Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

🖐️ ja zyje;) wbrew pozorom:P mialam kilka dni urlopu bo byly u mnie moje kuzynki z niemiec, nasza babcia miala 70 urodziny. Troche krotko:( przelecilao szybko, ale za 5 tygodni ja lece do nich w koncu na zasluzony urlop, w zeszlym tygodniu mialam poprawke egzaminu, jestem juz oficjalnie na 3 roku:P teraz musze sie zabrac za pisanie pracy licencjackiej a checi brak:O w milosci mi sie dalej nie wiedzie ale to nic nowego:P poznalam pewnego chlopaka ale pojechal na wakacje:P ale w piatek juz wraca wiec zobaczymy co bedzie dalej....... tesknie za wami okropnie ale naprawde czasami nie mam juz sily pisac, buuuuuuuuziam was serdecznie👄 i obiecuje poprawe, widze ze nie tylko ja mam taka niska frekwencje ostatnio:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrowa rozyczka
dolaczam do was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) zyje,ale chora jestem:( rumianek 🌼 to stopka problemowa, a dzieje sie non stop cos. w sobote bylam na weselu:) rozesłałam fotki, kto nie ma niech krzyczy:p pracuje troszke, pilnuje bobaska ma rok i 4 miechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejkaaaaaaaa Bajbajko, jeszcze raz dziękuję za foteczki:D śliczne są:) Rumianku...może troche więcej;>?? A reszty dalej ni ma:( A ja miałam szkołę\"jazdy\" w środę z dzieciakami, normlanie dzieci dały mi popalić...nie mogłam w zasadzie poprowadzić zajęć przez dziewczynkę, która co się okazało ma 2,5 roczku i troszkę jest za mała by być w tej grupie...no i w zasadzie jak się sytuacja w środę powtorzy...niestety nie będzie mogła chodzić...A co robi?biega, skacze, nie słucha się(jak to dzieci w tym wieku)a co najgorsze rozbija mi przez to grupę...:( bo wszyscy zamaist się skupić na zabawach to biegają za nią i takie tam;P Mam nadzieję, że za tydzien bedzie lepiej....bo już bede wprowadzala pierwsze zajecia z tancem...koniec zabaw;p hihih... A tak poza tym, w pracy...problemy to chyba jak każdy...a dziś mam taki dzień, że bym mogła sobie coś wypić::P ale niestety każdy jest zajęty...albo urodzinki taty, albo jutro wesele...ehhh... zatem...wieczór nie wiem gdzie spędze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku gratuluję zdanego egzaminu:) Ja licencjat mam za rok, ale już sobie nie wyobrażam, jak ja to będę pisać:P ehhh, i chyba na drugim roku już się temat wybiera;>? bosheee... A jaki facet?hmm...chyba nie znamy szczegółów tej nowej znajomości...czekamy na więcej info:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielka🌼 ja tez teraz bede zaczynac pisac prace,a tematu nawet nie mam:( jakos sobie nie wyobrażam tego...ale damy rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) chciałam oznajmić , że 26 września 2009 roku zostanę panna młodą:P:P:P to już oficjalna data:D:D:D mamy piękną salę w stylu goralskim:P:P:P nie krzyczcie że tak mało ale ostatnio żyję na wariackich papierach teśknie za Wami i mysle o Was ale teraz ciagle praca dom i to zalatwianie wszystkiego... teraz szukamy zespołu... a prace ja za rok bronie magistra temat juz mam i zrobiłam już wywiady do tematu:) tylko teraz jak zaczac pisac oto jest problem:P moje kochane trzymajcie sie ciepło bo jest strasznie na dworze brrr i bez zadnych problemow mi tam;) Bajbajko sprawdze czy dostałam zdjecia:) kocham Was wszystkie 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) bylam dzisiaj u dentysty, wyrywałam osemke:o bałam sie jak niczego, nigdy,ale nie bolało:)teraz mam zdretwiałam buźke:D ostatnie dni umierałam z bolu,a nikt mnie w sobote nie chciał przyjąc:( a pracuje od jakiegos czasu, pilnujac Maluszka-Michasia, i bałam sie ze mnie zacznie boec jak bede z nim i dzisiaj tak bylo:(a na dodatek Michaś jest chory i marudny...:(ale jakos dalismy rade:) anielka🌼prosze i dziekuje :) Nala🌼gratuluje:) buziaki dla reszty👄tylko gdzie ona jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialka21
Rumianku???!!! Co się dzieje, ze nie mozesz spac?!juz 4 noc...bosheee, kochana...a baranki liczyłaś, melise wypiłaś? a tak na sero co sie dzieje?? Nala-gratuluje!!!jejku jak fajnie sie u nas dzieje na topiku, mamusie, żonki, a kochanki?:P I pare zablakanych duszyczek tez sie znajdzie...wpisuje sie na to liste- a moze juz od dawna na niej widnieje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje🖐️ neta przez tydzien:( wogole moj tydzien wyglada koszmarnie, rano do pracy a potem na praktyke do domu dziecka, od jutra zaczynam szkole:( jak juz odetchne troche to sie postaram ropzisac, buuuuuziam was goraco:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ratujcie nasz topik!!!!!!!! gdzie sie podziwacie wsyzstkie?? az sie przerazilam, ze 4 pazdziernika byl ostatni wpis:( przepraszam za moja nieobecnosc, ale JA SIE ZAKOCHALAM!!!!!!!!!!!!!❤️ i to ze wzajemnoscia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Rumianku, jestem na stanowisku....i ratuje topik...widze, ze co drugi wpis jest moj...a reszta gdzie?? Rumianku, ciesze sie bardzo, ze....pisz wiecej i wiecej...jakies szczegoły??czekam/y...:) u mnie jakos, bo jakos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem melduję sie:) jej Rumianku gratuluje:D:D:D a ja jestem na zaawansowanym załatwianiu formalności ze ślubem i mam problem na ktora godzine na 15 czy na 16 i jaka suknie wybrac:P:P:P zaraz ide do pracy jestem bez sil wczoraj to była masakra tyle ludzi ze łooo jest po 10 i sie ludzie wsciekli... kocham Was i mysle cały czas o naszym topiku kochane moje trzymajcie sie ciepło słonca moje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaaaaaaaaaakochani:):):):) jakie to fajne uczucie:P jak zejde na ziemie to sie rozpisze:P wlasnie wrocilam z pracy i mam dosyc:/ tesknie za wami👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:* jutro lece do niemiec na 10 dni, wiec usprawiedliwiam swoja nieobecnosc, ropzisze sie po powrocie, moja milosc kwiiiiiiiiiiiiiiitnie❤️ kocham was i piszcie cos bo nam topik zamiera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj, co tu tak cicho? ja rozumiem, ja nie mam internetu w moim apartamencie, ale Wy? stawiac mi sie tu szybko!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×