Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Hello widzę ze nie ma Was cukiereczki? hmm no cóż może później Was zastanę 🌼 🌼 Nala wysłałam Ci te zdjęcia o ktore prosiłaś :) laski ale macie pożegnania, ja tylko powiedziałam dobranoc a wy zaczęłyście debatę hehe Buzka Owieczka- przynajmniej Ty sie zakochałaś bo faceci jakos nie mogą, poczekamy zobaczymy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze znowu przeglada zdjecia Gabi- dziewczyno ale Ci zazdroszcze, ze masz kogos z kim planujesz przyszłość :D Życzę szczescia cukiereczku! Na tym 4 tak fajnie razem wygladacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha mam takie pytanie jak dlugo rozmawiacie ze soba na forum i czy sie moze znacie nawzajem??? Cio???? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wrocilam niedawno ze szkoly, padam na pysk:P mam takich wykladowcow ze glowa mnie juz boli a dopiero 1 dzien:P za to mialam niemiecki, jest przynajmniej na co popatrzec;) ide sie kapac i spac bo pobudka o 5:( ale za to odpadl mi jeden wyklad i koncze o 16.30 jutro:d wiec jakos przezyjemy:P milusiego weekendu zycze, buuuziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce schudnac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! boze jak ja przytalam nawet niewiedziec niemieszcze sie w soje bluzki juz jestemw rozpaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja weekend mam wolny i nie mam pomysłu jak go wykorzystać, pójdę w sprawie dodatkowej pracy bo tamtej jakos nie jestem pewna chociaz mnie przyjeli. a pozniej nie wiem :) buziawki Jakoś mi smutno... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julio zapomnilam ci pogratulowac nowej pracy:):):):):) G R A T U L U J E a naprwde przytylam jak nieweim niemacie pojecia jaki mam fettttttt na brzuchu i udach nawet moj mi dzis poiwedzial ze fest przytylam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo jak twoj zauwazyl to niezle ale dasz rade wierze w ciebie ja wlasnie rozmawiam na gg z R. buzka dla ciebie i dziekuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to milej pogawedki zycze :P hihi i nieprzeszkadzam spadam do lzoka i na film na polsacie buzka dla wszystkich i do jutra cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja tez gratuluje..... jeny ile wy piszecie, normalnie nie nadazam czytac, a jesczez wczoraj przed 22 bylam na biezaco:)aLE JJUTRO SIE ZAJME PISANIEM:) Wystep sie udal:D mamusia i znajomi zadowoleni:d normalnie szok...ale byl tak slizki parkiet, ze jedna to chyba kostke skrecila:(a ja dwa razy bym sie o maly wlos nie wywalila:( ale ogolnie super:) buziaczki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki :D ŻYJĘ :D:D:D Nalunia sama chciałabym wiedzieć co z fonetyką :P Dziś byłam i NIC.. to chyba jakieś ściśle tajne bo nikt nic nie wie :P W indeksie też nie mam wpisu 😠 wrrrrr Owca ja też przytyłam 😭 po spodniach widzę 😭 a najgorsze jest to, że T mówi, że on woli jak jestem taka.. jak on to nazywa \"kształtniejsza\" ale mi to wcale nie odpowiada 😭 Siedzę teraz i jedyny sport jaki wykonuję to kursy sprzed tv to lodówki i spowrotem :P A lato coraz bliżej 😭 Owczuś.. choć założymy sobie wzajemną grupę wsparcia.. razem będzie nam łatwiej się katować :P Ja tak lubię jeść....... Niedawno wróciłam.. doszedł mi dziś nowy przedmiot - technologia inf. w nauczaniu :) Fajne nawet - dużo przydatnych rzeczy jak na taką łamagę informatyczną jak ja :P :) A od jutra jeszcze metodyka.. i to 2,5 godz naraz :o Jutro 11 godzin męczarni 😭 Ale nie mam kolosa z praktycznej bo babka się rozchorowała :D:D:D nie życzę jej źle chociaż jest tragiczna :o NIC nie tłumaczy a coraz większy kosmos nam wchodzi.. :( Ale dość nudzenia.. :P Juliuś a gdzie jeszcze chcesz iść w sprawie pracy?? Rumianuś... myślałaś????????????????// ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielcia to się cieszę, że wszystko się udało :) A następnym razem jak zobaczysz śliski parkiet to przyklej sobie plasterek na obcas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielcia wiedzialam ze dobrze pojdzie- Ty bys nie zawiodla1!!!! ide zapytac sie w sprawie dodatkowej pracy jako barmanka, bo tamta co niby sie na nia zgodzilam jakos mi nie pasuje bo jest w innej miejscowosci i bede musiala dojezdzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa co to do cholery???plus 6 stronek??? zaczynam czytanie... ojej anno j dobrze ze masz tw nowa prace przynajmniej bedziesz miala ze pracujesz czynnie! super a kelnerka to faja praca tak sie mozna socjalizowac:) jaka praca w szpitalu?gdzie ty pracujesz???ej ale bajer z ta wyspa zazdroszcze ci i jeszcze taka wyskoa jestes...ja mam 165cm:( te bombka ty mi tu o kompocie nie sciemniaj to ten wieczor z pieknym tak zadzialal:P Rumianku grzeczna dziewzyna z ciebie ze idziesz na badania glaszcze cie za to po glowce:) i z tym oddawaniem krwi to znam ten bl tez bym chciala ale mojej nie wezma przez anemie i inn bzdury:( eh giga a ja a mi zdjecia ja iem ze ja sie na gg nie odzzywam i zdjec nie wysylam ale nie znaczy ze nie odbieram od was poczty nie ogladam i sie nie ciesze bbbuuuu eee i apropo twojej bajki na dobranoc o zakochujacym sie rumianku to eeeeeee ta nozka to chyba ten bol kobieto sprawia ze jakies talenty sie odzywaja ty niewyzyta artystycznie jestes hahhaha OWCA ZE CO?????czy coebie przypadkiem nie dopadla panika przed weselna?ze niby bedziesz gruba na slubie zdjeciach itd?ty glupia krowo (owco:p) wybij to sobie z glowy jestes sliczna jak kwiat polnocy (teraz mnie znowu talen meczy) wiec nie xaprzataj ttym sobie glowki Anieko mow mi o sliskiej podlode...mysmuy juz na scenie wszystko mialy: solistke z kateram ktorej smarki polecialy przy 8 piruecie, mala dziwczuszke sniezynke w dziadku do orzechow ktorej spadly majtki stringi ktore nosi sie na rajstopy, i solistke w warjacji don kichota ktora przez sliska podloge robiac graund jete (taki skok baletowy w szpagacie) wleciala pod...fortepian (akurat stal z boku sceny) hahahah to byly czasy... nie bombj plasterek nie pomaga tzn pomaga ale na krotko zroboc tak krem nivea potem kalafonie do smyczka znowu krem i kalafonia no dziewcuszki nie bylo tak zle przezczytalam was nawet szybciutko:) io tych ktore nie wymienilam caluski a teraz ide zgwalcic sama bylismy na klacji biedak sie pochorowal wiec bedzie latwiejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kigus pracuje w szpitalu ale mam okazje dorobic w innym miejscu-hotel albo klub golfowy jako barmanka-zobacze. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj idę spac bo was nie ma buziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam moje Panie, niewiem czemu wstalm tak wczesni skor poszlam spac o 3 nad ranem myslam ze za przeproszeienim dostnie pierodlca obejrzalam film do 1.30 i sie meczylam do 3 otwieralam okno i cudowlam jak nieweim wrrrr HAAAAAAA juz wiem czemu wczoraj byla pełnia a ja zawsze jak jest pełnia to niemogę spać ( hihi jak czarownica:P) ale powaznie to juz zauwazlylam od paru lat ze jak jest pelnia to cos ze mna nietak.Kiedys jak moj pies byl jeszcze maly wzielam go na rece o 2 w nocy i w pizmaie wyszlam na klatke schodowa i gdy by nie mama to nieweim gdzie bym poszla bo ona szybko do mnie podlecila i sie zapytala gdzie ja ide a ja jej na to \" no jak gdzie do szkloy:P\" hihi lunatykowlam wtedy:) ale dostysc o mnie :P Anielko supernacko mycha ciesze sie ze sie udalo:) i ze jednak sie niewywrocilas:) Bombuś ty moim zdaniem powinass zostac taka jaka jestes bo skro sie twoijemu podobasz to moze niepowinnas nic z tym robic?? zastanow sie:) Kig ale ja naprwde przytalam niewidzisz mnie w samej bielizne kurde jak mam stringi to kurwa niewidac