Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Owieczko juz ci napisalam na gg jak badzo sie ciesze :D:D gratulacje jeszcze raz!!!!!!!!!! 😘 dla wszystkich!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczka🌼👄aaaaaaaaaaaaaa:D:D:D:Dno kurcze GRATULUJE i zazdroszcze!ale masz cuuuuuuuuudnie!ja tez chce😭pisz wiecej!! Nala🌼 bombastyczna🌼 anussska🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OWCA GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d NIEZMIERNIE SIE CIESZE:d ILE TO DZIECKO BEDZIE MIALO CIOć :):):):):) PISZ NAM KIEDY TERMIN!!!!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!! a dzidzius mojej siostry ma 2,5 kg ;) 4 maja moja siostra ma termin:):):) buuuuziaki ja zaraz lece do pracy👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owczuś GRaTULACJE tak sie ciesze:*:* uwazaj na siebie i napisz wiecej:) ja wam zaraz wysle zdjecia mojego brzucha wygladam juz jak wieloryb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam wam moj brzusio do kogo nie doszlo niech napisze. bo nie wiem czy mam wszystkie maile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigus 🌼a ja?hmmm..... basiap_1@o2.pl czekam:) u mnie oki1mam cholernie duzo nauki:(i nie wiem w co rece wlozyc...a dzisiaj wycieczka calodniowa:)jutro teatr...chyba nie zdam tych egzam:o pomocy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gigus rzeczywiscie brzuszek spory ale do twarzy ci z ciązą. owieczka ja rowniez gratuluje. mozna pozazdroscic. a ja wlasnie czekam na swojego i nie moge sie doczekac, mam nadzieje ze sie odezwie co sie z nim dzieje... tez chcialabym moc stworzyc rodzine... i myslalam ze on bedzie idalnym kandydatem. ciekawe czy znajdzie jakies racjonalne wytlumaczenie... przykro mi ale co ja tu bede wam przynudzac... pozdrawiam i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajbajka dziewczyno nie przejmuj sie, zawsze sa te gorsze i lepsze dni. bedzie dobrze zobaczysz. 🌼 buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okazalo sie ze jedzie na targi z pracy, tylko szkoda ze ja sie dowiedzialam o tym ostatania... i nie jutro tylko dzisiaj. buuuuuuuuuuu jestem zla. wlacze sobie jakis film i ide w kime. pozdrawiam i dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajabajko wyslalam tobie tez:) nie martwcie sie dziewczynki problemy w koncu kiedys musza minac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigus🌼slicznie wygladasz:) ja sie o dziwo za bardzo tym nie martwie,nie wiem czemu:Djakos to bedzie...musi nie? zaraz ide do teatry,chyba ze bedzie nadal tak lalo jak leje:(tio raczej nie:( pozdrawiam:* jak bede miala czas wysle Wam fotki z Bulgarii:)a wogole kto ma konto na naszej klasie?bo ja mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owczus gratuluje :) 🌼 ktory to tydzien/miesiac i kiedy malenstwo przyjedzie na swiat? gigus to po brzuszku widze, ze maluszek rosnie jak na drozdzach :) w ogole to chlopiec czy dziewczynka? eh, wszyscy sie zareczaja, biara sluby i zachodza w ciaze. jest jeszcze jednak prawdziwa milosc i szczescie na tym swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli pojde do wiezienia z zabicie mojego wykladowcy to wiedzcie, ze zrobilam zo ze slusznych powodow i w szczytnym celu i przysylajce mi paczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej myszki👄 usprawiedliwiam juz swoja przyszla dluzsza nieobecnosc, na topiku, bo w czwartek przylatuje moja rodzina z Niemiec:D w sobote moi dziadkowie maja ZLOTA ROCZNICE SLUBU:D wiec bedzie bal, zabawa, pijaństwo :);) teraz jestem non stop w biegu, sprzatam, myje, pracuje, jutro ide sobie tipsy zrobic bo moje paznokcie szlag trafil ostatnio, masakra!!!!:P