Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

🖐️ Nlka cieszę się, że się pogodziliście.. tylko wiesz co.. tzn wielu ludzi robi tak jak Wy tzn chce się dorobić itp itd.. ale ja zawsze myślę.. nie szkoda Wam czasu?? Przecież nikt nie wie co będzie jutro. Przecież nikt nie ma pewności czy dożyje jutra.. czy za te parę lat kiedy planowałabym się dorobić i mieć już coś własnego.. czy ja wtedy w ogóle jeszcze będę.. wiesz Naluś.. mój Tatuś też planował żyć długo i szczęśliwie.. ja myślę, że tego straconego czasu nic nie zwróci. Żadne pieniądze. A przecież można żyć blisko siebie. Razem. I być szczęśliwymi.. cholernie szczęśliwym i bez tych dodatkowych paru tysięcy. A Darek wszystkich pieniędzy świata i tak nie pozbiera choćby pracował dniami i nocami.. U nas też można znaleźć pracę jeśli się chce i wspólnymi siłami możecie dochodzić do czegoś.. Może ja po prostu mam inne spojrzenie na życie, bo więcej przeszłam od Was.. czas jest bardzo cenny i trzeba go wykorzystać póki jest bo poza Bogiem nikt nie wie co będzie jutro albo za tydzień.. Madziuś.. kochacie się, więc bądźcie razem.. qrcze no.. nie gniewaj się na mnie.. ja wiem, że pieniądze są ważne bo są potrzebne do życia.. ale przecież w Polsce też da się żyć. Ehh ale to już Wasza sprawa.. ja trzymam za Was kciuki i mam nadzieję, że wszystko Wam się ułoży i że D nigdy więcej Cię nie zawiedzie.. a jak się dowiem, że przez niego znów płaczesz to rozszarpię drania 😠 ;) Madziuś.. przecież wiesz że ja.. ❤️ ❤️ Uciekam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombusiu to jest tak że on sobiet o na razie wymyślił taki genialny plan ale nie wiadomo co mu się jutro znowu...gadałam własnie z jego siostra. Tez jej to oznajmił i ona powiedziała mi zebym na razie nie brała tego na poważnie bo on w tej chwili buja w obłokach ale chca go ściągnac na ziemie. Ma gadac z nim jej mąz dla Darka autorytet heh i ma mu przegadać ze to jest urojony pomysł i ze on ma dla niego prace i to wcale za nie małe pieniadze tutaj...tak wiec wiesz na razie to jest takie ot wymyślił sobie a naprawde jak bedzie wyjdzie jak zjedzie na urlop i pogada z rodzina na powaznie...a moze zjechac w kazdej chwili Marcie tez tak powiedział:) Wiec heh jest chyba okej na razie się ciesze ze zmądrzał a co bedzie dalej czas pokaze... U neurologa oki jestem zdrowa jupiiiii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz pewnie o mnie zapomnialyscie ale jak na nieszczescie jestem :P przeczytalam wszystko co napisalyscie, choc troche mi sie juz pomieszalo :P 🌼Nalus🌼bardzo sie ciesze, ze Darkowi w koncu rozum wrocil do glowy. jeszcze tylko powinien sobie uswiadomic, ze w Polsce tez mozna dobrze zyc i nie musis siedziec za granica kilka lat. bomba ma racje, tego straconego czasu nikt i nic Wam nie wroci, a juz szczegolnie nie pianiadze. przeciez nie zawsze trzeba miec chalupe 300m2, w przytulnym mieszkanku tez da sie szczesliwie zyc :) a przeciez o to chodzi, o szczescie a nie o kolejne zera na rachunku bankowym... ale w kazdym razie bardzo sie ciesze, ze z Wami juz wszystko dobrze :) 🌼bomba🌼 a ja andal nie mam Twoich zdjec :P i ebde marudzila o nie az do skutku. tez ostatnio probuje sie uczyc ale caly czas cos wiec wychodzi na to, ze siedze do 24-1 w nocy a potem niewyspana chodze. ale damy rade Slonko :) 🌼giga🌼 no ja mam nadzieje, ze Ci przeszlo bo jak nie to bym Cie przelozyla przez kolano i bym tylek sprala :P przeciez takiego faceta jak ten Twoj to ze swieca, jak nie z latarnia, szukac:) 🌼Aniu Julio, Fitness 🌼 fakt, faceci w duzej mierze to idioci myslacy przyrodzeniem. ale glowa do gory dziewczynki :) przeciez sa tez normalni, rozsadnie myslacy faceci, i czekaja tylko na Was zebyscie ich zauwazyly/odkryly. dlatego chyba nie warto w,ramach zemsty za chamstwo bylego, odgrywac sie na innych bo mozna odegrac sie wlasnie na tym jedynym... 