Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

anussia- Ty to juz o nas zapomnialas:(:(:(:(:( bidusia wpadnij tu na chwilke i napisz cos do nas:D owieczko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pisz nam tu szybko jak przygotowania do slubu....ja to chyba z Toba przezywam, ja sie tak boje...:) oby wszytsko sie udalo jak po Twojej mysli..;) Powodzenia.... No i co mam jeszcze wam napisac...;) Musze sprzatac, w sumie wielkie sprztaanko..... Bo przyjezdzam w poniedzialek mojej mamy kolezanka z kafeterii..... One juz zaczynaja do siebie jezdzic....a my kiedy?????????? juz sie nie moge doczekac...;) buziakuje was wszystkie no i musze zmykac sprztaac.... mycie okien....ble ble ble.... ❤️❤️❤️ Fajnie ze jestescie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe zaczelam nowa stronke:D Ostatni raz byl.................troszku temu:) no to 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzątam i sprzatam i końca nie widac....;/ A już jestem zmęczona:( kurcze nie chce mi sie...a jeszcez malowanie pokoju........bleeeeee oki zmykam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja utonelam w 2 pracach: \"charaktyerystyka konstytucji z 1997\" i \"konstytucja i konstytucjonalizm\". poza tym utonelam tez w ponad 2200 stronach historii (tak, to nie pomylka z tymi stronami historii...) a W., konkretnie W.K. to osoba, ktora poznalam miesiac temu. bardzo sympatyczny i otwarty czlowiek, z ktorym z pewnoscia moge sie zaprzyjaznic. niestety, mimo wszystkich jego plusow z perspektywy moich 182 cm wzrostu moge tylko popatrzec na niego z gory :P anielka jak bys chciala sie dowiedziec co praktycznego i milego mozna robic na Ukrainie i jak tam przezyc to ja sie chetnie podziele informacjai i przezyciami z tygodnia spedzonego w Kamiencu Podolskim i w Lwowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde napisalam z pol strony sama i sie skasowalo :( nie mam sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje skarby, a wiec od poczatku. u mnie bywa roznie, raz lepiej raz gorzej a teraz raczej to 2... we wtorek wrocilam z 2 tygodniowego pobytu w Polsce. w koncu mi ulzylo widzac sie z rodzina i przyjaciolmi. stesknilam sie za wami cholernie. przepraszam ze sie nie odzywam ale nie mam neta. wyskoczylam dzisiaj do biblioteki na neta. postaram sie odzywac czesciej :) co u mnie?? no coz... jesli chodzi o Lukasza( 24lat) to on jest super-wysoki brunet ze zgrabna sylwetka, myslalam ze to ten jedyny, ale niestety do czasu az wrocialm z Polski bo sie nic nie odzywa. A ja zamiast sie cieszyc to sie poryczalam gdy sie dowiedzialam od kumpla ze ma inna dupe. kur.. ale jestem zla. jak on mogl mi cos takiego zrobic?? ale nie pouszcze dzisiaj sie musze wszystkiego dowiedziec, wiec chyba do niego pojade... Nadal pracuje w szpitalu, w golf clubie juz nie bo nie ma ruchu ale od next wednesday zaczne w gest house-ciekawe tym razem jak pojdzie-mam nadzieje ze dobrze. moj brat nie mieszka ze mna bo znalaz sobie prace w Dandee na budowie i mieszka 170 km ode mnie po linii prostej wiec tylko siesc i ryczec... moj chrzesniak jest cudowny-jak urosl, rozrabia i mowi-cud nie dziecko :) aha zmienilam sie troszke-podcielam wlosy i ufarbowalam wlosy na braz zjasniejszymi akcentami-i mam grzywke hehe :) -owieczka zycze ci szczescia na nowej drodze zycia, zeby slonce zawsze swiecilo nad wami a szczescie, radosc i milosc bylo drogowskazem waszych drog!!! -fitness ❤️ - rumianek ❤️ -bombka ❤️ -anielka ❤️ -mufra ❤️ -nala ❤️ -kig ❤️ -gigusia ❤️ -anusska ❤️ jesli o ktorejs zapmnialam to przepraszam 🌼 kocham was i nie zapomne napewno jak tylko bede mogl to sie odezwe. buziaki gorace!!!!! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🌼 Mialam kilka dni temu napisac co sie dzialo, tylko tearaz znow nie mam zabrdzo czasu, ale tak w skrocie...... ten gostek co z nim bylam oszukal mnie i oszukiwal przez caly czas. Praktycznie polow to klamstwa, jak nie wszytsko przylapalam go na tym, mam z nim gadac, ale nie ma go od 2 tyg. w chcie i czekam az wroci. Wiem, ze bedzie sie wypieral wszystkiego!! Aha on nie wie, ze ja sie dowiedzilam o wszyskim, jedynie moze sie domyslac ewntualnie... ostatnio pojechlam do niego o 23h i go nie bylo, wkurzylam tylko jego straych, ale to i dobrze bo teraz nie mam juz takiego problemu aby sie z nim umowic, wczesniej to tel. nie odbieral ode mnie. I po tej wizycie tez mial pretensje, ze go nei powiadomilam!! NIBY JAK MIALM TO ZROBIC!! DUPEk NA poczatku bylam tak wkurzona, ze mialam mu dac w twarz, ale kurde teraz mi troszke przeszlo, nie wiem w sumie co zrobie jak go zobacze.... Jak sie dowiedzilam o wszystkim czulam sie jak idiotka:( Najgorasze jest to, ze nie mam zabrdzo jak mu udowodnic tego, aby sie nie wyparl. Na razie nie napisze wam slonka dokladnie o jakie klamstewka chodzi..... dopiero po rozmowie, jak sie doczekam!! Przez to wszystko mialm straszne samopoczucie, ryczalam non stop i w ogole bylam nie do zycja. Tearaz jest juz w miare ok. od 3 dni imprezuje... mamy juwenalia i padam z nog..... ogolnie to jestem wykonczona tymi imprezkami. Wczoraj to w ogole spotkalam dwoch bylych, jeden mnie nienawidzi i jak zwykle glupi tekst walna przechodzac obok... Jest jeszcez jedna rzecz oczywiscie zwiazana z facetami moj jeden ex chce wrocic do mnie......i pozostawiam to bez komentarza... Jedny plus tego wszystkiego to troszke schudlam:) Wysle wam jeszcze jakies moje focie.... tylko pewnei nei mam wszystkich maili, jak cos to przypomijcie maila oki. :P Jakbym komus nie wyslala :) Mhm w sumei tearaz jakis czas zabarzdo nie czytalam was, ale postaram sie to nadrobic. Aniu Julio niedawno myslam o Tobie :) fajniutko, ze sie odezwalas ❤️ Do reszty dziewczynek napisze cos pozniej bo nie jestem jeszcze w temacie. WYBACZCIE Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tearaz ja zaczne sie bawic facetami!! Tak jak mna sie zabawionoo...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj fitness wspolczuje, facet to swinia, to bedzie chyba moja nowa dewiza:( a mi nie dziala drukarka i musze recznie przepisywac co potrzebuje na jutro do skzoly:/ wczas mi sie kaplo ale ja zawsze na ostatni moment wiec teraz musze cierpiec:P poczytam was dokladnie w poniedzialek chyba dopiero, bo czytalam ale mi sie popolatalo, aniu julio fajnie ze o nas pamietasz jeszcze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kwiatuszki:D Fitness I Julka, fajnie ze sie odezwalyscie....dawno was nie czytalam:P Fitness- to sie masz z tym samcem...;/daj sobie spokoj, jesli jestes pewna ze Cie oszukiwal i oklamywal to pewnie tak bylo....nie sluchaj jego tlumaczen bo pewnie tez beda klamstwami....prezpraszam ze pisze z taka gorycza...Ale moj