Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

🖐️ anielka🌼no pewni,ze Wasze slowa sa dla mnie bezcenne:)a tamten topik,tez jest milo,ale niektore osoby...ehhh szkoda gadac!to fakt,juz wiem na kogo moge liczyc,troche sie rozczarowalam niektorymi osobami,ale coz:( ja cholernie zaluje,ze nie mam tu laptopa,ale nie stac mnie bylo na zakup:(:o Ania Julia🌼no gdzies Ty sie podziewala?opowiadaj szybko co u Ciebie?i co to za stopka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam was kochane,że sie nie odzywałam. Bałabajka , anielka -buziaki. Matko nawet nie wiem od czego zaczac.Po krotce: bylam z chlopakiem od pazdziernika, ale sie rozstalismy bo rozdzielila nas odleglosc, ale moze i dobrze... Mialam sporo problemow na uczelni, bo przenioslam sie teraz na inny kierunek. a teraz mam cholerny problem bo nie wiem co sie wyjasni. jak juz bedzie wiadomo to wam powiem. ale boje sie jak cholera... siedze w domu i sie nudze bo mma wolne. nie wiem czym sie zajac bo ciagle mnie nurtuje jedno pytanie. niedawno poznalam jednaego faceta, ktory sie okazal kolejnym kretynem i dalam sie nabrac. Kurcze dlaczego to ja zawsze obrywam po dupie,, choc chce dobrze? buuuuu co tu jeszcze? hmm wszystkiego sie niedlugo dowiecie, ale jak narazie nie ma was, wiec do siebie nie chce mi sie gadac... buuuuuuuuziaki i pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam na twarz dzisiaj:( caly weekend w szkole, nawet nie mam kiedy pisac trzymajcie sie cieplo👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Julia🌼to czekam na info.od Ciebie!ale zagladaj do nas i pisz cokolwiek:)domyslam sie co czujesz(z tym obrywanie po dupie),tez tak mialam i to jest straszne,ale bedz dzielna i uszy do gory👄 A u mnie to jak wiesz(wiesz?)raz lepiej raz gorzej!jestem w tej Bulgarii,siedze tutaj do lipca😭jest ciezko,bo sama(nie ma innych studentow Erasms) no i teskno mi za Rodzinka,za moim Skarbem,z ktorym czasem sie kloce,pomimo odleglosci:(ale wiem,ze to przez ten wyjazd,przez tesknoty i jak sie spotkamy bedzie cudownie,musi byc! rymianek🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajko- i takie nastawienie mi się podoba:D Będzie dobrze, bo ma być dobrze, a śmiało śmiem stwierdzić że musi:D:P Anna Julio- kochana, co do facetów...ehhh możemy sobie godzinami na ten temat gadać:P Ale bajbajka ma rację, głowa do góry!! wierzę w to, że w końcu spotkam TEGO:))a może już poznałam;>??:P Rumianku- wiem co to za ból:)ja dzis mam zjazd, ale nie jade bo tylko jeden wyklad mam:)jutro mam na 8 zajecia, wiec tak 6 20 juz wyjazd!!Mam jedne zajecia, pozniej 5 godzin siedzenia (przerwa), przyczym nie oplaca mi sie jechac do domu...;/a pozniej jeszcze dwa wyklady i to z Bialorusinem, który kaleczy Polski, i zeby zrobic dobre notatki trzeba sie nagimnastykowac:)no i tak zajecia koncza sie przed 18;/caly dzien w szkole;/ehhh... W niedziele jednak nie pojade, bo wyjezdzamy z mojego miasta o 19 30, o 18 wybieramy stroje...a ja mam zajecia do 17 45:)wiec nawet bym nie zdazyla:P A nie chce mi sie jechac na dwa zajecia:P Zmykam na ostatnie zakupy, do babuni sie pozegnac, z przyjaciolka spotkac, z kolegą....ehhh dlaczego dzisiejszy dzien nie ma z 30 godzin A do tego, prawie nie spalam, bo