Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Kochane przeżywam załamkę 😭 nie wiem kiedy nadrobię zaległości 😭 bo z czasem strasznie kruch 😭 ale będę się straaaaaaaaaasznie starała ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to buziam Was mocno Kochaniutkie moje 👄👄👄👄👄👄]👄👄👄👄]👄👄👄👄 Kiguś i straszniście cieszę się z Twojego powrotu (zauważyłam :classic_cool: ) ❤️ Ok spadam nadrabiać..................... A później napiszę jak ja przez ten czas rozrabiałam :classic_cool: :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj przyjechala do mnie moja przyjaciolka i siedzialysmy cala noc z butelka wina gadajac bez przerwy uwielbiam babskie nocne rozmowy:P jutro zas sa urodziny 18 mojej kolezanki i idziemy z miskiem na impreze na 120 osob po prostu jak wesele:D 🌻nala czekam na zdjecia mmmm do pazdziernika niedaleko a potem wybuch namietnosci:D:D 🌻owieczka biedactwo zapracowane co za debilka nie przychodzi do tej pracy i ty musisz tyrac 🌻kig kurde dziecko ty masz 20 lat nie 40 i cale zycie mozesz jeszcze zmienic i DO JASNEJ CHOLERY PRZESTAN Z TA PESYMISTYCZNA PRZESZLOSCIA skad wiesz co bedzie jak z nim zerwiesz niczego nie zakladaj idz za glosem serca nie rozumu bo to najgorsze co moze byc prowadzi do zrzedniecia i przedwczesnego zestarzenia NO!!!!!! 🌻rumianku ja tez musze przejsc na diete bo zaczynam wygladac jak walec drogowy:Drzycze powodzenia w omijaniu slodyczy 🌻bombastyczn a co SIE Z TOBA DZIEJE HM???? do jasnej cholery strasznie sie martwie a ty nas jeszcze dreczysz!!!!!!!!! 🌻anielko jedziesz do niemiec z zespolem boze jak super mnie tez cos ostatnio wzielo na teniec capoeira poplynela:) rozwody sa straszne zwlaszcza dla dziecka ale ja uwazam ze jak ludzie juz nie chca byc ze soba to po co sie meczyc i tym bardziej meczyc dziecko i sie polubownie rozstac ale najgorsze jest jak wlasnie sa wojny a z P to ty chyba swoj wlasny wewnetrzny kryzys przechodzisz mam nadzieje ze to przejdzie bo widze ze on siwe stara no a ja ide na kolejna 18 w moim zyciu i pompa ale cos czuje ze bede sie dobrze bawic:) milego wieczora dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj przyjechala do mnie moja przyjaciolka i siedzialysmy cala noc z butelka wina gadajac bez przerwy uwielbiam babskie nocne rozmowy:P jutro zas sa urodziny 18 mojej kolezanki i idziemy z miskiem na impreze na 120 osob po prostu jak wesele:D 🌻nala czekam na zdjecia mmmm do pazdziernika niedaleko a potem wybuch namietnosci:D:D 🌻owieczka biedactwo zapracowane co za debilka nie przychodzi do tej pracy i ty musisz tyrac 🌻kig kurde dziecko ty masz 20 lat nie 40 i cale zycie mozesz jeszcze zmienic i DO JASNEJ CHOLERY PRZESTAN Z TA PESYMISTYCZNA PRZESZLOSCIA skad wiesz co bedzie jak z nim zerwiesz niczego nie zakladaj idz za glosem serca nie rozumu bo to najgorsze co moze byc prowadzi do zrzedniecia i przedwczesnego zestarzenia NO!!!!!! 🌻rumianku ja tez musze przejsc na diete bo zaczynam wygladac jak walec drogowy:Drzycze powodzenia w omijaniu slodyczy 🌻bombastyczn a co SIE Z TOBA DZIEJE HM???? do jasnej cholery strasznie sie martwie a ty nas jeszcze dreczysz!!!!!!!!! 