🌼anielka🌼 a Ty przez ostatnie 2 strony caly czas sprzatasz :D tylko teraz po opisie widze, ze chora jestes i na dodatek w pracy. do lozka dziewczyno a nie! 🌼rumianek🌼 co Ty robisz na tych nockach z siostra, pomagasz jej? a co z knajpka? 🌼kig🌼 wracaj o nas! 🌼anussska🌼 Ciebie to w ogole nie widuje 🌼owca🌼 Ty to w ramach rekompensaty za nieobecnosc bedziesz nam musiala duuuuuuuuuuuuuuzo zdjec ze slubu powysylac :) c.d.n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz napisze Wam troche co u mnie. nadal szukam rodzinki w UK albo w Szwajcarii. jedna nawet bardzo chciala zeby do nich przyjechala ale jakos za specjalnie mi nie podpasowali wiec zakonczylam rozmowy. teraz pisze z dwoma sensownymi rodzinkami i zobaczymy co z tego wyjdzie. wczoraj \"poprawialam\" mature rozszerzona z historii i wnioskuje, ze nie poprawilam. ale warto bylo tam pojsc zeby zobaczyc mine Dominisi (taka idiotka, ktora zazdroscila mi i Kasi, ze jej kolega, w ktory jej sie podobal, za bardzo nas lubi) i moich ex nauczycielek, ktore nas pilnowaly kiedy to po 75 minutach (ze 180 przeznaczonych na pisanie) z duma podnioslam reke i oznajmilam, ze juz wszystko napisalam i skonczylam :D szkoda, ze aparatu nie miala, takie piekne miny wszyscy mieli :D wczoraj tez ostatecznie rozmowilam sie z Piotrkiem, z ktorym stwierdzilismy, wlasciwie ja stwierdzilam, ze znajomosc nie ma sensu wiec \"baj, baj Piekny\". przedwczoraj dostalam swoj pierwszy, wlasny samochod :D Tata kupil sobie nowy a mi dal ten co mielismy do tej pory. tak wiec wzbogacilam sie o 2letniego Citroena Xare w kolorze ciemnogranatowy metalik. kochamy sie z nim miloscia wielka i wzajemna :D (tak, to nadal o samochod chodzi :P ) a poza tym to zakowam, zakowam, zakowam i jeszcze raz zakowam. do opieki nad Amelka podrzucilam siostre mojego przyajciela wiec mam spokoj a praca poczeka na mnie do wrzesnia :D finito gdyz ide robic zapiekanke makaronowa na obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly czas o was mysle ale niemam kiedy pisac jestem zaganiana niegniewajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko nie gniewamy sie bo wiemy ze masz ciezki okres przed soba🌻 mufra ja nadal pracuje w mojje knajpce, tylko ja zaczynma od 14 wiec mam czas zeby dojsc od siebie;) nalus ciesze sie ze u lekarza wszytsko ok, to chyba wszytsko przez ten stres zwiazany z d bylo, a teraz juz bedzie dobrze wiec nam nie bedziesz chorowac👄 ja jutro do skzolki:( buuuuu mam same wyklady bo mam dodatkowy zjazd wiec jutro umre z nudow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus ja sie boje ze ty go w kazdym zdaniu bronisz:( ten jego pomysl, ktory mi osobiscie sie wogole nie podoba, nie ppierwam czegos takiego wogole, wiem nie znam sprawy do konca i nie moge obiektywie ocenic, ale prosze cie spojrz ty na to nie przez rozowe okulary, probujcie byc razem ale tu w polsce, bo byc razem na odleglosc po dosc krotkim byciu razem - przeciez D byl bardzo dlugo w tamtym roku za granica i