Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Mufra trzymaj się 🌼 współczuję bo ja jeszcze przed tym weekendem przeżywałam to samo :( teraz mam trochę spokoju chociaż cały czas muszę kuć bo później się nie wygrzebię z zaległości.. także trzymam kciuki za sobotę :) Naluśka to udanego rande vous (czy jak to się pisze :P ) Jaki to jest świetny czas - chodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"i ten jego tyłeczek....\" ---> kompletnie mnie to rozbroiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co?? :classic_cool: :P :D Aaaaaaaaa jeszcze Miałam Gabuni naszej napisać cosik.. tzn masz mała talenta :) Uwielbiam czytać te Twoej wywody :D I wiesz co.. na odległość czuś, że lubisz siebie :) I zazdroszczę Ci tego bo ja mam z tym problem.. Ty połamańcu jeden :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻mufra sluchaj tu nie ma paskudnych dziewczyn a jaka ksiazke piszesz bo ja sie zabieram do napisania ale tylko dla siebie o sobie i moich przyjaciolkach pomoze mi w tym moj pamietnik prowadzony z przerwami od 9 eoku zycia:) ja wlasnie tez jestem ciagle w biegu i dlatego dostaje szalu aktualnie:) 🌻bomba ja tak szczerze powiem to ja egoistycznie jestem w sobie zakochana:) i uwielbiam meskie tylki:) spadam bo mi rodzina napiera na komputer:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męskie tylki hihi ja tez je lubie :P jak tak soebie swobodnie faluja ahhhhhh gdy moj to slyszał:P Giga jak ja milam prawie przez miesiac noge w gispie bo milam w kolanie złamnie na nartach:P to potem tez chodzilam na masaze hmm to lubilam:P tylko tez niemilam supermena ale wychudzona kobiecine:P a twoje love story ahhh zatyka dech w piersiach i wiesz co ty naprwde powinnas napisac ksiazke ale nie dla siebie tylko dla wszystkich i my bysmy milay od ciebie pierwsza dedykacje kurde fajnie by bylo:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie odbeiram meila gigia dzieki słodkie te twoje fotki i fajnie wymyslone ja niemam skanera wiec wam niewsyle takich:( a co do pisneki to ja sie przezucilam na dico polo tzn sciagnelam soebie pare pisonek i je słcuham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu co za dzien poklocilam sie dzis z jedna dziewczyna z grupy o glupia rzecz a mianowicie o to, ze ona sie wtanca do mojego zycja, nawet interesuje ja to czy chodze na wyklady....kurka kogo to obchodzi jakas glupia idiotka nie bedzie mi mowic co mam robic!! Ale sie wkurzylam, niby potem mnie przeprosila, ale i tak za nia nie przepadam. Tylko humorek mi bardziej popsula. Zaraz musze spadac troszke sie pouczyc bo jutro mam małe conieco z mikro.. hehs... znow musze sie wciagnacdo nauki. A teraz lece am am... a jutro na zakupy ideeeeee hihi Bye bye 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fitness nuieprzejuj sie nia takie jak niemaja swojego zycia to interesuja sie innymi szkoda mi takich ludzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusia moja książka opowiada o dziewczynie - studentce (jeszcze nie ma imienia), która pracuje dorywczo jako niania 4-letniego chłopca - Kuby. jest to historia jej życia opowiadana, w ciągu tygodnia, temu chłopcu, który akurat jest chory. właściwie to zapisałam tam dużo własnych doświadczeń, więc jest tam trochę autobiografii. poza tym jak siedziałam w wannie to stwierdziłam, że zaczerpnę trochę z Twojego love story. mogę? bo mi sie strasznie podoba :) Fitness nie denerwuj się bo złość piękności szkodzi :) a j idę na \"na wspólnej\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery-jane
witam wszystkich serdecznie.ja ie jestem ze Śląska ani nie studiuje:d.mam 21 lat i pracuje w żłobku z moimi słodkimi dzieciaczkami:))razem ze mną chodzi tam moja 20 miesięczna córcia.pozdrawiam serdecznie i buźka dla wszystkich:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde to ja widze ze nam sie tu tworczosc rodzi no no bede mogal kiedys poiwedziec te noblistki to moje kochane forumowiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy cie Mery :) zagldaj do nas jak bedziesz mila ochote:) a jak twoja córcia ma na imie :) witaj w naszych skromnych progach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wrocilam niedawno ale brat siedzi na kompie wiec tylko sie przywitam;) witam nowe osobki🌻 zaraz posprawdzam maile, odezwe sie potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻MUFRA kobieto oczywiscie ze mozesz bedzie mi bardzo milo bo ja sie zabieram do tej ksiazki jakbym chciala a nie mogla:) przekazuje ci czesc moich