Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

przepraszam ze tak dlugo nic niepisalam przyznam sie nawet was nieczytalam bo niemilam kiedy... teraz tez wpadlam sie przywitac i lece na uczlnie chco bardzo mi sie niechce to milego dnia laski do potem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Bombuś wracaj do nas😍 Rumianku gratulacje:) Bardzo sie ciesze że tak dobrze Ci poszło:) Jak sie czujesz? Mam nadzieje że lepiej😍 Anussia DASZ RADE ! Musisz!!Zaciśnij ząbki skarbie i do przodu😍 Wiesz co w Spiżu wstęp 10 zł kosztuje ale ja lubię tam jezdzic mnie sie tam podoba:) Muzyka jest fajan zarówno na dance jak i na tej dużej sali:) i mają dobre piwko spiżowe:P Ale jak masz karnet w kwadratach to pewnie rozumiem:) Ale mam nadzieję, że kiedyś wpadniesz do Spiżu:)Niezle z tymi zwłokami ale to jest własnie powołanie🌻 Gigusia jak tam kolosy? Miałaś je już dzisiaj? Jak tam socjologia?:P Oj Skarbie widzę, że miałaś udany weekend z Miśkiem:) Fajnie;) Ale naprawde ma przewalone z tym materiałem ale na pewno sobie poradzi:) Owieczko jak znajdziesz chwilkę to daj znać spokojnie😍 Anielko a Ty jak tam zalatana pewnie niezle😍 Kiguś Kochana a u Ciebie co tam? Co masz taki dziwny opis?;) Jak tam Sam? Fitness a u Ciebie jak tam? Jak samopoczucie? i kiedy wyślesz nam zdjątka?:) Chyba o żadnej nie zapomniałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie tak nie miałam neta wkurzałam sie bo musiałam wysłać takie coś facetowi do szkoły a tu zonk. na szczęście moja mama zrobiła wojnę tym od neta i poki co jest:P Byłam w tym Spiżu i po raz kolejny tym razem inna koleżanka stwierdziła, że ja i Rafał pasujemy do siebie...ech...wiecie co ja nie wiem oni mają jakieś urojenia chyba ja tam nie czuje aby on coś wiecie coś więcej do mnie niż przyjazn ale wszyscy podobno to widzą...kurde no...wiem, że z punktu widzenia osoby trzeciej więcej widać....no dobra przyłapałam go ze dwa razy jak mi sie przyglądał ale to jest chyba normalne nie? Ja też się na niego patrzę... A poza tym jejku przekonałam sie, ze niekórzy faceci to naprawdę świnie...z moją koleżanką zerwał chłopak i nagadał jej że to ona przegięła a tu my pojechałyśmy sobie na dyskotekę i patrzymy a on się bawi ze swoja byłą!!!Na szczeście mojej kumpeli z nami nie było załamałaby się ...jejku co za swinia zrobił tą całą szopkę aby wrócić do tamtej tylko że moja kumpela teraz cierpi bo go kocha...cholera musimy jej o tym powiedziec bo jeszcze zrobi jakaś głupote a on ma ją gdzieś dał nam to do zrozumienia,...ech...tak wieć nie zawsze warto im wierzyć... Dobra rozpisałam sie:p Wybaczcie;) a tak poza tym to za tydzien Rafał ma urodziny i chcemy go zaprosić na małą popijawę i kupić mu takiego słodkiego misia:P Wiem odbiło nam ale naprawdę go lubimy:) Idę teraz cos zjesć bo po całym dniu jestem głodna jak wilk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku gartulje kolsa no i 4 super ocena a co do tego 2 to spoko jak niemilas wyn ikow z tego co zroumilam bo napisalas ze chyba bedziesz poprawiac to sie niemart moze nibedzie tak zle... Anussko zakupy zawsze poprawiaja humor:P a widze ze ty masz naprwde powolanie:) Gigusia szkoda mi ciebie bo ja z moim kochniem niewiduje sie teraz tak jak bym chcila tylko czasmi na pol godzinki wiec cie rozumiem ale pamitaj ze po rozlace milosc smakuje lepij:P:P Nalus hmm ja sama nieweim skoro ci