Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Witajcie moje drogie:) Rumianku wysłałam Ci maila na ten kafeteryjny adres:) oraz Tobie owieczko:)Mam nadzieję, ze teraz dojdą;) Anussska dostałam Twojego maila i dziękuję:) Rumianku z tym chłopakiem to rzeczywiście ciężka sprawa...ja bym czekała choć wiem, ze to trudne...ale wzięłabym go na wstrzymanie przecież sam Cię unikał to teraz niech się trochę postara. A koleżankę jakoś bym wybadała czy się z nim kontaktuje i jeśli byłoby to pomiedzy nimi coś no wiesz takiego poważnego to chyba bym odpuściła , pomimo iż z ciężkim sercem to by sie stało...:(Nie wiem czy to Ci jakoś pomoże...🌻 Owieczko Tomasz Żółtko jest genialny!:D Śmiać mi sie chce z tej piosenki i z jego śpiewu ale piosenka jest fajna:) Ja polecam Kostka i jego piosenkę \"Tak kochać tylko Ciebie\" albo Bajm \" Lato ze snów\" mhm....:) Dziewczynki a może Bombastycznej coś sie stało...Kurczę miśku odezwij się wreszcie:) Rumianku z tym winkiem to niezły pomysł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczk20
siemnko kochane:) ale mam dzisiaj dzien no..rano sie fajnie ubralm pojechala na uczlnie ..i co dostalm okres a ty niemilam nic zadnego zabezpieczenia.. no dobra brzuch mnie tak rozbolal ze myslam ze połkne zęby, przyjechclam do domu tak sie poklocilam z mama ze odrazu poszlam myc okna zeby sie wyzuc ale nic to niedalo, jak juz je umylam to poszlam czytac gazete i moj tatus widzial ze jestem zla to przyszedl i mnie prztulil i powiedzial ze zrobimy przemeblowanie w pokoju i juz mam lepszy humor:) Nala ja juz sprwdzam meila wiec zraz sie okaze czy dostałam:P oj niemacie pojecia jak jest dobrze tak sobie popisac i sie wyzlic ahhhhhhhhhhhhhh teraz mi dobrze czekam na moje kochnie wiec pewnie odezwe sie wieczorkiem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczk20
nawet nicku niepotrafie napisac do porządku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus nie gadaj ze bombastycznej sie cos stlo:(zapomnila o nas????hmmmmmmmmmmmm??????????????????/mamy jej zdjecie jak by cos:)zagrozimy ze jak od nas odejdzie to jej zdjecie bedzie wisalo na slupach w calym slaskim:/tylko p oco w slaskim:o ale co tam, zawsze to jakas kara za niedzielenie sie soba z nami!!!:P rumianku z tymi kolanami i czestochowa to na serio??ty to w sumie daleko nie masz ale zeby na kolanach??nio no spoko:Pmezczyzne swojego spotkasz jak pojdzesz do czestochowy i rzucisz palenie a nie na odwrot:D owieczko ale ci dobrze ze swoim byc:)ja tez bym chciiala ale moj jest w domu ja w domu:(moze go wyciagne na spacer??choc watpie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Anussska ja tylko tak zażartowałam...pewnie Kasia teraz delektuje się chwilami ze swoim ukochanym...no ja jej to wybaczam:P:D Sama mam ochotę uciec teraz do tej knajpki...nie mogę wysiedzieć w domu...:D Owieczko biedactwo z tym bolącym brzuchem..mam nadzieję że już Ci lepiej😍 A rodzicielki już takie są...ja mam mycie za soba a co się nasłuchałam przy tym:O Ja idę zaraz na spacerek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki gdzie jesteście???:) Ja właśnie obgryzam paznokcie z nerwów bo gra Milan w LM i musi wygrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, ja jestem, ale znikam zaraz na Magde M popatrzec. Naluś dziekuje za rade i za maila:D nie wiem co z tym zrobie ale jak naprawde beda sie mieli ku sobie to ja wtedy odpuszcze, juz odpuscilam nawet nie trzyma mnie juz tak jak kiedys, tylko nie rozumiem po co sie wczoraj odezwal, widzialam go dzisiaj jak przejezdzal autem:P Moja przyjaciolka zawsze twierdzila