Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

DZiewczyny ja też beczałam jak bóbr jak Portugalia odpadła 😭 :(:( i w ogóle nie po mojej myśli ten Mundial no 😠 a jak na złość mój Misiak wtedy kibicował żabojadom bo był zazdrosny że wzdycham do Christiano R. :P:P no i dopiął swego 😭 A ja dzień w dzień widziałam się z Misiakiem :) grile, spacerki i rzeczka.. fajno było ale się skończyło :( a teraz latam z papierkami bo muszę zadbać o moje przyjęcie do szkoły :P a 15 egzamin :o a ja oczywiście obijam się że hej :P Dziękuję Kochane za obecność w tamtym dniu.. ehh.. dobrze, że już minął :( a dziś rocznica ślubu moich rodziców :(:( 😭 Ale przynudzam.. Aaaa wiecie, że są jagódki i poziomki w lasach? :) Ale ja oczywiście nie chodzę bo to dla mnie przekleństwo :P :D Ok idę coś zjeść bo dziś jeszcze nic jadalnego nie widziałam na oczy :P i jeszcze dostałam @ i na myśl o jedzeniu jakoś mi niedobrze. Idę bo zrzędzę.. Uwielbiam Was Kochane.. Aaaaannnnnnuuussssssska nie pochwaliłaś się, jak Ci minął wyjazd.. Giguś ja też jak murzynka wyglądam :P Rumianku swoimi myślami nie pozwólmy wygrać finału żabojadom :) Naluś Imprezowiczko Ty nasz 👄 Owieczko mam nadzieję, że Twoje wsiowe wczasu minęły równie miło jak mi :D Teraz to już idę.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku 🖐️ Czyli, że w sierpniu nas opuścisz? 😭 No ale jeśli jedziesz do swojego bąbelka no to może jakoś przeżyjemy (choć będzie ciężko ) :( 3m się mocno 🌼 mam nadzieję, że obydwie + Anussska dostaniemy się tam gdzie chcemy :) Idę :P :D Ps. Naprawdę tęskniłam................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastyczna my tez tęskniłyśmy:):):) Gigusia Skarbie ale przecież sezon się chyba kończy jakoś pod koniec sierpnia nie? a wrzesień masz chyba wolny? Dobrze myślę?Bo jeśli tak to wtedy możesz sobie zrobić urlopik:) We wrześniu jest naprawdę fajnie odpoczać zwłaszcza gdy jest cieplej niż w lipcu:)Nie martw się Miśku ja tak harowałam rok temu myślałam że się wykończe a w tym roku mam praktyki i łażę w upale cały dzień... Ankieta jest tak szczerze do nosa. w kółko sa te same pytania i ludzie wyzywają jak cholera, że tak powiem... Rumianku a gdzie do ktorej szkoły złożyłas papiery? Jej może się kiedyś jakoś przez przypadek tam spotkamy:) Będziemy bardzo tęsknić za Toba ale jak jedziesz do Myszki to Ci wybaczamy;):D Bombastyczna to już niedługo egzamin. Dasz sobie radę Słońce:)Jej ale też miałaś fajnie...ech ja tez chce takie wczasy!:):) Kochanie i nie zrzedzisz wybij to sobie z głowy:)🌻 Jedz coś miśku bo nam padiesz i kto nam tu bedzie filozofował, hę?:D:D A żabjady muszą przegrać!!! Teraz to już jestem całym serduszkiem za Włochami i mam nadzieję, że Inzaghi jeśli będzie grał, Canavarro, Del Piero i Totti ( mam nadzieję, że dobrze napisałam;)) wzniosa ten cudowny puchar w górę ucierając nosa Francji!!! Oki ja zmykam pod prysznic bo tez się rozpłynęłam... A za Wasze dostanie się do szkoł ja bardzo mocno trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
help tone w naczyniach sory dziewczynki ale nie mam czasu na czytanie was zrobie to pozniej ale widze ze bombastyczna wrocila dzieki bogu:) ide lepic pierogi z owocamina jutro musi ich byc min 200 super:( no lae co zmiatam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastyczna kochanieńka 🖐️ hej slonekooooooo ales sobie wypoczela!! i powiem ci ze krzywo czytasz bozem napisala o wyjezdzie do chorwacji jak bylo:P hehehhehehe bmbastyczna czyta 3po3 nie czyta wszyskiego jak ma zaleglosci:Phehehe wydlo szydlo z worka:) Nalus no a powiedz mi czy wyw do kogos konkretneg jedziecie tu do ilowy czy tak se??bo jak tylko tu bede to bardzo chetnie cie/was odwiedze:) no albo haem nam zostaje:) rumieneczku a skad masz te wiersze??piekne sa:)takie oczywiste a takie glebokie za razem:D gigusiu no nie wiem czy ci moge ufac w tym co piszesz slonce!!jak cos jestes pod moja kontrola-smarowac kremami w filtrem na słońku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KONIECZNIEEEEEEEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie Anussska 😠 uwłaczyłaś mojej godności :P tzn z tym niedokładnym czytaniem.. nie wydaje mi się żebym pominęła chociaż jednego posta ale ok.. jeśli mówisz, że pisałaś to może jednak coś przegapiłam. Proszę o wybaczenie bo dziś od rana wszystko mnie boli i zdycham :( Jutro lecę z Miśkiem złożyć papiery. Dziś 2 godz siedziałam u jakiejś zamotanej