Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

myszki moja PORTUGALIA wygrała, jestem happy jak nigdy:D:D i ciesze sie ze Brazylia odpadla bo wtedy moja Portugalia bedzie grala z Francja i maja szanse zeby sie dostac do polfinalu...moj Cristiano jak zawsze niezastapiony👄❤️ ja bylam na imprezce wlasnie wrocilam do domu, bylo super:) mlusiej niedzieli🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam od babci jestem wykonczona 4 pokoje :P ble zmeczona spie spie spie..........zzzzzzzzzzz 🌻rumianku ciesze sie razem z toba portugaholico hihi👄 i znowu ja z rumiankiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vviicckkyy
oo.. :) nie wiedziałam że na tym topicu też poruszyłyście temat mundialu... :) fajnie... Ja mam 20 lat od 25 maja :) Wszyscy sie nabijają i mówią "kobieta przed 30-tką" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicky my tu jestesmy zakochane w mundialu a przynajniej ja :) wlasnie wrocilam z przejazdzki rowerowej i ide sie polozyc bo mam atak alergii i mam juz dosyc:( buzki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pylki mnie dzisiaj wykoncza umre od kichania help!!!! rumianku wiem co czujesz czesc vicky kobieto przed 30 tka:D najwazniejsze ze przed :D dzisiaj ogladalam konferencje z beckhamsem :D biedny prawie sie poryczal a co na to victoria skonczyly sie zakupy w niemczech eh:D:D ale to dobrze naprawde nie przepadam za anglia szkoda ze brazil odpadla no ale coz .... zycie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusiu oj jak ja cie dzisiaj rozumiem, mam juz dosyc, non stop mnie nos swedzi, oczy czerwone ajkbym sie nacpala albo cos w tym stylu, ledwo zyje dzisiaj:( patrze sobie teraz na Sopot festival na tvn, powtorka leci, gdzie reszta ekipy?? całuski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam dzis rano dziwcznka caly dzien sie kokosilam ze witulkiem;) no i dopiero teraz jestem jutro poczytam i napisze :) buziątka dla wszytkich i dal ciebie stokrotko bo widziaam kogos nowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstalam z przekwrionymi oczami wszystko mnie wkurza (okres + pylki =super dzien \"ironia\")aaaaaaaaaaaaa help 🌻rumianku trzymajmy sie jeszcze te upaly 🌻anussska wow kobieto zyjesz a juz myslalam ze postnowilas z witkiem wziasc slub i wyjechaliscie na jamajke :D pisz co u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusiu ja sie zabarykadowalam w domu i nie wychodze bo sie wykoncze:( anusssko witaj w domciu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszne nudy na tym topiku:P chyba nie wyjechalyscie wszytskie gdzies?? owieczko, nalu, bombus ty chyba u dziadkow, kig, kurko?? gdzie wy sie podziewacie ze nawet jedengo zdania nie napiszecie?? oj nieladnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku ja tez siedze w domu i wlewam sobie hetrolitry kropli do oczu i nosa :D upal masakryczny zeczywiscie ten topik strasznie opustoszal eh...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u ciatki na wsi przez 3 dni a dzis na praktykach a teraz ide do tesow na odwiedzinki:) napisze na wieczor oki witam nowe ososby bo z tego co widzilam to sie pojawily:) hihi super oby tak dalej:):) dal was WIELKIE 👄 !