ze on sie dla niej niej nie nadaje, nie wiem juz sama co mam myslec...poczekam jak sie wypadki rozwina, ale nawet jak by byli albo sa razme to chyba mi nie bedzie zal. pozdrawiam was moje kochane, zagladne tu potem jeszcze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde jestem kłębkiem nerwów w tej chwili...nawet nie mam siły obejrzeć magdy m przez ten mecz;) Rumianku poczekaj na razie, a za jakiś czas myślę, ze się na pewno coś wyjaśni...a co do sygnału jego to wiesz faceci są dziwni niekiedy:PPozdrawiam i na pewno będzie dobrze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja patrze na mecz tylko jak leci portugalia albo manchester united bo wtedy mam okazje popatrzec na mojego ukochanego Christiano Ronaldo❤️ jak lecialo euro to obejrzalam wszystkie mecze i plakalam razem z portugalia jak przegrala z ta daremna grecja...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też lubię Portugalię a Christiano jest...mhm...:D:D Ale Milan i Szewczenkę też bardzo lubię ale wychodzi na to , że odpadną:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziewczynki idę jutro sie opić z radości , ze mój i mojej przyjaciółki ukochany zespół wygrał:D:D Ale mi odbiło...dobra spróbuję zasnąć..;) do jutra słońca🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy nie chcialaby ktoras z was kupic rodzenstwo, siostre oddam za darmo a brata za drobna oplata:D Śpijcie slodko moje myszki👄 ja jeszcze nie ide spac, zagladne tu jeszcze, moze sie ktoras pojawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumanku ja nic nie mam:( ogladałam magde m i potem \"teraz my\" normalnie poelwka....wasserman nie mogl duzo powiedziec bo tajemnica panstwowa ale ten z samoobrony??rany sloma z butow.... zal mi polski a takich ludzi w sejmie jest pewnie ponad 50% :(:o:o buziaki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm anusssko jestem pewna ze do ciebie tez wysylalam, cos nie tak z tymi meilami chyba,,,zarz to sprawdze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety zadna z was nie dostala mojego maila, mam jakis problem z poczta, powysylam wam jutro bo dzisiaj juz mi sie oczka kleja buzki i do jutra 👄 kurcze jutro znowu do dentysty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny, Bombastyczna bedie mila nadrabiania:) ale pewnie z ochota bedzie to czytac :) Ja tam dziewczyny nieogldam meczow mam ich juz dosyc po tym jak w pracy milam telebimy i musilam uwazac zeby przypadkiem niewejsc w kadr bo myslam ze kibice mnie zabija:P ale nie, przyznam ze zabwa byla fajna:) Anussska ja tez oglądałam Magde M:) ale 1 edycja mi sie bardziej podobala byla bardziej wciagajaca:) Rumanki ja Ci cos powiem , nieweim w jakiech relacjach jestes z przyjaciolka ale skoro jak tak nazywasz to sadze ze dobrej, wiec moze faktycznie poczekaj jak sie potocza spry a potem bedziesz dzialas :) no chyba ze tej twoje przyjacolce sie ten chlopak niepodba tak bardzo jak tobie to moze ona powinna ci pomoc jakos sie jak zakrecic kolo niego i sprobowac przelac jakiekolwiek uczucia na ciebie:) a dobra namotalam pewnie i tak niewiesz o co chodzi:P bo ja jak juz cosa wylse to przekazac tego nieumiem bo pisz i pisze a i tak niewiadmom o co chodzi:P hmm pisze sobie i pisze a poatrze ze juz jest 6.45 a ja jeszcze w pizamnie i nieumyta wiec napewno sie spoznie.........a niesponie sie bo jade autem bo jade na łyżwy a potem na jezyk do Gliwic bllllleeee jak ja nielubie tego jezyka:) buźźźźźźźka do poniej moja kochne ps czekam na te miele z tymi piosenkami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Wpadłam