wczoraj bylam u\" tego kogos\" z kim sie spotykam na wieczorku przy winku wraz z jego kuzynem i zona(kuzyna)bylo milo, gralismy pozniej w kosci(byl to moj pierwszy raz), przegrywalam:P no i pozno skonczylismy:) buziaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstalam o 3.45 rano :/ zastanawialam sie pod czas lotu czy moj samolot wyladuje tak nim trzeslo. ale jak widac szczesliwie dotarlam do domu i teraz zbieram sie zapelnic lodowke, choc z domu tez troche przywiozlam;). jeszcze bank i inne pierdoly. kto mnie rozpakuje??? w ogole to spac, spac i spac i odezwe sie jak sie wyspie i jak minie mi ten straszny bol glowy po niewyspaniu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glowa juz nie boli, wyspalam sie mniej wiecej ale i tak zaraz znowu ide :D rozmakowywanie nie postapilo, tylko wyjelam okulary zeby moc soczewki zdjac. generalnie cale swieta w polsce przesiedzialam, przespalam i przeleniuchowalam. czyli, ze standardowo. poza tym przez 2 tygodnie oblecialam wszystkich znajomych albo oni mnie (swoja droga kiedy ja przyjezdzam to moi znajomi z UW maja w koncu okazje zeby sie zmobilzowac i sie spotkac bo tak to im sie nie chce :P). kupilam sobie buty na obcasie, ktorych tutaj szukalam od miesiaca i nie znalazlam. a w Polsce jak zwykle nie wiedzialam ktore wybrac :) z rzeczy genialnych i inteligentnych dowiedzialam sie, ze moja przyjaciolka, ktora w pazdzierniku wychodzi za maz oprocz zyskania meza uzyska tez gospodarstwo przeze mnie zwane dwoma oborami, krowmai, perliczkami, krowami i hektarami z zmeiniakami, zbozem i burakami. no i kawalek lasu z grzybami. a nie powiedziala mi o tym, bo jak sie okazuje sama dowiedziala sie o tym wspanialym fakcie miesiac po zareczynach i generalnie rzecz biorac sie wstydzila. wiec slodko...:O anielko czyzby cos sie rozwijalo? ;> aniu julio juz mi tu pisac co sie zmienilo a co nie a nie tylko jakies zdawkowe wypowiedzi :P bajbajka pomysl sobie, ze kazdy dzien zbliza CIe do upragnionego powrotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) 80%:D tyle uzyskalam z testu:Dsie ciesze:Djak widac zreszta:D:D anielka🌼zebys miala racje, Kochana:) mufra🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufra- wielkich nadziei to ja nie mam:)na razie sie spotykamy, i jest milo....zobaczymy, ale nic powaznego raczej z tego nic nie wyniknie:)) Po prostu jest milo:) Bajbjako- gratuluje!!!!piekne osiagniecie:D Zobaczysz, jeszcze bedziesz zostawiala tu radosne posty, a ja czekam na nie z niecierpliwoscia:D mam nadzieje, ze popiszecie troche, przez ten okres co mnie nie bedzie...jakas lekturke prosze mi zostawic:P Ja juz zakupy zrobilam, 100zl poszlo tylko na jedzenie;/ehhh tyle kasy mi poszło;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co Dziewczyny czasami tak sobie mysle,ze to szybko mi leci ten pobyt tutaj!no bo juz koniec marca...w lkwiateniu czekaj mnie(podobno)dwie wycieczki,czyli weekendy z glowy!maj...to bedzie ciezki okres,bo strasznie duzo okazji do swietowanie w domu...i moje urodzinki...no ale jakos to przejdzie...w czerwcu,juz 5 zaczyna sie sesja,ktora trwa do 8lipca i w sumie powinnam juz jechac do domku...no bo nie przewiduje poprawek!hehe!ale zobaczymy jak to