Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

wyslalam wam jedna piosenke oprocz bomby ktora sie ukryla i nie podala e-maila :) milego sluchania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) nocka w nowym domeczku cudna:) spałam w salonie z widokiem na wejsci do domku gdzie sie siwatlo zapala jak sie cos ino ruszy i zapoalao sie co chwilke a to byl kotek a ja sei balam ze sie kots chce wlamac:D o ranyyy a najlepsze ze jak wsiadlam do auta to patrze sie a tu slady na przedniej szybie po prawej stronie wchodzacego kotka ( łapki) a po lewej zyli przede mna sład zjazdwy czyli kotek sie slizgał - dobrze ze nie pocharatal szyby a widac bo wszedzie do okola błoto:D hehehe hej bombo:D bombeczko Kasiu odbiera mi sei cus wiec to pewnie od CIbie dziekuje slonce🌻 i zycze ci udaej nabawy przeciez przy takich jak mandaryna jest najlepsza zabawa:) hhehehe wtedy to smiechu co nie miara:P rumianeczku 13raz jest podobno gratis:) ja zdalam za 3 i spoko tez sie pklcialm raz z egzaminatorem ktory twierdzil ze jezdzi najlepiej na swieci i zjechal caly swait i jaki to on nie jest:o ehhh... wtedy przekroczylam predkosc :classic_cool: dlaego oblalam:classic_cool: ale tylko o 10km/h :D kociaczki ja spadywam :classic_cool: no bo zabieram mjego miska na grilka na gore a potem se zjedziemy na dol do obecnego domku gdzei mam neta poodbijac znowu te sama 2tyg:) a potem do kosciolka grzecznie :classic_cool: :D oki spadulkam bo mamusia dzis pierwsza zupe na gorze gotuje trzbe dosmakowac:D buziaki słodziuchne moje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam od babci przezylam ufff wypilam herbatke tylko i zjadlam 2 kostki czekolady ale z 0% cukru :D czuje sie ewietnie a jutro jade do misiaka bo zostawilam ladowarke w mielnie i mam pretekst zeby tam pojechac :D oczywiscie nie specjalnie ja tam zostawilam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczątka:) ja juz po wszytkim tzn po rodzinnym grilku z moim skarbem i moimi 2najlodszymi kuzynkami:) jeden ma 6lat a drugi 4mc i nosilam go na raczkach i tak...tak mnie zabolalo w serduchu ze ja musz eczekac....ojejejejjjj:( gigusiu spytnie to wymyslilas:):P ogladalam sobie film na tefałenie fajny byl o milosci...z hugh grantem:D kigus a ty gdzei jestes no i kurko? no i owieczko??smutno mi bez was jest:( Nalus rumianku bombastyczna gigusiu i bombeczko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze milo spedzilyscie niedziele:) ja tez odwiedzilam moich dziadkow dzisiaj, a teraz ide spac❤️ gdzie sie reszta podziewa?? buziaki dla nieobecnych👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOBEREK DZIEWCZONKA nienawidze sluzby zdrowia w tamtym tygodniu rejestrowalam sie u okulisty ale cos wyniklo i okulista byl nieczynny przez tydzien czasu no i dzisiaj myslelismy z daddym ze rejestracja z tamtego tygodnia jest wazna a tu dupa uh mam byc na 10 i moze mnie przyjma do okulisty mam 8 km uh 1 okulista na 20 tys mieszkancow darlowa i okolicznych wiosek uhhhh no ale wyszlo slonce i jade do miska wiec jest dobrze:D chyba ze znajac mojego pecha znowu cos nie wyjdzie:( 🌻naleczko ja tez pokochalam tego papieza :) 🌻anussska ja ostatnio tez sie rozczulam na widok malych dzieci no coz moj zegar biologiczny tyka coraz glosniej ciesze sie ze mialas tak udana niedzielke:) rumianku dobry duszku👄 🌻owieczko kig bombastyczna kurko bomba gdie wy ❤️ tesknie milego dnia dziewczonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słonecka Wy maje :D Cieszę się, że milusio minęła Wam