Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Dzięki Madziu :D niech już minie ten czwartek...... Też się cieszę :D:D:D bo mam jakieś obrzydzenie do żabojadów :P Jeszcze raz dobrej nocy 👄 Owieczko Wstręciuszku rzuciłaś urok i teraz co? Pustki. Nieładnie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie we wtorek wyniki matury boje sie wiem ze wszyscy mnie beda kochac nadal nawet jesli nie zdam ale sie boje.... przepraszam ze nie przeczytam dzisiaj was jutro nadrobie zaleglosci ale mialam ciezki dzien i ide spac dobranoc i dzikuje ze moge tu pisac👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FORZA ITALIA....VIVA ITALIA...:))) bombus wszystko bedzie ok, przeciez jestesmy w koncu wszystkie super, gigusiu zdalas bez problemu an pewno, buziam was i ide spac👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giga nie łam się! nad czym Ty się w ogóle zastanawiasz???? Jeśli nie wiesz to ja Ci piszę: BĘDZIE DOBRZE!!! Sama mam teraz kryzys ale.. DAMY RADĘ.. Ale dziś ze mnie maruda 😠 :P ale koniec tego. Idę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Rumianeczku kochany :D chociaż finał po naszej myśli :D Można więc iść spokojnie spać :P DobRAnoc 👄 Do jutra ❤️ Ps. Faktycznie Zizu się popisał :o :P ale.. NIGDY go nie lubiłam i wcale się z tym nie kryłam :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberk no tyle moglam nadrobic:P:P fajnie ze Włchochy wygraly co nie:) chco nielubie pilki nożnej ale mam koszulke z italia i moze dlatego:P:P hihi a ja sie szykuje na praktyke:) chco wiecie co niechce mi sie:( jeszcze 2 tygodnie biurowej roboty bleeeeee nielubie tak:) oki laski ide sie myc pewnie przed wyjsciem jeszcze tu zajrze cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) wczoraj pisalam tak skrotowo, a wiec rano pojechalam z siostra na zakupy do centrum handlowego, kupilam sobie takie fajne biale spodnie ze sciagaczami po bokach i z takimi dziurkami na jednej nodze:) potem zjadlysmy obiadek i wypilsymy z rodzicami kawke, poszlysmy na spacerek i tak jakos dzien przelecial, potem siostra pojechala ze swoim narzeczonym ogladac sale na wesele:D a ja sobie siedzialam na balkonie i szpiegowalam ludzi:P owieczko ja tez nie potrafie sie opalic na sloncu, mnie ratuje solarium:) ale na razie nie moge sie opalac ani na sloncu ani w solarium:( tylko nad morzem mnie slonce lapie;) bombus i gigusiu bede sie juz powtarzac ale takich kocic jak my nie znajda na calym swiecie, jestesmy wszytskie sliczne madre i niepowtarzalne, milego dzionka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! 🌻 Jak już pisałam mam dziś u siebie rodzinkę :) Owieczko 2 tyg to w końcu nie wieczność :P szybko minie :) Przyznam Ci szczerze, że też chyba bym zwątpiła siedząc w taką pogodę nad papierkami :P Rumianku no to szykuje Ci się weselicho :) Suuuuper :D i jeszcze na dodatek pewnie będziesz świadkową co?? :) Dzewczyny.. im bliżej czwartku tym bardziej boli mnie żołądek :( Boję się jak cholera 😭 bo w końcu moje najbliższe 3 lata od tego zależą. A może i przyszłość.. Kurdę przerobiłam zeszłoroczny test i się przeraziłam 😭 MASAKRA! A to słownictwo :( To po co idzie się na studia skoro już przed trzeba wszystko umieć??? Jestem przerażona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczyna mnie dobijać ta 113 stronka :P i na dodatek egzamin mam 13.. mam nadzieję, że to tak na szczęście..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj sie czuje tak sobie w nocy mialam sen ze zdawalam mature i z kazdego przedmiotu oddawalam prace niedokonczona w polowie we snie zdawalam mature nawet z geografii (nie wiem skad mi sie to wzielo) paradoksalnie obudzilam sie z lepszym samopoczuciem i jakas ulga moze zaczynam sie godzic z tym ze nie zdam eh ... 🌻rumianku widzisz mimo ze portugalia przegrala wlosi wygrali:) ale ja bym tak nie potepiala zidane dlatego ze czuje ze slusznie to zrobil mimo ze nie powinien ten wloch musial mu cos zlego powiedziec. fejne zakupy:) 🌻owieczko dobrze ze jestes mam nadzieje ze sobie odpoczelas i nie martw sie opalenizna podobno wychodzi z mody;) a z tym lepieniem pierogow to prawda uwielbiam gotowac ja sie przy tym relaksuje:) 🌻bombastyczna widze ze fajna impreze mialas:) ja tez sie czuje coraz bardziej glupia ale damy rade dzieki za wsparcie wszystko wyjdzie boze pisze to a sama w to nie wierze wpadam w panike i tez jestem przerazona 🌻nala ciesze sie ze z twoim pieskiem juz w porzadku i na pewno bedzie jeszcze lepiej:) uh jestem glupia trudno musze sie z tym pogodzic ALE KURWA MUSZE ZDAC chocby minimalnie