kazdy mowi ze was do siebie ciagne to nqd czym sie zastanawiasz??? widze ze Bomba sie odezwala :) to dobrze wiec czekamy dalej na jakis dluzszy wpis:P Fitnes❤️ sorkii ze tak krotko i niedbale ale niemam czasu ...:( mam duzo zajec a jutro jade do kato do biblioteki wiec cmokaski dla was :) i przepraszam jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... U mnie jest nadal zle, aaaa zdjatka wysle jakos w tyg. ewentualnie w weekend. Ps. Gabi my sie znamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potem wpadne na forum, musze sie troszke wyspac bo juz nie wyrabiam!! Przez tego pacana spac nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owiecvzka20
hej...znalzalm ten wydzial w Kato i.. bardzo jest ladny:) Fitnes kochnie a co sie dzieje bo ja albo nieodczytalm albo nijestem w teacie?? napisz kotek cos wiecj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom chodzi o to, ze niedawno rozstalam sie z facetem............ bylo ciezko.........myslam, ze juz jest ok. ale ostatnio sie dowiedzialm, ze on ma kogos i wszystko wrocilo ze zdwojona sila........ bo troszke szybko.....po 3 tyg. ma juz kogos to sorry:( czuje sie jakby zabawil sie moimi uczuciami.......a i jeszcze ta dziewczyna tez studiuje na mojej uczelkni i on ja odwiedza:((((( heh no i wydzwania tez do mnie pogadac tak sobie............glupie to wszystko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( ide dzis na 2termin z konczyny gornej na test i na prkatyczny:o.... taka zalatana i wiem coraz mniej Nalus dostrzegam w Tobie chcec dostrzezenia tego co inni widza, albo to widzisz i cuzjesz aleboisz sie pwiedziec to sobie:) ja jednak na twoim miejscu poczekalambym do 3gr bo mozesz przezyc bum w pozytywnym znaczeniu:) Fitness no napewo jest ci ciezko ale pomysl ze skoro jestecie osobno to znaczy ze tobie przeznaczony jest ktos inny, prawda??? bedzie dobrze, czas goi rany zobaczysz:) bombeczko pameitam o tobie wszystkie pamietamy owieczko a jaki widzial w kato??/ Nalus bo 10zl za wstep??chyba by mnie suminie pozarlo ze moglam sobie kupic lososia na obiad:D ps dzis robilam lososia z frytami w iekarniku pyha:) wybieram kwadraty za darmo i lososia na obiad:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Anussia hehe łosoś to jest to;) ale wiesz jak masz Kwadraty za darmo to jasne ja też bym tak wybrala:D Tak masz racje chce dostrzec to co inni skoro wszystcy Ci gadają o tym wiec w końcu sama sie denerwujesz ze tego nie widzisz...ale czekam cierpliwie do 3 i zobaczymy:) A jak tam mieszkanko?:) Powodzenia tam na tych szpilkach😍 Fitness teraz jest Ci cieżko to noramlne ale własnie czas leczy 😍 zobaczysz że wyjdziesz na prostą na razie tak jest a kto wie moze juz dziś spotkasz kogos kogo pokochasz tak bardzo bardzo?😍Trzymaj się😍 Owieczko własnie jaki wydział?jak tam przygotowania do ślubu? ja byłam wczoraj na Bondzie i powiem Wam że jest boski ten bond nowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porazka ta poprawka...poprostu porazka:( 🖐️ aha Nalus w kwadratach wejsce do 21.30 dla kazdego jest za darmo ja z karta mam tylko d o22:) :p caluski dla kazdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opisy sie zmieniaa a tu zadnej nie ma:( dziewczynki powiem wam tylko ze mam z obu 3 termin.czyli nie zaliczylam.. na 2terminie byly takie preparaty ze szkoda gadac porozcnane zyly tetnice nerwy