Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

na nauke nigdy niejest za pożno:P wiec ucz sie ucz:P a ja ide spac wiecie oczy mi sie kleja jakos:) to dobranoc Ps. naluś cały czas słucham pszczółki majii:P:P super pieśń:P:P dobranoc kochane❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemieckiego sie ucze od 5 kl podstawowki, tylko to bylo tak od 5 kl podstawy, w gimnazjum znowu zaczeli od podstaw, w liceum znowu od podstaw, proste rzeczy mam opanowane, jakos sie kulawo potrafie dogadac a teraz jak znia pisze to sie ucze:) mam do niej jechac na 3 miesiace od pazdziernika do bozego narodzenia, co robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieckzo dobranoc🌻 rumianku a studia?mialsas jechac w wakacjie?czemu akurat pazdzirenik-grudzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie gdybym miala jechac na rok to rybka, ale na 3 miesiace nie wiem co zrobie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku ale czemu nie w wakacjie?przeceiz mialas isc na studia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale raczej zostane w polsce, musze zaczac studia, skonczyc prawko, a poza tym moja przyjaciolka dostala histerii jak jej powiedzialam ze wyjade:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianeczku hmm ty musisz i chcesz isz na studia przeciez ona moze sobie wynajac opiekunke a ty mozesz tam przyjezdzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! :) O rany ale mi czacha dymii :P Hmm.. od czego by tu zacząć..?? Giguśka cieszę się, że miałaś fajowate dni ze swoim Lubym :D A Kotku.. zainspirowałaś mnie z tą głodówką.. jak się wścieknę to od pojutrza też sobie zrobię :) Anussska.. jeśli mogę spytać.. ile przybuliłaś za wizytę w tym salonie mrs Eris??? Ehh.. też bym chciała ale boję się, że mnie nie stać 😭 a do tego pewno musiałabym jechać do wawki bo u mnie w mieścinie tego nie ma a poza tym.. DLACZEGO IDZIESZ KOBIETO DO LEKARZA DOPIERO ZA TYDZIEŃ??? Już mi się tu tłumacz....... Owieczko.. nie bój się.. Kotku pisałam już kiedyś.. bo ja od 14 roku miałam bardzo regularne miesiączki, a we wrześniu co??? ZONK 😭 prawie miesiąc mi się spóźniła! I dopiero teraz mi się normuje. A Ty jeszcze teraz taka zabiegana.. będzie OK :) Wiesz.. tak myślę.. ja też już miałam jakieś schizy wtedy.. aż pytałam mojego Miśka czy czasem od całowania nie zachodzi się w ciążę :P Kiguś PRZYJEŻDŻASZ DO POLSKI???????????????????? Rumianeczku napewno wyglądasz superbombastycznie :D prosimy o fotkę :D A nio i trzymam kciuki za Twoje prawko :D Ja jak byłam po jeździe i jak egzaminator powiedział mi że zdałam (i to za 1 razem :P) to się rozbeczałam :P A później nie wiem jak wróciłam do domu.. i jak ja szłam bo wylądowałam na drugim końcu miasta :P Taaaaka szczęśliwa byłam :D Matko.. minęło już 2 lata.. stara d*** ze mnie :P W każdym razie POWODZENIA!!! Naluś Skarbie 🌼 Kureczko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh.. te humorki.. ja się staram jak mogę ale i tak nie zawsze mi wychodzi :P Czasem każdy musi trochę pozrzędzić ;) Owieczko.. Ty niewdzięczna!!! Jak to tak można.. ślub za rok a Ty się dołujesz??? Kobietko.. wiesz ile osóbek Ci zazdrości!!!??? Np JA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak nie :D Się cieszę :D:D:D Sentymentalnie piszesz.. hmm.. napewno macie też wiele milusich wspomnień.. tzn z Twoim byłym.. fajnie, że ze sobą rozmawiacie :) Ja też myślałam wybrać się ale do wawki ale jak zwykle nie było możliwości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez tu jestem:) ciesze sie ze jestescie w dobrych humorach:D owieczko to czekaja mnie dwa wesela w przyszlym roku, w czerwcu i sierpniu:D huuurrrraaaaa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Madziu, że masz takiego gg-frienda :) CZasem z kimś \"obcym\" można szczerzej porozmawiać niż np z koleżanką..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh Naluś.. moje życie to ciągłe czekanie ;) tzn ale takie przyjemne :D Aby do jutra :) Naluś przepraszam za to pytanko, ale przeszło Ci choć raz przez myśl (po Waszym rozstaniu), że może źle zrobiliście, że może trzeba było walczyć itp??? Tzn pamiętam co pisałaś.. że dobrze, że jest jak jest i fanie że tak myślisz.. ale.. ani razu nie żałowałaś??? Od razu przepraszam za to pytanko.. wybacz moją natrętnoś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację rumianku.. uważaj na \"obcych\" tzn przez neta nie da się do końca NIKOGO poznać.. tym bardziej że net daje możliwości podszywania się, udawania itp. to jednak nie jest prawdziwe życie.. i do końca nie ma się pewności na kogo się trafiło niestety.. Madziulka ja też przeszłabym się na wesele :) Ale z u mnie w rodzince ja pierwsza w kolejce na wydanie jestem :P i u Miśka też nic się nie zapowiada :( Ale Kochane.. w Owieczce nasza nadzieja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi zobaczyłam wasss Nalus no ale....ale ja kto bylo to to czemu nie ratowac??to TO było to czy nie to??cais baze??:D bombeczko przeslij mi skarbie to cozem kciała:) hmmm zara sprawdze co chcialam powiedziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahia czemu do lekarza i co jem... a no jem jem takie cus co moze obnizac cisnienie ale ja sie teraz boje jakie mogabyc skutki tego niskigo cisnienia jakies niedokrienia czy cos...ale z tym moim lekarzem widzem sie dopiero za tydzein w sob i wtedy sie wypytam i stwierdze ze mam niskie cisnienieimierze codzien ..... bombczko ja sie zawsze smalam ze jestem iatropylna i tez sieczasmi zastanawialam nd takimi gupotkami...i wtedy witek wymyslil iatropylnosc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj Kobiety sprowadzacie mnie na złą drogę ;) Zaraz znów się rozpiszę a rano będę przeklinać na co się da :P Idę no!!! Aha.. akurat :P Napiszę tak.. postaram się odejść od ździsia ale nie obiecuję, że mi się to uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no koniec.. IDĘ.. niech mnie któraś przegoni.. qrdę.. bo tak mmi ciężko odejść jak Wy tu jesteście.............................. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombeczko skarbie dzis rano o 9 moj witek siedzial u mnie i instalowal mi neostradke a ja go karmilam kanapeczkami z bialym serkiemi pomidorkiem:) i juz mi dzial wszytko jak zadko oprocz ego ze stracilam kontakty na gg wszytkie ulubione strony i ulubione topiki nakafe😭 a na pytanko towje juz odp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kasienko droga:) sloenczko ja tez juz mzykam tylko sei umawaim na jutro z moim przystojniakiem:D wiec buzka na dobranoc slonce😘 tylko powiedz z ejuz szytko wiesz i rzumiesz bo nie wiem jakie jescze mi pytanko zadalas:) ahia a piseneczki juz powinny dojsc...co ja plete napewno dojda dob PRZYSTOJNIAK naprawil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenkę ??wow moze jestem niezabajona ale nie wiem o co z ireknka chodzi??Kasiu oswiec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×