niedziela :D Gigusiu dziękuję Ci ślicznie za głodówkowy przepis ❤️ natchnęłaś mnie.. muszę wytrzymać :D:D:D zaczynam jutro albo w środę.. DZIĘKUJĘ :D Swoją drogą.. oj Giguś niezła z Ciebie kombinatorka ;) Anusssko cieszę się, że pioseneczki wreszcie Ci doszły :D Rumianeczku, Owieczko, Nalusia, Bomba, Kig, Kurko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa nie napisałan najważniejszego :P WIęc.. byłam na koncercie :classic_cool: tzn z Miśkiem i naszymi naj znajomymi.. ehh.. :P Myslovitz bomba :D ale to wiadomo :) A mandaryna.. o rany!!! Ja byłam w koszulce, sweterku i płaszczyku i jeszcze przemarzłam a ona biegała po scenie z gołymi cycami (tzn w samym staniku) Brrrrr.. ale cóz.. jak się nie umie śpiewać to trzeba nadrabiać czymś innym :P Czyli tak jak przewidywałam mieliśmy niezły ubaw :P A nio i Misio u mnie nocował :D ale jak zwykle przed 6 musiał do pracy :( a ja jeszcze przysnęłam. Koło 9 coś mi dudni domofonem a to mój Misiak :D wysłali go w delegację do mojej dziury :D:D:D ale niestety tylko na chwilcie mógł :( ale lepsze to niż nic :D Kurczę Giguś muszę brać z Ciebie przykład i też zacząć kombinować ;) Ehh.. jak minie czerwieć będzie lepiej.. z czasem i nerwami.. i w ogóle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie co.. trochę było mi żal mandaryny :P pewnie nieźle odchoruje.. I wszystko było pięknie do dziś do godz po 11.. zadzwonił do mnie wazeliniarz od mojej byłej szmatowatej szefowej :o myślałam że zwątpię. Bym wcale nie odbierała ale na moje nieszczęście wywaliłam jej nr z tel no i szmatka nakazała mi (jakim prawem?) żebym przyszła do niej podpisać coś tam za delegację (jak byłam w Brukseli) tylko do jasnego groma JA NIE DOSTAŁAM ŻADNEJ DELEGACJI!!! szmata znowu jakieś przekręty robi! musiałam jej zwrócić pieniądze za wszystko (a zarabiałam wtedy 420 zł) bo powiedziała ŻE DELEGACJA MI SIĘ NIE NALEŻY!!! Zadzwoniłam do znajomej (pracowała tam m-ąc z tak szmata zryła jej psychike że hej :( prawie jak mi :( ) I mnie podbudowała :D takiego wała do niej pójdę :D a co ona może mi zrobić??? Niech mnie pocałuje w pupe :classic_cool: jeszcze nigdy rzez żadnego człowieka tyle nie beczałam. Już mija 3 czy 4 m-ąc jak u niej nie pracuję a jeszcze nie do końca się wyleczyłam :( Obym już nigdy nie musiała jej oglądać na oczy!!! Na samą myśl przechodzą mnie ciarki 😭 Ale już.. uspokój się kasiu.. ta szmata już nic ci nie zrobi :D:D:D ehh.. jak dobrze.... Przepraszam za przynudzanko ale musiałam to z siebie wyrzucić. I już mi lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusssko strasznie Ci zazdroszczę tego domku.. jej.. :) słodko musisz tam mieć :D A wiecie.. wczoraj w mojej O-ce strasznie lało i w ogóle było strasznie zimno.. ale wiecie.. po tym deszczu.. taaaaaaaka piękna tęcza była.. normalnie jeszcze takiej wyraźnej nie widziałam :D Przepraszam, że narażam Was na czytanie tego wszystkiego.. i to naraz.. wybaczcie ❤️ Ok. Ruszam tyłek i gramolę się do robotki. Trzymajcie się Kochane 🌼 jeszcze tu zajrzę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig co z Toba??ja zatraciłam poczucie czasu i nawet nie wiem ze sei czerwiec zbliza:)a Ty milas jakos tak do polski leciec??no pisz nam tu slonce co robisz?