Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

myszki wyslalam kazdej z Was po jednym jeszcze zdjeciu:) nie jest zbyt aktualne bo z grudnia, zmienilam sie troszke od tego czasu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie love genaretaion tez sie juz przesluchalo, teraz slucham katie melua 9 milionow rowerow:D sciagnelam sobie wlasnie bruise easily i tez mi sie baaaardzo podoba🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziolszki uciekam do pracy, bombastyczna zaniedbujesz nas cos...bedziesz miala duzo do nadrabiania...zajrze wieczorkiem, gorące pozdrowka dla wszystkich, milego dnia👄 jak to słonko slicznie swieci, az chce sie usmiechac dzisiaj:D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak Bombastyczną jakoś się przetransportuje i pogadamy przy kawce;) Mhm...love generationa ah cóż to był za dzień a raczej wieczór...nie zapomnę go nigdy, spełniło się jedno z moich marzeń, takie dziecinne jeszcze ale jednak:P:D Kiedyś Wam opowiem:) Na a ja lecę dokończyć to co zaczęłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski widze ze o mnie nikt niepomyslal i o kawie:( bo mnie niezaprosilyscie:( ale co tam ja sie sama wpraszam:) wlasnie skonczylam moj kochany referacik ze spolek musilam sie sprezyc zeby wyslac go mojemu kotusiowi bo ja niemam drukarki i on mi druknie w pracy:D hmm coscie tam pokrecily z tymi meilami teraz o ja juz nieweim ktory ktora ma:) i na ktory moge pisac:P najlepiej jak mi poprostu cos z tych swoich meili wyslecie i juz bede wiedziala:) a ja ostatnoi uwielbiam sluchac muzyki dolujacej nie to zeby sie dolowac tylko lubie wone piosenki , wiec jak jakies macie to czekam na meile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie kopm wiesza ale mi sie nad oknem sbiera chmura chyba bedzie lac:P:P a co tam niech leje moze przestane sie czuc jak slonica bo nienawidze takiej pogody i odrazu ja czuje w calym ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasna cholera chyba pojde na lekcje pisania juz mnie to wkurza a co dopiero wassssssssss oki Laski ja spadm od tego monitora bo juz mnie oczy bola bede wieczorkiem cmok dla was i czekam na miele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko misiu ale Ty jesteś zaproszona! Zresztą wszystkie same się zaprosiłysmy:):D Ja sie odrywam od tych okien i biegnę tu sprawdzić czy coś napisałyście:P Polecam Ci z dołujących Kaśkę Kowalską albo IRĘ \"Bezsenni\" Też mam ostatnio taki napad na takie piosenki..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Nala mam nadzieje ze jestem zaproszona:P Rumianku wlasnie odebralm od ciebie miela i wiesz co ... jestes bardzo sympatyczna dziewczyna , naprwde masz cos w sobie takiego.. taka jakos radosc i energie naprwde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam czasu kochane ale dwa słow bo widze ze mie cos nie pasi: owieczko jak psialam ze idemy na kawe to mialam na mysli nas wszystkieeeeeeeeeeeeeeee co ty sobie wyobrazasz bez ciebie nie pojdziemy!!!!!!!!!!! rumianku nic nie dostalam:( moj mail jest taki jaki w był i jaki jest w profilu:) 😘 bede wieczor albo w nocy albo jutro po 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany ale sie wkurzyłam! Okazało sie, ze niektóre maile doszły do Was puste albo wogóle nie doszły... Mam do Was prośbę napiszcie mi która z Was go otrzymała bo jak jakimś cudem nie doszedł to wyślę drugi raz:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naluś ja dostałam dwa maile jeden pusty a drugi pełny:)🌻 rumianku od ciebie jeszcze nic nie mam owieczko nie jestes zaproszona tylko twoja obecnosc jest wymuszona odgórnie:) bombastyczna co z toba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam anusssko ale stracilam rachube komu wyslalam a komu nie, mail powinien juz dojsc do ciebie..