Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

a moze tak by nowa strona co?? Kig❤️ Gigusia❤️ Anusska❤️ Fitness ❤️ Anielka ❤️ Mufra ❤️ Nala ❤️ Rumianek ❤️ Ania Julia ❤️ Bombastyczna ❤️ no i jak Owieczka❤️ mam nadzieje ze nikgo niepomnelam?? jak tak to przepraszam:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak chyba niejest dane zaczynac nowej strony :P:P:P wlasnie sie szykuje bo ide z moim dac zaporszenie kolezance BUZIAM W A S W S Z Y S T K I E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek o 4 rano wyjezdza do Holandii...mam dość zaraz sie zapłaczę:(:(Pieprzone życie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu Nala kochnie nieweim co piwiedziec a czemu tak nagle co sie stalo?? przeciez mwoilas ze dostla tu prace tylko ze na nocki?? kochnie trzymaj sie juz tyle przetrfaliscie to tez to wytrzymacie muisz byc teraz silna kochamy cie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dostał jednak tej pracy. i nie może znaleźć innej a chce zrobic prawo jazdy na ciezarowke i nie ma za co...ja wiem powinnam to rozumiec ale jezu jak mi ciezko i zle mam ochote się połozyć teraz do łozka i w ogole nie obudzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możecie mi pogratulować - nie zaliczyłam i właśnie zakończyłam swoje studia ;(;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki trzymajcie sie NALA WSZYTSKO BEDZIE DOBRZE WIEM ZE JEST CI STRASZNIE ALE NIE ZALAMUJ SIE NAPRAWDE BEDZIEMY CIE WSPIERAC MUFRA KOCHANIE MOZE TE STUDIA TWOJE TO NIE BYLO TWE PRZEZNACZENIE TERAZ TO TRAGEDIA ALE NA PEWNO ZYCIE POZNIEJ LEPIEJ SIE ULOZY TRZEBA PRZETRWAC NAJGORSZE CHWILE BO POTEM NAPRAWDE PRZYCHODZA LEPSZE❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke tu smutno sie nagle zrobilooo, Nalus jest mi bardzo przykro :( wiem co to jest miec chlopka dalekoooo moj kiedys/ale to nei ten obecny/ jezdzil co jakis czas do Norwegii. A twoj Skarbek na dlugo tam pojechal? Mufrus na pewno bedziesz miala jeszcze jakas szanse przeciez teraz sa te punkty ECTS/chyba nie pomylilam sie w pisowni/ i trezba miec 21 i do chyba 4 roku musiz przedmiot zaliczyc. Glowka do gory!! A zdjatek ejszcze nei dostalam:( Teraz czekam na moja mamusie bo byla w Szczecinie i kupila mi ponoc pare drobiazgów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie jestem zobaczyc co u was i widze ze nie wesolo... :( ale glowa do gory, wiem ze jestescie sline. ja dzisiaj dostalam 2 prace :P trzymam za was wszystkie kciuki i wracam moze za 2 tyg. juz tesknie! Nala z mufra dacie rade kobity!!! musicie!!! do pogadania wkrotce!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fitness przyszła mi wiadomość zwrotna, że nie można dostarczyć moich zdjęć do Ciebie bo masz za mało miejsca na skrzynce. zrób coś z tym :P giguś ja sobie siebie nie wyobrażam na innych studiach. to właściwie mój jedyny sens życia i marzenie od 4 roku życia. więc łatwo z tego nie zrezygnuję!!! po wypłakaniu sobie oczu, wydarciu się na pocieszającą mnie Mamę zadzwoniłam do mojego kolegi, który byl w identycznej sytuacji. i wiecie co? pier***dole ich!!! będe to zdawała do 4 roku, ale zdam. zaraz biorę się za pisanie podania o komisa do prodziekana. jak mi go nie da to normalnie pójdę do rektora. a jak będzie trzeba to zapłace im nawet za warunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ja dorzuce swoje smutki shrek ja umre normalnie jestem tak chora jak nidgdy goraczke mam chyba z 39 katar rycze leb odpada bbuu caly dzien w pracy urzeranie sie z debilami :( Nala no to sie porobilo...a musi tak nagle jechac?mno juz juz wroci szybciutko zanim sie obejrzysz... mufra walcz do konca cholera wie moze jaki warunek?nie mozna tego tak zostawic dasz rade kobieto Anno J wracaj szybko gratuluje pracy Reszta moich dziewczynek duzo buziakow ide umierac w samotnsci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufra a nielepij zaplaic za wrunek i bedziedz mila z glowy caly semstr do nauki i zdasz kiedy bedziesz gotowa a tak wogole to sie nietego dokotr jeszcze ublagac o