Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

u mnie to nie jest żaden wytwór, to poprostu w polu widzenia jakiś cień, usunąć nie ma co, bo to jest coś od siatkówki, czyli całego aparatu widzenia. Zresztą, oko mam czyste, dno oka w porządku, plamka w oku też dobra więc co mi jest???? :) Jak chcą wycinać, to przynajmniej wiedzą co :) Nie dostałam keszcze żadnego maila od Ciebie giguśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurko wyslalm ci zdjecia a tobie owieczko pozniej bo musze dojsc ktore do ciebie nie doszly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde to rzeczywiscie 👄biedactwo❤️mam nadzieje ze nasza cudowna sluzba zdrowia cos na to poradzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdałam! Zdałam!!!Aaaaaa normalnie fart stulecia:D:D Przed nami weszły trzy osoby bo wchodziło się grupką i je trzymał i przepytywał półtorej godziny, a my weszłyśmy i tylko pół godzinki i 3+:P:PJej ale jestem happy:D Anussska skarbie nigdy nic nie wiadomo..zrelaksuj się teraz, przytul do Skarba swego i pomyśl o czymś przyjemnym...jak dla mnie dasz radę 😍 Owieczko fajnie że sie odezwałaś:) No odbierz sobie wszystkie maile i spokojnie doczytaj nas do końca:) Kig biedactwo ale pamietaj że jeszcze trochę i wolność!🌻 Gigusiu jutro historia, na pewno będzie super 😍Tylko nam nie zgiń pod tą stertą ksiażek;) Bombastyczna gdzieś zwiała, co?:P Kurka fajnie że wróciłaś zaraz Ci wyślę zdjęcie:) I czekam na Twoje:) Rumianku nasz pracusiu kolejny😍 Przepraszam że tak mało ale jestem jeszcze w euforii i idę coś zjeść:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej ale normalnie fart i jeszcze raz fart:) Jeszcze cztery przede mną ale co tam dam radę:P Już Ci wysyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nala jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii👄❤️hihi jestes boginia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na skrzynce cisza :( co jest z netem :( ale cieszę się, że poszło na egzaminie :D na kolejnych będzie tak samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka wodna no wyslalm tez ci sliczna piosenke na dobranoc ktora wyslalam dzis dziewczynom tylko do owiezcki ie doszlo bo ona ma zawalona skrzynke wedlug mojej poczty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka poszło skarbie:) Sprawdz teraz:) Jesteście kochane słońca moje 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie Gigusiu ta piosenka jest cudna:) Uwielbiam ją:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kureczko poczekaj chwilę na pewno dojdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu kurak nie rycz mala 👄 z poczta tak czasami jest spoko zaraz dojdzie wyloguj sie i jeszcze raz sprobuj wejsc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam outlooka, więc on sam co kilka minut sprawdza. No coz, pewnie piosenki na dobranoc poslucham na dzien dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhhhhhhhhhhhhh kurka 👄❤️ 😭😭 znowu mi sie wlacza dol tesknie za nim 😭 nie ja juz tak nie moge chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kurko tesknie za swoim misiakiem spotykamy sie teraz 1 na tydzien a mi jest cholernie zle wyslalam ci nasze wspolne zdjecie to jest straszne takie rozstanie😭 moze przesadzam ale ja nigdy jeszcze sie tak nie zakochalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z moim też widuję się w weekendy teraz :( i szalenie tęsknię, więc wczułam się w klimat. Coś dużego mi się ściąga, chyba idą foty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie rozstania sa straszne tesknota boli okropnie czasami zwlaszcza ze ja juz tak smecem od paru stron przepraszam dziewczyni owieczko tylko ci nabijam strony😭 dobrze ze juz ci sciaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zawsze na niej placze teraz tez boze ja juz wiksuje psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor moje kochnie chyba w miare nadrobilam:P bylam dzisiaj ogladac sale na wesele:P meile pokazsowlam wiec czekam na te ktore mi niby:P niedoszly:P Nlausssssssss supereooooooooooo gratuluje ci tego kolsa oby tak dalej mnie tez to czeka w czwartek:P Gigusiu kochnie pamietaj ze sie kochacie a milosc to szczescie wiec mi sie tu niedoluj kapisz:) bo jak nie to ci nakopie do zada i tyle bedzie:P kurka fajnie ze sie zadwomilas u nas oby tak dalej:) Anusska ja doskonale rozumiem twoje zdenerwowanie ale niewratio jednak bo wszystko wyjdzie na wynikach i wtecy tobie tez nakopie do zada za ta panike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurko a nasze meile sa w naszych nikach jak na nie nacisniesz to ci sie pojawai:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie gigusia :P a potem bedzie na mnie ze nieumim sie polac co i kiedy i ktora pisze :P bo mi rozpsujesz te strony:P:P: hihi zartuje oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko masz super stopkę😍😍 Owieczko skarbie to był egzamin nie kolos ale wybaczam Ci tą drobną pomyłkę:P:D A za Ciebie oczywiscie trzymamy kciuki:) Gigusiu kochana stęśkniona...🌻 Kurka i jak ściągnęło się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko wyslalam ci ta pisoenke jeszcze raz zdjecia wysle jutro dzisiaj nie moge juz ide sie poplakac trudno nic na to nie poradze milych snow kocham was 👄 wszystkie bez wyjatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×