Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

KASIU B. MOWILAM CI KIEDY ZE KOCHAM CZYTAC TWOJE POSTY?? wyciagnij wniosek z tego:) pomoc Ci?? .. ... .... Jezeli dajesz soba(tu postami) radosc innym to czemu robisz to tak zadko?? ja sie tak dyskretnie pytam?? dobranoc sloneczka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bombastyczna mam nadzieje ze to ostatni raz ta \"chwilowa\" nieobecnosc!!!!!!!!!!! ze sie to wiecej nie powtorzy!!!!!!!!1 jeszcze tylko gigus i kigus nadrobi i fotness sie do ans przywyczai:P aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa moja siostra dzwonila ze sie jej Jan oswiadczyl:) jest przeszczesliwa:) ja tez chce!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu b ja tez czekam na ten nowy rok z niecierpliwoscia juz, bo tez mam nadzieje ze w koncu sie cos mzieni w moim zyciu:) a jesli chodzi o rodzenstwo to tak zcasami jest ze chce sie byc jedynakiem ale czasasami sie docenia ze ich ma;) ja wlasnie wroiclam z pracy, hihihi troche pozno ale dzisiaj to wyjatek:) spijcie slodko kochane👄 bombus ciesze sie ze wroiclas do nas❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeeeeeeeeeee niewierze własnym oczom jak by mi ktos poiwedzila to bym niewierzyla ale.... W I T A J K A S I U ty nasz corko marnotrawna:) dobrze ze jestes i pisz dziewczyno pisz ale tylko straczy ci sil , bo mimo tego calego wrzasku o swieta to my mamy czas zeby czytac twoje posty i zrob nam taki prezent świateczny i piszzzzzzzzzzzzzzz:):):):) Oj rumniaku to chyba wczoraj byl taki dzisn nerwowoy zreszta ja nielubie świat wiec ja mam nerwowke caly caly wrrr ale mam nadzieje ze dzois przejdzie:P Anusska a ja nóżka boli cie??? Nalus co kupiłas wkoncu Darkowi??? Fitnesss kajjjjjjj ty jestes Kig o tobie to niewspomnie ale ty masz w sumie usprawiedliwienie bo jak jestes w Polsce to sie musisz nacieszyc:) A wiece co mam juz OBARCZAKI:):):) JUP[I WIECE JAK SIE CIESZE:):):) lecezrqz na zakupy dokonczyc prezentwoanie wrrrrrrrr i wiece co ja rok w rok jestem na swieta chora i co teraz tak samo mnie bierze mam katar taki ze nos moj to raczej zadnych zakachow juz niepoczuje no i zaczyman kaszlec jak stara baba:P oki ja pije kawke i ide sie szykowac i lece a potem do spowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tylko sie witam i lece sprzatac, dzisiaj ide wyjatkowo do pracy wiec nie wiem czy sie jeszcze odezwe milego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja bede pierwsza na forum z zyczeniami:D Życzę WAM nadziei, 🌻 własnego skrawka nieba, 🌻 zadumy nad płomieniem świecy, 🌻 filiżanki dobrej, pachnącej kawy, 🌻 piękna poezji, muzyki, 🌻 pogodnych świąt zimowych, 🌻 odpoczynku, zwolnienia oddechu, 🌻 nabrania dystansu do tego co wokół, 🌻 chwil roziskrzonych kolędą, 🌻 śmiechem i wspomnieniami. 🌻 Wesołych Świąt! 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Rumianeczku ❤️ kochana jesteś :D Kurcze a myślałam, że wczoraj to ja poszłam najpóźniej spać ;) Owczuś czy ja dobrze zrozumiałam?? Te OBARCZAKI to OBRĄCZKI?? :D Qrczeeeeeeeeeeee... GRATULUJĘ :D Rany dopiero wróciłam z miasta :P już nie wyłażę! KONIEC! Normalnie kolejki jak za komuny :o na szczęście już prezenty pokupowałam wcześniej a na dziś został mi tylko prezent dla chrześniaczki :D kupiłam jej sweterek.. różowy :P ale będzie jej ładnie :D Qrde jakoś za ciepło.. i za szaro.. niby jutro wigilia ale to nie do końca ten klimat :( a u Was na Śląsku jak Dziewczynki?? Lecę teraz dokończe pakowanie prezentów i siadam do książek (albo do garów :P ) BUZIAM :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://home.att.net/~hideaway_today/t041/xmas_santa.swf padam ide sie prysznicowac i sp[adm do mojego miska ale nbiewpeoim zebym sama mila sily tam zajsc czuje sie b;leeeeeeeeeeeeeee ps.dziekuje kochane za zyczenia odwzajemnie je potem cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Kocham Was i pamiętam o was.... U mnie wszystko w porządku:D Ale brak czasu:( praca, sprzątanie, gotowanie, zakupy.......ehhhh..... Życze Wam wszystkiego naj naj naj naj naj lepszego!!! Napiszę więcej w Święta, zapewne będę miała więcej czasu...;) p.s- witam nasza zagubiona BOMBASTYCZNE:) GIGUSIA NALA OWIECZKA RUMIANEK ANUSSIA FITNESS] CHYBA WSZYSTKIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielko 👄 Owco bombastyczny ten link :P :D:D:D już go porozsyłałam wszem i wobec :P :D Ps. A po co tu tak puuuuuuusto????? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze ze wszystko tu wrca do normy:) super tylko giga nasza niech sie jeszcsze odezwie:P i KIGGGGGGG KTORA NIEMA JUZ OPISU NA GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkrótce święta, magii noc, w tę okazję życzeń moc, zdrowia, szczęścia, full kasiory, żeby znikły życia zmory, kupę paczek pod choinką, byś się mogła wraz z rodzinką, cieszyć nimi z śmieszną minką. Z wrogami się pojednania, smacznych potraw do zjadania. Wnet spełnienia wszelkich marzeń, na Sylwestra mocnych wrażeń. Wkrótce Nowy Rok się stanie, wynagrodzi nam czekanie, Wejdźmy w niego wszyscy wspólnie, otoczeni przyjaciółmi, czego ja i Wam życzę i z radości głośno krzyczę. 😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu kochana co jest😍 Miśku główka do góry U nas na Ślasku szaro i brzydko niestety...ech mógłby spaść śnieg... Dziekuję Wam kochane za życzenia😍 Linki są zajefajne:P Niezle się uśmiałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Skarbki!! Zaraz wyjeżdżam do Dziadziów :) A wczoraj.. Misiek miał wypadek jak pomagał tacie :( myślałam, że umrę. Ale chyba jest dobrze. Mam nadzieję.. czekam tylko kiedy Go zobaczę.. WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ Misiaki!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! Wracam 28 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu na pewno będzie dobrze😍 Trzymaj się nam tam i wracaj do nas🌻 Wpadłam sie przywitać:) I idę pomagać mamie robic smakołyki;) Wesołych Świąt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu jaki wypadek co sie stalo?????? sloneczka ja Wam chciałam zyczyc niezapomnianych swiat, spokojnych pelnych milosci i radosci:) buziaki dla Was wsyzstkich bombastyczna😘 nalus😘 owieczko😘 rumianeczku😘 gigus😘 kigus😘 anielko😘 fitness😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczarowana magią Świąt stanę samotnie pod rozgwieżdżonym niebem i patrząc na spadające płatki śniegu pomyślę o ludziach, których noszę w sercu życząc im spokojnych Świąt wszędzie tam, gdziekolwiek są ... Buziakiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wigilia to jest jednak ciezka praca, nogi mnie juz bolą z tego stania w kuchni buuuuuziaczki i wesolutkich i spokojnych swiat dla wszytskich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberk i jak tam po wigili:) u mnie jakos przeleciala choc ja bardzo bardzo nielubie lamiac sie oplatkeim :( a dzis ide do tesciow tak ze mnie tu dzis raczej nibedzie mam nadzieje ze ze gwiazdka byla obfita i prezenty sie podobaja :) bo mi sie podbaja:) ide jeszcze do łóżka bo jeszcze troche kaszle a chcilambym u tesciow przy steole niekaszlec jak straa baba::P:P dla W A S W S Z Y S T K I C H W I E L K I 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:( Widze że Owieczka juz od rana odiwiedza nas w naszym \"domku spotkań\" tylko szkoda że wirtualnym:( JA tez nie lubię się opłatkiem łamać...:(tym bardziej że.....ehhh....szkoda pisać..;) A ja prezenty fajowe dostałam...;)jestem zadowolona, tym bardziej że w jednym znlazła się książka Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela \"Szkoła tańca\" tyle że sa tam ilustrowane i opisane kroki podstawowe i podstawowe figury , które już znam....ale można poczytać...;) A dziś spotkam się z Piotrkiem i Beatką....:) Życze udanych kolejnych dni świąt...:) I dla każdej po 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×