bedzie... mufra🌼pewnie spisz😴to spij dobrze:)no mysle tak wlasnie:D anielka🌼ach dziekuje:)postaramy sie popisac troszku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewycznki:) spoznone ale szczere zyczenia spokojnych Swiat wielkiejnocy;) przez te studia was zaniedbuje ale pamietajcie ze ja o was mysle:) mufra co u kig bo ona to sie nie odzywa... bajbajko jak to jestes sama??nie rozumiem, nie ma tam nikogo zeby dzien spedzic??:( dasz rade:* anno julio:* zeby ci sie poukladalo:) i wszystkie was dziewczynki caluje i mowie ze NASZE plany na wakacje sa takie:robimy zjazd tam gdzie wiekszosci najwygodniej:P a ja moge przenocowac wszystkie ile bedziecie chcialy i to bez odwolania!!!!!!!!!!!!!trzeba zgadac szybko termin i sobie juz zaklepac czas!!!!!!!!!!!!!!!! KONIECZNIE!! NO TO lece do nauki bo w pon kolos z lipidow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) a ja dzisiaj spedzilam caly(no prawie)na ekonometria:/mialam male przerwy na muzyke,rozmyslania,wiecie takie wymigiwanie sie!ale na serio mialam lenia!wstalam dopiero po11:Dale mamusia skutecznie dawala mi spac-strzalki!:D anussska🌼nie zakuwaj tyle:P jestem sama w sensiezadnego Ersmusowca😭 pewnie ze dam:)a co:D zjazd,oki ale w sierpniu,nawet lepiej we wrzesniu,bo sierpien zarezerwowany na praktyki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Bajbajko kochana wiesz ja jestem z Ciebie dumna popatrz tyle już tam wytrzymałaś i nim się obejrzysz będzie lipiec tak te miesiące leca dopiero było Boże Narodzenie a juz mamy po drugich Świętach i kwiecień nadchodzi wiosna a wiosną zawsze wszystko szybciej leci nie ciągną się tak te miesiące i dni;) nie wiem jak u Was tam czy przestawialiście godzinę ale my własnie tak i teraz to już w ogole zaraz bedzie lato:)Trzymaj się tam i pozytywnie myśl bo jesteś dzielna dziewczyna i dasz rade:D:D Anielko ale fajnie wyjazd to baw sie tam dobrze:)mhm jakiś męzczyzna na horyzoncie:) my chcemy więcej szczegołow:P Anusia kochanie Pani doktor nasza oj ja Cię podziwiam ze dajesz rade na medycynie i dasz do konca a za nie długo sesja znowu i zasłuzony odpoczynek:) a co do zjazdu jestem za;) Tylko nie wiem kiedy zebyśmy zgrali terminy heheh:) Mufra własnie przekaz tam Kig zeby sie odezwała co u niej:) hehe nie ma jak Święta w domu ja juz z przejedzenia miałam dosyc...dobrze ze bezpiecznie dotarłas z powrotem:)a jakie te szpileczki kupiłas bo ja tez poszukuje butow:P a u mnie oki leci jak nie wiem ogladam się za praca jak sie nie zalapie w jedno miejsce to ide na kelnerke:P:Dpoza tym w czerwcu jade do Szczawnicy co prawda to nie Zakopane ale gory mhmmm a do Zakopca w sierpniu sie wybieram bo musze zaczac magisterke pisac ech:) Czy u WAs tez wiosna bo u mnie dzisiaj jest cudownie:D nareszcie bo ilez mozna zimy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki, jesli chodzi o zjazd oczywiscie, ja tez sie pisze:d w sumie to \"cały czas\" trabie o tym:P a nie wiem kiedy mi bedzie pasowac;I chyba wyjezdzam w sierpniu do Irlandii, i to tak sie sklada, ze pod koniec lipca mam wyjad do Meksyku, wracam na poczatku sierpnia, i wyjezdzam do Irlandii...ale jak na razie to wstepne plany:) Anussia- super ze napisalas...ale cos malo, jak Ci sie uklada z Twoim