jeszcze jedne termin?? Kig widzisz tak wszystkich gonilas ze maja lezec w zloku i pic ciepla herbate z cytryna !!! a teraz jestes sama chora wiec marsz do lozka wez jakies leki i sie wypoc i wygrzej i myśl o nas oczywiscie:P Anusska co to masz za opis?? mam go rozumiec ze niezdalas tych szpilek czy jak?? bo wiesz jak dla mnie to 4 to bedzie gdzies tak 90% wiec msyle ze zdałas:) Nalus ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc.. Witam Dziewczynki moje Kochane ❤️ Przepraszam, że nie było mnie przy Was w tak ważnym dniu (chociaż i tak nikt tego nie zauważył :( ) Buszowałam sobie wtedy po Poznaniu :) i nawet buliśmy w Gnieźnie :P A wczoraj jak wróciliśmy to jak zobaczyliśmy wyrko po 2 nieprzespanych dobach.. ehh :P A od rana miałam jazdy z moją słodką Chrześnieczką :P Aaaaaaale mi dała popalić :P i jej 3letni braciszek 😠 Ale i tak ich kocham :D Ledwo dziecieczki pojechały wpadłam prysznic i popędziłam na korki. Zziapałam się nieźle a i tak się spóźniłam (jak t ja) Jakoś fajnie dziś było (:P) i wróciłam do domku po 20 (ehh to moje paplanie) nio i teraz piszę do Was :D:D:D Aaaaaa wiecie co.. mojej Małej obcięli włoski tzn tego irokeza :P Ale słoci wygląda.. Nio i słodko mijał ten dzień.. i jak czytałam wcześniejszą stronkę.. sama mordka mi się śmiała.. dopóki nie wlazłam na tą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombus jak dobrze ze jestes ale pewnie taki wyad ci sie przydal co?? tez bym chcial:) ahh sie rozmazylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:( Nalunia cholernie mi przykro :( A na długo wyjeżdża?? I tak nagle..... nie wiem nawet co Ci napisać.. .... .... trzymaj się MOCNO.. dacie radę.. i pomyśl o Gigusi.... razem będzie Wam lżej.... chociaż wiem, że moje słowa... aj.... jak bym chciała Wam pomóc...... :( ❤️ Mufra podoba mi się twoje podejście :) Walcz.. w końcu to Twoje marzenia :D Ja też powiedziałam, że choćby nie wiem co to nie dam się wypieprzyć ze studiów.. i Ty tak trzymaj.. dasz radę.. bo chcesz.... ehhhh.. Jak wszystko w jednej chwili może się skomplikować........ :(:( Ja czasami mam takie fazy, że jak jest cudownie i się układa to czekam, kiedy wreszcie coś się zawali :( Chore......... ale niestety życie :( Trzymajcie się Skarbki mocno.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owczuś 👄 ja też dziękuję Ci za ten topik ❤️ :D Fajnie Skarbie było ale nie pamiętam kiedy ostatnio byłam taka wykończona :) A Ty jak Dziubku?? Jak po naukach?? :P I jednak zapisałaś się na ten aerobik :) Ja też chcę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUJĘ Wam Wszystkim ❤️ Bardzo Was......... ten.. no........... ❤️ Mnie też ciekawi co z Anusssią i co to znaczy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestes wykoncza z radosi i szczesia tez bym tak chcila:) a na aerobik sie niezapilam poszlam naerzie raz:P bo mnie i tak wszystko boli hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam Kochane... muszę odespać :) Dziubki nie łamać mi się!! To jeszcze nie jest koniec świata! Najlepszy na to przykład moja mama :(:(:( Bądźcie dzielne 👄 Dla wwszystkich 🌼 Uwielbiam Was ❤️ wszystkie razem i każdą z osobna :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie Owczuś jestem... bo zaczynam na dobre doceniać to co mam.. patrzeć :) Bo chyba klapki miałam do tej pory :( I wszystko byłoby super tylko Dziewczynkami się smutam.. Giga.. Nalka.. Mufra.. i Kiguś.. i o Rumianka też.. qrcze.. o Wszystkie.. każda z Was ma u mnie miejsce w serduszku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu twoja mama jest przykladem na to ze jest dla kogo zyc i dla kogo sie strac bo zycie to dar ktorego niewolno nam zaprzepascic wiec musmy byc silne i sie niedawac pokazywac losowi ze KOBIETY DAJA RADE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owczuś dobry ten ostatni artykuł :P:P Hmmm ja nigdy nie wierzyłam w kobiecą solidarność - zawsze prędzej czy później się przejechałam :( Ale teraz mam dylemat bo mam Was................. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×