musze eh dzieki za wsparcie ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce juz zebym musiala tu czytac takie bzdury ze ktos nie zda jakiegos egzaminu albo matury:P buuuuuu..wystarczy....wszytskie sie dostaniemy do wybranych szkol, egzaminy pozdajemy na 5 i koniec kropka!!!!!!!!! ZROZUMIANO!!!!!!!!!! bo przestane pisac do was jak jeszcze raz tu jakas bedzie marudzic ze nie zda czegos, tylki wam złoje!!!!!! KIG GDZIE TY KURDE JESTES??????!!!!!!!! mam nadzieje ze rodzinka cie nie wykonczyla BUZIAKI👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumanku.. tak dalej! :D Nie pozwól nam się dołować ;) Giga ja też jestem przerażona ale DAMY RADĘ! Innej opcji NIE MA!!! Właśnie Giga i Anussska dajcie jutro szybciutko znać jak tylko będziecie wiedziały.. 3mam kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki❤️ ok rumianku koniec tego marudzenia bo kurde KTO MA BYC SZCZESLIWYM JAK NIE MY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki i to mi sie podoba:) nareszcie wieje od was optymizmem, kazdy sie stresuje wynikami a potem jest ok, bede jutro myslami z wami wiec MUSI BYC DOBRZE!!!!!!!!! wlasnie wrocilam z pracy, w domu mam saune, nie wytrzymuje juz tego ciepla, w dodtaku znowu mnie zaczyna głowa boleć, całuski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co wchodzę tutaj i znowu widzę Wasze marudzenie, że nie zdacie;) Już Wam Rumianek napisał, że zdacie na pewno!!!:) I ja też tak myślę:) A tak w ogóle to dzisiaj po raz pierwszy złapało mnie słoneczko:D Leżałam trzy godzinki i udało się choć trochę opalić:) Kochane przepraszam, że tak mało pisze ale bardzo często nie mam neta. Pamiętajcie, że jestem z Wami choćby nie wiem co sie działo i bardzo mocno TRZYMAM KCIUKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rumianku gratuluję zakupów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że będzie dobrze!!! :D U mnie też upał niemiłosierny.. atmosfera chlernie gorrrrąca :P Ale strasznie się cieszę, bo moje Kochanie właśnie zawiadomiło mnie, że pojedzie ze mną na egzamin a zaraz później na.. Mazury :D:D i to normalnie na całe 4 dni :D:D Już nie mogę się doczekać.. oby szybciej minął egzamin a później już tylko.. ach.. :D:D Wierzę, że będzie dobrze.. A teraz chyba oglądnę sobie \"kod Leosia\" bo mam na ździsiu :) Boję się tylko, że się zawiodę i że dostanę od Miśka, że znów oglądam fajny film bez Niego :P Nio to idę po zimne piwko. Koniec stresowania. W 2 dni i tak nie ma szans nauczyć się jęzuka. Co będzie to będzie. DObrANoc 👄 Dziękuję Wam ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałyście moją wypasioną stopkę?? Strasznie się przywiązałam do tego zdania.. i Wam radzę.. bo niby takie krótkie a tak wiele tłumaczy.. i ułatwia.. Ok. Uciekam. Buziam Was mocno Kochane 👄 Giga, Anussska czekam jutro na relację z wyników 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Rumianku😍 Moja psinka póki co zachowuje sie jakby nie przeszła operacji więc chyba jest dobrze:D Teraz zależy wszystko od tego czy będzie miał przerzuty jakies czy nie... Bombastyczna a Ty mogłabyś przesłac Kod Leosia mailem? Kurde chyba nie więc jeśli strzeliłam głupotę to juz się wstydzę...;) Miłego ogladania miśku ja go jeszcze nie widziałam przez to, że miałam taki zapieprz na uczelni ale nic straconego:D Wiecie co zastanawiam sie co powiedział Materrazi Zizou...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tfu pomyliłam sie wybaczcie....To Ty Kasiu mi sie pytałas o pieska a ja ślepa widziałam Rumianka...ech zle ze mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczam Ci Madziulka ❤️ :D i cieszę się, że z Twoją psinką jest już ok :D A z tym mailem chyba nie wypali bo jak się dobrze orientuję, to można przesyłać wiadomości do 10 mb a film ma z 700 :P a wiesz Naluś w mojej wiosce dopiero teraz grają to w kinie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz zwiewam pod prysznic bo normalnie nie wytrzymam w tym upale.. a później filmik :) A jutro rano może wybuszuję na duży rynek (który jest u nas co wtorek) po jakies niedrogie i fajne szorty :) 👄 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszki patrzalam teraz z siostra na komedie na 1, ale sie usmialam:d Bozena dykiel jest niepokonana:) nalus ciesze sie ze z pieskiem wszywstko ok juz, ja tez jeszcze nie widzialam kodu i nie mam na razie persepktyw zeby sie wybrac na niego, ale co tam, za niedlugo na pewno bedzie w Pani domu na DVD :D:D:D...hihi jaja sobie robie:P głowa mnie boli to chyba dlatego...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×