teraz tez jest, wroci za kilka lat zamieszkacie razem i sie okaże ze czekajac zmarnowalas czas :( na odleglosc sie nigdy nie wyprobujecie :( ja nie chce cie zniechecac, prosze ciezebys spojrzala na to bez emocji, mi sie nie podoba to co on zrobil, bo zachowal sie gowniarsko a teraz ten pomysl... trzymam za was kciuki, nawet jego siostra ciagle go broni ze lata obie ponad chmurkami, to on bedzie za granica zawsze latal w chmurkach??bo tam inne zycie i on inny??nals ja to z milosci do ciebie, i z tym czasem razem popieram bombe w 100% uff widzisz jak mnie zmusilas do pisania mimo ze mam cholerny tydzien najgorszy w calej mojej dzialalnosci na tej uczelni to ze chodze spac o 4 wstaje o 8 ucze sie ide zaliczac na 10 nie zaliczam ide sie douczac i wracam o 13 zaliczac to koszmar jest ktory sie szybko nie skonczy, te studia sa chore robie to dla marnych 1200 a 1400 po doktoracie i po specjalizacji stopnia 2 (jutro strajk!!!!) ale ja kocham ludzi i bede im pomagac wlasnie w taki sposob wydaje mi sie ze w ten najlepeij mi to wyjdzie bo to pasja jest od klasy maturalnej:D owieczko jestes usprawiedliwiona ja tez:D kocham was wysztkie mufra a ja was bardzo zadko tu wiuje do domu wroce w lipcu rod byli dzis u nas przwiezli kupe zarcia i od witka mamy tez i bylsmy na zakupach spozywczyhc mam zapchana loowe i zamrazarke okazalo sie dzis rano ze zdalam 3termin z chem med i prawdopodobienstwo zdawania egz we wrzesniu spadlo do 50% bo w pon ostatni kolos z chem do ktorego sie wlasnie bede zabierac do tego mam semestralke w sob z histologii na ktora jescze nie jestem dopuszczona musze zdac kupe materialu do tego czasu mam ostatnie zaliczenie z anatomii = miednica i potem 3terin z ukl osrodkowego jak nie zdam to wrzesien bo nie bede dopuszcozna do egz z laciny mam niezaliczony rok, napisalam ostatni spr tragicnzie doszlo ponad 1500slowek ktorych no niestety sie nie nauczylam i poprawiam w ten czwartek mam tydz na zdanie bo jak nie to = wrzesien nie moge miec wiecej niz 2wrzesnie bo to = wlot ze studiow, twarda jestem jak skala nie ruszy mojej dupy z tej uczelni nikt:) mufra a po co poprawialas mature?? oh kocham was kocham i lipca sie doczekac nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczynki która z was mieszka w Katowicach, badz kolo Katowic....o 12 wyjezdzam moze sie spotkam z ktoras:D Ja dokladnie jade do Żor..... Piszcie mi tu szybko, bo ja zapomnialam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mówię że ten pomysł mi sie podoba.TYlko co mam zrobić? Przez telefon nie będę sie z nim o to kłocić bo zrozumcie ale mam dośc kłotni z nim w taki sposob własnie. Jedyne co to czekam aż przyjedzie na urlop i wtedy z nim pogadam szczerze o wszystkim. Nie moge mu zabronic tego ze chce tam zostac bo to byłoby w jakimś stopniu dziwne jak bedzie chciał tam wyjechać to wyjedzie i tak. nie wiem mam wrażenie że myślicie ze ja jestem bardzo uhahana tym pomysłem jego ale tak nie jest!! jest miz tym źle dlatego zadzowniłam do jego siostry ona go zna najlepiej i wie ze takie pomysły mu mijaja zresztą już mi pisał wczoraj ze daje sobie spokoj z ta Irlandia, że to przemyślał i na razie zostaje w Holandii bo w sumie i tak musi zostać bo ma kontrakt ale przyejdzie na urlop za nie długo to wtedy z nim ustale co i jak, i powiem mu że mi sie takie życie nie podoba i zobaczymy czy to cos da...a jak nie to zabieram się z nim na wakacje do Holandii zresztą sam mi mowił o tym. nie wiem jak bedzie wiem tylko ze to moze mu się zmienić zreszta inaczej na to patrzy jak jest tam a jak przyejdzie tu. Zobaczymy.Nie jestem na Was zła to jest Wasza opinia tylko powiedzcie mi co ja mam zrobić w takim razie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, zaraz wyjezdzam...moze odwiedze choc jedna...ale nie pamietam ktora mieszka kolo Katowic...