Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

nalus dziekuje za maila, ale prosze cie myszko wysylaj mi na tego z ktorego ja wyslalam wczoraj tobie:) nie umiem wejsc na moja poczte, jakis blad maja na serwerze, z gory dziekuje za maile, nalus piosenki sa super:) strasznie mnie boli glowa, wiecie co zauwazylam ze od kiedy biore tabletki anty mam straszne bole glowy podczas miesiaczki i mi strasznie niedobrze, jak je biore przez 3 tygodnie to jest ok, najgorsza jest ta tygodniowa przerwa:( prosze skroccie mi potem taniec z gwiazdami bo nie mam sily ogladac....🌻 a co do zdjecia to ta blondynka byla kiedys moja przyjaciolka, tworzylysmy taka mala paczke w liceum, teraz tez mam z nia kontakt ale jest baaardzo falszywa i jak z nia gadam to najlepiej o dupie maryni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwilunia wrocilam z zachodu slonca byl cudny zachod slonca napawa mnie nadzieja ze jutro znowu wzejdzie sloneczko i bedzie piekny nowy dzien:) 🌻Bomba jak ty nie jesz lazanek wpadaj do mnie u mnie sa bardzo czesto 👄 🌻Rumianku czy ty dostalas mojego maila czy ty zmienilas adres?? nie moge otworzyc poczty😭 kocham was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastyczna doszły:) I wiesz co Ci powiem uwielbiam Kancelarie i tę piosenkę i Mietka \"Zaczekam\" są cudowne po prostu i słuchać ich mogę w kółko:D:D Rumianku ogólnie to powiem Ci że miałam dylemat Olka czy Mroczek...Olka fajnie rumbę zatańczyła ta co kiedyś a Mroczek ten na końcu z zespołem:)Ale wygrał Mroczek i niech tak będzie:) Aha była Kaśka C z Hakielem tańczyła nawet ładnie:) Szkoda że sie skończyło już ale może następną będzie:P Dobra myszki ja zmykam spać :) Trzymajcie kciuki jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusiu to ja też przyjadę na łazanki i ten zachód słońca do Ciebie:) Rumianku dobrze będę na ten drugi wysyłać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naleczko wpadaj wszystkie wpadajcie do mnie bedzie na was czekal caly dymiacy talerz lazanek i piekne zachody slonca:) misiek zadzwonil boze my teraz 2 godziny dziennie gadamy przez telefon ostatnio przyszedl do niego rachunek na 180 zl ale powidzial ze i tak bedzie do mnie dzwonil bo moj glos jest jego iskierka radosci boze jak ja go kocham ❤️ znowu nie moge otworzyc poczty uhhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek jutro historia uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh a ja nie moglam spac ze szczescia wczoraj mi napisal takiego slodkiego smsa ze jestem jego 8 cudem swiata (boze ja juz robie z siebie kompletna idiotke) najsmieszniejsze jest to ze kiedys bylam zagozala feministka z haslami faceci to debile , seksistowscy samcy:D a teraz wlasnie z takim bezmozgim neandertalem chce ulozyc sobie zycie POMPA:D:D:D:D jak go zobaczylam to pierwsza mysl ze moglbybyc ojcem moich dzieci:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie odebralam moja zawalona poczte bomba nalu dzieki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam wam piekna piosenke do snu:) WSTAWAC SPIOCHY:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień BAAAAAARDZO dobry Kobietki! :D:D:D Widzisz Giguś.. jeszcze 2 dni i będzie po wszystkim :) Mam nadzieję, że 100%.. :) W każdym razie.. POWODZENIA.. Anusssko Kochana za Ciebie też bez przerwy trzymam kciuki.. i pamiętam {usta] Giguś to my dwie jesteśmy takie.. o rany! ;) Ja z moim T jestem już.. qrcze.. z 3 lata??? WOW :D a codziennie zakochuję się od nowa.. bo jest po prostu fantastycznym czlowiekiem.. :D