byly....tez Piotrek oklamywal mnie i oszykiwal ...klamal i jeszcze przyznawal sie ...a ja mu daawalam nastepne szanse....az w koncu mnie zdradzil(o jednym razie wiem, moze bylo ich wiecej) wiec jesli raz oklamie samiec bedzie to robil zawsez...dlatego lepiej dac sobie spokoj i rozgladnac sie za nastepnym:P buziaczki i powodzenia przy rozmowie:D A ja wczoraj caly dzien sprztalam, pewnie dzisiaj bedzie to samo, jak na razie moj P stoi na stołku i maluje mi ściane, na szczescie to juz koncówka...moze pojdziemy do knajpy na koncert kumpla, ale nie wiem czy zdazymy,,,jeszczcze tyle roboty....;/ buziaczki dla kazdej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka chce Cie zobaczyc w nowej fryzurze, wiec czekam na meila, chyba masz moj adres:D a jesli chodzi o tego samca...to tez daj sobie spokoj, jeszcze bedziesz jedzila i tracila czas...sam pewnie jeszcze przyjdzie i bedzie przepraszal z kwaitami w zebach...boniu jacy oni sa......pii...piiii...piiii....piiiii..... szkoda gadac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku zgadzam sie z Toba \"FACET TO SWINIA\" na karaoke najlepiej mi ta piosenka wychodzi:P Z reszta to oni sami sa sobie winni tego ze o nich tak myslimy, nie kobity?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fitness dołączam sie do Ciebie- ja też sie zacznę nimi bawic bo mną tez sie zabawiono... Facet to okropna świnia... Napiszę poźniej więcej przepraszam za moj brak tutaj ale wiecie że Was kocham😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłalam moja focie aktualna, tylko nie wszystkim dziewczynom bo maili wszystkich nie pamietam, jak cos to napiszcie mi ok. Teraz imprezuje ile sie da, aby za duzo nie myslec o....i sie nie dolowac. No i w sumie boje sie spotkania bo wiem, ze po nim bede sie czula paskudnie......Zaraz ide na kregle ;) Gdzies znalazlam w necie: *Chłopak jest jak kibel ... albo zasrany albo zajęty :( *Faceci są jak gwoźdźe - zawsze stuknięci... Nala ❤️ ❤️ Anielko ❤️ AniuJulio ❤️ Ruminku ❤️ Owieczko ❤️ Gigus ❤️ Anus ❤️ Mufra ❤️ Kig ❤️ Bombus ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fitness dzieki za maila, slicznie wyszlas, ja dzisiaj odbebnilam szkole a jutro mam kolosa a checi brak do nauki:/ Nala martwie sie o ciebie, moglabys nam napisac co sie dzieje?? kochamy cie tu bradzo i wybaczamy twoja nieobecnosc bo wiemy ze ci ciezko👄 owieczka pewnie zalatana, do wesela juz tak blisko;) lece cos poogladac do tych zeszytow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CCCOOO??????Fitness replay rany boskie musze przeczytac jeszzcze raz,,,,eeeee eeeeeeee eeeeeee???????!!!!!dupek.KONIEC I KROPKA TO SAmo do Julii gggrrrrr jestem w polsce dzis przyjechalam do poznania na komunie corki kuzyna-wyjezdam hhehhhe w poniedzoialaek wreszcie sie dzis wyspie...buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kurwa mam dylemat slomianej wdowy................................. bo pojawil sie facet ............................................................ fuck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga co ty kombinujesz?? 