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko nie jest wcale takie łatwe ja to wiem ale ja go nie chce zostawić chce sprobowac wiem ze nie bedzie łatwo ze moze się to wszystko rozwalić w każdej chwili własnie przez tą granice...ale kurcze co mam mu powiedzieć Darek wracaj do Polski inaczej razem nie bedziemy? heh... Anusia nie martw się do lipca jeszcze kawałek zleci pozaliczasz wszystko odpoczniesz😍 heh no strajk słyszałam ze jest własnie... MUfra gratuluję auta:):) Własnie po co pisałaś mature raz jeszcze?:) na pewno znajdziesz w koncu jakas rodzinke trzymam kciuki:) Owieczko trzymaj się nam tam😍 Anielko ja niestety w druga strone nie w strone Żor... Rumianku fuj same wykłady heh jak ja nie cierpie nie ktorych wykładow:P Gigusia😍 Aniu Julio😍 Fitness😍 Bombusiu😍 KIguś😍 chyba nie zapomniałam o żadnej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra ja sprawe nali znam od poczatku ze szczegolami i chce tu napisac ze dzieczyno najwazniejsze jest co ty czujesz. Darek sie zmienia na lepsze juz rzucil irandie :) i bedzie sie zmianial na jeszcze lepsze Nala najwazniejsze jest to ze on cie kocha a ty ciebie i jezeli nie bedzie mogl wrocic a bedzie ciebie blagal abys przyjechala zgodz sie bo widze dziewczyno jak ty go kochasz bo jak nie zaryzykujesz mozliwe ze cos stracisz....WIEC RYZYKUJ DZIEWCZYNO masz moje blogoslawinstwo BO MASZ 20 lat a nie 60 kiedy juz na przezycia zbytnio nie bedzie sil psychicznych i fizycznych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do budowania szczescia za granica czy w polsce?? czasami nie ma wyboru uwierzcie i los nas rozsyla po swiecie darek znalazl legalna prace w holandii chce sciagnac nale i tam z nia zyc wiec co w tym zlego ja zreszta czuje ze mu sie zdanie jeszcze 15 milionow razy zmieni ale juz nie wobec uczucia jakimi madzie darzy bo ja znam ten typ on ma syndrom miska i teraz po tej akcji bedzie nale nosil na rekach do konca zycia. nie wazne w jakim miejscu na swiecie wyladujemy WAZNE ZE Z OSOBA KTORA KOCHAMY:) ja rozumiem darka rozumiem madzie i zycze im szczescia bo slysze jak sie kochaja a to ze darek zwatpil moj misiek tez kiedys zwatpil i nie zaluje ze mu zaufalam drugi raz BARDZO DOBRZE SIE STALO bo zaczal mnie jeszcze bardziej doceniac:) i tego zycze magdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej girls.... Wczoraj bylam na imprezce, a dzis znow jakiegos dolka łapie:( Pol dnia przesplam, a pol myslalm o K.:( i zadzwonilam... ale z rozmowy nic nie wyniklo szczegolnego, tylko tyle, ze nadal ma malo czasu i na spotkanko musze czekac..... kurcze wiecie co chyba sie łamie, tak czuje:( mialm mu nawrzucac, ale jakos chyab nie bede potrafila. Nie wiem co robic!? Mufra zazdroszcze Ci nowego cara:) tez bym chciala... a jaki modelik masz? Wydaje mi sie, ze pislaas, ale nie pamietam. Aha lubie jak piszesz, od razu mi sie humorek poprawia:P NAlus przemysl wszystko ze 100 razy zanim zaczniesz podejmowac jakies decyzje. ❤️ Anussso powodzonka na zaliczeniach:) Mi to juz w ogole sie nie