🌻anielko jedziesz do niemiec z zespolem boze jak super mnie tez cos ostatnio wzielo na teniec capoeira poplynela:) rozwody sa straszne zwlaszcza dla dziecka ale ja uwazam ze jak ludzie juz nie chca byc ze soba to po co sie meczyc i tym bardziej meczyc dziecko i sie polubownie rozstac ale najgorsze jest jak wlasnie sa wojny a z P to ty chyba swoj wlasny wewnetrzny kryzys przechodzisz mam nadzieje ze to przejdzie bo widze ze on siwe stara no a ja ide na kolejna 18 w moim zyciu i pompa ale cos czuje ze bede sie dobrze bawic:) milego wieczora dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu sie forum odblokwalo nie moglam wejsc ide spac wybralam sobie na jutrzejsza impreze czerwona sukienke mini w kolorze czerwonego wina a co?:D niech misiek zobaczy ze ma laske dziewczyne bo od 3 miesiecy chodze przy nim w supwrwygodnych ciuchach ale wogole nieseksownych wiec niech z raz zobaczy :P i zapamieta ze jak wyplynie zostawia na brzegu samotna przepiekna dziewczyne :P moze szybciej wroci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupi jpui uadlo mi sie wejsc, tylko sie zastanawiam czy ta moja ukraina(owieczko zapozyczam od ciebie) ma zamiar wyslac moj post, wlasnie sie wykapalm a tu zadnej nie ma juz wszytskie na pewno spia, giga wypij nasze zdrowie, 18 kiedy to bylo:P czas leci jak szalony, jutro mam jazdy na 14, nie wiem jeszcze kiedy egzam na razie jezdze i jezdze i jezdze, w weekend na mojej wiosce wielka impra Dozynki:classic_cool: przyjezdza moja przyjaciolka i bedzie wesolo, buuuziam was robaczki moje👄 bombus a ty tu relacje zdawaj jak najszybciej i wysylaj gg, bedziemy cie teraz juz ze wsyztskich stron scigac łobuzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze zobaczylam w gornym tekscie ze napisalam zycze przez \"rz\" ale wybaczcie moje analfabectwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielciu tak jak pisalam juz kig ja ci nie napisze zadnych rad dotyczacych zwiazkow bo ja sie na tym znam jak kot na kwasnym mleku:P giga masz racje niech twoj kot zobaczy jaka z ciebie seksowna diablica i co zostawia na lądzie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku cool uwielbiam dozynki napewno bedzie super:D tak niech zobaczy i zaplacze!!:P wysle wam zdjecie jak zrobie w jaki ja diabelny sposob sie ubralam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhehe ale Wam fajnie pobalujecie:) Giguś bardzo dobry wybor;) jestem pewna, że od Ciebie wzroku nie oderwie:D Rumianku to napisz nam koniecznie kiedy masz jazdy:) Kiguś Kochana a Ty sobie wszystko na spokojnie przemyśl:) Bombuś co tam u Ciebie napisz nam w końcu realcję;) Ja Wam zaraz wyślę fotki obiecuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam ja to ta w białym:) mam nadzieję, że mnie poznacie:P Okej zmykam spać bo rano jade na zakupy:)Miłych snów😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm mam dzisiaj dzien wolny NIBY myslam ze sobie poogladam suknie slubne nadrobie czas bez was znaczy sie ze bede z wami a tu walek juz jak tylko otworzyklam oczy to mama mi dala zadania do zrobienia i tak musze chodzic z tata po sklepach bo u mnie dalej trwa remont i trzba pokupywac reszcze potrzenych rzeczy teraz musze isc posprztac i tak moge miec dzien dla siebie no ale..bede sie strala tez usciac do was teraz ide myc naczynia wczoraj cos musialo byc nietak skoror zadna z nas niemoge wejsc na kafe hmm ciekawe co sie stalo Gigisua przepraszam za wczoraj na gg ale wiesz...UKRAINA odmowila posluszenistwa mam nadzieje ze sie niegniewasz zycze udanej zabwy 👄 Naluuś zraz odbire meila bo mam nadzieje ze niezapomnilas o mnie i mi wyslalas zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o znowu rozpoczelam nowa strone to moze ten dzien nibedzie stracony tak do konca:) a gdzie nasza anuskka??? Kig wiesz co ci powiem masz watpliowsci to zrozumile ale mysle tak jak Rumianke ze powinnas z kotem pogadac i wysjanic mu sowje watpliwosci nieweim czy dobrze moiwe ale odpoiwedz sobie na najwaznijesze pytanie KOCHASZ GO... i jak dojdziesz juz do tego to juz bedziesz wszystko wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOBEREK