Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

hej dziewczynki, widze ze frekwencja na topiku szaleje :O gdzie jestescie?? ja dzisiaj jade do szkoly, siedze do 19 wiec w domu bede pozno:/ bleeeeee plan mi zrobili zajebisty:P milego dnia👄 PISZCIE CO TAM U WAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fitness tryzmaj sie tam niunia....na pewno bedzie dobrze:) z reszta sama juz wiesz, znaczy znasz moje zdanie:) A ja wrocilam o 22 z uczelni... znaczy po przyjezdie bylam na malym piwku:P trza bylo sie odprezyc:D Ale dziewczyny zmeczona na maxa jestem;/ a jutro musze wstac o 6 30, o 7 15 wyjezdzam i o 8 juz na wykladzie:) i tak do 18...jeju caly dzien...;P A juz dzis odebralam indeks i legitke:D hehe....w sumie podoba mi sie...ale na jednym wykladzie przerabe kobita nie umie wykladac...stresuuje sie i czyta z kartki:) zero przygotowania...i w sumie ona nas wykonczyla;/ A jutro zaczynam od Filozofii...;P jak cos to u gabi bede miala korki:P bo niestety z tego co wiem to baba cieta jest:( trzymajcie kciukasy bym wytrzymala caly dzien:) a tak poza tym dobrez, duzo wydatkow, kasy brak...w sklpei juz lepiej... no i....z Markiem sie postyakm i jest fajnie:D ciesze sie ze go poznalam:) a dzis sie bawi z stara ekipa z podworka...i juz dwa smsy mi napisal ze teskni:P hehe:) oki zmykam spac, oczka sie zamykaj:) rumianku ja tez juz tesknie za reszta:) ja nie wiem gdzie one sie podzialy:) buziole..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko wierz mi ze nie masz najgorzej, ja zeby sie nie spoznic do szkoly wstaje o 5 i jade autobusem przed 6, a zajecia tez mam do wieczora, w piatki koncze po 19, w sobote po 18, a w niedziele jak dobrze pojdzie to skoncze o 17 a w najgorszym wypadku o 20:/ takze nie jestes sama, a co do filozofii to tez mialam na pierwszym semestrze, nie jest taka straszna, pamietaj strasze roczniki zawsze strasza, na koncu jest zawsze ok, mysmy sie tez okropnie bali filozfii a bylo ok, najmilej ja wspominam chociaz mialam poprawke:P lece sie kapac i ide do parku bo mamy dzisiaj ostatni wiejski festyn;) hihi, niestety nie moege dlugo balowac bo jutro school;) milego weekendu sloneczka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rumianku nawet nie narzekam:) wczoraj w prawdzie bylam o 22,ale piwko trza bylo wypic:) a dzis poscil nas 40min wczesniej wiec luz:)mielismy ponad 2h przerwy....ale w tym pieprz...miescie nie ma gdzie zjesc;/ a jutro od 8-do 18 mamy i zero przerwy...ale damy rade:P Filozofiaa...hhmmm nie byla tak zla...ale bardzo spodobaly mi sie cwiczenia z pedagogiki spolecznej:D fajna babeczka:)i nawet sie odezwalam:P a tak sie boje mowic na forum:) zobaczymy jak to bedzie..;) Zmeczona zmykam ..:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane laseczki:)PRZEPRASZAM,ze tak rzadko zagladam(raczej nie zagladam)ale jestem poza domkiem,a neta mam w laptopie kumpeli i tak troszku kijowo mi korzystac non toper z kompa....iwecie o co chodzi.... a u mnie jakos leci,zajecia sie zaczely,niektore masakryczne,np.statystyka(:o),poityka gosp.i spol.(buuu)ale chyba nie bedzie az tak zle.... mieszkam z fajnymi laseczkami,mamy zabawnie baldzo:D zisiaj bylysmy na zakupkach takich niezaplanowanych:)nabylam spdnie jeansy z big stara w promocji oczyswiscie,inaczej bym ich nie kupila...ale widzialam dzisiaj sexi bielizne,ehhh....az mi sie zachcialo....ale nie moge jeszcze(ten zabieg:()ale juz niedlugo.... poza tym po staremu:)z miskiem jest oki, nawet bardzo oki:D👄 pozdrawiam Was wszystie i sle duze buziole👄👄 3majcie sie cieplutko bo zimno idzie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmobilizowana dzisiejsza rozmwa z Anielka chcialam napisac, ze zyje :) chcialam tez napisac, ze europa srodkowa to: niemcy, hiszpania i wlochy i tam system prawny opiera sie na prawie cywilnym, wielka brytania nie jest jszcze przygotowana jako tako do przyjecia euro i g nie przyjmuje bo jest wyspa. to tyle z madrosci jesli chodzi o moje studia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze choc jedna zmobilizowalam do napisania:D:D:D no to rzeczywiscie Mufra masz ciekawe wyklady:P A u mnie spoko..;) calkikiem niezle sie uklada, nie chce zapeszac:) dzis odebralam dokumenty z prawka i jutro ide zlozyc i zapisac sie na egzamin:D a przy okzaji do szkoly prezpisac sie z