Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

hej!!! Plamka mi już zanika od około miesiąca, ale nikt nie wie dlaczego się pojawiła, i tak naprawdę nie wiadomo od czego znika :D Burza już przeszła. Rumianek -> jazda samochodem nie jest taka straszna, będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaabbbbrrrrr jak kto brzmi! boze dzis sie uczylam w pracyjak sie szwy sciaga hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig fajna stronka:) naluska gratulacje👄 kurka a moze masz cos z kosmitki szalonej z plamka na oku:D a moj misiek zdal mature pisemna jeszcze tylko ustne mu zostaly on zdaje ta stara ale wiecie jak sie wnerwilam dzwoni do mnie i mowi smutnym glosikiem: \"misiek a jesli powiem ze niezdalem bedziesz kochac takiego glupola\" a ja juz wnerw \"no pewnie ze nie:P gadaj jak ci poszlo\" a on\"misiaku nie zdalem\" a mnie zatkalo nie wiedzialam co powiedziec zachcialo mi sie plakac bo wiem jak mu na tej maturze zalezalo a on w tym momencie kiedy zaczelam mu tlumaczyc ze jakos damy rade \"kochanie nie martw sie zdalem\" UHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH przeciez on mnie doprowadzi do ataku serca ja przez niego umre na zawal :P najpierw go zjechalam od gory do dolu a dopiero pozniej mu pogratulowala:P i jak ja mam go nie kochac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci właśnie tak robią :) a wiecie co ja przeżyłam, jak mi mój powiedział, że mu nie wbili odroczenia i do woja idzie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie po prostu oni mysla ze to takie zabawne albo to ze my sie denerwujemy sprawia ze ich durne ego rosnie w mysl pierwotnej zasady \"o martwi sie o mnie jestem najpotezniejszym mezczyzna na swiecie\" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech to masz przeboje Gigusia ze swoim skarbem:D:D Oj kurka wyobrazam sobie:P Oni są nieobliczalni:)Ale za to ich kochamy:P Kig ma na imię Andrzej i jest spod Bydgoszczy:) Ale ja mówię na niego Andi:PNo i tak sobie klikamy...:) Kurka, Kig ja tez dołączam sie do moczopędnych:P Też mam podobny problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalcia jezeli tak dobrze sie dogadujecie przez internet to nie znaczy ze tak dobrze bedziecie gadali na realu nie pisze to by ci zrobic przykrosc bo widze jak sie cieszysz tylko sie martwie ja tez kiedys mialam wirtualny zwiazek gadaismy pol roku bylo pieknie mowilam sobie ze to chyba to cos i postanowilismy sie spotkac na zywca.........................cisza .....zaklopotanie.....nadzieje pekly w pol godziny....przeryczalam cala noc jezu nalcia mam nadzieje ze w twoim przypadku bedzie inaczej jestes fantastyczna dziewczyna sliczna👄zaslugujesz na szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez net jest inaczej, bo nie ma krepowania, siedzimy wygodnie w pokoju, w swoim otoczeniu i czytamy cos, co ktos napisal, wyobraznia idzie w ruch i czasami idealizujemy druga osobe. Ale znam przypadki szalonych znajomosci :D Wierze, ze w Twoim przypadku wlasnie tak bedzie, szalenie pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam wam crazy piosenke na usmiechniecie zwlaszcza dla anussski zdolowanej i owcy ktora nie wierzy ze jest piekna dla czarnookiej kurki, slodkiej nalusi, zwariowanej bomby i dalekiej a jak bliskiej kig, i leczniczego rumianka👄🌻 kocham was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusiu ja to wszystko wiem:) Póki co to taki netowy przyjaciel a co będzie jak się spotkamy to się okaże:) Ja to rozumiem że na żywo wiadomo inaczej bywa ale nadzieją umiera ostatnia:) Przykro mi że u Ciebie tak wyszło...szkoda że się nie dogadaliście, no ale teraz masz swojego jedynego skareczka i to jest najważniejsze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka dokładnie Aniołku nasz:D Gigusiu dziękuję za piosenkę 😍 Ja tez Was kocham 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszki ja tez sobie pisze z moim penfriendem Tomkiem z Gliwic:P nie pisal do mnie z miesiac chyba a dzisiaj sie w koncu pojawil lobuz:) napisze cos potem