/!! Nalus a Ty masz wolny poiedzialek??:) bombastyczna słoneczko toscie mieli fajnie:D u nas mial byc varius manx 3czerwca ale wczoraj powiedzieli ze mieli wypadek nawet na onecie bylo to opisane tak ze hej:(no i napewno nie wpadna:( a mieli koncertów tyle jeszcze po drodze:( ztego co wyczttałam to Robert Janson ejst podłaczony do respiratora tej wokalistce cos z kręgosupem sie stalo a reszta do domku...:(szkoda... rumianezku tylko sie nie przerpacuj bo dis ladnie sloneczko swieci:) hihihi a ja wstalam ok10 i sidze przed tv calyczas i nic mi sie nei chce..ale zbieram sei bo trzeba postrzatac no i obiadek zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ładnie przeczytałam w książeczce \"Czas nie kutas, nie stoi\". :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie przeswieca sloneczko:D a ja jeszcze nie umyta ttzn włoski czekaja a mi sie nie chce:( i jestem zablokowana bo nigdzie niewyjde:Dbez umytych wloskow:D ale mam nałog mycia włosow:D Trzeba leciec i zabrac sie za siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonka skonczylam myc gore:) teraz ide prostowac wloski i czekam na mame az wroci z pracy, potem ja do pracy na 16:) owieczko kig kuro bomba gdzie wy sie podziewacie, macie straszne zaleglosci:P bombastyczna nie przejmuj sie szefowa, sa na swiecie ludzie i parapety, twoja szefowa to wredny parapet i juz nic tego chyba nie zmieni:classic_cool: milusiego dzionka zycze, odezwe sie jeszcze👄 uuu...wyskoczyla mi na nosie taka mala sliwka i boli cholernie, w dodtaku robi sie czerwona....buuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pogoda u mnie taka sobie, od czasu do czasu wujdzie slonce ale jest bardzo duuuuuzo chmur i wieje wiatr:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :D Rumianeczku natchnęłaś mnie do mycia okien :) i już swoje wypucowałam i w ogóle pokoik sobie wysprzątałam i byłam w sklepie po litry wody mineralnej :) i coś mnie natchnęło, żeby po drodze zajść do Kościólka.. no to zaszłam :D bo mój kościółek jest otwarty od rana do późnego wieczoru i to świetne, że w każdej chwili można przyjść pomodlić się, podziękować albo wybeczeć :) + zaleta, że Kościółek pusty i nic nie rozprasza :) i jakaś spokojna jestem :D DZIĘKUJĘ Kochane za dobre słowa :D nie macie pojęcia ile to dla mnie.. ehh.. co ja bym bez Was.. nie chcę nawet myśleć :D Anusssko Kotku a Ty byłaś u tego doktorka czy nie??? Już mi tu sprawozdanie składaj.. Obiecałam sobie, że od dziś.. od TERAZ będę bardziej zorganizowana i lenia wykurzę ze swojej d*** :P nio i będę się uczyć pilnie co najmniej przez cały czerwiec (tzn póki mojemu Miśkowi nie skończą się egzaminy :P ) a ja mam egz 15 lipca.. będę się starać a reszta wola Boża :) Anusssko a co ile myjesz główkę?? ;) Tzn ja np mam problem bo szybko mi się przetłuszczają :( i jak gdzieś wychodzę to codziennie a jak się zaknebluje w domku to co 2 dzień :P Naluś.. choć się razem umówimy na lekkie przeczyszczonko organizmu :) tzn razem będzie nam łatwiej.. bo ja ostatnio też z jedzonkiem nie mam umiaru i choć niby nie tyję to robię się jakaś ociężała :P To jak??? Zwiewam na chwilkę.. ale tylko na chwilkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Laski sorki ze po takim okresie nieobecnosci ale wiecie jak jest teraz czytam was juz chyba z dobere 20 minut i jeszcze niesknoczylam ale postanowilam napisac bo i tak zraz lecie do pracy wiec chcilam sie przywitac:):)🌻 a reszcze doczytam potem , jestem narazie na stronie 86 bodajrze:P:P: hihi ale ta strona ktorą kasia rozciagnela jest dobra na poprawe humoru -PEŁNA RADOSCI:) OKI LASKI TO JA IDE SIE SZYKOWAC CMOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻bombastyczna trzymam kciuki i jeste z toba na tej glodowce, ciesze sie ze mialas tak crazy noc ze swoim miskiem. i ja wcale nie chce