tutaj się z Wami przywitać i lecę na uczelnię:) A dzisiaj i chyba jutro też są otwarte dni UŚ więc idę na wykład Żakowskiego:) Trzymajcie się:) Rumianku czekam na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, ja sie wlasnie szykuje do dentysty, maile sprobuje wam wyslac dopiero wieczorem, bo czeka mnie mycie okien w domu jeszcze:( wiec po poludniu nie zdaze, teraz trzeba zjesc jakies sniadanko w koncu...milego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień bobry!!! :D:D:D JESTEM :D Przepraszam, że dopiero.. i nawet nie wiem od czego zacząć ;) w niedz przyjechał do mnie mój Skarb :D poszliśmy na spacerek, później zrobiłam obiadek, później \"Epoka..\" (bomba :D ) a na 20 2-godzinna msza.. no i wróciliśmy do domq po 22. A caaały poniedziałek się leniliśmy i spacerkowaliśmy :D no i pojechał ode mnie już we wtorek ;) (bo już było po północy ;) ) i taaaaka szczęśliwa sobie byłam :D:D:D:D:D:D i ❤️.. qrczę.. ale żem się zabujała :D a we wtorek koło 7.30 budzi mnie Mama i mówi, że cała rodzinka mi się zjeżdża :P do popołudnia pilnowałam rozkosznego 2-latka :D a później zakupy z moją Młodą (cioteczną) no i tak minęło, że nawet chwili nie było (a compa oskalpowały dzieciaki ;) ) no i jeszcze na 20 Kościólek (bo mam Rekolekcje) a jak wróciłam to od razu poległam.. i dziś znów musiałam wstać przed 7 żeby pozałatwiać sprawunki.. uff.. ale mam nadzieję, że teraz już będę miała trochę spokoju ;) aLE CHAOTYCZNA DZIŚ JESTEM :p Jeszcze raz przepraszam, że tak długo się nie odzywałam.. ale znając siebie szybko nadrobię ;) Wczoraj zdążyłam tylko odebrać pocztę.. i normalnie z 15 min nie mogłam ruszyć się z zachwytu :D:D:D ach......... A co do spotkania na kawusię to JA TEŻ CHCĘ!!! :D:D:D mam nadzieję, że kiedyś nam się uda :D Co do mojego miejsca zamieszkania.. kiedyś mieszkałam w samym centrum Puszczy Zielonej (coś pięknego.. ach.. pięknie) a od 4 latek mieszkam w Ostrołęce :D Kochane prześlijcie mi te pioseneczki co o nich pisałyście.. PLISSSSSS.. Całuję Was Słodkie baaaardzo mocniście.. 👄 i idę wziąść się wreszcie za ten nieszczęsny angielski :P chociaż może jeszcze obejrzę jakąś powtórkę powtórki :P bo już mam tv naprawione :D Naprawdę urocze i śliczne z Was dziewuszki.. ja też poszperam i przyślę Wam jakieś zdjątka.. Właśnie mi się przypomniało, że nie jadłam jeszcze śniadania :( zapomniałam ;) ale już idę zjeść coś giga kalorycznego :P Oczywiście odezwę się dziś jeszcze z 500 razy ;) Ps. Ale żeście się ostatnio rozpisały.. chyba z godzinę zajęło mi nadrobienie.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze!! też uwielbiam gapić się na mecze.. jak byłam dość mała to z 6 lat kibicowałam Realowi :P a teraz z moim Skarbem jesteśmy za Juve ;) a rodzeństwo chętnie kupię bo jestem jedynaczką 😭 a tak poza tym to.. TęSkNiŁaM.. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna musze pwoeidzec, ze jak cie rano zobaczylam to sei ucieszylam:) tos miala udany weekend ze swoja miloscia:):D no i jeden dzien dluzej:)ale chlapa dzis..snieg tu tak mocno rano padal ze hejjjjjjjjjj i takiego dola zalapalam ze nie wiem:o rumianku zabki trzeba miec zdrowe:)takze cierpliwosci:) ja tam mecze ogladam jak mam czas, ale nie zabardzo czaje kto gdzie z kim o co i po co:D ale to dla mnei wogole wazne nie jest:D moj facet nie jest zapalencem pilki noznej wiec nie mam po co sie starac:) ale mistrostwa swiata bede ogladac:) spadam bo bacia przyjezdza z dziadziem i beda opowiadac...wlasnie mialam jechac dzis po nich do katowic ale rodzice pojechali ja wolalam sobie pospac:) buzka mocna mzoe u aws jest co lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och anussska.. jak miło przeczytać takie słowa na powitanie :D qrdę miałam się uczyć a siedzę i się lenię.. a za godz idę z Mami na zakupy :D znowu :P ale to już będzie koniec :( wieczorkiem prześlę zdjęcia.. obiecuję.. fajnie być tu z Wami ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie macie pojecia jaki milama durny dzien, rano u dentysty, potem pojechalam z mama do babci, jak wysiadalam z auta jechal jakis idiota i mnie cala ochlapal, potem wylalam sobie zupe na kurtke, a na koncu poklocilam sie z mama. Mam juz dosyc wszytskiego dzisiaj, myje okna.....ja chce slonce a u mnie snieg z deszczem:( Bombastyczna nareszcie sie pojawilas👄 wszyskie tesknilysmy za toba juz strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc i czolem:D Witam wiatm pania Bombastyczna wkoncu sie pani pojawila:)❤️ ja tylko na chwilke bo moja siostrzenia jak co srode opanowala komputer i niemam do niego wstepu:P teraz poszla do laznieki wiec kozystam z chwili:P Nala ja chyba znam ta twoja kolezanke na tym zdjeciu co nam wyslalas , no przynajmniej jest podobna do Kamili ktora tez znam:) moze to tylko zbieg okolicznosci:) ale kto wie moze ten swiat jest naprwde mały dobra laski jja spadm bo juz widze łzy w oczach:P mojej siostrzenicy wiec niech sie dziecko cieszy i sobie posiedzi to papa do poniej moje kochana ps. ja tez mam tylke nauki na jutro ze az mi sie niechce:P wiec nijestescie same lece papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumanku nie deneruj sie, w takich sytuacjach lepiej jest sie smiac niz zloscic bo te nerwy tylko pogarszaja stan psychiczny. wiem ,ze latwo sie mowi ale czasem wrto sie postarac. Ja jak pultłam dzis calym kiwi na bialy obrus to tak sie zaczelam smiac ze nawet mama sie nie zezloscila:D o takich pwadek jak ty tez mam mnostwo i to zadna wina za grzechy:D takze sie nei przejmuj kochana:))) ale jak auto mnie ochlapie to tez sie wkur****....takze buziaki dla ciebie za wytrwalosc 😘 jak przyszla babcia to zamiast sie cieszyc grzalam zupe i lzy mi lecialy, taki paskudny nastroj mam wkoncu mama sie mnie pyta co mi sie stalo to na nia wylecialam ze nic mi sie nie stalo,z eby sie mnei tyle razy nei pytala to ona mi mowi ze ona ma prawo weidziec to jej pow ze mam juz wszystkeigo dosc:( no i to prawda ale teras mi lepiej bo sobi do was przyszlam:):D:D:D rumianku usmiechnij sie 😘 nala owieczka i bombastyczna dla was tez buziak 😘 a milka i niemzis chyba sie od nas wyprowadzily na stale;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spytam niesmialo-moge sie dolaczyc?;-) co prawda nie jestem ze slaska a ostatnio nawet nie z polski a;e tesknie wlasnie za polskimi kolezankami i ta polska studencka rzeczywistoscia na ktora w efekcie wbrew dlugim przygotowania nigdy sie nie zalapalam...moogeee???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurdem 3 razy sprawdzalam czy napisalam rumianku zamist rumanku i patrze teraz ze jest rumanku :o no pokichac sie mozna:o ja tez idem ze swym menem na rekolekcjie chocaiz jeden ale tak leje a ja mam tak poly humor i nawet mi sie wlosow nei chcialo myc i mu pow ze do niego nie przyjde bo mam wlosy nie umyte:) oh ale mi sie chce juz is dalej w zyciu.... a co do magdy m to wlasnie mi sie teras wydaje ze ta 2czesc jest lepsza w tamtej czesci to w kolko on do niej ona nie on do niej ona nie i juz mnie strasznie denerwowala jak odkladala spotkania wymyslala glupie preteksty a teras mi sie lepiej oglada magde m:) ale to moje zdanie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×