Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

MORZE CZARNE JESTE BOOOOOOOOOOOSKIE!:D:D POLECAM! AHA ZDALAM EGZAM NA 5:D:D:D w czwartek kolejny:okciukac kochane:) pozdrawiam 👄mysle👄i tesknie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis sie dowiedzialam, ze zaliczylam caly semestr i tym samym rok. 24 czerwca wracam na wakacje do Polski :D moja jedna przyjaciolka jak na zlosc wyjezdza do UK 29 czerwca a dzis spalilam sobie plecy :D pozdrawiam Was wszystkie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ widze ze widmo sesji wszytskim kradnie czas:P ja tez zawalona nauka, praca itd:O brakuje mi juz czasu. Gratuluje wszytskim zaliczen egzaminow👄 przede mna jeszcze jeden kolos do poprawy joden do napisania a z jednego beda wyniki dopiero:/ potem jeszcze 3 egzaminy i dopiero WAKACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w sobote trzymałam do chrztu mojego siostrzeńca, byl grzeczny jak aniołek, przespał całe chrzciny w ramionach mamusi ( chrzestnej oczywiscie;)) sciskam was goraco i mysle o was tylko czas mnie goni i nie mam kiedy pisac:/ 👄👄👄❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej nauka....:(:(:(ide do biblioteki....dalej sie uczyc:))w domu, w ogole sie za to nie wezme papa papa papa buziaczki i powodzenia :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZDALAM EKONOMETRIE:):):):)CIESZE SIE JAK GLUPEK,ALE CO TAM.... mufra🌼no to gratulacje!ja tez juz bym chciala miec spokoj,ale jeszcze dwa tutaj egzaminy i jeden w Polsce! rumianek🌼masz cudne fotki na NK z maluszkiem:)sweet! anielka🌼nio ja tez jeszcze musze zakuwac!ale najgorsze za mna! buziaki i powodzenia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajko....gratuluje słońce, wszystkie moje zdolne kruszynki:P A u mnie niestety najgorsze przede mną, a mózg mi juz paruje...i tak nie wiem czy w ogóle cos umiem:( Jutro bardzio, bardzo bardzo ważny egzam na godz 8 rano:(:(:(trzymajcie kciukasy:))) odezwę się po egzaminie, a teraz.....kucie:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!! najgorszy, egzamin w moim zyciu, zostal zdany na 4:D:D:D:D oplacalo sie caly tydzien zakuwac:P do konca nie byla to samodzielna praca, ale co tam....wazne ze zdane i do przodu:D:D:D:DDD:Djuzpi:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje BAjbajko, ja też się cieszę ,że zdałaś....i przede wszystkim cieszę się, że jesteś tak dzielna, wytrwała ...ale chyba już niedługo powrót? mówiłam,że to szybko zleci:))))) A mi został już ostatni egzamin, do którego może już dziś będę się przygotowywała....więc już najgorsze za mną , bo słyszałam, że na tym egzaminie, co teraz będę mieć można siągać:D:D:D buziaczki dziewczęta... I może w końcu do zobaczenia???WAKACJE przed nami:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielka🌼widze,ze tylko we dwie prowadzimy konwersacje:)a gdzie reszta,poszla w sina dal:P oj dziekuje za mile slowa👄tez sie podziwiam,jak ja dalam rade:)tak wracam juz(dopiero)4 lipca a w Polsce bede 5:)bo wracam autokarem,jest taniej:)a kiedy masz ten egzamin?ja mam nastepny 25 i pozniej 30czerwiec i luzik:) przywoluje reszte do porzadku!!!!!prosze sie odmeldowac:P buziole👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja ho :) anielko gratuluje! :) swietnie, ze wszystko idzie do przodu, szczegolnie, ze to pierwszy i tym samym pewnie najbardziej stresujacy rok :) trzymaj tak dalej! bajbajko no widzisz, szybko Ci ta Bulgaria zleciala, zaraz znowu bedziesz ze swoim Misiem :) ja dzis kupilam prezent na urodziny dla mojej Przyjaciolki ale mysle o dokupieniu jescze jakiejs bransoletki/kolczykow (kupilam jej taka mala, musztardowa torebke na dlugim pasku do przewieszenia przez siebie) ale jak nic odpowiedniego nie znajde to nie :P w ogole to w nastepny wtorek lece juz do polski :) i zaraz jak przylece to jade na nominacje wojskowa wujka i bedzie moj idol Leszek Kaczynski :D i chyba bede musiala sie bardzo wysilic zeby sie nie rozesmiac ani nie zrobic sobie z nim glupiego zdjecia :D jak to polityka cieszy :D buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mufra🌼to ja nie wiedzialam,ze to taaaki Twoj idol:Dtylko nie bierz z niego zbyt wielkiego przykladu,prosze:) a ja sobie robie natatki na integracje,bo babka dala mi tylko troszke