Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

witam :) mi zaraz 20 stuknie, choć jeśli liczyć rocznikowo to już stuknęła, wiec postanowiłam się przyłączyć do topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeejj co tu tyle dziewczyn z UK?:P niezle witamy swieze miesko anielko kochanie nie doluj sie prosze jej czSEM tak jest ze jest pod gorke zobaczysz z P sie jakos ulozy no:* co do poalena to ci nie doradze bo ja sama pale i wyzyc nie moge bez szluga....ale powinnas mu powieziec ze chcesz calusy!!!! a co takie pozytwne gubieni kalorii giga osiol jest moj! ten ze shreka kocham go miloscia szzczera i namietna...a i mam wykldowce tutaj co jak go zobaczylam to zaczelam i smiac bo on wlasnie ma taka morde jak ten shrek hehhehe nie boj sie mala ja wiem co to nieszczesna rehabilotacja jak mialam te swoje konczyny w gipsie 2 razy przez balet...eeeehhhh za drugim razem bylo ostro inormalnie musialam sie od nowa uczyc chodzic,,,najgorzej ze schodami bylo tego sie nauczylam 4 miesiace po zdjeciu gipsu:( slaaba jestem \\zabalowalismy wczoraj mam dziwne uczuie w zeladku jak dzis nie dostane okresu to zwariuje nie chce byc mama help! eh jak cos to teraz sobie moge hel help eeeehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Asiaa ja tez jestem w uk takze witam serdecznie. Mufra ciebie rowniez 🌼 Kig nie strasz mnie bo ja nie chce byc znowu ciocią, wystarczy ze mam przecudownego 16miesiecznego chrzesniaka :) takze kochana lepiej uwazaj. A jak sie wogole czujesz? cio? Ja sobie dzisiaj zrobilam babski dzien hehe, wiecie pysznic i takie tam zabiegi pielegnacyjne... Buzka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszczę babskiego dnia :) od dłuższego czasu mam na taki dzień ochotę a tu tylko książki i książki. aż mnie głowa od nich rozbolała i przyszłam tutaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello................❤️ witam moje wszytskie kochane wirtualne koleżaneczki:) owieczko- kochana przykro mi ze sie tak prezjechałaś na przyjażni i wnia nie wierzysz:(....ale jeszcze kupe lat przed Toba, z reszta masz nas:*:**:*:*:*:*:*:*:**:*::*:* Julka- juz dawno nie miałam takiego babskiego dzionka:( A ja wczoraj byłam z P w barze i z jego znajomymi....i wiecie co???w sumie fajnie było, ale towarzystwo mi jednak nie odpowiadało...;/ Dzis ogladnelismy dwa filmy....przyszlam teraz na obiadek i wracam do niego..... kig- tez mam nadzieje ze sie ulozy...z reszta juz to pisalam:D buziaczki papaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze z leksza angielski dzien:) witam asiaaa86 i mufra piszcie wszystko co chcecie :)🌻 🌻kig pocieszylas mnie z ta noga:) mama nie bedziesz jeszcze zobaczysz a jak tak to mozesz mi przeslac dzidziusia bo ja w sumie to bym juz chciala ale teraz jedynie moge sobie o tym pomazyc bo morza nie przeplyne eh:( 🌻julka ja jak tylko zdejme ta szyne to sie biore za domowy salon spa bo czuje ze mi tego potrzeba:) 🌻anielko mam nadzieje ze samopoczucie lepiej 🌻dla reszty babek buziaki no prosze plec meska :) ja uwazam ze kobieta w kazdym wieku jest seksowna zwlaszcza ze juz niedlugo stuknie mi rok dalej i sie czuje coraz lepiej:):):) uwielbiam sama siebie no tak ale teraz wychodzi moj egoizm:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet!!!!prawdziwy???czy moze podszyw hwheheheh witamy i mmmm tak nam mow wiecej:P no ja nie wiem co z tym moim okresem mam tak niregularne okresy tzn okres trawa 5 dni i potem 16 do 23 dni przerwy i teraz jest wlasnie 23 dzien przerwy! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!giga jasne zapakuje w pazke i wysle zreszta twoj misiek gdzies o jakies porty w uk jak isalas zahacza kaz mu zawitac za 9 miesiecy bedziesz miala z dostawa do domu hihihihi no \'nowe\' nabytki pisac co o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czego Zenobiusz chcesz sie dowiedziec na naszym topiku? Pewnie, ze sexowne i do tego ładne, na naszym topiku nie ma brzydkich dziewczyn hehe :D :D :D 🌼 🌼 Kig nie martw sie ze nie masz okresu, taka przerwa to wcale jeszcze nic nie znaczy, moze to byc zwiazane z Twoja dieta, strestem itp. poczekaj jeszcze pare dni,a wtesy dopiero zobaczysz. nie martw sie na zapas skarbie. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no staram sie ale wiesz schizy chodza po glowie b niby w teorii nic by sie ie stalo dobra prace oboje z samem mamy studia koncze za rok jak sie postaram moge zrobic ostatni rok w jeden semstr nawet ale mamuska by mine chyba zabila byla by gadka ze jak to ona miala 27 i super studia prace MEZA bla bla a ja z drugiej strony wiem ze nie bylo by to takie zle...to takie dziwne wiecie jak dzewczyny rodza w wieku 15-18 lat to ze mlodociany wybryk jak 24+ to idealne matki polki a jak w wieku 19-21 to ze daja dup* i sa szmaty nie rozumiem tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Kigus ja wiem ale przeciez to Twoja sprawa kiedy chcesz miec dzieci, a twoja mama ma dziwne wyobrazenia... nie czaje. Nie nawidze tez tych polskich stereotypow bo one naciskaja na czlowieka. Dzięki Boku ze masz Sama i ze sie kochacie,takze jakby sie juz stala taka wpadka to mysle ze by zrozumial. Ale i tak wiem,ze to jest falszywy alarm...takze nie martw sie!!! buziaki dla ciebie! 🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no on juz staruch jest to mysle ze by sie nawet ucieszyl powiedzial mi kiedys ze chcialby by miec 5 dzieci eeeehhhh masakra cicho przestaje myse pozytywnie nic nie bedzie nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA CHCE DZIECKO i nie czulabym sie zle z tym oczywiscie ciezko by bylo no ale moi tescie tak samo jak moi rodzice nie moga sie doczekac zwlaszcza WNUSI doprowadzaja mnie czasem tym do szalu ale tak z drugiej strony to ja bym moglabyc juz matka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig spoko nie bedziesz miala narazie ale jakby cos to zawsze masz sama wiec sie nie martw bedzie co ma byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facetowi jak zwykle zachcialo sie poznac myslenie kobiet:) przepraszam cie zenobiusz ale ja uwazam ze ten topik mial urok bo byly tu same kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tego nie powiedzialam nie ja stworzylam ten temat a zreszta to forum wiec nie mam i tak nic do powiedzenia tylko wyrazam swoj poglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj gigusia zenobiusz wzial sobie do serca wracaj tu natychmiast i badz grzecznym chlopczykiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga nieladnie, wystrasyzlas nam zenka:P niedawno wrocilam, lece sie kapac i potem was poczytam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to skoro zenek taki strachliwy to rzadna strata przeciez nie napisalam ze nie moze pisac tylko wyrazilam swoja opinie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga dostalam zdjatka wlasnie ogladam sliczne masz wloski i jak sie cmok cmok ciagle oooo slodko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce dziecko taka moja kochana Zuzie i Michałka:) bylam dzis zwou z zaproszeniem wrr ale jakos zlecilo:) Witam nowe towarzyszki :) nieopuszczajcie nas:) zapraszam:) I mężczyzna sie pojawil no no:P ja tu nibede mwoila czy ma zostac czy nie :P jesli sie jeszcze raz pojawi to zarzadzimy glosowanie czy wolno mu znami pisac czy nie:P ogolnie jestm zla i niechce wam tu psuc humoru wiec sobie ide :( moze jutro napisze buzka...a jutro ide na praktyki;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) kig- też spoznial mi sie okres i myslalam...ale okazalo sie ze to przez chorobe niedawnoprzebyta i stres, wiec mycha nie prejmuj sie bedzie dobrze:D a ten Zenek, to dajcie dziewczyny z nim spokoj, jak wszedl na nasz topik zalozyl rowniez inne tematy....on nie jest dla nas:P owieczko- biedaku dlaczego zla jestes??wiesz co?? ja tez zla jestem....;/ wlasnie poklocilam sie z P...;/zaraz przyjedzie i bedziemy o tym gadac....wiecie co??dziewczyny sa glupie....;/ sytuacja: moj P w sanatorium poznaje kobiete(Goska;/)wychodzi w gronie i na osobnosci na spacerki i jest ok....Ania dzis czekala na P bo byl ze znajomymi nie wiem nawet gdzie....wiec w koncu umowilam sie na spacer , ktory nawet byl dzis planowany z kolega....pojechalismy do malej wsi na spacerek, wraca i oczywiscie to zle....bo ja nie moze a on oczywiscie wszystko;/kurde jaka ja glupia...zawsze czekalam, zero znajomych ...nic...a jak chce wyjsc to jest wielkie halo...;/juz mam etgo dosc...;/ owieczko dolaczam do twego humorku jestem zla na maksa...;/;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopniowo, acz powoli, zaczynam wdrażac się w temat :) jak na razie przeczytałam tylko kilka poprzednich stron bo okropna książka do przyswojenia spogląda na mnie złowrogo i przywołuje do siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielo nie nakrecaj sie!poziom zlosci wzrasta z kazdym wyrazem widze juz liczymy do 10....:) no juz juz przytulam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×