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko nareszice jakies wiesci:) ja uciekam do pracy, nie wiem czy sie wieczorem odezwe bo prawdopodobnie spie u przyjaciolki mojej, ale to nic pewnego jeszcze, buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie skonczyl sie u mnie obiad teraz zajmuje sie kelnerowaniem:D ale po praktyce na giga stolowce dwa lata temu teraz w domu to pryszcz chciaz ojciec mnie doprowadza do szewskiej pasji:) 🌻owieczko zyjesz napisz pozniej co u ciebie mala:D 🌻rumianku to jak cos ja ci zycze milej zabawy dzis wieczorem nie ma to jak babskie pogaduchy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:) Ech więc tak od początku. Byłam u lekarza i jak sie wkurzyłam bo uprzejma pani poinformowała mnie, że lekarza nie ma ponieważ NFZ nie dał im pieniędzy aby on był czy coś w tym stylu...kuzwa zdenerwowałam się bo na termin czekałam miesiąc!! I ciekawe co dalej z moimi nerkami...:O W sobotę Ania zrobiła imprezę. Wszyscy sie poupijalliśmy jak nie wiem a najlepsze, że przyszedł tam moj były:P Pogadaliśmy pożartowaliśmy a wszyscy się dziwili jak my się dogadujemy:P Ale było fajnie:D Tańczyliśmy i śpiewaliśmy:D Wczoraj umierałam i nie miałam neta jak zwykle:O A dzisiaj byłam na praktykach:D Pierwsze koty za płoty:D Było fajnie ludzie nawet chętni do gadania więc jakoś mineło....zrobiłyśmy wspólnie w dwie godziny 6 ludzi na...40...ale mamy dwa tygodnie;) Jutro walczę od rana:P Idę Was poczytać :) I zajrzyjcie do maili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastyczna mam nadzieję że już Ci mineły złe dni i jakoś wychodzisz na prostą Miśku🌻A ksiądz no cóż dziwny człowiek... Rumianku oglądałam mecz i myślałam że dostanę zawału jak tylko Anglicy zbliżali się do bramki Ricardo:) Ale już po bólu i gramy dalej:D A wiesz co myśle sobie tak jak Ty, że w sumie dobrze, że Francja bo łatwiejsza drużyna:) Szkoda Brazylii i mam nadzieję, że Niemcy tylko nie wygrają:) Anusssko fajnie, że wróciłaś:) Opowiadaj jak tam było w Chorwacji nam tu zaraz:D Owieczko gdzie masz te praktyki? Wiem, że chyba pisałas już ale ja mam sklerozę i przepraszam Cie najmocniej🌻 Gigusiu Kochana nie denerwuj się:) Bardzo sie cieszę z tego, że tak Wam się układa:) A co do pyłków...to ech mnie sie jakieś uczulenie wysypało i oczka tez mnie zaczeły szczypać i łzawią...buu... Ja tez kocham Mundial:D A tak przy okazji witam Cię Stokrotko i Vicky:) Jak tylko macie ochotę zostancie z nami:) Kig, Kurko co u Was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jetem:) cos niewidze stokrotki czyzby sie juz niechcila z nami zadawac:( Naluś kochnie to my w tym samu dniu praktyki zaczelsmy bo ja dzis milam swoje wesjcie do urzedu miasta:) ale zmudną mają tam prace ogolnie to sie wynudzilam ale i tak bylo fajnie:) a jak Nlus u ciebie z tymi ankietami dalas rade:)?? Rumnaiku to ty dzis balujesz z psiapsulą ale fajnie:) a ten chlopka co pislas to jakis szajbus , on powinnien sie leczyc bo inaczej chyba komus krzywde zrobi:( Anusska fajnie ze juz jestes chco napewno chcialabys jeszcze tam zostac:P bo takie wakcje na plzy hmm miodzi ale sie rozmarzylam:P:P Gigusiu wszystko w zyciu sie przydaje nawet kelnerostwo:P Naluś kotek ale wiesz co masz pecha martwie sie o ciebie bo z nerkami niema zartow a jeszcze tego twoje lekrza niebylo:( nasza słuzba zdrowia to tylko pieniadze brac umie i nic wiecj a nie ma jakies iinego specjalisty ktory moglby ci pomuc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko złapałyśmy sześciu ludzi i powiem Ci, że jak na początek to nie było tak zle:)Tylko potwornie mnie nogi bolą...od chodzenia i szukania respondentów:D ale najfajniejsi sa staruszkowie bardzo rozmowni, ciekawi naszego kierunku, no i mają czas:) zobaczymy jak jutro