niemca na anglik;/ bo mnie wkurzyli...;/;/;/ oczywiscie Mareczek mnie zaiwezie:P A tak to mam wolne:) A Mareczek tez wzial by spedzic go ze mna:P ehhh.... ale zawszetak pieknie jest na poczatku....wiem ze i tak sie to spieprzy i najgorszesa te mysli;/:( oki zmykam papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.s- jade zawiesc dokument..;) p.s 2- Marek to moj szef:P Ale chyba juz byly bo kasia(szefowa baru) jak na arzie do mnie nie zadzwonila bym przyszla do pracy:( i nie wiem czemu....bede musiala tam podejsc;/ a kasy brak i potrzeba mi coraz wiecej....ta szkola mnie zezre cala:( oki juz zmykam pa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tylko sie przywitac chcialam, padam na pysk, wrocilam niedawno z roboty, zjadlam kolacje wlasnie ide odpoczywac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no normalnie tlumy. ja siedze i zbieram sie psychiczne do poczytania jakis rozporzadzen ale mi sie nie chce :O jutro przyjezdza walizka z polski i moj komputer :D N I E C H C E M I S I E N I C!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!!!co tu taaakie tlumy,ze nie mozna sie przebic:p???? ja rzadko bywam bo nie mam swojego kompa w mieszkaniu,a od kumpeli non stop brac to troche nie tak... dzisija jestem w domu,bo mamy inaguracja,ale nudy wiec siedze w domku:)jutro jade na uczelnie:D wczoraj milama w domu imprezke-rocznica slubu rodzicow,juz 25:)wiec pobalowalam dosc ostro,a w ogole bylam taka zmeczona bo wszystkow domu bylo,a roboty od groma... a dzisiaj juz bylam w miescie,spotkalam sie z kumplem,a teraz bede robic notatki,szukac materialow na referat z prawa i znosic drewno....caly dzionek minie:) pozdrawiam wszystki bardzo serdecznie:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam napisac że żyje ale jestem tak zalatana że nie mam czasu na nic odezwe się więcej ale potem obiecuję 😍 a tak krotko to u mnie nawet oki trzymajcie sie dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam swojego laptopa :D i 2 kg kabanosow i 1,5 kg czegos w stylu krakowskiej z polski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka:) strasznie mi przykro ze tak dlugo mnie nie bylo - w wakacje ogromne problemy z remontem - ekipy po kolei nawalaly, prace opoznily sie o caly msc (nie mialam gdzie miszkac na poprawakach - musialam isc do akademika) po tym jak nam \"facowcy\" zrobili lazienke - wanna sie kiwala, byla krzywo osadzona, kafle na scianach poubijane na podlodze mamy pomaranczowe kafle i pomaranczowa fuge a na scianach biale kafle biala fuge - do polowy bialej fugi byl zaciek pomaranczowej.... porazka!!!!!!!!!!! musielismy zbic cala lazienke i kupowac nowe kafle i szukac kogos kto to zrobi:/ potem sie okazalo ze woda do sasiadki na dole przecieka... rzeba bylo skuc 1kalfe z wanny 1 za kiblem i sciane za lodowka - chyba zle byl syfon zamntowany za regipsem w lazence, wymielilismy uszczelke i ok... witek byl z tym wszystkim sam bo ja mialam jak wiecie prawie cala sesje na wrzesien:( nerwow mnostwo... -zdalam cala sesje - mialam komisa z laciny - zdalam na 4:) - jestem na 2gim roku jest duuuuzo ciezej ale radze sobie narazie paradoksalnie lepiej:) uffffffffffff to tak w skrocie ogromnym... obiecuje sie zjawiac czesciej:) co u was?? owieczko bombus nalus GIGUS!!!!!!!!! anielka(mniej wiecej czytalam:) ) mufra widze aktywna w uk kig tez:) pozdrawia nowe dziewczyny i witam sie:) jezu zapomnialam o kims?????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusssko ciesze4 sie ogromnie i gratuluje ze udalo ci sie zaliczyc sesje:) a z remontami tak jest, tez mieslismy takich fachowcow, wszytsko trzeba bylo poprawiac, a przy tym tylko sie traci nerwy, czas no i kase:O ciesze sie ze napisalas, ja stweirdzilam ze bede strajkowac na kafe i sie nie bede odzywac dopoki reszta nie ruszy dupy i zacznie pisac😠 mufra gratuluje polskich kabanosow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strajkuje razem z toba :) widzialam opis gigi dzis --> i tam bylo kc misiek - wiec ja juz nie nie wiem jak to z jej serdchem:( moglaby cos napisac bo ciagle o niej mysle... i o reszcie tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie pisze bo nie chce zlej atmosfery wprowadzac na topic.. Zaraz ide na promocje sokow.... strasznie mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×