😠 dzisiaj jade na pozniej wiec sie moge rano troche polenic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[czesc} gigaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam ci dupe skopac???????? zastanow sie i zapomnij o tym co napisałas!!!!!!!!!!! anielko nie zapomnialam o was czasem zagladne ale nie mam czasu nawet pisac:( ogolnie to przeje**** Nalus slonko napisz i trzymaj sie:( nie bawcie sie dziewyczny, to co oni zrobili wroci do nich ze zdwojona sila a wam sie wynagrodzi wiec nie ma sensu robic tego komus innemu😘 mowie do fitness i nali bo julia nie wiem czy jest zla:D calujem mocno jeszcze 2msc moze wytrzymam:( w oncu bede leczyc wasze dzieci:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussia- na pewno wytrzymasz, a my trzymamy za Ciebie kciukasy:D i ładnie zdawaj bo nasze dzieci beda pod Twoja opieka:D gabi???????????????????????????????co to sie dzieje????????????? jaki men sie znalazl???????o co chdzi???????dawaj nam tu szybko pisuje.... czekam.................i ze szczegolami prosze:P i nie rob glupstw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buzia...... a ja juz trzeci dzien sprztam....;/ juz mi sie nie chce................................... a konca nie widac, nie widac, nie widac...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wyrabana w kossmos dzisiaj, ledwo na nogach stoje, ale z kolosa dostalam 4+, mam na razie wiecej szczescia jka rozumu w tej glowie, ide sie kapac bo zaraz padne na klawiature, kocham was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku!!!!!!!!!!!!!!!gratuluje!!!!!!!!!!!!!!zdolna z Ciebie dziewczynka:D A ja tez padam na py... brzydko piszac, caly dzien sprztania, jedyna przyjemnosc ktora mnie spotkala to spotkanie i piwko z Beatka:D Jutro jeszcze mycie podłog i mieszkanie na błysk....nic mi sie nie chce, rece przy ziemi....ide pod prysznica i spac...jutro do pracy:( Buziakuje was....Kocham 👄👄👄 dobraon:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hejka dziewczynki, anielko wspolczuje tego sprzatania, ja mam zawieszenie remontu, zaczynamy reszte w czerwcu wiec troche sobie odpoczelam od farb wiercenia itp a dzisiaj taka sliczna pogoda a ja od rana tylko apsik apsik apsik:P mam alergie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kwiatuszki!! Dziewczynki (Julka, Fitness) jak się cieszę, że wróciłyście :D:D A mnie ostatnio ubyło :( Giga cholero co to znaczy!! Rozumiem że to tylko sekundowa chwila słabości i rozum wrócił Ci juz na miejsce :) Kotek nie rób głupstw.. za dużo masz do stracenia... Anielica dobrze, że jedziesz na Ukrainę :) Trzeba korzystać jeśli można.. być może to jedyna okazja okazja :) Cieszę się, że z P Wam się układa :) A tak w ogóle to Ty ostro zamotana ostatnio jesteś ;) :D Nalka.. Fitness.. qrna mać!! Nawet nie wiem co Wam napisać (wierzę, że chociaż u Julki wyjaśniło się na plus) Cholera jakbym takich durniów dorwała to chyba bym zajebała :( Przepraszam za słownictwo ale szlag mnie trafia, że tak ważne dla mnie osóbki (Wy) trafiają na takich ********** ********** *********** ******** :( Anussia dasz radę 👄 Dziękuję Ci za wszystko.. i za ostatnie słowa co do mojej popierniczonej sytuacji 👄 Ehhh brak mi słów ❤️ Mufra nie próżnujesz :P I dobrze :) Kurdę jak czytałam o tym Twoim prawie i historii to aż mi się zrobiło słabo :P A OWCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! WRACAJ!! Gdzie jesteś BABO wstrętna!!!!???????? Kurna niedługo ten ważny dzień a Ty nas olałaś :( Własnie teraz 😠 Rumianuś 👄 Będę o Tobie myśleć podczas zakuwania ;) Może jakoś telepatycznie sobie pomożemy :) Przepraszam Was milionowy raz