Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

🖐️ ucze sie troche odpoczywam i tak w kolko/..... buziam was mocno!!!!! ps nie idzcie do kina na norbita czy norbida... mam na plycie ogladnelam do 40min bo ciagle czekalam ze bedzie lepszy...:o 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA dzis mam tez dzien do dupy... albo sie kloce ze wszystkimi albo spotykam nieporzadane osoby!! i moj do tego moj Skarbus mial dzis maly wypadek samochodowy, ale jest wszystko ok., nom oprocz samochodu... ale kit tam z sam... wazne, ze on jest calutki:* Dzis wieczorkiem z powody tak neikorzystnego dnia postanowilm zostac w domciu i sie pouczyc, chociaz najpierw wyplskam sie w wannience bo jestem cos zdenerwowana dzisiejszym dniem. Milego wieczorku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej myszki ja sie dzisiaj urwalam z zajec bo juz mi sie nic nie chce:( moja przyjaciolka ma problemy przez ta zdzire durna a ja jej nie umiem pomóc😭 net mi szwankkuje przez te wiatry kafeteria mi sie teraz godzine wgrywala, jutro do skzolki ale na szczescie mam na 11.20 wiec sie troszke wyspie, milego weekendu, buuziaki👄 fitness pieprzyc auto wazne ze sie twojemu miskowi nic nie stalo, bombus lacze sie z toba w bolu szkolno weekendowym:( dla reszty ogromy cmoczek👄 przestawcie zegarki dzisiaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj fitnessik najwazniejsze ze chlopina caly juz nie plakusiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fitness najważniejsze, że Twój Misiek cały!!! a saochód rzecz nabyta. rumianku a na tą idiotkę naprawdę nie można nic poradzić? przecież z każdej sytuacji jest jakieś wyjście... a u mnie dla odmiany dziś wszystko dobrze :) popiratowałam sobie swoją xrarą po moich zaupiowych drogach, ale nie mogłam za bardzo bo Mama siedziała obok ;) i kupiłam sobie btki w bialo-czerwone paseczki na czerwony paseczek :) i czerwoną torebkę z biało-czerwoną rączką. znaczy się Mama mi kupiła ;) a teraz mam godzinę opóźnienia więc idę chyba spać. chyba ;) buziam Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ruminku przywoluje cie do porzadku !nie wpadaj mi tu w jakas depreche slyszysz/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) ja tylko na chwilę i z jednym pytaniem (bo wczoraj ściągałam na komputer Wasze zdjęcia): anussska, bombuś, owieczka - czemu ja nie mam Waszych zdjęć? :) udanej niedzieli Słonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk gdzie wy???ja musze pisac kolejny esej na wtorek bllleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja żyję odezwie się jutro ale miałam ciekawy weekend pomimo tęsknoty za nim....jutro Was poczytam i się odezwę więcej😍 wybaczcie😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbbuuuu jeju gdzie wy ja tu sie mecze w samotnosci jeszcze mi pecherz moczowy daje w kosc i bli piecze i ten glupi esej pisze i wogole buuu a was nie ma zeby mi powiedziec ze wszystko bedzie dobrze i ze zalicze ten pieprzony rok jak ja mam dsc tych jeb*** studiow trzeba mi bylo zostac w polsce opierniczac sie na pep***pedagogic i anglistyce i bylby spokoj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ KIG!! Przywołuję Cię do porządku!! :P Nie łam się Kotku.. proszę.. ja też wiecznie przeżywam te kryzysy.. DAMY RADĘ.. ja jestem z siebie troszeczkę dumna bo wreszcie zamiast jęczeć wzięłam się za robotę :) (ale ja jestem leń :P ) A Ty Miśku - ja nie mam wątpliwości co do tego, że dasz sobie radę 👄 Bo Ty jesteś pracowita i masz gigantyczną przewagę np nade mną :) Trzymaj się mocno - i myśl tak jak ja - OBY DO WAKACJI :D ❤️ Do jutra 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszki wszytsko wrocilo do normy, mam nadzieje, widzialam sie z przyjaciolka, buuuziaki👄 jutro napsze wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie rozczuliłyście się jak Małysz wygrał i nie mógł słowa wydusić.. płakał.. ale on słoci jest :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczylam!!!!!bomba rumian kocham was i cala reszte jestescie moja sila powaznie moge sie wyplakac a potem pochwalic nigdy nie mialam takich no jeju przyjaciolek po raz pierwszy