pani dr bo potrzebne mi jest zaświadczenie a następne 2 godz szukałam w miarę niezajętego notariusza. Jak wróciłam to padłam jak Reksio na wycieraczce :P O rany.. patrzę, że w całym towarzystwie to tylko ja tak na legalu się obijam :P No ale jak ja mam się teraz uczyć? Kiedy nawet spanie mnie męczy :P A tak serio to naprawdę pogoda mnie wykańcza.. ale może jak jutro ubłagam Miśka to może choć na jakieś 2 dni ruszymy na Mazurki :D tylko wiecznie jeden problem: czas :( 😭 ale nie narzekam :) Giguśka jak Ci idzie lepienie pierożków? Ja wczoraj pół dnia slęczałam nad patelnią bo robiłam dzieciakom z rodzinki naleśniki z jagodami. mniaaaami :) czekali w kolejce z talerzami :D Anusssko wydaje mi się, czy 11 są wyniki matur??? Nie wiem czy Ty wiesz ale ja wiem że Ty powinnaś wiedzieć, że będzie wspaniale!! I Twoje plany w 101% zrealizujesz :) ja tam wiem i już 👄 Naluśka ale Ty to też masz nieźle przechlapane :P Qrcze podziwiam :) Ale Ty ogólnie dzielna Dziewczynka jesteś więc czemu ja się dziwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie koniec tego dnia a jutro przyjezdza misiek i swiat znow nabierze kolorow:D:D:D bombastyczna cool ze jestes z nami 👄 trzymam kciuki za egzamin ale super mialas ze swoim miskiem tez tak chce 😭 🌻rumianku za ciebie tez kciuki za dostanie i nie martw sie wlosi dokopia francuzom:D 🌻nalcia no tak ja haruje tak od 6 roku zycia co sezon;) ale masz racje jeszcze wrzesien moze wtedy odpoczne a moze bede totalnie zalamana niezdaniem matury niedlugo wyniki eh powodzenia w ankietowaniu 🌻anussska tak kochany dermatologu dostosuje sie do twoich rad ale marze zeby polezec na sloncu a nie jest mi to dane wiec los sam mnie chroni przed czerniakiem:D dobranoc dziewczynki kolorowych👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze bombastyczna napisalysmy w tym samym czasie to przeznaczenie:) ja nalepilam dzisiaj 205 pierogow i zdycham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś mi dziś necik szybko chodzi. Nie to żebym narzekała :P Cieszę się, że Was mam :D:D:D wiecie jaka to radocha?? Jak Was czytam to chociaż na chwilkę odrywam się od tych swoich smutasków, których niestety mam po uszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko bombastyczna wszystko sie jakos ulozy nie ma co kto KURDE MA BYC SZCZESLIWYMI JAK NIE MY:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Giguśka :D:D oj Biedaczko ale się musiałaś umęczyć. A pierogi pewnie miodek. Kotek my mamy podobną sytuację z naszymi Miskami.. ale za każdym razem jak się użalam na ten temat to zawsze ktoś mi musi powiedzieć, że kiedyś będę miała Go dość.. ale.. jak to możliwe?????????????? :P Także Giga nie łam się bo całe życie przed Wami 🌼 a no i wrzesień po drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po drodze po drodze:D:D miejmy nadzieje najwazniejsza jest milosc ona zawsze przetrwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz mykaj Pracusiu do wyrka.. ehh.. pewnie bardziej byś się kwapiła jakby ktoś tam na Ciebie czekał.. ;) Sama bym tak chciała. Najchętniej codziennie. Ale jeszcze parę latek muszę poczekać 😭 a ja tak uwielbiam się budzić w Jego ramionkach. Tylko wtedy głupkowate myśli nie przychodzą mi do głowy :P Ja to w ogóle lubię sobie wmawiać różne rzeczy. I stwarzać sobie problemy. Ale taka już chyba moja natura :o Taki porąbaniec ze mnie :P A Ciebie Giguś naprawdę podziwiam za tą (prawie) wieczną pogodę ducha.. mi ostatnio zupełnie to nie wychodzi :( Jakaś przędowata sknera się ze mnie robi :o Tylko się czepiam :o A moje Biedactwo.. i tak dość dzielnie to znosi. Co ja bym bez Niego.. i bez Was.. brrr.. nawet nie chcę myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj bombeczko kochana nie boj ja nie chcialam zle...😭 ja...kocham!!!!!!!!!:D eeeeeeeeeeeee ja to sie boje ze wyladujemy w dwoch roznych miastach i co wtedy??z moim??nawet sob niedz nie bedziemy sie mogli widyac bo kazdy strasy ze 1szy rok med to kciue kuciue codzien do nocyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna czemu jeszcze kilka lat??jejuuuuuuuuuuu cemu??a ty gdzie skladasz papierzyska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh bombusiu mi glupie mysli przychodza do glowy jak tylko go widze moglabym z niego zedrzec ubranie:P nie przejmuj sie kazdy ma trudne dni a ja nie mam wiecznej pogody ducha tylko jakos dla wlasnej psychiki musze sie trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Giga.. to