a ja dziś na dzień dobry dostałam tylko 2 słowa.. i więcej mi nie trzeba... Rany.. ciągle myslę o tych moich studiach.. boję się, że coś nie wypali albo coś innego.. a przecież już mam rok w plecy (choć nawet nie żałuję, bo ten rok duuużo mnie nauczył) A no i nie sama będę zaczynać od października :D Ale tak sobie myslę.. wola Boża.. On wie co robi.. wie co jest dla mnie dobre.. a jedyne co ja mogę zrobić to się uczyć.. i niech się dzieje co chce!!! Przecież i tak będzie dobrze :D Kochane i Wy uwierzcie.. bo zapewne Bóg przewidział w Waszym życiu więcej niż Wy same.. Trzeba nauczyć się radości.. bo życie tak szybko ucieka.. nie mamzamiaru całego przebeczeć!!! O nie!!! Jesteście wspaniałe!!! Normalnie.. ach.. chyba się zakochałam ;) ❤️ Milusiego dzionka 🌼 Ja dziś pewno odezwę się dopiero wieczorem bo niedługo rodzinka mi się zjedzie i znając życie to mój biedny ździsio przeżyje niezły nalot :P Buziam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bomba masz racje Bog pzewidzidla nas o wiele wiecej niz mozemy sobie wyobrazic 👄 jestes BOOM dziewczyna nie boj sie wszystko sie ulozy ja oczywiscie nic sie nie uczac tylko przewracajac kartki licze na cud:D:D:D:D ale wiem jedno bede z moi miskiem i tego jestem pewna ❤️ chocby sie walilo i palilo eh dobra schodze z komputerka bo nie wyjde❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OWIECZKO mam nadzieje ze do ciebie dojdzie ta piosenka bo ciagle mi przychodzi raport ze przekroczona zostala ilosc miejsca w twojej skrzynce uhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutkie wpadłam sie przywitać i zmykam na uczelnię na egzamin:D Idę sie pouśmiechac bo za dużo to ja nie umiem;):D Kochane Bombastyczna masz rację, co ma byc to bedzie, tam w gorze wiedzą co jest dla nas najlepsze🌻A Wasze egzaminy na pewno pójdą dobrze, ja trzymam mocno kciuki i za naszą Anussskę na chemii dzisiaj , nie?🌻 Gigusiu zaraz sprawdzę poczte:) Aha wiecie co dzisiaj mialam dziwny sen..śniła mi się babcia ktora pytała się co u mnie słychać a ja przed nią uciekałam z płaczem..:( Ech...nie wiem co to mogło oznaczać,mam nadzieje że nic złego...:( Ach ta moja kochana babinka... To ja zmykam;) Napiszę coś wieczorkiem jak wrócę:) Buziaczki kochane i miłego dzionka!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naleczko ten sen moze oznaczac jedno ze babcia martwi sie o ciebie i czuwa nad toba to nie jest zly sen ❤️ a twoj placz moze oznaczac ze chcialabys jej cos powiedziec ale nie chcesz jej martwic chcesz pokazac ze jestes silna za wszelka cene anussska powodzenia wirualny k o p 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewuszki trzymam kciuki za wszystkie ktore dzisiaj cos zdaja:) na pewno bedzie ok👄 bylam rano z mama na miescie, teraz nastawilam obiadek i ide troszke na tv popatrzec bo na 16 do pracy, odezwe sie pozniej jeszcze, milego dnia kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska BŁAGAM napisz jak Ci poszło.. i jak poziom.. Giguś normalnie urocza jesteś :D Oooooo rany! Muszę wiać! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wlasnie siedze i sie przuygotowuje do prezentacji eeehh jak mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zraz sobie was poczytam tylko poogladam meile bo widze ze niezapomnilscie o mnuie:) jupiiiii kocham was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu owca dobrze ze zyjesz 👄 kig dasz rade z prezentacja❤️ bomba to ty jestes urocza👄 ZAkopalam sie w historii bul bul bul t o n e:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi zyje ale zraz umre pod stertą waszych postwo juz mi sie wszystko myli:P czytam dalej:) ale doszlam do tego ze ja chyba niedostlam od ciebie meila bo z tego co zrozumialam to wyslalas jakies zdjecia tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie czytam....nie mam czasu ani ochoty.... przepraszam :( 😭 no i hujwo.....na 100% mam -5pkt i 4pkt za kurwa głupie błeeeennndy!!czyli kurwa 9pkt w bloto czyli41/50pkt co kurwa daje 82% czyli tak jak w tamtym roku....no i huj w dupe w pizdu poszly wszytkie plany i marzenia... dobranie dramatyzuje ale na huj uczylam sie tyle??na huj???? mam nadizejze ze zadna nie jest obrazona moja postawa:( przepraszam ze zasmiecam:( do srody:( mam nadzieje ze u was dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! Ale mam zaległości w czytaniu :) Ja weekend miałam \"wycieczkowy\" więc do kompa nie podchodziłam. Takie spontany są najlepsze :) A teraz odpoczywam po całodziennym pobycie w klinice w Katowicach. Bo, ja naiwna , myślałam, że sobie pójdę, tak po ludzku, prszyjmą mnie, zrobią co trzeba i pójdę uśmiechnięta do domu :) O, naiwności, przecież nie w tym kraju :D Wyczekałam się, wysiedziałam... Do kliniki trafiłam o godzinie 8.45 a wyszłam zmordowana o godzinie 16.00 :D i na koniec lekarz powiedzial mi, ze tak naprawde to i tak nie wiadomo co mi się stało :) Świat jest piękny ;) Szczególnie jak sikam fluorem, dokładnie na kolor tego rażącego pisaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonka Moje!!! 👄 pamiętałyście o mnie 🌻 nikogo tu nie ma? :( ale i tak dla wszystkich 🌻 i ❤️ 👄 Anussska -> kiedyś pytałaś mnie jakie raporty piszę, a piszę raport dziennej sprzedaży reklamy na moim serwisie. Rumianek -> nie palisz? GRATULACJE!!!! SUPER!!! 🌻 Bombastyczna -> ja już się zgubiłam ile lat jestem ze swoim :) Ale też jest dla mnie szokiem, jak długo już z nim jestem :) Widzę też, że wymieniacie się mailami, więc i ja podam swojego. Najlepeij by było, gdybyście mi napisały coś na niego, bądź wysłąły fotki jak wyglądacie oraz zostawiły podpis forumowy która to z Was :) A ja wtedy będę mogła się zrewanżować. Mój mail to: miragell@wp.pl kurka no :) nabawię się syndromu ubikacjowego, naprawdę :) ileż można latać do kibelka i latać :) Ale tak mnie filtracja goni :) to przez ten fluor :) może powinnam załatwiać się do słoika i produkować pisaki, czy co?? ;) przepraszam, za ten mój żart, ale już mi słabo, bo znów pęcherz woła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻owieczko czytaj mala czytaj :D:D jak to nie dostalas moich zdjec uch sie pogubilam juz ktorych zaraz ci wysle jeszcze raz ale pusuwaj troche ze swojej skrzynki bo mi cosik dzisiaj przyslalo ze ty nie masz miejsca na skrzynce:) 🌻anussska spoks przeciez jeszcze nie ma oficjalnych wynikow dasz rade 🌻kurko co jest z toba zmartwilas mie ta klinika zaraz ci wysle co trzeba dzieki za adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mam z okiem. Kiedyś wyskoczył cień, coś na siatkówce, taka plamka. dostałam leki i zaczynała znikać. Teraz mam tylko taką obwódkę gdzie była wcześniej ta plama, taka obwódka z cienia. NIkt nie wie od czego to i co to tak wlasciwie jest. Wszystkie wyniki wychodza idealnie, nikt nic nie widzi, a ja WIDZE plamke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj misiek tez ma cos takiego na oku ale mu powiedzieli ze to jest jeszcze za male do usuniencia trzeba poczekac az urosnie KOSZMAR on sie kompletnie nie przejmuje a ja wreczprzeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×