mam prawdziwe przyjaciolki i to ile jejjjuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombacia ja wakacji raczej nie bede miec bo niby mam jechac do polski ale jakos coraz mniej chce bo wlasnie matka mi jazde zrobila o tym ze nie zadzwonilam ale zapomnialam pisalam esej jak glupia wczoraj dzwonilam i moj brat przez ostatnie 3 dni a ona sie czepia i nawet jak przeprosilam moje pierwsze slowa to ona sie nakreca wyzywa itd nie da dojsc do slowa ma przychjechac na siweta teraz tzn mowi ze nie przryjedzie juz i moze dobrze mam dosc traktowania jak gowno ona wreszcie mogla by po prostu posluchac:( az musialam chamstewem na chamstwo zareagowac a tego nie lubie eehhhh nie bede teraz sluchac bombko tych piosenek bo aladamy BORATA i sie ze smiechu tarzam:P buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień DOOOOOOOOOOOBRY :D Aaaaaaaaaaaaaaa;e dziś pięknie :D:D:D a ja muszę się uczyć :o Kiguś no nareszcie :D A ja muszę napisać 2 esejki na weekend 😭 ale takie krótkie bo każdy gdzieś na podaniówkę więc nie będzie tak źle :) Maleńka nie przejmuj się tak mamą..... cholera szkoda nerwów i życia :( Ja w ogóle nie wyobrażam sobie jak tak można traktować swoje dzieci :( A z drugiej strony... przecież to Twoja mama..... poczekaj Kotek... odetchnij.... może jak otrzeźwieje to dojdzie do niej..................... ❤️ B U Z I A M M O C N O 👄 Dziś się cieszę, że MUSZĘ wyjść na chwilkę na miasto :P Jak się budzę a za oknem tyle słoneczka to aż chce mi się wstać.. i żyć... i jakoś więcej energii mam :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻bomba ciesze sie zesz w tak dobrym humorku:) u mnie tez swieci slonce i az sie chce zyc 🌻kig❤️ ciezka masz mame w sumie dobrze ze jestes tak daleko od domu przynajmniej na codzien masz swiety spokoj przeczekaj to i jakos to sie ulozy wszystko i nie zalamuj sie 👄 bo w koncu KTO MA BYC SZCZESLIWYM JAK NIE MY:) a twoj sam po prostu boski no i powtorze za dziewczynami sliczne dzieci beda:) 🌻rumianku dobrze ze juz w porzadku nie przejmuj sie ludzmi i znowu powtarzam zdanie KTO MA BYC SZCZESLIWYM JAK NIE MY:) 🌻mufra no tak z mama za kolkiem to nie za bardzo idzie poszalec ale fajne zakupy przynajmniej zrobilas:) 🌻fitness dziewczyny maja racje dobrze ze wszystko w porzadku z twoim kochaniem a samochod dupa az mi sie slabo zrobilo jak przeczytalam o tym wypadku 🌻anussska nasz naukowcze jestem z toba sciskam❤️ 🌻owieczko jak urodziny chrzesniaka?? pewnie super uwielbiam chrzciny BOZE CHCE MIEC DZIDZIUSIA 🌻nala dobrze ze jestesmy razem w tej tesknocie:) 🌻anielko 👄 wracaj szybko i pisz jak w moskwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻julka ty tez wracaj❤️ ja uczcilam zmiane czasu w sobote poszlam z moimi kolezankami do pubu a potem wbilysmy sie do naszej kumpeli ktora mieszka z mezem wojskowym i balowalismy:) na stancje wrocilam o 6 rano i spalam do 15 w niedziele:) ostatnio bawie sie w gotowanie zrobilam dla moich przyjaciolek filet z kurczaka w curry z kminkiem w sosie chinskim z brokulami baklazanem i pieczarkami z ryzem i do tego winko no nie chce sie chwalic ale mi boskie wyszlo:):D za miskiem tesknie strasznie ale teraz dni mijaja mi w zawrotnym tempie wiec szybko wroci kochakm go wiem ze on mnie tez i ze wakacje we wrzesniu beda niezapomniane moze jakis dzidzius??:) nie no to maly zarcik:) no ale naprawde nie moge sie doczekac :)kiedy wtule sie w te meskie moje kochane ramiona:) nic sie nie ucze a mam zawalony tydzien kolami w zwiazku z moim niebyciem moja noga lepeij ale boli nadal jak cholera jak dluzej pochodze kocham was 👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga no czemu nie?jak masz ochote to ddzius tez moze byc:) bedze cioc przynajmniej i bede mialaa na kogo przelewa uczucia ha ha:) oj spaciu a jeszcze raz musze zerknac na swoj esej... co do mamu bombko to wlasnie ona nic nie przemysli tylko sie jeszcze bardziej bedzie nakrecac i czekac na przeprosiny tylko ze ja juz przepradszac za to ze zyje nie mam zamiaru zycie jest za krotkie nigdy jej nie bylo przy mnie wiec co za rozniza jak nie chce to nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×