materialow:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffffffffff jak to dobrze, ze ja oficjalnie kibicuje Holandii i Rosji a popieram Turasow bo byl by wstyd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jutro ostatni egzamin;(ja nic nie umiem...wiec trzymajcie kciuki, licze tylko na szczescie i ściągi:)))):D buziaki:L* oby sie udało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki Anielko:) Mufra ale masz szczescie zobaczyc Jarosława na zywo:P ja tez chce:D a ja sie dzisiaj starzeje o rok kolejny:D:P:P tesknie pozdrawiam napisze wiecej jak sie obrobie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde napisalam posta i mi sie skasowalo:O Nalus wszystkiego najlepszego zdrowka szczescia pomyslnosci, w zyciu samych radosci, milosci i usmiechu na twarzy👄👄👄🌻🌻🌻 widze ze wiekszosc juz po sesji a ja jutro dopiero zaczynam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus!!!Kochana , spóźnione...ale szczere zyczonka przesyłam:)) Sto i dwadzieścia lat:)) A ja juz po egzaminach....a wyniki z ostatniego dopiero za tydzien:(wiec jeszcze tydzien stresu...czy sie uda bez poprawki czy nie? oto jest pytanie:)) Rumianku, nie chcialabym tego przechodzic jeszcze raz.....ale kochana powodzenia:)dasz rade..:)))) Wszystkie ladnie wszystko zaliczymy i bedziemy sie cieszyc wakacjami:) A jeszcze rok temu, z Wami przezywalam egzaminy,...a tu....ja juz po:))) buziaczkii:* piszcie wiecej(czyt. Mufra, rumianek), ostatnio to tylko ja z bajbajka jestesmy aktywne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz bajbjako, jak to szybko minelo:)mowilam , ze szybko minie i znow bedziesz wsrod swoich ukochanych:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bjbajka1986
anielko🌼no niby szybko,ale co sie natesknilam to moje prawda?:) spadam na koncercik(nie wiem jaki:D),ale zaczyna sie festiwal rzymski w Svishtov. jutro nad Jantre jade rowierkiem,a pozniej na wykopaliska:) nauka poszla na dlaszy plan a w srode egzamni,ulaaa😭 milego weekendu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety bajbajko, nery i tęsknota swoje musiały zrobić...ale za niedługo już będziesz w ramionach ukochanego i wśród najbliższych:) miłej wycieczki i powodzonka życzę na egzaminie:) Oczywiście za wszystkie trzymam mocno kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Waszystkim:) przed momentem wkurwilam😠ale to pozniej... bylam dzisiaj na rowerach nad Jantra(25km w jedna str):)upal niemozliwy,goraco jak cholera,ale dajemy rade:D pozniej opalanko na moscie:)spalilam sie jak rak.jestem czerwona jak znaczek OIS.a w drodze powrotnej zlapala nas ulewa,doslownie!lalo niemozliwie:o chociaz cieplusi deszczyk!wiec caale mokre jechalysmy spowrotem:)zachaczylismy o studenatow z Polski,z arczeologii:)swietne sa te wykopaliska!szpital,laznie,a na nich byla (lazniach)bazylika.le jest tego wiecej:)studenci fajni.pewnie sie z nimi jeszcze zobacze,ale teraz w weekend jade nad morze,pracuja od pon.do sob.ale cos sie wymysli,prawda?nie wiem jak ja bede spala,chyba na stojaco:ocale plecy mam spalone,i nogi sprzodu od spodenek do kolan(to od jazdy na rowerze),masakra!skora na bank bedzie schodzic:o w ogole niedawno wrocilam,chlodna kapiel(och jak dobrze:P)ale nie ma mnie kto na plecach nasmarowac:(juz mi sie spac che,zmeczona jestem. a teraz czemu sie wkurzylam:o wiec na NK jutinki(D.brata dziewucha:o) siora dodala jakas tam fotke i troche ja skomentowano,przeze mnie i...sabka:/a to wygladalo tak : sabek:\"sztucznie maksymalnie zrób normalną mine jak się śmiejesz czyli usta szeroko\" ja:\"ta focia fajna,ale tamata mi sie bardziej podobala:) pozdrawiam\" autorka fotki:\"ej no bardziej szczerze się nie dało;P Seba wystarczy że jak u nas jesteś to sie chyba dosyć napatrzysz ;]\" ja:\"Szwagier,a co Tobie tak na tym usmiechu \"szerokim i normalnym\" Andzeli zalezy?:P\" s:\"czy mi zależy czy nie to już tylko i wyłącznie moja sprawa\" nosz kurcze ja do niego z zartem,a on wali tekst w takim stylu:o glupi palant:o i to niby ma byc nasze \"pojednanie\"!w dupie mam to:o palant😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdałam Hostorię Myśli pedagogicznej-ostatni egzamin na 4:) Fajnie, ale gdybym miala 5, bym miala szanse na stypendium naukowe:( no nic...moze w nastepnym roku sie uda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×