będzie:) Ech a z tym lekarzem...kurcze ten facet był dobry szkoda, że jest z Sosnowca i u nas był tylko raz w tygodniu:( ale kazali mi zadzwonić w tym tygodniu może coś sie zmieni...do nosa z tym całym NFZ-etem:( Za bardzo nie chcę innego bo byłam już u jednego i przepisał mi na nerki No- spę! Myslałam, że padnę...co za lekarz...a ten mnie wybadał i dal jakieś pożadne leki i zniknał:( mam nadzieję, że wroci... Owieczko ale fajnie w Urzędzie Miasta:) Też bym tak chciała:) Siedzisz i się tylko nudzisz praktycznie:) A ile będziesz je miała? Ja mam dwa tygodnie na te ankiety:) A zapomniałam! Zdałam dzisiaj ostatni egzamin i wyszłam tylko z jednym na wrzesień z tej szalonej sesji:D jak sie okzało to nie jest tak zle bo niektorzy mają po trzy...ech... Okej Skarby idę lulać:) Owieczko a doszedł do ciebie mail? I do Was dziewczynki? Miłych snów Kochane:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus to fajnie ze ludzie was tak przyjmuja bo niekazdy chce byc zaczepiany na ulicy:P wiec tym abrdziej sie ciesze a i G R A T U L U J E egzaminu a wrzesien jest dla studentow wiec naprwde niemasz sie czym martwic ja milam w tamtym roku parwo cywlne we wrzeniu i zdalam i bylo dobrze wiec tym abrdziej trzyamam kciki i tez ide nynac bo padam a ja mam 3 tygodnie nudow tym urzedzie:P cmok dla was wszystki duza 👄 i do jurtoa cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszki jestem w domciu, chcialam tylko napisac ze ten idota nas znowu sledzil!!!! trzeba byc bezmozgowcem totalnym, spijcie slodko, jutro cos popisze i zaraz sprawdze maila, z gory dziekuje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry zaspalam i teraz musze sie szybko szykowac i isc na praktyke ale wiecie co niechce mi sie:P a dzis ide jeszcz4 do pracy jeszcze to bede splaa chyba 3 godziny na dobe:P oki ide sie szykowac jak wrcoeto sie odezwe cmok laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry:D Wstałam i zaraz zmykam na pociąg:) Jej jak mi się nie chce...muszę to szybko zrobić i wakacje:D Rumianku co to jest za debil! Jejku ale naprawdę on jakiś psychopatyczny...współczuje tej Twojej przyjaciółce, że sie w takie coś uwiklała:( Ale będzie dobrze:) Owieczko miłej praktyki:)A WAm dziewczynki Miłego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy was nie ma to jakby nagle Zabrakło w moim życiu muzyki Kiedy Was nie ma to czas mnie straszy Że przeminę, że będę chwilą Kiedy was nie ma to jakby niebo Miało się rozstać na zawsze ze słońcem Kiedy Was nie ma dosyć mam wszystkiego I pragnę stąd na zawsze odejść Moi przyjaciele Moi przyjaciele Moi przyjaciele bądźcie zawsze ze mną Moi przyjaciele Moi przyjaciele Z wami wiem, że wszystko mogę Że wystarczy tylko chcieć Jak mam wyśpiewać, jak mam dziękować Jak wytłumaczyć, że bez was mnie nie ma Przytulam do was moją miłość I wdzięczność mą w modlitwę zamieniam Milion aniołków narysuję I wszystkie razem postrącam z nieba Dom na górze wybuduję I zagram klauna kiedy trzeba Moi Przyjaciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!! wstalam juz dawno temu ale nie mialam czasu napisac:) wczoraj bylam wytracona z rownowagi prze tego idiote, dzisiaj moja przyjaciolka napisala mu smsa ze ma przestac za nia jezdzic a on odpisal ze on jezdzi wlasnymi sciezkami, tylko dziwne ze zbiegaja sie one z zawsze z nasza trasa, w sobote tez za nami jechal...imbecyl do potegi!!!! a tak wogole bylysmy wczoraj pozegnac nasza przyjaciolke bo dzisiaj wylatuje do Irlandii:( smutno mi, poplakalysmy troszke, ale wydaje mi sie ze jej tam bedzie dobrze, nie wiem ale jakos tak czuje, milego dzionka moje slodkie myszki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