DZIEWCZONKA{kwiat] wstalam i musze zaczac sie robic na bostwo bo zaroslam:P wogole to dostalam jakiegos uczulenia tydzien temu na twarzy i wygladam jak pogryziona naszczescie mi schodzi:) milego dnia dziewczynki 🌻owieczko nieszkodzi mojemu miskowi komp tez sie co chwila zawiesza wiec sie przyzwyczailam ze nagle bez slowa znika:D 🌻nalcia sliczna z ciebie dziewczyna dziekuje a ja musze isc po chleb boze wrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusia a smialas sie z mnie ze tak rano naczynia musze myc tylko ze ja jestem w domu a ty musisz isc do skelpu:P:P:P a ja gary musilam myc bo wczoraj po kolacji mi sie juz niechcialo:P bo strasznie sie wymarzlam w pracy i myslama ze bede chora:( ale wygrzalam sie i jest oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalus jakie ty masz oczka hmmm chyba sie zakochalam:D wiesz co ten chlopak co masz znium zdjecie kogos mi przypomina hmm tylko nieweim kogo moze go juz gdzies widzilam jest to mozlwie????? czy niebardzo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) mam jz dosc tego komputera, 10 minut czekalam az mi kafe otworzy, boshe!!!!!!! owieczko zrobilam twoja wrozbe ale tym razem mi jakies glupoty wyszyly, robilam ja juz kiedys, ja tez ide troche domek ogarnac bo potem mam jazdy i nic nie zrobie:) zaraz sprobuje wejsc na poczte ale to bedzie cud jak mi sie otworzy, milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi owieczko twoja wrozba wyszla idealnie:) az nie moglam w to uwierzyc:D wrocilam cala mokra z tych zakupow porannych szlak mnie zaraz trafi przepiekna pogoda lubie deszcz ale nie przy takim wietrze!!!!!!!!!!!!!!!!!1a tekie mnie piekne slonce obudzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ta wrozba to tylko tak bo ja wtakie rzeczy niewierze ale czasmi fajnie jest sie tak odstresowac co nie:) gigusia ja tez zmoklam jak nieweim bo bylam u siebie w pracy na kawie :) bo w domu milam niedobra:P Rumianku to milych jazd zycze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy wspanialej depilacji lydek zacielam sie w palec i krew mi leci ciurkiem szlak szlak ychhhhhhhhhhhh wrrrrrrrrrrr dobrze panie noze ze sprawiles ze moge sie golic tylko raz na teydzien bo tak wolno mi wlosy odrastaja:D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiwieczka20
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...;) Dziękuje wam kochane za mile slowa...nie tylko rady, ale liczy się że miałyscie chec przeczytania i napisania..;) Nalu- dziekuje kochana za zdjecia, ten mezczyzna ktory wydnijej na jednym ze zdjec to Twoj...;>?? a tak tylko pytam...;)dziekuje za slowa..;)🌼 gigusia- kochana dziekuje za zdjecia, slicznie wygldacie razem.......nie obraz sie ale Twoj ma śliczny usmiech...;-p, chyba mnie nie zabijesz..;)dziekuje rowniez za slowa...🌼 kig i rumianku- wam tez dziekuje za chec przeczytania, to tez sie liczy...;)🌼 Nala & gigusia- ❤️ i 🌼 za to ze jestescie...;) NAwet nie wiecie jak wazne jest jak odpiszecie mi...a tym bardziej jak towarzysza mi problemy, smutek....Brak przyjaciolki i osoby z ktora moge porozmawiac na miejscu sklania mnie do pisania swych problemow, smutkow, przemyslen na forum(wirtualnie), ale to niewazne...najwazniejsza jest wasza obecnosc i chec przeczytania i wyrazania wlasnej opinii na dany tema...;) ehhh....znow sie rozpisalam...wiem jestem co jakis czas ale czytam was...;) gigusia- zazdroszcze Ci ze idziesz na ta imprezke, tez bym chciala....nie badz taka i zabierz nas ze soba...jak juz 120 osob top nie zauwaza roznicy jak dojdzie nastepne 15...;p...zycze udanej zabawy :)pozdrowionka dla