jeszcze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku to super:) Ja zmykam już spać:) Miłych snów skarby😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łobuziaki wysyłam wam wlasnie piosenke szaloną, prosze sie nie smiac ale mnie poprawila humor, jak mi ja brat puscil to peklam ze smiechu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam a teraz sie ide kapac:) anusssko trzymamy kciuki za ciebie, gigusiu ciesze sie ze jestes zadowolona, ale mialas przeboj z tym twoim koteczkiem dzisiaj, łobuz z niego:) bombus jeszcze raz udanego wieczorku myszko 👄 nalus gratuluje zdania kolosow, kig nie martw sie z przentacja🌻 gigus dzieki za maila piosenka cudna❤️ dla pominietej reszty tez buziaki, kuro musisz nam wyzdrowiec, a i dziekuje za maila faktycznie masz sliczne ooooooczyyyyyy!!!!!:) owieczko ja juz nie wiem czy ty tu dzisiaj bylas czy nie, pogubilam sie, dla ciebie oczywiscie tez ogromny buziak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zawsze jak chce napisac kurko to mi wychodzi kuro, nie gniewaj sie kurko:D Śpijcie slodko sloneczka moje❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje drogie:) Wpadłam się przywitać i zmykam na uczelnie:) Rumianku zaraz sprawdzę pocztę:) Miłego dnia Skarby😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Rumianku znam te piosenki na karaoke często lecą;) \"Jesteś szalona mówię CI..\":P:P Dzięki Miśku jesteś kochana:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RUMIAN kurde to moje ulubione piosenki wakacyjne zwlaszcza stracilas cnote hihi jaktylko je zobaczylam na poczcie od razu giga usmiech:D:D:D:D wieciie co ja lubie disco polo na potupajach moich wiejskich i w wakacje te piosenki znam na pamiec bo moj kolega z klasy jest maniakiem na ich punkcie:D:D:D:D NALCIARO mi wcale nie jest przykro ze tamat sytuacja sie stala bo dzieki temu mam miska hihi a tobie to napisalam z martwienia sie o ciebie bo jestes naprawde cudowne dziewcze👄 i jezeli ma byc twoje przeznaczenie ze spotkasz wyjatkowego faceta przez gg to ja sie tylko bede cieszyc a wogole to DZIENDOBEREK dziewoje ide sie uczyc na ustny polski 👄❤️dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Głowa już w porządku. Właśnie idę zakrapiać oko kropelkami :) Rumianek, dzięki za piosenkę :) Odsłuchałam rano, bo wczoraj nawet nie wiem kiy padłam spać i nawet nie zdarzyłam się pożegnać :) Poprostu położyłam się na chwilkę i... obudziłam rano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczk20
ahhh Dziewczonka❤️ witam was bardzo serdecznie:P kurko mam nadzieje ze z glowka juz dobrze:) ja wrcocilam z uczlni baba z niemieckiego mnie wyzula:P a niech jej bedzie przynajmnij bylam wczesnij w domu dziewczyny zraz zobacze moja poczte i co mi wyslalyscie ale z tego co czytalm to chyba to super hiper zafajnego:P ps.a ja mam jutro egzamin i niepodchode do niego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś szalona, mówię Ci. Zawsze nią byłaś, skończ już wreszcie śnić. Nie jesteś aniołem, mówię Ci. Jesteś szalona. hahahaha TANIAMYYYYY hejjj rece go gory i bawimy sie J A Z D A zarabista jest ta pisoenka:) i niby disco polo jest daremne a przy takiej muzyce sie najlpeij bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm niema zadnej wiedzilam to ide sie troche pouczyc bo by chyba nalezalo co nie:) wpadne ootem cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze wam sie podobaja pisoenki ktore wam wyslalam:) gigusiu zgadzam sie ze przy takiej muzyce najlepiej sie mozna pobawic, a wiejskie festyny sa najlepsze przynajmniej wg mnie:) bylam rano z mamusia na miescie, kupilam sobie szminke z manhattana i odzywke do wlosow i odzywke rozgrzewajaco oczyszczajaca z garniera, polecam jest swietna, naprawde czuc na twarzy cieplo:D anusssko ty chyba dzisiaj cos zdajesz?? jesli tak to trzymam kciuki:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziolszki kaj wy jestescie?? gdzie sie chowacie?? bombus czekamy na ciebie, mam nadzieje ze wieczorek udany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×