Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

kuro ta malutka to corka mojej kuzynki, ale chciaalbym juz taka:P:D wrocialm wlasnie do domu i ide pod prysznic bo padam ze zmeczenia:) hihihi zapisalam sie dzisiaj na kurs prawa jazdy:D mama mi juz zyc nie dawala, wiec uwaga niech gumowe drzewa zasadza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide sie polozyc bo mnie glowa od tego jezdzenia juz boli dzisiaj, milego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to rumianku fajnie prawko to extra rzecz Gabi wlasnie ogldam zdjecia:) hihi dostalm meiula:) wiec niemuisz sie chlastac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabiiiiii ja uwilbiam ta pisoenke moge jej słuchac przed snem w trakcie snu i caly bozy dzien :):) kurde my tu naprwde mamy takie same zainteresowania ale sie dobralysmy jak to nasza Nala mowi ze los chcila zebym ten topik zalozyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusi powodzenia juz dzis probuje 2raz 2 razy napsialam posta dlugiego i mi sie moj debil zawiesil i mam o dosc wiec wysylam zanim zas to zrobi dziewczynki dalej jestem nie na bierzaco i smutno mi z tego powodu:( gabus ja tez shce zdjecia kurko tez chce zdjecia:( ja ci swoje przesle w czwartek jak mi witek naprawi poczte:( buzka sloneczko kigus kas jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejj tak bym sobie z ami zostalaale juz jutro mam wakacjieeeeee jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jeszcze juitro musze dac z sibie wszytko musze poprostu musze i dam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejj tak bym sobie z ami zostalaale juz jutro mam wakacjieeeeee jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jeszcze juitro musze dac z sibie wszytko musze poprostu musze i dam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussko nieuciekaj mi bo ja ide na oabdek i zraz wracam oki aha i jak mozesz to podaj mi meila do kurki bo mi sie kajs zapodzil zraz bede ❤️ tylko zjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam mejla do kurki bo ja nie jestem na bierzaco wogole ani nei widzialam kurki ani ona mnie:( oj czuje ze duzo trace ale nadrobie juz jutro albo w czwartek:) uf tak bym chiala zeby juz bylo po wszytkim i zebym juz mogla spac spokojnie czyli msuze poczekac do lipca:( owieczko ja posiedze jeszcze chwilke ale jak poczuj ze juz musze ic to ide bo czeka na mnie 5zeszytow do fizy i mam zamair je wszytkie przegladnac dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam mejla do kurki bo ja nie jestem na bierzaco wogole ani nei widzialam kurki ani ona mnie:( oj czuje ze duzo trace ale nadrobie juz jutro albo w czwartek:) uf tak bym chiala zeby juz bylo po wszytkim i zebym juz mogla spac spokojnie czyli msuze poczekac do lipca:( owieczko ja posiedze jeszcze chwilke ale jak poczuj ze juz musze ic to ide bo czeka na mnie 5zeszytow do fizy i mam zamair je wszytkie przegladnac dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam mejla do kurki bo ja nie jestem na bierzaco wogole ani nei widzialam kurki ani ona mnie:( oj czuje ze duzo trace ale nadrobie juz jutro albo w czwartek:) uf tak bym chiala zeby juz bylo po wszytkim i zebym juz mogla spac spokojnie czyli msuze poczekac do lipca:( owieczko ja posiedze jeszcze chwilke ale jak poczuj ze juz musze ic to ide bo czeka na mnie 5zeszytow do fizy i mam zamair je wszytkie przegladnac dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Anussko juz miela mam znalzl sie wiec jak chcesz to idz nieprzeszkam ci kochie idz sie ucz kochnie tylko z umirem bo za niedlugo bedzisz geniuszem:P hihi trzymam kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh owieczko nie dokonca wiesz....ja ise ucze przez caly rok tak jak teraz siedze przed kope i \"rozwiazuje zadania\" a raczej przepisuje odp z tylu i sobie mowie \"aha faktycznie tak to sei robi\" i takie tam...ehhhh powysylajcie m itez ladne mejle??bo mi mutno😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popoludniu powysylam fotki. Głowa mi taaaaaaaaaaaak nawala, że już nie mogę :( Na co ja się zgodziłam wczoraj??? :( kurrrrrde, to mi miało pomóc a nie rozbić na cały dzień :O ale kurde bele! wszystkie objawy mi się uwidoczniły, które mogły pojawić się PO jako te nieproszone. Acha, pisało jeszcze o omdleniach i zatrzymaniu akcji serca :) ale te dwa ostatnie nie wchodzą w grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko odbierz meila bo ci wyslalam:) i usmiechnij sie niemozesz sie tak dolowac naprwde moze to wrednie zabrzmi ale chcilambym zebys juz byla po wszystkim bo sie psychicznie wykonczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurko to idz sie polz bo sie martwie o ciebie moze jak sobie polezysz i odpoczniesz to ci jakos pomoze [serce[ trzymaj sie jkochnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko kochana :) aż mi się lepiej zrobiło :) j nie dam rady leżeć, bo nie potrafię tak poprostu leżeć :) muszę być naprawdę chora bardzo ;) ale ten uśiech od Ciebie aż mi poprawił humor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko stronka jest super, kurko ja tez dzisiajjakas oslabiona jestem,glowa mnie boli i oczy:( moze przez ta pogode, strasznie duszno jest, ide sie jeszcze na chwile polozyc bo padne a na 16 do pracy....buuuuuziaki dla was👄 anusssko zobaczysz ze bedzie ok, bedziesz najlepszym lekarzem pod sloncem🌻 gigusiu czekamy na twoja relacje,mam nadzieje ze poszlo wszystko dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiste, że anussska będzie świetnym lekarzem, a wiesz już na jaką specjalizację chcesz się ustawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszki zmykam pracowac:( nie chce mi sie okropnie dzisiaj, najlepiej bym sie polozyla i spaaaaaaaała az do rana:( cos mnie ta pogoda dobija dzisiaj, spokojnego populdnia i nie rozpisujcie sie tak jak wczoraj bo nie nadaze za wami znowu:P caluski dla was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wali mi za oknem :) dotarła do mnie burza :) aż powietrze lepsze :) ale za każdym piorunem moja głowa rozpada się i skłąda na nowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesscccc zyje chyba jeszcze eeehh wczoraj mialam strasznego dola po prezentacji bo mi nie poszlo za dobrze tzn znalam pamiec doskonale bo to ja w koncu napisalam glownie raoprt dla grupy ale w trakcie jakos mnie zacze,o zmulac (czekalismy 2godziny na nasza kolej)io wogole gadalam bzdury pierwszy raz mi sie to trafilo buczalam jak bobr tuz po cala noc i wogole robilam jazdy Kotowi jestem okropna ale dzis juz na nastepnej prezentacji poszlo lepiej chociaz dalej ledwo zyje jeszcze dwie prace na czwartek piatek aaaaahhhhh i koniec boze w teraz pracuje 36 godzin na tydzien a od przyszlego poniedzialku dosiegam 50 milutko tylko te podatki tutaj boze spac anusska nie panikuj staruszko no widac ze jestes genialna system jest zly i lapowek nie dajesz to jedyny problem musi ci sie udac bo na to zapracowalas na medycyne zdaje sie po kilka razy wiec jak ci sie nie udalo rok temu to teraz napewno spoaaaaccc kazcie mi pracowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po ufffffffffffffffffffffff wiecie co jestem szczesliwa ze nie zmarnowalam roku na siedzenie w ksiazkach taka jest prawda ze ta matura nie pokazuje naszej wiedzy tylko w miare logiczne myslenie. historia podstawowa tragedia rozszerzona natomiast prostsza prawie jak polski czytanie ze zrozumieniem tekstu pompa git jeszcze tylko czwartek i ustny polski i waaaaaakacje hihi dziewczynki dzieki za wsparcie bomba wspanialego wypadu rzycze :P opowiedz po powrocie rumian powodzenia na prawku dasz rade owieczko tez uwazam ze super sie wszystkie dopasowalysmy:) anussska ja ci juz wysylalam zdjecia a owcy wyslalam bo jej nie bylo dlugo i nie dostala ale cosik tam ci wysle:)usmiechnij sie kig PRACUJ mala hihi dobra to nie w moim stylu po prostu dasz rade👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam giga nie przejmuj sie mowilam ze z nas chca debili zrobic nie chce cie straszyc ale ja po historii tez wyszlam zadowolona no bo niby trudna ale w koncu JA umialam:-P a potem zonk debile co nie umialy wyszly na tym lepiej eeehhhhh niesprawiedliwe ale ciesz sie wolnoscia kobieto!!!!! wlasnie skonczylam press release napisalam o swoim zespole baletowym heheheh jak ktos chce sobie poogladac to daje link do stronki stara bo stara strobnka do tego robiona przez jedna z mamusiek zeby coreczka miala solowke i jej nie za dobrze to wyszlo ale jest http://www.krynica-zdroj.pl/miniatury/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej skarbeńki😍 Rumianku gratuluję zapisania się na prawko na pewno zdasz od razu:):) Gigusiu fajnie, że Ci dobrze poszło:) Ja też zdawałam historię ale starym tokiem (Ach te czasy aż się łezka zakreciła...)i pisałam o Napoleonie wypracowanko:) Fajnie było:) Anussska nasz przyszły lekarzu:) jutro im pokażesz na fizyce🌻 Bombastyczna ale fajnie Ci sie zapowiada wypadzik..wez mnie ze sobą:P🌻Rumianku Tobie też pogaduchy z przyjaciółką;) Ja musze sie z Anią na takie cos umówić:) Kig ale dobrze, że masz te dwie prezentacje za sobą:) Byle do przodu a z następną też dasz radę:) Kurko normalnie uśmiałam się z tego Twojego postu o burzy:D a jak tam oko? dalej plamkę widzisz? Owieczko zauważyłam, że my z jednego rocznika jesteśmy bo tak pisałaś że nie znasz nowej matury:) Fajnie:) Dziewczynki zaraz przeczytam resztę coście tu nawypisywały:) A ja dzisiaj zdałam dwa klosy:D Jeszcze cztery egzaminy i wakacje:DA teraz gadam sobie z moim Andim ale nam się rozmowa rozwija jeszcze coś z tego wyjdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Anusssko wysłałam Ci po raz drugi maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPPRRRRRRR SZALONA gratuluje kolosow Nalus z kim piszesz jak on sie zwie?skad on? HA KURKO witaj w gronie moczopednych:-) uwielbiam miec tego rodzaju infekcie eeeggggrrrr:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×