👄 Nalus ja chyba nic nie dostalam, ale sprawdze jeszcze drugiego maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze sie tu zgralysmy bardzo, ja tez lubie wolne piosenki, powybieram cos potem i wam powysylam:D jak Wam minal dzionek...mnie nawet spokojnie, po 20 bylam w domu z pracy wiec ok, popatrzalam troche na mjm bo rzdko mam okazje ogladac tv...odzwyczailam sie, ale za to wpadlam nalog z netem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku wysłałam na ten drugi mail nie na ten kafeteryjny:) Kurczę już sama nie wiem ktorej z Was wysłałam a ktorej nie...ale dobrze, ze do Ciebie Anussska doszedł:)Eh...roztrzepana jestem... Idę się teraz trochę posmiać, bo zaczął się Szymon Show:P A Rumianku jak masz jakieś wolne to wysyłaj:) Ja ostatnio słucham namiętnie IRY i niektórych Bajmu:D Miłego wieczoru Wam życzę🌻 Owieczko, Bombastyczna kaj jesteście????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Naluś, nie dostalam niestety zadnego maila:D...naprawde jestes roztrzepana:) sprawdz czy aby dobrze moj adres wpisujesz:D ja juz komus w swiat wyslalam 3 zdjecia w taki sposb, bo pomylilam maila kolegi, wpisalam zle jedna literke jak sie okazalo...tez jestem roztrzepana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mam teraz ogromny dylemat, chlopak ktory mi sie podal puscil mi przed chwila sygnalka, a nie odzywal sie do mnie miesiac, unikal mnie na gg, od razu uciekal jak sie pojawiala...a teraz sie odezwal...dodam ze ten chlopak mi sie cholernie podobal, tylko jest jeden problem, on sie zakochal w mojej najlepszej przyjaciolce:( widzicie jakie ja mam pokrecone zycie, ale na szczescie juz mi chyba przeszlo to uczucie do niego, tylko teraz mam dylemat czemu sie nie odzywal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja potrzebuje rady a was nie ma, nie odezwe sie do niego, bede sie teraz zachowywac tak jak on!!! nie moge sie zlamac!!!!!!!!!!! MuSzĘ ByĆ sILnA!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dobrze mi idzie, minelo juz 25 minut i sie nie odezwalam do niego...chyba zrobilam postepy a teraz ide po kieliszek i sie upije winem:D wypije wasze zdrowko moje kochane gdziekolwiek jestescie:), buziaki 👄 jak potem beda glupoty napisane to znaczy ze za duzo wina wypilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co zachowuje sie jak jakas malolata, ale naprawde mnie wtedy wzielo do niego, tylko ja oczywiscie zkochuje sie zawsze w nieodowiednim facecie, taki juz moj los... juz mi sie cieplo robi a dopiero 3 lyki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, ostatnio jak pilam wino to poszlam jeszcze na fajke do piwnicy i zaczelam mowic do mojego psa... koteczku:D boze ale jestem pokrecona:D i smialam sie przy tym jak mysz do sera, nie ma to jak sie upic w samotnosci...wylaczylam telefon wiec jestem odcieta od swiata...wiecie co fajnie ze sie moge komus wyzalic i pisac te wszystkie brednie, no coz zycie nie zawsze bywa rozowe...czasami tez musi byc szare....spijcie slodko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, wystarczy tego wina, musze troche dla was zostawic:D..powtarzam sie znowu i jeszcze raz zycze wszystkim slodziutkich snow, buziaczki do poduszki, uciekam do lozka...pozdrowka dla wszystkich{kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wam Nala ja dostlam pustego miela:( niestety wiec prosze cie wyslij jeszcze raz oki:D a ty Rumainku to mozesz mi na miela tez wyslac jakies