Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

TA MOJA UKRAINA SIE CIAGLE WIESZA MILAM JUZ DLA WAS TYLE NAPISANE I CO I HUJ BĄBKI STRZELIL:p ZE SIE TAK WYRAZE:( Z PRZYKROSIAC MUSZE WAM NAPISAC ZE TEZ MUSZE JUZ ISC BO RANO NIEWSTANE:( ALE PAMIĘTAJCIE ZE O WAS MYSLE Anusska jestescmy z toba calym serduszkiem pamiętaj ze wierzymy w ciebie kurko ja tez chce twoje zdjecie🌻 dobranoc i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie okropne, co Ty Nala wymyślasz???? Nie mów tu mi takich głupot. Dobra, idę spać, IDĘ, weźcie mi powiedzcie, że mam iść :) Bo nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też zmykam:) Rano trzeba wstać...:):) Dobranoc kochane:)😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde zjadłam słowo miałobyć okrponie wielkie:P:P:P Ech przysypiam juz też:) Dobranoc jeszcze raz misiaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co?? ta ich matura jest tak pojebana ze hej dobrze z ejuz jazdalam rok temu bo to co sie teras porobila to kur** nie do uwierzenia...oni nie sprawdzaja wiedzy tylko farta spryta i huj wie co jeszcze zamaist dac konkretne zadania i pyania zeby sei czlowiek mogl wykazac wiedza to on ma sie wyakzac przypuszczeniami jak pan/pani egz sobie wymysla..sa tak sprzeczne pytania tzn odpowiedzi ze hej i glowa mala....daja tak skrajne przyklady ze tego problemu nawet naukowcy nimoga rozstrzygnac i w zaleznosci ko sie z jakiej ksiazki uczy ten tak napszie i jak pan/pani egz sie uczyli z tej samej to okej a jak nie to huj ci w dupe pkt w pizdu...😠 jestem tak wkuriowna bo sprawdzam w roznych ksiazkach i wybrali tak sprzeczne zagadnienia ze noz mi sie w kieszeni otwiera :(😭 😠 nieeeeeeeeee mogeeeeeeeeeeeee rany zesciiiiiiiiiii pojebane jak sie nie dostane na studja to znaczy ze to wina systemu nie moja i huj im w dupe polska straci rewelacyjnego lekarza;P łożsesz kurwa sorki laski ale miotam sie w skrajnosciach iwtedy wyzwala sie ze mnie czlowiek prymityw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh.. musiałam jeszcze sprawdzić pocztę :P Kurko wysłałam Ci przy okazji maila ;) daj znać czy dostałaś :) teraz to już spadam 👄 jeszcze raz DOBRANOC Słońca 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ktos se pomysli ze jak taki czlowiek ma zostac lekarzem to ja dziekuje (lekarz tez czlowiek) no to sie nei bojcie kocahne bo pozory myla a pryzmat monitora moze byc mylacy;) mam nadzieje ze u was oki Nalus przemknelo mi sie ze s zdala GRATULUJE KWIECIE POLNY:p (to chyba kig to tu przytarglala;p ) no to reszte nadrobie w ssrode buzka wam slonca 🌻😘 kureczko fajnie ze s zostla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a wy se tu jakies mejle rozsylacie a ja ja kwlacze program z poczta to mi sei caly komp wiesza i huj poczty nie mam :( czuje sie pominieta w jakis spoob ojej czuje sie nei wazna:(😭 przykreo i smutno:(chippppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusssko Kochanie.. jesteśmy z Tobą ❤️ Ja tam ciągle wierzę.. Przecież wiesz jak to u nas jest.. wszystko tak pamo popier***** :o Kotku zrobiłaś ile mogłaś.. główka do góry! Dzielna z Ciebie Dziewczynka.. a jeśli coś będzie nie tak to CI pisałam, że upiszemy jakąś petycję czy coś.. Dobranoc Aniu ❤️ i proszę Cię.. zamartwianie naprawdę nic tu nie pomoże.. Kotku powinnaś być z siebie naprawdę dumna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehheeee owieczka ma ukraine a bombeczka zdziska:D hehe rumianku a ciebie cos malo widzialam przez te strony?? owieczko moj sei tak wiesza ze jak sprawdzlam odp to restartowalam go chyba z 40razy!!!!!!!!!!;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypraszamy sobie! My ZAWSZE o Tobie pamiętamy!!! To Twój ździsio się zbuntował.. może okazujesz mu za mało czułości ;) mały kopniak od czasu do czasu przynosi skutki :P Obyś jeszcze przebrnęła przez tą fizykę.. Wszystko się ułoży.. zakoduj to sobie wreszcie Kobieto!!! No.. ;) A teraz do łóżka marsz.. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe jeszcze nie spicie:P ja tez musiałam tu zajrzec jeszcze:) Anusssko kochana główka do gory:)Pamietaj że nigdy nic nie wiadomo...kochana też nasz system jest tak powalony że głowa mała...i jak Ci ma ulżyć to wyzywaj ile wlezie...a lekarzem będziesz i to na pewno dobrym 🌻 Ta Ukraina Owieczki też jest niezła;):P Ech...przykro mi że Ci się Owieczko komp zawiesz i nie możesz wejśc na pocztę...może jutro sprobuj... Bombastyczna z tą petycją to jest dobry pomysł...oj tak wysłac coś takiego... Dobra teraz to już idę na pewno:) Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak kopniak nie zaskodzi Bombastyczna dobrze powiedziane:P:P Heh ale mi tu dobrze z Wami:) Ale idę;) łożeczko woła chodz spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naluś do łóżka! Ale to już! ;) A włściwie to co ja tu jeszcze robię??? :P:P:P Cholercia już zapomniałam, że chciało mi się spać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko ja jedna mysle o tej petsycji beziemy pisac dopuki sie nei ukarze kompletny klucz odp bo tak jak wampisalam sa strasznie sprzeczne odpowiedzi ...no tak to jest jak pytania ukladaja nieraz zawistni metodycy ktorzy sie nie podostawali na inne sciazki i ni edorastaja do piet panu lewinskiemu (autor cyklu ksiag zbiol - biblia zdjacego na Am i inne ) no wiec teraz sluszna odpowiedz i nie podwazalna nalezy do tychrze panstwa metodykow (i przepraszam tych dorastajacych do piet lewinskiego) ;) oj jestem tak zbylwersowana... i to wszytcy mowia wszycy z malymi wyjatkami ktorych nie berze sie pod uwage;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wam dobrze ja juz mojego wacka ;)zresetowalam6raz jak do was pisze...eh zycie jest ciezkie.... kiedy bede miala z gorki???? robie fiz teras i w niej moja nadzieja (ale mi sie paradoks zrobil) powysylajcie mi wszytkie mejle cozescie se powysylaly??odbiore na onecie w srode a witek mi naprawi kompeczka w aczwartek.... uffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff musze se odsapnac ale gdzie wylac zlość???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki kiedy bylam mala wieki temu to bylo bo zawsze bylam najwyszza:D myslalam ze jak przyjdzie matura to bede kwiczec nie spac po nocach i takie tam pierdoly a ja nic dupa jedyne co a raczej kto mnie obchodzi to juz wiecie❤️wczoraj jak zwykle zadzwonil przed snem boze oboje stwierdzilismy ja przez lzy sie smialam ze jestesmy jak nudna durna telenowela brazylijska on ryczy ja rycze i w kolko gadamy to samo tesknie kocham jak nakreceni uhhhhhhhhhhhh dzisiaj HISTORIA a ja co z nowu pisze o nim nie no nudniejszej kolezanki internetowej 😭 co to za rozmowy o odchudzaniu przeciez wy wszystkie (jeszcze nie widzialam kurki) wygladacie jak gwiazdy filmowe uh... ja wlasnie zazeram sie podwujnym sniadaniem bo jakos milosc wzmaga we mnie apetyt(nie no znowu schodze na ten temat uh) anussska doskonale wiem co czujesz ja po polskim stwierdzilam ze ta matura jest dla schematycznych debili za ktorych chyba uwaza nas ministerstwo edukacji z przeszlymi i obecnym ministrem tylko ze ja mam lepiej bo nam kazali nie myslec przed matura(PARANOJA) tylko pisac schematycznie i nauczycielka nam pokazywala jak wbic sie w ten glupi klucz(nienawidze tego slowa) :P i po ta reforma niby miala uczyc myslenia buhahahhahaha jakie zabawne czarna rozpacz dobra ide odbembnic ta historie trzymajcie sie dziewoczki wasza zanudzara milosna z bozej łaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu kurko wlasnie odebralam poczte jakie ty masz gigantyczne oczy super nie no niemoge same piekne i urocze na tym topie niesamowite to jest topik przyciagajace same niesamowite laski:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmmmm dobra mocne postanowienie poprawy psychicznej musze si wziasc w garsc tydzien to jeszcze nie jest nic sa czasem dluzsze rozstanie (wlasnie sie chlastam po poliku zeby wytrzezwiec psychiatrycznie) BOZE wlasnie sobie uswiadomilam ze on chce zostac marynarzem w sumie to juz jest jak on bedzie wyplywal na pol roku to dopiero bedzie koszmar AAAAAAAAAA dobra jestem wlnieta debilka nie czytajcie moich postow bow nich na razie jest jeden temat uhhhhhhhhhh jestem nudna ciagle sie powtarazm i nie mam nic ciekawego do powiedzenia ........ ide do tej pierdolnietej historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Gigusiu nie jesteś jakaś tam walnięta.Jesteś kochana i marudz nam do woli!:DJeśli ma być Ci lepiej to gadaj o tym ile wlezie:D Anussska niestety ta jest z tymi maturami...na szczęście ja zdawałam jeszcze starą i te wypracowanka (Boże jakie to było banalne) sprawdzali nam nasi nauczyciele więc wiadomo bardzo trudno było nie zdać;)Niestety wprowadzili jakieś dziadostwo i to jest właśnie przerąbane...ta cholerna macdonaldyzacja, że tak powiem...ugh...( mam nadzieję że w miarę poludzku to napisałam bo już sie sama pogubiłam;)) Bombastyczna w koncu poszłam spać ale ciężko było:P To ja myszki idę się zbierać i uczelnia woło:D Gigusiu wirtualny kop!!!!!🌻 Owieczko 🌻 Kig🌻 Kurko[kwiat Rumianku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być uczelnia woła:P:P Heh no nic idę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberk moje wpadalm sie tylko przywiatc i spadam juz stram sie od was pisac o 7 rano no ale...UKRAINA sie buntowala wiec..pisze teraz a więc DZIEN DOBRY❤️ Gigus trzymam kciuki i jestem z toba Anusska tak szczerze to ja nic nieweim o tej nowej maturze ale jak czytalam twojego posta to naprawde jest jakas pojebana :( ale wiedz ze my lekarza nietracimy poniewaz TY NIM BEDZIESZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ I wbij sobie to do glowy kapiszzzzz bo.... befdzie zle:P:P:P Kurkoooo łałllllll co za fotka ulala a te oczy takie duze i brązowe Gigusia dobrze napisla kiedys ze nalezymy do KLUBU NAJPIEKNIEJSZYCH no z wyjatkiem mnie:P oki spadam bo znwou bede biegla:P kocham wam ide ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Kochaniutkie!!! ❤️ Ale mi czacha dymii :P chyba się nie wyspałam :P Giguś POWODZENIA!!! A masz kopniaka na szczęście (hmm.. jak go przekazać wirtualnie?) 🌼 Anussska.. nie zauważyłaś, że jak my z Dziwuszkami coś piszemy, to tak jest??? Więc koniec dołów tylko nas słuchać ;) Kurko dostałaś mojego maila????????????? Owieczko 👄 Naluś 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaa Kochane.. ja za jakieś 2 godz jadę do koleżanki na noc ;) A że to w miejscowości, w której pracuje mój Skarb to jeszcze i jego zobaczę :D:D:D dobre i 5 minutek :D Znjąc nas to będziemy siedziały do rana i brechtały z niewiadomo czego :P kiedyś po takiej nocy z Talcią (ale wtedy u mnie)rano tak mnie bolały policzki od śmiechu, że ciężko było mi mówić (pierwszy raz w zyciu dałam innym dojść do słowa) :P Także ruszam niedługo i wrócę pewnie jutro pod wieczorek.. Trzymajcie się Kochane.. JUŻ TĘSKNIĘ 😭 Ale już jutro wrócę :D Buuuuuuziole 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!! przepraszam ze ucieklam wczoraj tak bez pozegnania ale moj komputer tez sie cos ostatnio zawiesza, chyba jakiegos wirusa znowu zlapal ten idiota:P bombus zycze udanego wieczorku, nie ma to jak babskie pogaduchy, ja tez w sobote spie u mojej przyjaciolki a w niedziele przyjezdzamy do mnie i ona zostaje u mnie:D zycze wszystkim spokojnego dnia🌻 gigusiu slonce trzym,am kciuki❤️ anusssko nie martw sie na oewno bedzie ok, martwisz sie na zapas na pewno:) ale rozumiem cie po egzaminach kazdy ma takie chwile i mowi ze poszlo mu nie tak jakby chcial, mam nadzieje ze bedzie po twojej mysli,buziam cie myszko👄 kuro wyslalam ci juz 2 maila i ten pierwszy chyba nie doszedl bo nie dostalam potwierdzenia, wyslalam ci przed chwila drugiego, czekam na odp. milego dnia myszki zycze ja ide sie w koncu umyc, ubrac i doprowadzic moja fryzure do porzadku:)❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!!!!!!!!!! 🌻❤️ Maile dostaję, wszystkie jesteście super! Do tej pory widziałam Nale, gigusie, rumianka i bombastyczną :) Głowa mi tak nawala, chyba zaraz strzeli jak balon. To podobno normalne po wczorajszym. I tak się cieszę, że nie mam skóry żółtej jak po żółtaczce, bo prawie każdy dostaje i taki objaw :) Muszę trochę popracować, bo wczoraj cały dzień miałam zmarnowany przez klinikę, więc muszę nadrobić. Będę wpadać z odrobinę mniejszą częstotliwością :) ale postaram się być na bierząco. Buziaki dla wsszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie:) kurko ja ci zraz wysle meila:) Kasiu to ja zycze udanego wypadu i czekamy na relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×