kombinowac tylko zycie mnie do tego zmusz:( no ale coz trzeba walczyc:) a ta twoja szefowa to jakas totalna kretynka i zgadzam sie z dziewczynami nic ci nie moze zrobic 🌻naleczko wspieram cie z ograniczaniem sie z jedzonkiem ale czasem dobrze jest zrobic sobie mala przyjemnosc:) 🌻anussska super cytat:) taki zyciowy tez mam nalog mycia wlosow:) 🌻rumianku nie martw sie mala sliwka bo ty sama masz wlasciwosci lecznicze i szybko ci sama zejdzie:) 🌻owieczko dobrze ze wrocilas:) A gdzie reszta lasek:)?? ja wlasnie wrocilam od miska widzialam go 3 godzinki ale zrobil mi super obiadek:P bylam u okulisty wada mi sie nie pogorszyla ale i tak musze nosic okulary:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naleczko milego kucie (jak kucie moze byc mile:D) narazie nie mysle o tym co bedzie dalej ciesze sie kazda chwila spedzona z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słoneczka:) Bombastyczna ja myśle, ze najlepiej dopieczesz szefowej jak nie przyjdziesz bo niby po co??Jak ona ma wogole czelnosc prosic Cie o to zebys przyszla jej cos podpisywac??Kojarzac typ ludziska pewnie podpsize sie twoim nazwiskiem..??Nie przejmuj sei slonce, juz nie jestes z nia nijak zwiazana!!:) ja tez chcialam robic sobie ta glodowe ale nie..ja nie moge...dzis zowu mnie misiek karmil czipsami i nie moge...nie:) karmilismy na przsytanku takiego pieska chudego chrupkami polowe paki zjadl nam tzn od momentu jak przyszedl to cala...biedactwo:( Nalusss egz z małzenstw pamietaj nie pisz tego jak ty uwazasz bo ta dziwna pani Ci tego nie uzna:P pamietaj!!:D oj kochane dziweczynki:) jestem glodna ide ciupac:) hej owieczkooo pewnie pozno z pracy wrocisz..ja tez chce do jakies pracy..:(ale gdzie i jakiej??hm? gigiusiu a jakiz to obiadek?juz skocznylas glodowe?czy obiadek na twoich zasadach?a co masz z oczkami?ja mam astygmatyzm i krotkowzrocznosc:) a moje cudne fioletowe okularu leza sobie na biureczku...ostatni raz mialam je na oczkach w zeszle wakacjie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieguski star czoko;) hehe czekam az mi ktos zrobi zbawienna kolacjie:) ja bym takigo pieska tez wziela, ale rozice...miekszamy cale zycie w bloku i nijak sie nei cchieli zgodzic:( a ja ide na studia i zostaliby z nim w domku sami a oni pracuja do wieczora oboje ..ni ma bata nawet tam na gorze..nikt tam przez wieksza czesc roku niebedzie zagladal i gdzie ten bieak by mial mieszkac??;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻anussska obiadek oczywiscie na moich zasadach makaron z warzywami (troche przesolone ale w milosci to sie nie czuje:D) a dieta dalej dochodze juz do picia 3 litrow wody biegam do toalety jak dziki kt z pecherzem:) a co do okularow to mam nadwzrocznosc z niedowzrocznoscia na jedno +1 na drugie -1,5 hihi wade mam od 3 klasy podstawowki ale co pare lat robie sobie przerwy dwuletnie z mojej czystej glupoty i lenistwa:D ANUSSSKA potworze kusisz mnie pieguskami star czok (kryptoreklama:)) uh 🌻 nalcia tak trzymac moze goracy kubek nie jest pozywny ale to sama woda jestem z ciebie dumna:) przed chwila wrocila moja mama (jezdzi maluchem) a moj misiek jechal za nia i nie mogl jej wyprzedzic tak prula tym kaszlakiem mama dumna z siebie ze zieciu nie mogl jej dogonic hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac po wykanczajacym treningu:D dobranoc dziewczonka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac po wykanczajacym treningu:D dobranoc dziewczonka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×