paska na boku bo mi sie kurwa wtapia w ten tluszcz i jak bym chcila zalozyc uwodzicielska bielzne alabo cos to sie nieda;( Julio ja pracowalam juz lata z rezdu w sezonie wakacyjnym jaka barmanka i powiem ci ze uwielbiam ta prace wiadomo ze nijest to szczyt moich marzen ale lubialam ta prace bo bylam wśrod ludzi kurde prackuje mi tego:P a teraz od poniedziałku mam miesięczne praktyki w urzedzie i nieweimjak to wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis czeka mnie pracowity dzionek :P musze umyc wszystko okna no i posprztac:P Giga a ty sie podziweasz co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dzieki dziewczyny....a za wszystko a w szególności za to że jesteście:) Julka- ja tez chce Twoje zdjątko:) Kig- nie wiem jak to się stalo, ale ja też Twojego nie mam:( więc chce:D no a ja zmykam do pracy...dalej chora:9ciągle sie poce, ale jak trza to trza:( buźka bede poźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez przytyłam dołączam sie do Was dziewczyny wczoraj jak sie zobaczyłam w przymierzalni w sklepie to zwątpiłam na całego:P Koniec z obżeraniem się zaczynam dietę i ćwiczenia w końcu wakacje tuż tuż...z Ania chcemy iśc na siłownię może to coś da:) Julio dostałam zdjęcia są sliczne jak Ty:):) No kurcze ale mam ładne koleżanki:) MIśku wiem miałam Ci wysłać moje wyśle na pewno ale teraz nie mogę za bardzo... Ja wstałam i zabieram sie za sprzątanie bo mam taki burdel w domu że szok! Potem napiszę Wam więcej:) Kocham Was😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Nlauś i Anielko :) mi zostalo jeszcze jedno okno ale przy oknach jest taki bajzel ze hoho i wszystko to ja musze sprztac no:P Naluś a ja sie wybieram na aerobik bo u nas jest fitness klub tylko ze tam jest troche drogo ale chodzi tam moja kolezanka i nienarzeka mowi ze daja taki wycik ze jak poszla pierwysz raz to niemogal na drugi dzien wstac z lozka:P tu macie linka mozecie sobie poogladac ale ceny niena moja kieszen aczkolwiek moj misiak powedzial ze mam poiwedziec slowo a on mi wykupi karnet:) ..moja koleznka chodzi tam juz chyba 3 miesiac i niechudnie :( kurde wiec nieweim:( http://www.klubfitness.njn.pl/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA WCZORAJ OGLADALAM SHREKA2 TERAZ OGLADAM POWTORKE I NIE ZAMIERZAM SIE ODCHUDZAC:D:D:D:D:D uwielbiam ta bajke bo shrek mi strasznie miska przypomina:) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale jestem zla-kurde bankomat wciągnal mi karte i nie moge wyplacic kasy, a ze dzisiaj jest sobota to nie da sie nic z tym zrobic :( musze czekac do poniedzialku az przyjda z bznku zkluczem i wyjma z tego cholernego bankomatu moja karte... tylko sie poryczeć. Oj juz powoli mi przechodzi zlosc ale uuuuuuuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie mam Twojego meila wiec jak mam Ci wyslac? A wiec moze Ty pierwsza sie nade mna zlitujesz? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka wysłałam Ci meilika z moimi zdjatkami:D A ja sie nudze....i nic mi sie nie chce.....w ogole nic mi sie nie chce...i mi sie nudzi....przyszla wolna sobota, w miare sie czuje a tu nawet nie ma gdzie i z kims pojsc..;/siedze w domu i sie nudze.... Czy wspominałam już ze się nudze../?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko- rzeczywiście ceny strasznie wysokie, a ty z czego chcesz się odchudzac?? szczerze mówiac ja tez przytyłam troszku, widze po spodniach....ale ten caly tydzien mam wystepy, wiec jak sie wezme za siebie....to moze zrezugnuje z paru rzeczy(obżarstwa):D zobaczymy...jak bym sie tak rozpedzila to moze na wiosenke, gdzie trzeba zrzucic z siebie plaszcz bylabym fajna laska....ale u mnie z motywacja jest kiepsko...miesiac juz robilam brzuszki codziennie,a przyszla choroba i juz przestalam...a teraz mi sie nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×