now koncurobi sie tu tloczno:) upal do potegi u mnie a woda w baltyku 10-11 stopni co za paradoks:( eh pylki mnie wykanczaja umieram z goraca i zalzawienia:P 🌻nalu dziekuje za maila uroczy:D martwie sie twoimi nerkami naprawde powodzenia na praktykach❤️ a ten imbecyl co ci przepisal nospe niech sie sam leczy na mozg ktorego pewnie nie ma gratuluje zaliczonego egzaminu i z tym we wrzesniu tez sobie poradzisz:) 🌻owieczko tobie tez powodzenia pracujaca dziewczyno podziwiam cie👄 a urzad jak urzad nudy tez tam mialam praktyki i myslalam ze padne z nudow 🌻rumianku ten koles jest chory na glowe naprawde twoj wiersz jest slodki dzieki👄 milego dnia babeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem ale jestem padneta nielubie papierkowej roboty nudna jak nieweim:P wiec ide sie drzemnac :P u mnie Gigusiu tez upla a ja musze chcodzic elegancko ubrana wrr zamist w bluzce na ramiaczkach to z rekawkiem i w spodniach na kant ale co tam moze przezyje:P Rumianku co za wiersz dziekuje słonko naprwde milo mi bylo jak go czytalam🌻 a gdzie nasza Bombastyczna czy Anusska o reszczie to juz niewspomnie:P nieweim czy jeszcze zajrze ale jak co to milego wieczorka zycze bo ja ide do pracy:P to cmok moje skarby:) J A K D O B R Z E Z E J E S T E S C I E 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Wierzę we wszystko, co piękne i święte, W przyjaźń wierzę, w miłość wierzę; W to, co nad rozum wyższe, myślą nie ścignięte, Co nie ze świata początek swój bierze I nie kończy się na świecie. Wierzę w promień natchnienia zsyłany poecie, Wierzę w każde serca bicie; Nie w jedno, ale w setne, nieskończone życie, We wszystko, czego głodna dusza łaknie, Za czym tęsknim, co nam braknie. I wierzę, że gdy dwie się napotkają dłonie, Dwa serca, w których jeden ogień płonie, W których jednym się ogniem ideały palą: Serca się kochać będą, choć dłonie oddalą. \" - Józef Ignacy Kraszewski myszki jak czytam wiersze to sie jakos wyciaszma bo jestem dzisiaj zdenerwowana na maksa, ten idiota mi tylko nerwy zszarga, ide sobie na TV popatrzec, buzki fajnie ze sie odzywacie w koncu łobuzice:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istnieje na tym świecie jeden człowiek, którego musisz naprawdę bliżej poznać. Również wtedy, kiedy go całkowicie nie zrozumiesz. Nie rozumiesz, dlaczego on robi to, a nie tamto, dlaczego raz tak odczuwa, a kiedy indziej zupełnie inaczej. Jest to człowiek, z którym musisz żyć na co dzień. Ten człowiek siedzi w twojej własnej skórze. Ty sam jesteś tym człowiekiem. W sprawie szczęścia ogromne, a nawet największe znaczenie ma fakt, by dobrze czuć się we własnej skórze. Aby być szczęśliwym, musisz być wolnym. Wolnym także od patrzenia i myślenia wyłącznie o sobie, od chorobliwego przewrażliwienia, od niecierpliwości i pożądania. Najlepszym nauczycielem jest zwyczajne, codzienne życie. Długie monotonne godziny, ciągle ta sama męcząca praca, nieporozumienia i rozczarowania, choroby i kłopoty, nie spełnione marzenia i nieuniknione starcia. Wszystko to oszlifuje cię niczym diament. Pod warunkiem, że potrafisz pogodzić się z tym. Czasami jest to bolesne, ale nie ma innej drogi do prawdziwego szczęścia. i jeszcze jeden wierszyk, teraz juz zmykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×