Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

jak wrcoilam to padalm jestem zmeczona jak nieweim ale tak mi sie te nowe suwczki spodobaly ze je zrobilam :) zoabaczcie soebie :) mam nawet was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalii177
hej:) ja mam 20 lat a raczej 21- bo 11 kwietnia skończę:) tak sobie myślę czy dużo z Was mieszka z chłopakiem?? ja od 6 miesięcy, jesteśmy już razem 3 lata- jest wspaniale:) myślę ze nie długo mi się oświadczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no NATALIA GRATULACJE boze jak mi sie marzy zamieszkac z miskiem napisz cos o sobie ja jestem gabi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka laciny z zeszlego tyg nie zaliczylam a w dzis spieprzylam ale co tam w przyszlym tyg mam kolosa z laxiny z calej gramatyki z calutkiej!!!!...no nic aaa i z histologii musze isc dozdawa tk łączna bo cos tam za malo....ehhh ale powiem wam ze kalmsy zaczely dzialac juz mi troche lepiej spokojniej sie ucze... mufra ja sllyszalam ta historiee o misji na marsa dotyczaca kazdego mozliwego akademika:) tylko roznili sie tym ze czasem policja zdarzyla i misja ratunkowa nie zdarzyla wyleciec a w niektoryh ze polija sie spoznila i misja ratunkowa tez sie nie powiodla.. co nie wykluza tego ze to sie stalo NAPRAWDE... znajomego ze stomy pijanego zawineli w dywan(pomijajac ze sie mogl udusic i udlawic zygami) nawaleni ludzie moga rozne rzeczy wymyslec... Nalus przeciez ty po sesji mozesz do niego pojechac prawda??to tylko do czerwca!!?? gigus bo ty naprawde madra baba jestes bombeczko ale co nie tak>>??czasem jak czlowiek jest w zawieszeniu to tak jest...zupelnie inaczej...😘 rumianku a jakie te spodnie??dzinsowe??nosze sie z zamiarem kpenia dzinsow przed kolanko:) tylko nie wiem gdzie... koham was wszystkich bardzo i ide sie uczyc wiem ze nie zdam testu ale moze szpilki mi sie uda zdac dzis siedzialam na anatomii 4h choiaz nie mialam zajec przegladalismy zdjecia z tomografow rentgenow i rezonansow z mozgowia:) fajnie bylo no i oczywisce wszystkie preparaty zmolestowalismy...dodali nam nowe i trzeba nad nimi ppracowac:) dziewczynki slyszalyscie o koncercie reni jusis w silesi???????? natalka ja mieszkam ze swoim od pazdziernika :) a jestesmy razem prawie 7lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Anussia ❤️ Widzę, że coraz lepiej sobie radzisz :) i że troszkę inaczej zaczęłaś do tego podchodzić :) Cieszę się :) I mam nadzieję, że z czasem będzie coraz lepiej....... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi już łepetynka puchnie tak się obsłuchałam :P Idę chyba zaraz spać :) ciężkie dni przede mną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa byłam u teściowej:) Jest Mi LEPIEJ:) Babka cudowna mimo wszystko pogadałam z nią jak z kumpelą wypiłyśmy razem Advocata na smutki i troszke mi lepiej:) Jego tata zadzwonił do Darka ten cały happy że ja u nich:) heh nie długo to ślub weźmiemy:P Nie no na serio jego mama mnie podbudowała kazała mi przychodzić kiedy zechcę i nie wstydzić się:) zadzwoniłam też do jego siostry umowiłyśmy się na piwo:) wiecie co Wam powiem wole ostatnio iśc do nich niż na przykład spotkac sie z Anią czy z resztą...nie wiem czy to dobrze ale mi z tym jest dobrze naprawde... Dzięki za wszystko😍pozwolcie że jutro Wam odpisze bo teraz troszkę mi się kreci i wreszcie chce mi sie jesc ide napaśc na lodowke;) hehe mam nadzieje że wracam do normalności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalus ciesze sie ze ci juz lzej, fajnie ci sie ulozyly stosunki z tesciami a tak sie balas;) szybko przeleci sloneczko👄 anusssko dzielna nasza kobieto, wspieramy cie tu i ciesze sie ze juz jestes spokojniejsza i lżej podchodzisz do tego wariactwa na studiach ;) a spodnie sobie kupilam w orsay\'u takie przed kolanko granatowe;) kig co do baletek to jak dla mnie nie mogli wymyslic lepszych butow, uwielbiam w nich chodzic, sa wygodne i do wszytskiego pasuja:) gdla reszty ogormny CMOK 👄 a jutro konczymy remont jedenj sali, bleee jeszcze zostala jedna wieksza i jedna mniejsza, buuuu juz mam dosc tego syfu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus mysle ze to dobrze i ze to norlamne ze jest ci lepij u tesciow niz z kolezanka bo z tesciami masz tak jak byś byla z D jestes wsrod jego najblizszych :) wiec mysle ze mozesz sie zasugerowac zaprosinami jego mamy i chodzic do nich kiedy tylko bedziesz mial ochote :) hihi Giga suwaczko mania :P Anusska ty moze tak nieprzesadzaj z tymi tabletkami zebys niemila jakis skutkow ubocznych?!! a lacina hmm zdasz bo kto jak nie ty teraz sie przylozysz i bedzie GIT :):) a gdzie reszta naszych peiknych kobiet :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide lozka myszki bo jak na dzis mam dosysc :P tesknie za wami wiedzie chcialabym tak popisac soebie z wami na bierzaco ale sie nieda niestety ale wiedzcie ze o was mysle o g r o m B U Z I A K O W dobranoc ❤️ 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc do lozka :P nie no naprwde musze sie postarac zebym pisala rowno z tym o czym mysle bo moje mysli są szybsze niz palce i dlatego przestawiam te literki :P dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×