Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

dziewczynki w tym tygodniu bede rzadko tu zagladac bo jestem zawalona nauka:/ mam 4 kolosy w weekend, recenzje do napisania i opracowanie zajec terenowych, siwych wlosow dostane:( jeszcze w dodtaku drukarka mi nie dziala i musze przepisywac:(:(:(:( buuuuuuuuu ja chce juz WAKACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki co z wami?? owczus ogladalam suwaczek i twoj slub JUZ ZA 2 TYGODNIE I 4 DNI!!!!!! a ja jeszcze nie mam sukienki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem teraz w pracy i weszlam na kompa choc za bardzo nie moge :) mam zjecie z moim chrzesniakiem jak bede miala chwile czasu i dostep do kompa to wam wysle. pozdrawiam i buziaki 3majcie sie wszystkie i nie puszczajcie!!! buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2tyg do slubu!!!!!!!!??????????????? ja bym zesiwiiała!!!!!! niewiem czy ze szczescia czy ze stresu owieczko odezwij sie jak wszystko pozalatwialiscie i wysli nam zdjecie w sukni slubnej!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Owieczko jak fajnie za dwa tygodnie będziesz panna młoda:D:DJa też chce zdjecia sukni:P Anusia a u Ciebie jak tam widziałam ze miałaś opis na gadu coś z układem pokarmowym w jedna noc czy jakos tak??? Mufra oj Miśku biedactwo nasze z tym zębem😍 Ale wszystko bedzie dobrze. Bombusiu miałas sie doezwać i co:P Słuchaj probowałam wysłać do Ciebie wiadomośc na gadu ale sie okazało ze sie nie da:( nie wiem czemu... Rumianeczku trzymamy kciuki!!!! Heh ja też mam tyle nauki że jestem okopana ksiązkami:O Aniu Julio wyślij koniecznie to zdjecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinunieczko witaj😍 Ja jestem ze Śląska:) Fitness z tym sennikiem mnie sie nie zawsze sprawdzało wiec patrz na to przez palce;) bedzie dobrze:) Kuzwa facet zrobił nam egzamin przed sesja i po prostu mam aż całe dwa dni na wkucie dwoch ksiazek i wykładow do tego egzaminu bo wczesniej mam kolosy i nie mam kiedy tego zrobic kuzwa...zajebiście nie liczać napisania sciagi chyba w międzyczasie i iśc na farta...Kuzwa zaczał sie sezon:P a tak poza tym to okej jest nawet:) Uczę sie ufac na nowo i na razie mam podstawy do tego ze jest fajnie i czekam aż D przyjedzie na urlop moze w każdej chwili a wtedy z nim pogadam i wszystko ustalimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proba stopki:P Wierszyk stworzony przez Anię:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdalam pokarmowki jutro ostatni termin bo w sob egz semestralny spie po 4h na dobe i zaczynam miec wszystko w dupie i brakuje mi sil.... dzis mialam zdac jedna czesc juto druga musze to wkuc dzis jak mialam odpowiadac to mnie zacmilo totalnie nie pamietalam doslownie nic... to chyba przez to ze nie pamietam co to znaczy sie wyspac powiem wam ze te studia sa pojebane jak malo co wykanczaja czlowieka chyba jestem slaba psychicznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa!!! dzis z rana facet na rzymie oswiadczyl nam, ze w przyszly czwartek (ostatnie zajecia) mamy KOLOKWIUM!!!! no normalnie chyba go pojebalo. na dodatek w czwartek wpisu nie dostaniemy bo musi nam te kolokwia sprawdzic chociaz stwierdzil, ze wpisy i tak kazdy dostanie (i gdzie tu do cholery logika????). wiec zamiast w ta srode zaliczyc polske to teraz musze zakowac rzym i napisac go w czwartek a polske znowu przelozyc na kolejny tydzien. normalnie chyba ci ludzie powariowali albo sraczki dostali :O mam tylko nadzieje, ze dzis facet na powszechnej da nam wpisy i powiemy sobie dobranoc :P ide sie opalac w przybibliotecznym ogordku i uczyc sie polski :O jeszcze jedno. bo tak sie zastanawiam i nie znajduje zadnego rozwiazania.... jak ja mam powiedziec rodzince, a raczej jak ja przekonac do tego, ze wybywam na cale wakacje...??? przeciez oni mnie zlinczuja na miejscu.... POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieweczki, widze ze kazda ma zajob w