Twojego:) owieczko- dalej nie moge sie doczekac od Ciebie zdjec i gg....:( Pozdrowionka i buziaczki dla WAs:) 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem na 130 :classic_cool: I chcę coś napisać bo jak przeczytam kolejnych 6 to wszystko mi się pomiesza.. A nio i czytam baaaaardzo dokładnie (żeby Anusssia mi znów nie zarzuciła, że czytam po łebkach :P ) O rety.. Więc.. KIGuś.. powtórzę się: straaaaasznie się cieszę, że do nas wróciłaś ❤️ Pokręcone to Twoje zycie :( ale jeśli Cię to Kotku pocieszy to u mnie nie jest lepiej :( Problem za problemem. Ale o sobie popiszę później. Strasznie mi smutno z powodu Twojej rodzinki (mamusi) Nigdy jej nie zrozumiem. Nie wiem jak tak można :( I koniecznie ściągnij braciszka do siebie.. A co do sąsiada.. hmmmmmmmmm.. nie będę nic pisać bo w kolejnych 6 stronach na pewno będzie cd więc zostawię go sobie na później ;) Oby nie robić nieczego pod wpływem emocji..... W każdym razie to WSPANIALE, że znów jesteś z nami ❤️ ANUSSSKO.. Kochanie strasznie się cieszę.. te studia, wspólne mieszkanie z witkiem nio i postawa rodziców :D Twoje szczęście aż czuć przez neta :D Oby tak dalej...... Swoją drogą to nieźle z tą antykoncepcją :D W ogóle Skarbie jesteś niesamowita w Twoim zadaniu tzn utrzymywania pozytywnego nastroju :D Niech Ci za to Bozia w dzieciach wynagrodzi :D GIGUNIU Ty moja słodka.. strasznie mnie zmartwiły te Twoje wahania :( Ale wierzę, że to już minęło bezpowrotnie.. mam nadzieje, że w dalszej części się podbuduję :) W każdym razie Skarbie wiem jak to u Was (Ciebie i M) jest więc nie wciskaj więcej kitu, że nie dacie rady.. Aaaaaaaaa poza tym to już prawie wrzesień i jak mi się dobrze wydaje to coś na niego planowaliście................ WIERZĘ W WAS..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do NALUSI cały czas kręci mi się jedna myśl: Dareczek :D Ale to też będę musiała doczytać :D Normalnie jak światowy bestseller ten nasz topik :D Nad Tobą Skarbie później się porozwodzę bo mam sporo do napisania ;) Owieczko mam nadzieję, że moje życzonka urodzinowe też przeczytałaś.. Kotku ale Ty masz wspaniale.. przygotowania, ślub.. ja narazie mogę tylko pomarzyć :( I nie przemęczaj się tak Dziubasku.. Rumianeczku mój Kochany zaraz napewno dojdę do relacji z Germanów :) Mam nadzieję, że bardzo poprawił Ci się nastrój po wyjeździe :) A i zdycham z ciekawości co z Twoim prawkiem Skarbie :D Więc zaraz wracam do czytania :) Anielciu.. jak czytałam o spotkaniu z córcią Twojego to aż zrobiło mi się cieplej na serduszku :D Cieszę się, że Wam się układa :) A to, że on jest po rozwodzie.. hmmmm.. ja sądzę, że jeśli naprawdę się kochacie i to jest TO.. nie masz nad czym się zastanawiać. No i wspaniale, że Twoja Mami nie robi większych problemów :) Ehhhhhhhhhhhhhh... pewnie to wszystko co tu sadzę jest już przeterminowane ale musiałam NO 👄 Teraz już doczytam do końca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!! Anielico JA TEŻ KCE TWOJE ZDJĘCIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😭 Anussska Ty wstręciuszku nie dotrzymałaś słowa! Miałaś nam przysłać swoje zdjęcia w tym słynnym kostiumie i co???? Jak to Kiguś pisze PUPCIA :P Aaaaaaa Nalunia DZIĘKUJĘ za Twoje foteczki :D Słodkie jak zwykle :D:D:D Rozkwitasz nam dziewczyno :D A nio i czy mi się wydaje czy masz teraz jaśniejsze włoski?? W każdym razie cud miód :D Aaaaaaaaa i jeszcze jedno :P Tzn bo ten chłopiec co się tam tak lepi do Ciebie to Twój były P prawda?????? Zastanawia mnie ta jego malusia odległość od Twojej ślicznej osóbki.. ;) Ale ze mnie detektywka :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×