praw autorskich do tego fragmentu:) 🌻owieczko noge w gipsie przez miech matko boska ja bym oszalala juz szaleje no ale twoja wychudzona masazystke moge porownac do mojego tatusia czyli kiedy mnie masuje caly czas mysle sobie czemu ten moj ukochany mnie zostawil i poplynal kiedy ja tu leze i stekam eh:) dzieki za disco polo usmialam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc rumianku🌻napisz w koncu co u ciebie bo tylko sie witasz i uciekasz:) witaj mary jane napisz cos wiecej o sobie a zwlaszcza o swojej coreczce bo mi sie wlasnie bardzo pragnie mala coreczka eh:) a wogole jestem gabi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniela ze co?????zerwaliscie?WY????boze co sie dzieje z tym swiaem yyyhhhhhh nie martw sie slodziutka jesli tak czujesz...widze ze nawet pewnego rodzaju ulga cie naszla tak jak me o zerwaniu z Kotem he he i moze to i lpiej jak mowi Nala do Mufry (ni moge sie przyzwyczaic do imeienia:P) przyjdzie czas na tojego ksiecia nie martw sie idac dalej Mufro no mieszkam ze swoim bylym jego nowa dziewczyna tak sie sklada ze t jest nasza kolezanka jak zerwalismy w wakacje ona byla parwie rozstana (h he) ze swoim dlugolotenim facetem ale to nie mialo przyszlosci On sam ona sama swienie si dogadywali ja nawet bylam o to wczesniej zazdrosna...Ja sie zeszlam z moim Samem a oni ze soba:) simple a nie wyobrazam ich sobie teraz osobno da sie :) so naprawde moimi swietnuymi przyjaciolmi i kocham ich ajk malo kogo....wlasnie robilam test z nimi (heheheh( nie jestem w ciazy tylko gdzie moj okres???? Siostro damiana no hhhmmm:) ja powiem ci szczerze sonbie teraz nie wyobrazam syiac ze swoim bylym Kotem ale no ...whatever makes u happy mlode jestesmy tez musimy zycia pouzywac nie?:P Co do zaeczyn ;ja tez sie zareczylam z kotem bylym w walentynki rok temu po 18 miesiacach zawal byl ze to za wczesnie itd heh i tak nie wyszlo mile wspomnienia sa smiejemy sie z tego czego i Mufrze zycze:) a giga przypoomnialam sobie moja rehabilitacje boze jaki on byl piekny pamietacie taki serial o nastoletnim lekarzu?jakis dodi jakistam?aaaa moj rehabilitant wygladal jak 25 letnia wersja tego olesia byl przesssslodki i jak mnie dotykal o aaagggrrrr w mojej 15letniej glowce huczalo hahahahah oblesnia jestem przepraszam:P giga jak ci noga puchnie to kladz na nie mieso mielone albo zmielona kapuste owin bandarzem posmierdzi zagotuje sie ale opuchlizna schodzi gwarantuje:) hahaha Giga padam maz oskara za scrypty hahahahaha Te Fitness Ty tez pisaraka no nie wierze boze nobistki laureatki oskarow prawniczki matki zony kochanki ja piernicze tylko j jakas taka ....zwykla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig u nas niema zwyklych kobiec kazda ma co to cos wiec mi tu prosze niegadac o zwyklosci zrozumiano ide poszperac w lodowce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻owca zjedz czekolade 🌻kig mieso badz kapuste super i tak mi juz noga wali :) nie no po dzisiejszych masazach wodnych jest lepiej ja nie pisze jakos super po prostu pisze swoje zycie tak bylo i tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery-jane
moja córa ma na imię Weronika i jest sweet:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niemam czekoldy w domu ja niemam nic w tym domu ;(;( jem wlasnie pomidora z sola :P Weroniczka ślicznie:) moja córcia bedzie mila na imie Zuzia:) bo po ślubie oczywiscie ja chce miec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery-jane
a jeśli chodzi o zaręczyny to ja tez od 13 lutego należe do grona kobiet,które noszą na palcu "znak miłości" i tak prawde mówiąc to nie za duzo sie zmieniło........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery-jane
można tu jakies fotki zamieszczac??czy nie da sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i noblistka - :D:D:D:D moje nagrody \"literackie\" skończyły się na wygraniu \"Warszawskiej syrenki\" w podstawówce. a polegało to na recytowaniu wierszy :P ehhh, stare dobre czasy :) to ja może dla pełni szczęścia dodam, ze pogrywam sobie jeszcze na fleciku prostym i drewnianym i jak wyrzucą mnie z prawa to idę na muzykologię jakąś :) mery-jane gratuluję córci :) jak byś kiedyś potrzebowała etatowej niańki (ale bez zmiany pieluch :P ) to ja się piszę :) tylko napisz gdzie mieszkasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu się nie da ale zainwestuj w fotka.pl albo w fotosik :) a tak poza tym to amsz może zdjęcia swojej córci na bobasach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×