kupilam sobie czerwona sukienke:) wysle wam po wsyztskim fotki, a teraz buuuziam was goraco👄 giga pieknie wygladasz w ciazy:D na bank bedzie syn:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciałam:D:D:D Bylo cdownie!! poczytam Was jak odpoczne, bo ciezka podroz byla....wa dni a autobusie i to z kacem po ostatniej wieczerzy:P ale bylo pieknie!! gabi- dziekuje za zdjecia!! cudowne sa:D:D: A Ty....taka piekna... Uwaga....moja bratowa urodzila synusia , jestem juz po raz 3 ciocia:P buziaczki a ja zmykam spac....wrocilam 00:15:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I\'M BACK!!!!!!! tyle tytulem wstepu a dalej: co jest ku******???? AAAAAAAAAA ile zmian dziewuchy jezu Owca Gabi GRATULACJE!!!!!!!!!wow! Gabi jak dostalam Twojego maila pod tytulem ja w ciazy to mi szczena opadla rano dzis w kuchni pytam Mufre co jest a ta szczerzy zeby ze Ty w ciazy juz dawno...wow:-*********** oby dla was obu Ciebie i Owcy wszystko poszlo zgodnie z planem:-**** aha tez mam wiadomosc zerwalam z Samem w styczniu, powrocil i heheheh zareczylismy sie (taaak powtorka z rozrywki:-P ) mina Mufry kiedy Sam pytal o zgodne mojego brata-bezcennna...(akurat ogladali Naruto-hmmm przerwalismy im skutecznie skonczylo sie na piciu wodki do 2 w nocy) wow dalej jestem w pozytywnym szoku... buzka dla wszystkich dziewuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig- no ładnie....i juz zareczyny:)suoer, oby Wam sie udalo:*** trzymam kciuki:)) Owca gratuluje!!!!!ciesze sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebralam maila po raz pierwszy od... no od dawna :P wiec bajbajka dziekuje za zdjecia :) anielka Ty juz wrocilas a ja jakos do tej pory nie zauwazylam na poczcie zdjec z wyjazdu :P wczoraj genialnie postanowilam sobie wydepilowac nogi depilatorem. nie dosc, ze myslalam, ze skora na nogach chce wybuchnac to jeszcze pol nocy modlilam sie i podziwialam muszle klozetowa. wiec dzis z tego tytulu zalegam caly dzien w lozku (jak bym normalnie tego nie robila :P ) i przekonuje sama siebie, ze pisze prace (to tez juz standard...). ps. miny dziwnej nie mialam. bylo ciemno i kig nic nie widziala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane obiecuję....że dostaniecie foteczki...tylko mam ich 537-dokładnie:D i po prostu muszę przysiąść i powybierac troszke:)) buziaczki jak sie trzymasz bajbajko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto nie dostal zdjec niech krzyczy na mnie! 2miesiace tutaj:)jeszcze tylko 3.5 i do domu....! prace napisane i wydrukowane,teraz kopie musze zrobic:)i oddac! w piatek jade na wycieczke nie wiem gdzie:p wczoraj mialam total dola:(ryczalam i takie tam😭wygladalam strasznie:(ale juz oki! pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajko no wiec krzycze na Ciebie....KRZYK bo ja nie dostalam, ale czekam na nie:D Kochane a do Was juz wysylam, tylko musze zmniejszyc i posegregowac;/ehhh uwielbiam to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianek🌼nie smutaj sie! a ja sie dzisiaj dowiedzialam ze mam angielski!i...12 maja test,chociaz nie mam zajec!no zajebiscie:o no i jakos zyje!ale coraz bardziej doskwiera mi tesknota z Miskowym!ja juz nie moge wyrobic bez niego,tak bardzo go potrzebuje,jego dotyku,glosu....ehhh...zwariuje bez niego:(a jeszcze tyle mi zostalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku i bajbajko, nie smutajcie sie....bo mi się od razu smutno robi:((( Rumianku, a czy ja o czyms nie wiem, kto wyjechal od Ciebie?jaki misiek;>?:)))chyba nie jestem w temacie:) bajbajko, dasz rade kochana,, jeszcze troszeczke:)) Jestem serduszkiem przy Was:**:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×