystko sie zmienia. ZROB JAK CHCESZ, ALE JEZELI MU RAZ POZWOLISZ ON UZNA ZE TOBIE TO NIE PRZESZKADZA I NA PEWNO SPROBUJE JESZCZE RAZ. NIE ZAPOMINAJ O TYM, ZE TO FACET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotanaa
Natia-przeczytaj wszystko od poczatku!!! Moze lepiej teraz swiadomie niz ma dojsc do zdrady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takka jedna
NIE MA ROZNICY BOLEC BEDZIE CIE TAK SAMO CZY BEDZIESZ O TYM WIEDZIALA CZY NIE (tzn jesli sie nie dowiesz to cie nie zaboli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnatalkaa
doprawdy nati a jak to mozliwe ze ona kochajac faceta tez sie zastanwiasie jaKBY BYLO Z INNYM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego_1981
dlaczego_1981 :-/ Dlaczego niektóre dziewczynki są tak bardzo naiwne a chłopcy tak bezbrzeżnie głupi...................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes nie powazna
zabraniac? rozsmieszasz mnie przeciez w zwiazku nie chodzi o to zeby ktos czegos nie robil bo druga osoba mu zabronila tylko dlatego ze sam tego nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaa ciekawosc
i tak cie kurwa bedzie zdradzal czy ty ślepa jestes???????trafi na siwetna dziewczyne w lozku-pewnie bedzie super laseczka i masz po zwiazku!!!Bo to tylko facet! To Ty przeczytaj wszystko odpoczatku bo Natia ma świetą racje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takka jedna
zawsze bedziesz miala wrazenie, ze on cie porownuje z tamta i moze ona byla lepsza. to zabije wasz zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym się zgodziła
niech ma, ale pod jednym warunkiem. Że zaraz następnym razem do trójkącika byłby facet.:) Powiedz mu że marzy Ci się duży potężny z wielkim sprzętem, mocno owłosiony... :):) I tylko pod takim warunkiem, niech da odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaa ciekawosc
a Ty??Co z Toba?? Myslisz o seksie z innym facetem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotanaa
Czytajcie to od poczatku!!!!Pytalam czy pozwolil by mi tez na sprobowanie sexu z innym to pow. ze tak jesli to bedzie swiadome i on tez to zrobie... Zaskoczylo mnie to ze jet w stanie podzilelic sie ze mna innym... zaskoczylo mnie to bardzo....a le chce to zrozumiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak troche z innej beczki
zastanawialas sie czy chlopak ,ktory chce sprobowac z inna tzn. chce zaliczyc jeden numerek zasluguej na Twoj szacunek?Niestety podejrzewam,ze nie jest w pelni zadowolony z seksu z Toba i to mi juz niedobrze wyglada w perspektywie waszego dluzszego zwiazku.Jezeili kocha sie prawdziwie to takie pomysly w ogole nie powinny przychodzic do glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaa ciekawosc
no i co?chcesz sie przespac z innym czy nie? bo ja nie bardzo rozumiem twoje niekonretne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak troche z innej beczki
no i jeszcze to ze zaakceptowalby to,ze kochalbys sie z innym dziwne bardzo dziwne zakochany facet nigdy by sie na to nie zgodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym się zgodziła
ludzie, co się denerwujecie. Niech się bzykają w tójkątach, czworokątach i ostrosłupach. Przecież widać od razu, że dziewczynka się zgodzi... I jeszcze nazwie to dowodem miłośći. Chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaa ciekawosc
dokładnie-też uważam się zgodzi a potem powstanie kolejny idiotyczny topik:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×