splot ramieny to sie pozyijal bo taki yschniety i nie raczyli go przypiac tam gdzie ma byc...powiedzialam t wczoraj mojemu pofesorkowi to odrzekł zebym se nie martwila bo na 3terminie sa najlesze preparaty:D naprawde byly takie ktorych nam nawet do nauki nie dawali....no ale i tak mi nielze poszlo..aaaa i jeszcze jakis zatownis sobie jedna szpilke przepial.nie da sie udowodnik kto itd a szkoda wchodzilam jedna z ostatnic a przedemna pisalo te spzilki ponad 100osob(chodzi jedna osoba na sale co 1min i wychodzi po....yyyy10stolowpo 1min=10min??) to ja tam tak dlugo zawsze jestem??????łohooo 1min na 2szpile a szpil 20 no w sumie???no nic 3 termin w styczniu.... do nas przywiezli gornikow:( jeju jak zobaczylam ich rodziny..plakac sie chce:( czemu sie zadna nie odzzywa?? wracam dzis do dmku na sob:)a potem do naukiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Anussia ojejku straszne z tymo gornikami....ech noramlnie płakać sie chce... Zaliczysz kochana na trzecim terminie zobaczysz😍 Postaraj sie nie stresowac chociaż wiem ze dla Ciebie to takie gadanie ale będzie dobrze Miśku😍 a ten kretyn od tych szpilek co je przełożył normalnie niezle... miłego weekendu:) Gdzie jesteście???:) dzisiaj sie zaczynają skoki czyli to co Nala kocha najbardziej:D a tak poza ty to byłam u frzyjera podciełam włoski i ufarbowałam na czekoladkę tak jak miałam:) a teraz idę zjeśc obiadek bo potem nie będzie kiedy:D Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie dzisiaj bawie w onyxie i zostaje na weekend u mojej przyjaciolki, u mnie nudy, brak mi was, bo nie mam co czytac, przeczytalam tylko po lebkach, jak bede miala sprawny komp to sie odezwe MILEGO WEEKENDU wyslalam wam maile🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny przepraszam jak zwykle:P:P ..ale czytalam was codziennie ale niemilam i czasu i weney jakos na pisanie bo przechodzilam ..dziwne nastroje... nieweim co mi bylo i czy jest mi nadal ...moze za duzo tlumie w sobie rzeczy i czekam na wybuch ...hmm nieweim sorki gadam od rzeczy \\ dzis musze isc przygotowac na kolsa z niecma chco jak znam zycie to sie nieprzygotuje:P Anusska kochnie nieweim co mam poiwedziec przyro mi z twojej porazki (jesli mzona to tak nazawac) ale wiem ze gadanie tu nic niepomoze bo stalo sie i juz ...ale na 3 tearminie bedzie napewno dobrze:) wierze w ciebie Naluś za mna tez chodzi farba ale jakos niemoge sie przemuc:P i wiesz co tez bym chcila moze na czekolade ciekawe jak by mi bylo:P Rumianku ja tez chce jechac na dyskoteke;( koncze bo musze isc z psem buzki miski moje i przeprasz za moje FILOZOFIEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to wkurza mnie ta strona juz bo za kazdym razem jak na nia wchodze to jest 183 i juz chyba tak od tygodnia wiec pora to zmniec co wy na to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny....;) Przepraszam, że ostatnio was zaniedbałam.... ale oczywiście byłam zabiegana:P ostatnie 3 dni byłyy najgorsze, przed otawrciem....wracałam z lokalu po 12 i chodziłam spać po 1 bo nie mogłam zasnąć, ciągle myślałam.....nawet mi się otwarcie śniło....ale już....... Uwaga...................................... W piątek było otwarcie....;) normalnie, mam otawrty sklep...;) Nawet w pierwszy dzień m,iałam zarobek na 303zł dokładnie....ale za to wczoraj nic nie było...;( Ale spokojnie, to dopiero dwa