Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

No i tak sobie, sama pisze....wy na pewno gdzies wyszlyscie, albo na studiach....albo ze swoimi ukochanymi albo ze znajomymi...a ja jakos w domku....:) eehehhh..............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻owieczko sluchaj cos czuje ze twojej figurze nic nie brakuje ale oczywiscie z mysla o zdrowiu mozesz zaczac zyc zdrowij tylko nie pisz ze wygladasz grubo bo w to nie uwierze:) ja tez mam cos z ta pelnia nie moge spac a teraz jak nie ma miska to wogole wariuje 🌻JULKA bardzo mi przykro z powodu tej karty ale w poniedzialek ja odzyskasz nie martw sie👄GRATULUJE PRACY 🌻rumianku jestem z toba w tej naukowej mece🌻 🌻anielko gratuluje wystepu wiedzialam ze ci sie uda :) 🌻bomba nastepna \"gruba\" dziewczyno kochanego cialka nigdy za wiele:P 🌻kig przepraszam ale myslalam ze ci wyslalam jeszcze raz ci wyslalam teraz musza dojsc:) 🌻nala nie no nie moge nastepna \"gruba\" hihi ja przy was to slon i wcale nie zamierzam sie odchudzac:P ❤️MISIEK NAPISAL SMSA o 10:34 ze wlasnie przeplywa przy brzegach anglii i ze teskni i ze mysli caly czas o mnie i ze o niczym innym nie marzy tylko o tym by mnie przytulic :) i ze jak tylko wroci jedziemy na wakacje odrobic zaleglosci i ze ma rzadko zasieg i teraz odezwie sie jak bedzie na islandi:( boze jak ja tesknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie Ci Skarbie Anielus wyslalam moje fotki. Ale z Ciebie dżaga ❤️ ale widzę ze caly topik jest zapelniony pieknymi kobietami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gabi, dzieki.....tez miałam nadzieję, ze się uda..;P a nie przejmuj się Twoj misiaczek szybko wroci:D i bedziecie żyli długo i szczesliwei.... ale nuda taka jak chłopa nie ma co???ja wiem, niby tyle wolnego a i tak człowiek siedzi tylko w domku...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja siedze bo musze z noga w szynie nie bede skakac ale jak tylko zdejme to cos zaczne zyc:) anielko co to za smutny opis na gg?? julka no wiadomo ze piekne tylko uwazaja ze grube:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka czekam.....wiesz Tylko same piekne kobiety są na tym świecie, tylko nie wszytski o tym wiedza..;p gabi tez ogladalam dzis zdjatka Twoje z ukochanym.....ehhhhh....ale wy pieknie wygladacie....az wam zazdroszcze....a wicie co bnajgorsze, ze ja chyba taka szczesliwa nie jestem:( ale co ma byc to bedzie, niebo znajde wszedzie..;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusia wspoczuje Ci Skarbie ze on jest tak daleko ale ja tez ciagle tesknie za R. i nie moge juz bez niego.... :( Ale mam tez dobra wiadomosc mam na oku pewne mieszkanie, juz je widzialam i moze wyjdzie tylko ze mam jakas konkurencje. aha i musi najpierw do mnie przyjechac moj brat bo jest na 3 osoby takze ja on i kumpel z dala od tych idiotow z ktorymi teraz mieszkam hehe :D i pokoik tylko dla siebie. Boze jak ja o tym marze, hehe i mialabym łozko podwojne, w sam raz dla Rafała hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak, zapomniałam....bidulka Ty nasza.....👄 a ile masz jeszcze to nosic?? A opis....ehh..takie tam....jakoś wyszło....troszku z matula sprzeczki ...takie zyciowe nie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko to zrob wszystko zeby byc szczesliwa zacznij od malych rzeczy od tego ze jestes sliczna madra mloda dziewczyna to juz duzy plus do szczescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULKA to super mam nadzieje ze ci sie uda z tym mieszkaniem. wiesz ja strasznie tesknie ale wiem ze wroci i ze jeszcze bardziej siebie docenimy:) anielko no jescze do 19 ale zaczynam rehabilitacje za pare dni no i moze juz za tydzien stane na nogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka to super.....z mieszkankiem:)mam nadzieje ze sie uda, trzymam kciuki....no nie ma to jak swoj pokoik co??moj odkad jest komptr w nim i internet jest okupowany przez cala rodzinke, tylko dzissiaj jakim dziwnym trafem mam cisze i spokoj....