mezusiem;>🌼 Nala- kochana to tylko spotykanie, żadna rewelacja:))) ale jak coś bedzie sie rodzic, oczywsicie dowiecie sie❤️ Bajbjako- bedzie dobrze❤️ No to żegnam się ładnie z Wami, zmykam do pakowania, ostatnich zakupów , prasowania i takie tam:P papatki, i do zobaczenia 8 kwietnia:*:**:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusska fajnie, ze napisalas mimo tych wszystkich strasznych (jak dla mnie) ksiazek, ktore musisz wkowac na pamiec :) Nala jakie znowu szpileczki? :D na szpileczkach to ja bym sie zabila zanim bym 10 metrow uszla :D kupilam sobie buty na obcasie, ktory na oko ma maksymalnie 2 cm :D i maja z przodu falbanke :] Anielka ale pamietasz, ze do Meksyku to mnie zabierasz ze soba? jakos sie zwine i zmieszcze w walizce :P Bajbajka wlasnie sobie uswiaodmilam, ze nie dostalam zadych zdjec z Bulgarii. popraw sie natychmiast :P a ja dzis siedze na excelem i cholery dostaje (mialam zrobic wczoraj ale na cale 8 odcinkow wciagnela mnie moja anima...). a kig jak sie zbierze to sama napisze w koncu internet na laptopie juz jej spowrotem dziala no i przy okazji Waszego pytania sie przypomnialo mi sie, ze ma swojego bloga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie odkrylam, ze moje ciemne spodnie farbuja. teraz sprawdzam, czy pranie w 95 stopniach faktycznie wybiela. zapamietac na przyszlosc: nie prac ciemnych jeansow z bialymi rzeczami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) ale mi dzisiaj pedzil dzionek i juz wieczor:)bylam a Kosciele,w teatrze(studencki)i u Sanki:)a pozniej ekonometria:ojuz mam jej dosc...:(ale musze sie przemeczyc,jakos:o Nala🌼och...jak milo👄tak przestawialismy godzine:)no 3mam sie:) anielka🌼musi❤️ mufra🌼oj poprawie sie,kiedys:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie klam ze kochasz mnie :P:P:P wlasnie wrocilam z kina, szkole przezylam, jutro was poczytam caluje goraco i slodkich snow👄😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane moje. Już nie macie sie czym przejmowac, wszystko sie wyjasnilo i jest ok. Ale nie uwierzycie wczoraj poznalam zajefajnego chlopaka. hmm i najwyrazniej bedzie cos z tego. Jutro mamy sie umowic do kina hehe :) Jak pamietacie albo i nie w zeszlym roku bylam w Szkocji i tam poznalam mojego przyjaciela z ktorym utrzymujemy kontakt. Wogole dluga historia... ale do sedna: ma przyjechac w kwietniu do PL i postanowilam ze go odwiedze w Krakowie :) super prawda?! hmm tylko zeby sie nie okazalo ze nadal cos do siebie mamy, bo przyciaganie zawsze bylo hehe. A po za tym to przepalam pol dnia bo mialam migrene, chyba jeszcze mnie trzymało z piątkowej imprezki :P A jutro na uczelnie i dalej sie zobaczy... pozdrawiam serdecznie i dobranoc!!! BAjbajko ja wiem co to znaczy tesknota ale zobaczysz, ze takie rozstanie dobrze wam zrobi :) gratuluje testu! anielka21 ty to masz ciekawe zycie, ale na nude to nie narzekasz prawda?fajnie tak ciaglesobie podrozowac i zwiedzac swiat :) buziak mufra a mozesz mi powiedziec to ty robisz za ta zagranica? bo wiesz to mi troszke tez tak sie teskni...pozdro anusska dziekuje :) i powiedz mi kochana co to za zjazd na wakacje? rumianek a na jakim filmie bylas, bo ja tez sie wybieram??? jak recenzja? buziak Nala zycze znalezienia fajnej pracy! buziaczki dla wszystkich i ide w kime. papapapapapa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle do Was napisalam i mi zjadlo😠wsciekly]😭 vitalijka🌼a jestem tu i pisze:)a Ty cio tu robisz:P? rumianek[kwiatek[jak film sie podobal? Ania Julia🌼wiem ze nam dobrze zrobi,ale....zawsze jest ale!ciesze sie ze wsio sie Tobie powolutku wyjasnia:) mykam sie uczyc tej ekonometrii:o trzymac kciuki prosze jutro od 9 do nie wiem ktorej! 