pierwsze dni, i tak moim zdaniem dobrze poszło....;) Wczoraj spotkaliśmy się u mojej wspólniczki.... Oblewaliśmy otwarcie.....ja z Ireną Karmi:D a chłopaki dostali obiecaną wódkę za pomoc...:0 Mam zdjątka, ale nie na moim aparacie....więc jak ściągne od ludzi, to oczywiście wam prześle... Sklep [prezenmtuje się ładnie....wygląda jak butik....dużo osób podziwia wystrój....ale ogólnie jest skromny.... A tak poza tym, dalej jestem z iotrkiem.....układa się nam jak układa....raz dobrze jak źle....ostatnio była ostra sprzeczka....próbował mnie okłamać , ale mu nie wyszło... Widze, że wy studenki zaparacowane nauką..... życze wam powodzenia....i jak tylko będę miała chwilkę czasu to do was napiszę....a teraz zmykam...;) Buziaczki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Rumianeczku kochany wracaj do nas jak najszybciej będziesz mogła😍 Owieczko jaka filozofia każda z nas miewa takie nastroje ja też tak mam momentami tak wiec najlepiej przeczekać ten stan🌻 Powodzenia na kolosie:)hm...w czekoladzie? Mogłoby Ci być nawet dobrze z tego co widzę na zdjęciach masz ciemniejszy kolor włosów więc moznaby spróbowac;) Anielko GRATULUJE otwarcia!!:):) Ale fajnie:) no koniecznie pościągaj zdjęcia od ludzi i wyślij:)A z P...mam nadzieję, ze wytłumaczył Ci to jakoś i że mimo wszystko doszliście do porozumienia... Gigusia a Ty co Kochanie co tam u Ciebie?😍 Dla Kiguś, Fitness, Anussi, Kasi B wielkie serduszko:) a ja byłam wczoraj znowu w Spiżu na ostatniej dyskotece:P ale powiem Wam ze sie tak fajnie wybawiłam:D i podrywałyśmy z dziewczynami kelnera co przechodził to się do nas uśmiechał:D Fajnie było:) a tak poza tym to nic się u mnie nie zmienia...jakoś leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm widze ze dalej jest ta nieszczesna strona hmmm trzba cos z tym zrobic Nlus jak przeczytalm ze .....flirtowalyscie z kelnerem to wiesz co mi sie odrazu przypomnialo...pewnie wiesz:P:P:P Anielko super ze twoj sklep juz funkcjonuje jak tylko bedziesz mila mozliwsc to wyslij fotki bedziemy bardzo wdziencze no i dalszych sukcesow zycze:) oki laski ja jak zwykle nic nieumiem :P bo zawsze robic to co niepowinnam ale....moze jakos to bedzie to ja lece zymc maseczke buzka RUMIANEK❤️ NALA❤️ ANUSSKA❤️ FITNESS❤️ ANIELKA❤️ GIGUSIA❤️ KIG❤️ hmm zapomnilam kogos?? jesli tak to WIELKE PRZEPRASZAM I KOLEJNE ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja 😭 kolejny weekend sie skonczyl....\\ Czesc Dziewczynki Dobra ja jestem monotematyczna ale jestem tak zakochana ze az czasami wszystko to mi sie wydaje nierealne chodze troche jak nie w tym swiecie i na niczym nie moge sie skupic. TYlko mysle o nim. eh.. weekend bylismy u mojej babci w darlowku poszlismy na 3 godzinny spacer na molo wieczorem i wogole jak zwykle pelne romantiko:D milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cmoki👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 i tymi sladami podazaj do mnie........🌼 Ja padam ze zmeczenia...... chyba bee musiala skoczyc na solarium:) chociaz zabardzo niepreferuje, ale to dobry sposob na odstresowanie sie:P relaks sie nalezy po ostatnich przezyciach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POPROSTU MI SIE NARAZA NO ALE NIECH JEJ BEDZIE ............. M,USZE ISC Z PSEM WIEC DAJE ZA WYGRANA:p BUUUUUUZZZZZZZKKKKKKIIIIIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×