szkole, ja mam juz dosyc jutro do szkoly, w weekend 4 kolosy:( nie daje rady. wszytsko mi sie miesza, nie mam sily sie uczyc, anusssko podziwiam cie, ja nie wyrabiam na pedagogice a na medycynie to bym wyleciala po tygodniu, trzymaj sie dzielnie🌻 nie wiem kiedy sie odezwe kwiatuszki moje, kocham was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fitness co sie stalo?? gadalas w koncu z nim?? sadzac po epitecie chyba nie za dobrze :/ mam dupe czerwona i uda, bylam na solarium, oj bede cierpiec w nocy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fitness gadalas z nim? co Ci powiedzial? rumianku ja nie dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaliczylam psychologie ale oblalam specjalna:/ nie wyrabiam w tym upale, mufra sprobuje potem wyslac, musze ochlonac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszm ze sie nieodzwyam przyznam sie bez bicia ze nawet niemam czasu tu zagldac :( jestem zabiegana bo wiece slub , obrne ktora bede miec chyba 14 czerwca ;/ chyba na slbiue tak wogole to bede siedziec z ksiazki :P no i praca w ogródku i non stopo cos tak ze sie niegniewajce ze sie nieodzwyam jeszcze troche i sie odezwe ale PMAIETAM O WAS CAŁY CZAS ps. zdjec jeszcze zadnych niemam, ale bys moze ze juz do wesela niedam rady sie ozdewac ale zdjecie bo slubie wysle napewno B U Z K I 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ v jak ja dawno tego nierobiłam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeeeeeej ❤️ OWCAAAAAAAAAAAAAA ❤️ Wszystko się uda :D Dziewczynki ehh.. ja tez mam ostatnio porażkę z czasem :O Tzn w sob miałam Pierwszą Komunię mojego braciszka ciotecznego (słodki jest) No i już w czw pojechałam żeby pomóc cioci. W piątek dłuugo siedzieliśmy a rano już na nogach. Po imprezie znów tona garów i znów się zeszło. Ale suuuper było :D Później Misiek po mnie przyjechał i pojechaliśmy po kociaki, które mieliśmy wcześniej zaklepane :) Jak je przywieźliśmy to taaaaaaki ubaw mieliśmy :D Słodkie. Misiek pojechał ode mnie koło 4 a ja o 7 odjazd na zajęcia :o No ale jakoś dałam radę mimo, że kociak pół nocy nie daje mi spać bo chce się bawić :P ale jest słooooodki :D włazi wszędzie a jak tylko na chwilę usiądę to już siedzi mi na kolanach :D a jak zostaje sam to płacze :P nawet w pokoju samego go nie można zostawić taki towarzyski :P :D hehe to taka moja terapia antydepresyjna :D no a poza tym SESJA 😭 😭 😭 ::( pozmieniali nam formy egzaminów, wszyscy są przerażeni :( No i czasu na cokolwiek brak :( A jeszcze latam na korki do tych dziewczynek. Ale jakoś dam radę :) Anussssia jesteś moim natchnieniem :D Buziam Was wszystkie mocno 👄 Do każdej z osobna napiszę wieczorkiem bo teraz muszę lecieć. Ortodonta czeka :P :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie juz rano pobeczalam, nie umiem sie z siostra dogadac, ciagle ma do mnie o cos pretensje i chcialaby mna rzadzic, moze po jej slubie cos sie zmieni jak sie wyprowadzi to zateskni za siostra, tylko czy nie bedzie za pozno na teskonte 😭 mam juz caly dzien spieprzony😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jasna! ja juz normalnie nie daje rady. spie po kilka godzin, co chwile sie budze i pierwsza moja mysla po przebudzeniu jest sesja :O jeszcze w zyciu nie bylam tak psychicznie wymeczona i zmaltretowana jak teraz :( a dzis jeszcze ide do dentysty. na dodatek nie wiem czy w koncu pojade do tej Anglii czy nie wiec nie dosc, ze chodze zmeczona to jeszcze podkurwiona :O wczoraj Mama kupila sobie i mi Capivit A+E zeby paznokcie wzmocnic. ja obecnie mam twarde i dlugie tak teraz bede miala tytanowe i dlugie. po co? zeby po niezdanej sesji wydlubac profesora na UW oczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 Od zawsze dbam o ząbki i co?? Zawsze mi kity wciskali, że mam zdrowe ząbki i w ogóle że oki a tu zonk :( Muszę poszukać dobrego ortodonte 😭 Może będę musiała mieć usunięte wszystkie ZDROWE ósemki 😭 i być może będę