pisoneki ja ostanoi wyczaiłam Tomoasza Żółtko\" kochaj mnie i dotykaj\" no jak dla mnie super pisoenka:) Rumanku chyba to wczorajsze wino trosze ci poszumialo w glowce co:P ale mysle ze dobrze zrobilas nie ozdywajac sie do tego chlopaka bo skoro on cie tak olewal no i zakochal sie w twojej przyjaciolce to niewarto byo, wiem ze bylo ci trudno skoro ci sie podoba no ale.. trzba byc silnym jak to napisalas:) wiec sie trzymaj Mysle ze jak bys sie do niego odezwala to by sobie pomyslał ze jestes na kazde zawołanie a tk niech wie ze nietylko swiat sie krecei wokol niego , bo jesli bedzie cos od ciebie chcial to sam sie ozdewie , wiec badz silna moja kochana:) trzymam kciuki dobra ja ide sie szykowac , czekam az moi rodzice wyjde bo chce sobie tak do kawy porannego papieroska zapodac hmmm oki ide ale powinnam zraz wrcoic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam do was wieczorem ale sie mi komp zawiesil i potem mi sie ninet nie chcial polaczyc i wogole musislam pomuc kolezance w napisaniu bibliografi do matury i wogole:( i zle mi bylo łeeeeeeeee rumianku słiczna jestes na tym zdjeciu z grudnia:)oczy masz strasznie wyraziste:)a co do tego faceta to on dalej kocha sie w twojej pryzjeciolce??skoro umie sie chowac na gg przed toba moze jego wdziek konczy sie na wygladzie??kto wie??czasami jak kots jest ladny na zewnatrz to wcale nie oznacza ze bedzie ladny w srodku:D a z owieczko jak zawsze sie zgadzam:) NAluś niewiem czy ci pisalam (nie wiem czy to bylo w poscie ktory mi wcielo) ze dostalam od ciebie 3 maile 1pusty i dwa pelne:)no i ci odpisalam:)zes piekna:) bombastyczna bo sei tu zaczynamy o ciebie martwic od soboty zero odezwu??juz 3dzien!!?? owieczko co z tymi paierochami!!twoj mezczyzna ci pozwala??wrrrrrrrrrrrrrrrrr zła jestem na was ze palice 😠 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wlasnie wrocilam do domku, jezdzilam dzisiaj z mama po urzedach, do glowy idzie dostac z tymi formalnosciami, stalysmy godzine w kolejce zeby nam laskawie w okienku powiedzialy ze niepotrzebnie tam stoimy, boze jestem poadnieta, ide sobie niestety Nalus zapalic bo juz mam dosyc, pojawie sie jeszcze, buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracajc do tematu tego chlopaka, to mysle ze on jest dalej zakochany w mojej przyjaciolce i mam przeczucie ze sie z nia kontaktuje, a ona nie chce mi robic przykrosci i mi o tym nie mowi, nie wiem, moze to tylko moja wyobraznia znowu...nie chce jej juz nic mowic na jego temat bo juz sie swoje nasluchala na temat tego barana:D staram sie juz o tym nie myslec, powoli zapominam, wszytsko mi jedno juz co on robi, najlepiej jakby sie nie odezwal wczoraj, przez to mam znowu watpliwosci i metlik w glowie, a nie chce podwazac mojego zaufania do mojej przyjaciolki, bo jestem z nia baaardzo zżyta i nie chcialabym aby przez jakiegos palanta zepsulam nasza przyjazn...nie warto Bombastyczna ale bedziesz miala do nadrabiania, az ci wspolczuje myszko👄 bys sie juz z laski swojej pokazala tu..tesknimy🌼 a maile z piosenkami postaram sie wyslac wieczorem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusssko wracajac do tematu palenia to obiecalam sobie ze jak sie w koncu zakocham w jakims normalnym chlopaku z wzjamenoscia oczywiscie to pierwsze co zrobie to rzuce palenie a potem pojde na kolanach do Częstochowy :D obiecalam sobie to i slowa dotrzymam, tylko teraz musi sie moja motywacja pojawic a na razie jej(go) nie widac:) Dziolszki gdzie sie podziewacie?? na pewno sie uczycie, tylko ja sie znowu lenie i na necie ciagle siedze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×