chec uczyc, tak sie rozleniwilam.. hehs masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, no mature poprawialam zeby miec lepszy wynik z historii bo obecny mnie nie satysfakcjonuje. ale po czwartkowym wyczynie stwierdzilam, ze to bylo moje ostatnie w zyciu spotkanie z historia (oprocz tego w sesji). anussska chemia medyczna, uklad osrodkowy - to dla mnie za trudne, nawet dobrze nie wiem co to wszystko jest :P nawet jak Nala byla u neurologa to sie Mamy pytalam od czego on... Nala skoro Darek co chwila zmienia zdanie to moze uda sie go jakos przekonac zeby zostal w Polsce? sama pisalas, ze praca dla niego juz jest a nawet jak by nie bylo to cos na pewno sie znajdzie. bo faktycznie moze anussska ma racje, potem moze okazac sie, ze czekaliscie na siebie na marne... ale trzymam mocno kciuki :) Fitness dziwny ten facet. to nie ma nawet 10 minut wolnych zeby sie spotkac? nie ogladal by durnego filmu w tv i juz mial by czas... a samochod mam Citroena Xare ciemnogranatowy metalik tak poza tym to chyba zaraz skrzywdze Kylie dzis kupilam sobie 2 bluzi w tym jedna, ktora podobala mi sie juz z miesiac temu ale wtedy cena byla szokujaca a dzis kupilam ja za 1/3 ceny poprzedniej. zostane bizneswoman :P ;) aaaa, i najwazniejsze. ZOSTANĘ KRÓLOWĄ :D gdyz poniewaz wypadla mi moja jedyna, jaka posiadam, plomba i dzis dentystka stwierdzila, ze trzeba mi zrobic korone. no to bede krolowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj chyba wszyscy leniuchuja:P mufra u nas tez goraco, ja sie wlasnie wykapalam i jade na lodzika do mc donalds z bratem i siostra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo i ja mam 20 lat i chcialabym zeby to trwalo jak najdluzej;D i jestem ze swinoujscia a wlasciwie ze szczecina studiuje tam i chetnie bym poznala jakies mile fajne osobki:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA własnie wróciłam z nad morza:) i jestem po lodzikach. Do domku troszke pisku mi sie przywiozlo hehe Ewelinus dosc bliziutko mieszkasz mnie:D Fajniusio 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mufrus wyslalas mi ostatnio pustego maila, giga dzieki za prezentacje, usmialam sie ;) lece do lozeczka, napisze cos jutro👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDKA!! !! !! !! Ja niestety zaraz ide na uczelnie, dzis jakos strasznie duzo mi sie snilo, hehs nie wiem czy to dobrze czy nie, ale humorek mam raczej bojowy!! W sumie nie dziwowac sie pierwsze prawo... Ewelinus jestem z Koszlina:) Czyli najblizej ze wszystkich:P A co studiujesz? Gigus dzieks za tych playboyow:] sa super 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie w senniku sprawdzilam co moj sen znaczy i wyszlo, ze dla zakochanego kopoty milosne!! czyli nic nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwiedził mnie dziś kac - gigant... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fascynujace... w poniedzialek ide do chirurga i to na dodatek z zebem :O bo sie okazalo, ze krolowa z korona w buzi to ja nie moge zostac bo cos tam a nromalny dentysta pozostalosci po moim zebie wyrwac mi nie moze bo jak normalni ludzie maja zeby z 1-2 korzeniami tak ja mam z 3ma :P wiec tym sposobem w poniedzialek jakis sadysta bedzie sie pozbywal mojego zeba. kutwa, jeden, jedyny zab mnie w zyciu bolal i cos z nim bylo (wlasnie ten) i mnie do faceta ze skalpelem zaprowadzil :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×