musiała mieć stały aparat 😭 ale gały zrobiłam 😭 Idę na korki się wyładować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobma wyrazy wspolczucia wlasnie wrocilam od dentysty-chirurga. poltorej godziny mi resztki zeba usuwala. normalnie myslalam, ze cholery dostane tak mi sie nudzilo. ale bolec nie bolalo :) teraz musze czekac 6-7 tygodni zeby sobie nowego zeba wstawic. najlepsze w tym wszystkim jest to, ze za godzine musze zjesc duuuuzo lodow zeby jakies naczynia sie obkurczyly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomba wyrywaj wszystkie 8semki i nie przezywaj one na nic ci nie sa potrzebne a moze zgryz ci sie wyprosci bez aparatu (za ciasno masz??) a 8mnki predzej cz poznej sie zepsuja i po co ci to?? ja nie mm zadnej 8semki i zyje i madra chyba jestem:) a wycinalam wszystkie 4chirurgicznie pod znieculaniami miejscowymi raz po jednej stronie raz po drugiej chodzilm z puchnieta morda raz po jednej stronie raz po drugiej i pilam same jogurciki odrazu polkajac nie moglam sie smakiem degustowac:D nie zdalam egz semestralnego z histologii :( zdalo tylko 80 na ok 220:o ehhhh rumiankiu zateskni zateskniewiem cos o tym moja teraz do mnie dzwoni i gadamy se milo :) i ciagle chce do mnie przyjechac ale ja nie mam czasu:P a kotek cudo prosze o ozdjecie!!!!!!!!! tez chce kotka!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestem:D Co tu sie dzialo jka mnie nie bylo???? zaraz zaczne czytac, tylko musze poczte sprawdzic:P Bylo zajefajnie!!!!!!!!!!!!!!!1 mam juz zdhjatka na kompie, wiec dzis bedse wysylac...:P i wiecie co.....kupilam sbie tam sukienke!!!!!!!!toz to szok.....myslalam ze moja mama padnie....ja mam tylko jedna(ze studniowkiki) a tak to w ogole nie nosze takich rzeczy, ale bylo tak goraco, ze musialam :P napisze pozniej co bylo...LOL:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielko Kochana WSZYSTKIEGO NAJ z okazji urodzinek:D:D🌻 Niech Ci się spełnią wszystkie marzenia, powodzenia i sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym bardzo duuuuuuużo szcześcia i miłości😍😍😍:D:D Fajnie być bliźniakiem co?:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje łączę się z Wami w bólu z powodu sesji:( w czwartek mam gigantyczny egzamin padam już na twarz bo cholera nie miałam sie kiedy uczyc tego dziadostwa bo wczoraj miałam zaliczenie i musiałam zakuwać na nie aby w ogole dopuścili mnie do egzamin! Paranoja jakaś...a w pon następny...Heh damy rade kochane jeszcze trochę i upragnione wakacje😍 Mnie dopiero zaczyna wychodzic ósemka jedna zauważyłam kurczę muszę iśc od dentysty... Fitness co on Ci zrobił? Co za debil Jezuuu facetów do gazu!! Rumianeczku bo jej sie wydaje że jesteś ciągle tą małą biedną Anią która nie umie sobie poradzić...ale na pewno po ślubie zateskni a teraz nie wiem pogadaj z nią tak szczerze może to coś da powiedz jej twardo ze jesteś dorosła i nie pozwolisz sobą rządzić... Bombusiu własnie masz zdjęcia kotka?:) Anusia DASZ RADE patrz ile już zleciało teraz nie mozna sie poddać😍 Anielko koniecznie wyślij zdjęcia:D Owieczko Trzymaj sie nam tam i na pewno będziesz śliczną panna młodą:D Gigusia 😍 Kiguś😍 Aniu Julio😍 Co u Was kochane?:) U mnie heh w kratke do ktorej przyczynił sie znowu Dariusz...ale to jest dłuższa historia innym razem napisze bo jestem tak zła na przemian ze smutkiem na niego ze to sie w głowie nie mieści... A poza tym sesja gorąco strasznie i nie mam na nic siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalunia, jak milo ze pamietalas:*:*:*:**:*: tylko dostalam zyczenia od wspolniczki i mamusi oczywiscie:9 a zdjatka juz wysylam:d:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussia dziekuje bardzo.... Ale jakies smutne te moje urodziny.... odwiedzila mnie tylko jedna kolezanka:( Piotr prawdopodobnie w pracy, brat nie pamietal:(:(:(:(:((:9 A to oczko- 21:(:(:((:(:(:(:(: buziaki i dzikeuje:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×