za kolejną chwilową nieobecność.. qrna wszystko się pieprzy z godziny na godzinę :( I wiecie do jakich doszłam wniosków?? Że po prostu najwyższy czas się do tego przyzwyczaić bo nigdy nie będzie tak dobrze, żeby się czegoś nie uczepić... Ehh :(:( Chociaż teraz trochę się uspokoiło. W domku jest lepiej.. z T też niedawno miałam kryzys ale teraz jest dobrze - naprawdę się staramy i jakoś się układa. Buszuję jak mogę - nie lubię ostatnio siedzieć sama bo zaraz wmawiam sobie różne dziwne rzeczy i źle się to kończy :( Ja to w ogóle ostatnio jestem niezrównoważona i nieźle popaprana.. np z T.. jest wszysto miodek.. On się naprawdę stara.. robi dla mnie wszystko.. a ja czasem jak jest tak cudnie nawet.. nachodzi mnie jakiś schiz i afera za nic :o :( czepiam się go o nic.. a jak mnie spyta za co jestem na niego zła i się wydzieram to nie potrafię odpowiedzieć bo nie wiem :( debilka ze mnie :( nie daję sobie z niczym rady. I jeszcze stare żale we mnie siedzą :( Mam cholernie trudny czas i kurna w końcu sfiksuję :( A najbardziej wq... mnie to, że za KAŻDYM razem kiedy próbuję wszystko odbudować i pozbierać się na nowo nagle wszystko się jebie :(:( Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Życie :( Ale staram się cieszyć drobnostkami i chwilami. Wczoraj znów byłam w Wawie u Miśka bo chciałam kupić sobie coś na Komunię mojego ciotecznego braciszka. Oczywiście nic nie kupiłam tylko Miśka obkupiliśmy a ja dziś kupiłam sobie delikatnie złote sandałki na sporej szpilce :P i przecudną spódniczkę do nich (moja niezawodna mieścina) Dobrze, że jestem kobietą bo chociaż takie pierdoły mnie jeszcze cieszą :P Ps. Budują nam chyba centrum handlowe :P :D Grrrrrrrrrrrrr :o A poza tym to zaraz zaczyna mi się sesja a ja za groma nie mogę się skupić :( Ale dość smutów.. jest jak jest i trzeba to brać i wyskubywać to co najlepsze.. 👄 Dobrze, że jesteście ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombus to sobie zrobilas cudne zakupy, a problemami sie nie przejmuj, w zyciu raz z gorki a raz pod gorke, ja juz tez powoli zaczynam sie nie przejmowac problemami, nie lekcewaze ich ale staram sie nie brac tak wszytskiego do serca bo potem boli:/ lece sie kapac i spac, dobtranoc moje slonka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Misiaczki. Wiem jestem okropna zaniedbuje Was strasznie wybaczcie😍 Z D jest dziwna sytuacja. Odezwał się do mnie w niedzielę. Pisał że mnie przeprasza ale nie miał karty i dlatego nic nie pisał.Potem mi pisze, że spacer jest dlaje akutalny on ma taką nadzieję, że ja mam pewnie juz jakieś wątpliwości, że on przepadł skoro mu nawet nie napisałam wynikow badań...Pozniej pytał się co tam słuchać więc moja mądra Anka mowi napisz mu ze sie ufarbowałaś na czekoladę i na to robisz pasemka jak w tamtym roku. A wiem od jego siostry, że mu sie podobał taki zestaw:P To mi odpisał, że \"Hmm...ekstra czekoladka z lekką nutką blondyneczki...heh....ładnie Ci w tych kolorach szkoda, że nie mam zdjecia...\" no i kurde zgłupiałam. Powiedzcie mi czy takie rzeczy się pisze do swojej byłej ktora ma sie w dupie i się jej nie chce???no a teraz kuzwa znowu sie nie odzywa:( Nie wiem czy nie ma nic na karcie czy po prostu nie ma siły bo mi pisał, ze naprawde jest ciezko i on już nie może...Już nie wiem co mam myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×