Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Gigusiu zajebista piosenka :D:D A ta ze stopki to postaram Ci się ją wysłać;) Kochana steskniona istotko nie bedziemy Cie zabijac i jak masz ochote to marudz ile wlezie:DJesteśmy tu po to aby podnieść Cię na duchu:) Kig w sumie kto wie, może cos będzie z tej znajomości, jakaś przyjazn...;)Fajnie, że Tobie sie tak udało:)Szkoda, że teraz nie będziesz miała neta, no ale co się odwlece to nie uciece, jak to mowią:D Masz może na cos dzisiaj ochotę? Bo ja bym zjadła krokiety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech p[omysle mmm schabowy ziemniaki i kapuste albo na eeeeee swoje typowe jedzonko tzn szpinak wymieszany z kukurydza tunczytlkiem i fasolka szoparagowa z puszki:-) i 2 litry wody i papieros na deser:-P wszystko cieplutkie z patelni mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze wlasnie qw bibliotece jutro i pojutrze mam fdwie prezentacje wiec siedze ze swoja grupaja juz co moje zrobilam dawno ale oni no coz no niby cos robia ale wkurza mnie to takie wszystko rozlazle miec to za soba i z glowy eeehhh ale sie wczorajh usmialam ogladalam sobie \'8kobiet\' nie wiem czy znacie taki francuski film okreslilabym ze tragikomredia podobna troche do tworczosci fredry tylko ze kacja sie dzieje w latach 50. Wszystkie mozliwe scenariusze dla tych babek zostalo przewidziane eeeehhhh wyspas Ziomalki:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻kig te papierosy na deser to chyba nie z patelni:D o tym filmie cos slyszalam ale nie ogladalam 🌻nalus dzieks naprawde👄 a ja znowu sie nie ucze koszmar jestem t......... bla bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig wiesz co ten kotlet schabowy to dobra rzecz:D A to drugie danie...moze kiedyś sobie zrobie:) Fajnie ze masz już to za sobą:) A z tym rozlazłym to tak jest ja też tego nie kapuję... Gigusiu ja też sie ucze cały czas...no ale od jutra będę miała chwile przerwy a potem znowu... Dobra wracam do książki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 nalusiu wlasnie slucham tej piosenki jest cudowna cudowna nie ja juz na pewno nie bede sie uczyc😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z rozlazlym to chodzilo mi o to ze siedzimy 3godziny niby juz wszystko gotowe poprawki trzeba robic a sie ciagnie i ciagnie a ja chce do domu...rozlazle....kluski slaskie mm leniwe mmm aaaggggrr:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig spoko dasz rade rozlazlosc sie kiedys konczy:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci - do 20-stki jak flecik - raz dmuchniesz i już gra - miedzy 20-40 jak fortepian - 3 godz. strojenia, 2 min. grania - po 40 jak konferansjer - on zapowiada, a gra już kto inny... :D:D:D znalazlam to w internecie pompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko ale dobre!!!:D:D:D kig dokładnie o taką rozlazłość mi chodziło;)A ja juz wiem co bym zjadła!Łazanki!!:D Muszę namówic mamę aby jutro je zrobić:D Gigusiu no jest przepiekna:) Mam jeszcze taka jedną tez może jaz nasz wyśle Ci i Wam moje kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany Dziewczyny.. jesli już piszecie o rozlazłości.. zbierałam się do Kościółka od południa a wylądowałam w nim dopiero na 18 :P to się nazywa fest zorganizowanie :P Giguś.. nie jesteś sama.. ja też powinnam dziobać ale co ja zrobię, że leń mi w D*** wlazł :P bym tylko ze swoim Księciuniem chciała siedzieć a tu nie ma tak dobrze :P Niby coś tam czytam, coś przeglądam.. ale to chyba żeby oszukać samą siebie :P Ehh dość o nauce bo zaraz sobie humorek spsuję :P Kig Złotko a od mnie to Ty dostałaś kiedykolwiek siakiegoś mailika?????? Bo tak siem zastanawiam.. PROSZĘ napisz mi to w razie czego nadrobię :) A właśnie.. ja też zaraz spradzę pocztę :D mam nadzieję, że nie zapomniałyście o mnie ;) Ps. Też bym zjadła schabowego... mniami.. ach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giguś świetne :D:D:D :P:P:P Naluś mogę do Ciebie wpaść na łazanki?????? Bo u mnie nikt ich nie robi 😭 a jednyne jakie jadłam.. ojej.. jak byłam w II kl. liceum i byliśmy klasą w Zakopanem i kucharki były tak kochane że o 22 robiły specjalnie dla nas łazanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig skarbie nie zrozumiałyśmy sie:D mnie chodziło o to że właśnie nie kapuję jak ludzie nie chcą czegoś zrobic szybciej tylko są tacy rozlazli...chociaż czasami mnie sie to zdarzy:P Ale to nic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie dostalkam nobody loves me.....!!!¬!!!spaaacccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastyczna właśnie sprawdz pocztę bo nie wiem czy do Ciebie doszło zdjecie moje bo jakieś cos przyszło z interii że cos jest z mailem...:( sprawdz dobrze i napisz .. A co do łazanek to wpadajcie wszystkie:D Zrobimy sobie imprezke z łazankami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig juz Ci wysyłam w takim razie po raz drugi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuuuuu 😭 Naluś niczego nie dostałam 😭😭😭 Kig Złotko to ja wszystko nadrobię :D tylko napisz, że jeszcze troszkę mnie lubisz.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki już Wam wysłałam:) Powinny dojśc jak nie to grrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I like You..all of You:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Naluś Ślicznotko MAM :D:D:D Zdjęcie PRZECUDNE.. i fajne bo takie.. inniejsze :D Ślicznotka jesteś i tyle.. Normalnie jak patrzę na Wasze Dziewczątka śliczne buźli to normalnie popadam w kompleksy 😭 jej.. aaaaaale mam Śliczne wirtuo przyjaciółki :D:D:D i przyznam szczerze, że strasznie chciałabym spatkać się z Wami na ŻYWO.. może kiedyś nam się uda................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff to super , że doszło:) dzięki Kasiu:):) Ja tez chcę sie kiedys z Wami spotkać, musimy to jakos zorganizować;) A wysłałam Wam jeszcze dwie piosenki:)Mam nadzieję że dojdą, do Gigusi jedna juz doszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastyczna do Ciebie dojdzie ona chyba parę razy ta druga bo poczta coś mi szwankuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Naluś {usta] słodka ta piosenka :D Jak już o miłośći, to ja też Wam coś wyślę :) My z moim Miśkiem mamy coś takiego, że jak znajdziemy siakąś \"miłosną\" i śliczną piosenkę to zaraz sobie wysyłamy :) już trochę się tego nazbierało :D Wyślę Wam moje 3 ulubione.. z miłości i z miłością ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech to ja nie wiem co z ta pocztą...wyślę jeszcze raz:D Wyslij Kasiu te pioseneczki takich nigdy za wiele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu Bombastyczna wysłałam:) Okej ja idę oglądać taniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×