święta prawda, że prawdziwa miłość przetrwa WSZYSTKO.. ostatnio wybitnie się o tym przekonałam. A uwierz mi, że było naprawdę źle :( Ale już pracujemy nad tym i wierzę, że to co najlepsze ciągle przed nami :) Giga pisz tak więcej.. zarażasz nadzieją :) straszniście tego potrzebuję.. i pewno nie tylko ja. Równe Babki z Was moje Kochaniutkie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anussska slonce moj3e ja tez sie boje ze zaraz wyladujemy w innych miastach i to bedzie koniec eh noe coz zycie trwa dalej ja wierze ze on bedzie ze mna do konca zycia i przetrwamy wszystko (juz duzo tego bylo) i trzymam sie tej mysli w nocy jest najgorzej chcialabym sie przytulic i wdychac jego zapach a on siedzi na tej ochronie uh a ja spragniona dusze sie w samotnosci w swoim lozku z miskiem ktorego dostalam od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycie jest dziwne jak czlowiek jest szczesliwy to los robi wszystko zeby temu przeszkodzic paradoks:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusssko Biedaczko.. to w końcu medycyna. Ale ja Ciebie mam za wybitnie natchnioną i upartą więc jestem pewna, że dasz sobie radę :) Ale jak to w innych miastach? Tzn z Twoim W? Ale jak to?? Oj Kochana nie będzie tak źle.. Wam w szczęściu już nic nie może przeszkodzić 👄 A ja składam papierki do Łomży na ang zaoczny (ten egz) - na tym najbardziej mi zależy + w mojej oce na dzienny polski i nauczanie zintegrowane. i jak dam radę będę ciągnąć 2 kierunki. Ale nie chcę zapeszać. Wola Boska. Co będzie to będzie. Chociaż myśli mam milion na sekundę i boję się, że coś nie wypali i znów będę miała do siebie żal :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam złożyć Wam Miłych snow:) Oj moje kochane ja się musze do czegoś przyznac...ech ostatnio żyję w bardzo dobrych stosunkach z moim byłym i nawet idziemy razem na piwko w sobote...bu może ja nie powinnam walczyć z przeznaczeniem? O tak zgadzam się z tym, ze prawdziwa miłośc przetrwa wszystko:) Anussska wiesz co moja kumpela studiuje medycynę tyle, że we Wrocławiu i wcale tak nie zakuwała na pierwszym roku...owszem wiadomo nauka jest ale są też takie momenty, że nic nie robisz;) Więc Miśku nie będzie tak zle:) Bombastyczna do góry głowak Skarbie:) Pamiętaj, że po nocy przychodzi dzień a po burzy spokój...będzie dobrze misku i wszystkie kłopoty się rozwiąża🌻 Gigusiu heh niezle tych pierogów narobiłaś:D Kochana a z tym zdarciem ubrania ze Skarba dobrze powiedziane...nie żebym miała jakieś grzeszne myśli, o nie:P Jejku jak ja Was Kocham tak muszę to powiedzieć:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boziu jak ja cie gabi czaje..przyjechal do mnie z wielgasnym misiem do szpitala do warszawy i teras z nim spie ..z misiem..a ja chce jego zapachu.. co bedzie jak wyladujecie w2roznych miastach?? bombeczko pytalam sie ciebie plose odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombek dasz rade anussska tez wszystkie damy rade kobiety sa silne np faceci by nie pzezyli bolow porodowych udowodnionenaukowo:DC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jutro jadę oddać te cholerne ankiety cała połowę jeszcze raz tyle musze zdobyć:) Gigusia co Ty pleciesz zdasz maturę jestem tego pewna...a jak tam ten egzamin zawodowy? Kochane moje wszystkie się dostaniecie i będzie cudnie i pięknie Wy moje przyszłe studentki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giguś ja też tulę się do poduchy myśląc, że to nie poducha :) Uwiebiam jak czasem u mnie na niej śpi a ja później mam dla siebie chociaż jego zapach. Ehh.. ale ja pieprznięta jestem :P Anussska.. no gdzie Cię zaniedbałyśmy? Przecież wiesz, że jesteś naszym kofffffffanym Cukiereczkiem :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu teraz ja sie czuję zaniedbana:(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalus skarbie ja mam non stop grzeszne mysli zwlaszcza jak go nie widze eh dasz rade z ta ankieta porypana egzamin zawodowy do dupy ale wsio:D ekonomistka to ja na pewno nie zostane anussska no wlasnie ja chce jego zapachu dotyku i tych czulych slowek ktorymi mnie karmi i wszystkiego czym mnie tak podnieca eh jutro sie rzuce na niego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak Gigusia rzuć się:) Ja się rzucę na Piotrka ale byłaby heca:P:D Ech oni to potrafią omamić tymi słowkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×