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem szczęśliwa... 🌼 ten chłopak jest boski. Normalny Anioł, chyba niedługo sie zakocham. Już marzy mi się ślub... ale z jego strony również... Jutro lecimy do kina na komedie romantyczną \"Nie kłam kochanie\" i już wiem, że będzie cudownie. buziaczki pozdrawiam aha mam zamiar zmienic nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Julia🌼baaardzo sie ciesze razem z Toba:)zycze zeby bylo jeszcze lepiej:) a ja zyje i po prezentacji i po spotkaniu z prof.od ekonometrii:)ale mam zadanie do zrobiena:/grrr:o pogoda do bani,zimno,pochmurno i ble:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianek i jak Ci sie film podobal? tez bym poszla bo mi sie podobala piosenka na spotach w tv reklamujacych film no ale jakos tak nie ma go u mnie w kinach :P wiec musze poczekac az bedzie do sciagniecia w necie. i moje grono zalazlo Cie przez adresy ze skrzynki pocztowej wiec wyslalam Ci zaproszenie do znajomych :) Aniu Julio ja w Anglii mieszkam pod kig i studiuje prawo od tego roku akademickiego a ja sie dzis usmialam. moja Mama miala taka swojego czasu najblizsza przyjaciolke, ktora jakos w ktorkim czasie po maturze urodzila dziecko wiec urwal im sie kontakt bo tamta miala juz inne obowiazki i tryb zycia i Mama inny. teraz znalazly sie na naszej-klasie i wczoraj mama pokazywala mi jej profil i zdjecia. okazlo sie, ze kobieta ma 2 synow i corke. i tak wczoraj jeden z jej synow jakos strasznie mi kogos przypominal a dzis rano doszla do tego, kogo. sprawdzilam no i okazalo sie, ze jest to chlopak, z ktorym chodzilam do jednego liceum i ze jej syn jest najlepszym przyjacielem mojej kolezanki z klasy przez co jako tako go znam. co wiecej, on zawsze narzekal, ze chcial sie dostac do mojej klasy, ale niestety trafil do innej. bylo by smiesznie gdyby jednak trafil i Mamuska ktoregos pieknego razu na zebraniu spotkalaby swoja dawna przyjaciolke :D swiat jest jednak maly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczka aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratuluję:D:D:D:D ale się cieszę jej nasza kolejna kochana mamusia na naszym forum ile przez te dwa lata sie wydarzyło:):):) Trzymaj się słońce i odezwij się napisz coś więcej:P jeszcze raz GRATULACJE:D:D:D:D🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej Kochane!!! Wiedziałam kiedy wejść.. Owca GRATULACJEEEEEEEEEEEEEEEEE :D :D :D Fantastico wiadomość :D Jej.. jakiś czas teraz piękny.. u mnie na studiach też tyle mamusiek że hej :D Aż mi smutno bo ja też bym hcciała 😭 Owczuś naprawdę :D A jak Tatuś? Wniebowzięty co?? :D Dziewczynki trzymajcie si.ę cieplusio.. te w Polsce i nie w Polsce.. jestem z Wami 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×