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie sprzeczki, czemu? ja wczoraj dzwonilam do swojej mamki bo tesknie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"CHCE BYC SZCZESLIWA Z OGREM KTOREGO POSLUBILAM\" chyba sie porycze ten shrek jest cudowny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka nie mam:( gabi- ja juz nie wiem co mi moze dac szczescie,....ze wszystkich sil probuje...mysle ze troszku jestem zagubiona....nie wiem co mam czynic...;( ale mam nadzieje ze wszystko sie w moim zyciu unormuje i bedzie ok....ostatnio za duzo problemow mialam i do tego choroba, mysle ze to mnie tak wykonczylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielus wysle jeszcze raz! ale pamietaj skarbie ze co Cie nie zabije to cie wzmocni, moze to nie jest pocieszenie ale mam taka nadzieje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wczoraj ogladalm z mama i z ciocia, akuratnie po wystepie jak wrocilam:)fajowy ten film....duzo smiechu i placzu....a najlepszy to osiol.... gabi a Ty szybciutko staniesz na nozkach i bedziesz skakala jak kuzka...ale mi sie troszku zrymowalo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko glowka do gory zobaczysz wszystko sie ulozy ❤️ tylko musisz w to uwierzyc ze wszystko ci sie uda i ciesz sie naprawde drobiazgami dzieki temu mozna sprawic ze zycie jest lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielka zdjecia ida, sprawdz. ale masz sliczne wlosy- ja tez chce takie dlugie! jak dlugo je zapuszczalas? cio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nim sie obejrzysz a on bedzie muskał po szyji:D hehehe ale romantiko mi sie wlaczylo...wiecie co??pomimo to, ze ja ciagle mam na zasiegu reki swojego P to chyba ostatni raz calowalismy sie chyba z tydzien temu jak nie dluzej....tylko buziaki i juz....;/ja nie chce...i chce ....a tak to chodzi o papierosy.....pocalunek nie sprawia mi przyjemnosci jak on pali......jak ja palilam bylo calkiem inaczewj....a teraz tak uczulona jestem na ten zapach....mnie juz chyba wszystko drazni....;/........................................ Julka czekam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cie rozumiem ztymi fajkami, tez nienawidze tego zapachu, a odkad jestem tutaj to zupelnie sie odzwyczailam bo ludzie duzo mniej pala niz w Polsce .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielico to masz tak samo jak ja od kiedy rzucilam palenie molestuje ciagle miska zeby rzucil bo mi niedobrze narazie wywalczylam ze nie pali po przebudzeniu o 6 rano kiedy lezy kolo mnie i ze myje za kazdym razem zeby po oczywiscie to malo daje ale teraz i tak bym nic nie zawojowala bo przed wyjazdem byl tak zetresowany ze nic do niego nie docieralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielico to masz tak samo jak ja od kiedy rzucilam palenie molestuje ciagle miska zeby rzucil bo mi niedobrze narazie wywalczylam ze nie pali po przebudzeniu o 6 rano kiedy lezy kolo mnie i ze myje za kazdym razem zeby po oczywiscie to malo daje ale teraz i tak bym nic nie zawojowala bo przed wyjazdem byl tak zetresowany ze nic do niego nie docieralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka mam!!!!!!!!!!!jeny jaaka Ty śliczna jesteś:D naprawde, dziewczyny miały racje..;)ale sama musiałam się przekonąc:D a Twoje oczy....ehhh....R wiedzial co brał:D no moze masz racje....powinnam czesciej sie smiac i cieszyc....bardzo zadko osttanio to robie...a zawsze bylam pelna energii...nawet osttanio spotkalam moja wycowawczynie zz Liceum jak mnie zobaczyla, od razu sie zapytala czy mam jakies problemy....bo nigdy mnie takiej przygnebionej i smutnej nie widziala...bo zawsze bylam usmiechnieta itd.....pomimo to ze mnie nienawidzila:D same problemy miala ze mna....hahaha ja też tej łyżki nie lubiałam...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×