Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

kasienko bombastyczna ja nie wiem co ci sie przytrafilo a napewno nic na kafe nie pominelam wiec pszi czym predzej w czym problem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic muszem leciec:* buzka kochana mam nadzieje, ze nie zaplaczesz sie nam na smierc:( ja bede po 18 w domku może :( smutno ze nic nie napisalas i teraz sie martwie:(musze leciec buzka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna co sie stalo kotesnku ty nasz kochany:( martwiemy sie wiec , prosze moze jednka wejdziesz i napisz co sie stalo?? Anusska ja czytajac to ci napisalas to nawet sie niekaplam ze mawsz literki poprzestawiane?:) a wiesz z ta karteczka to naprwde jest wysmienity pomysł chyba tez sobie tak zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
uff ... cały dzień miałam w biurze serwis komputerowy :| więc niebardzo miałam jak i kiedy tu zajrzeć ... faktycznie daleeeeeeko jesteście ... tak czytam Wasze posty, Wy to raczej z gór, a mi bliżej do morza heheh. Właśnie zorganizowałam sobie wakacje strasznie się cieszę, bo pracy mam po prostu dość ... spędzę 2 tygodnie pijąc mleczko kokosowe pod palemką, wylegując się na plaży, pluskając w wodzie ... MNIAM!! niech już będzie sierpień!! jakoś tak szybko mi dziśdzionek zleciał ... ani się obejrzałam a tu już prawie 16.00 ... zbieram się powolutku i pędzę do domu, bo chyba żołądek sam mi się strawi :P buziole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z tej cholernej uczelni cała mokra ale to jest mało ważne. Kasiu co sie stało?!:(:( Proszę Cię jak będziesz mogła to napisz bo się zmartwiłam:( Słońce... Kig masz rację z głową:P Na pewno będę jutro pamiętac o tym:)A z tym domkiem to niezły pomysł:) Anussska nie martw się zrozumiałam co chciałaś mi przekazać:) I też nie zauważyłam tych pogubionych literek za bardzo:)Ale dzisiaj jeszcze raz przeanalizowałam sprawę z moją kumpela i doszłyśmy do wniosku że jakby ją miał to by sie tak nie zachowywał:) Owieczko ja też dostałam maila od Ciebie tyle że pustego:) Ale nic się nie stało:) Rumianku cieszę się że jest już w miarę okej i że się to prostuje:) Teraz musi być tylko lepiej:) Anussska z tą karteczką to jest niezły pomysł:DA ja wiem gdzie jest Muszyna i Krynica:) A na zajęciach nie dowiedziałam się nic ciekawego tylko że dopiero małżeństwo daje swobodę seksualną i zaspokojenie fizyczne i psychiczne. Oraz że tylko dzieci urodzone w małżeństwie dostają od nas dziedzictwo kulturowe...:O...a guzik prawda! A ciekawe co z tymi spoza związków?! To już nie są przystosowani do życia w społeczeństwie?! Eh...zbulwersowałam sie...ale nikt nie odwarzył się spytac o to bo ona taka jakaś nawiedzona...moherowy berecik na nią mówimy:P Ale najważniejsze ciągle to TY Kasiu!! Co sie dzieje misiaczku:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naluś a co tam w twojej stpce pise??cio to znacy???hę?? a ja jutro idę do fryzjerka :) i se zrobie grzywe i zetne troche ta trwala nareszcie:)ale na farbe sie nie moge zdecydwaoc:o ino mie ta bombastyczna martwi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska kochanie to znaczy Życie jest piekne:):P Po fińsku:D Ale ostatnio chyba już nie dlatego muszę ją jakoś zmodyfikować:D Mnie też martwi Bombastyczna:( A co u Ciebie słychac?:)Mam nadzieję że już trochę lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny chyba bombastyczna to juz dzisiaj na pewnoe niewejdzie kurde ja sie matrwie ze ona tez na mnie jest zla :( ale musimy poczekac do jutra az nam cos napisze ja wlasnie wycinalm sobie skorki przy paznokciach i tak sie zacilam ze niemoge zatowac krwi:P Anusska to mam nadzieje ze wizyta u fryzjera bedzie udana i bedziesz zadwolna:) jak masz mozliwosc to zrob nam jakies fotki po tej wizycie i wyslij nam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam do was post i mi sie oczywisce komp zawiesil i nie moglam go nigdzi skopjowac i zapisac:( i byla mzla i poszlam stad:( zara idem ogladac magde m:) nalus chcialam ci pow ze nie mozesz tak mowic ze zmienisz stopke bo tak nie mozna!!optymistyczne nastawienie to podstawa!!jak inaczej masz zamiar uwiesc Darka??na ponura buzke?/a twoja buzka cudna jest jak sie usmiechach wiec mow ze zycie jest piekne:) a skad wiesz jak jest po finsku?? a co do tych wykladaow to fakt...ale zescie sie dowiedziali:o zennada ta pani:o owieczko jak tylko bede ladnie wygladac to zrobie sobie fotke i wam wyslem:) a bombastyczna nie jest na ciebie zla przeciez o c??o to ze jej wyslalas jej zdjecie przez przypadek?nie sądze... oj tez sie o nia martwie..a rumianku co u ciebie?? ❤️ dla was wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie wszystko w porzadku, wychodze na prosta, wydaje mi sie ze nie stracilam przyjaciolki i udalo sie wszystko uratowac, wykasowalam wszytskie dreczace mnie smsy, mam pusta skrzynke i czuje sie duzo lepiej bo jak je czytalam to wszystko niepotrzebnie rozpamietywalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu bombastyczna martwimy sie tu wszytskie o ciebie??? nie wolno nas tak zadreczac!!!! czekamy na twoja relacje, mam nadzieje ze nic zlego sie nie stalo👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, jeszcze tylko 2 dni i moja mala mysz przyjezdza!!!!!!!!!!!!!!!! nie moge sie juz doczekac!! Kasiu bomb. chyba zwariujemy tu od tej niepwenosci!!!!!!! zajrze tu jeszcze wiec sie nie zegnam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok myszki lece spac, mam nadzieje Kasiu ze rano nam cos napiszesz, specjalnie tu zajrze jak wstane, bo nie wytrzymie chyba, nie lubie zyc w niepwnosci...mMARTWIMY SIĘ!!!!!!!!!! ❤️spijcie slodko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słoneczka ja już tradycyjnie wpadłam tu przed uczelnią:) Rumianku bardzo się cieszę że już sie wszystko układa i mam nadzieję że powoli uśmiech wraca na Twoją twarzyczkę , ba już wrócił ;)🌻 Owieczko oj z tymi skórkami to ja zawsze tak mam:P Zagapię sie a potem to już potok krwi:Peh...;) Anussska interesuję się fińskim i chcę iść na kurs( matko ale mam plany, pewnie i tak nie wyjdą:P) a to znalazłam na jakiejś stronce przez przypadek i zapisałam sobie:) Daj znać jak u fryzjera było:) Kig, PimP JuicY, bez_nadziei 👄 A nasza Bombastyczna mam nadzieję że nic się jej nie stało i żejakoś to coś da sie naprawić:( Martwię sie o Ciebie misku daj znać jak będziesz mogła..:( A dzisiaj moje drogie chyba juz nic nie napisze bo jak wróce z uczelni muszę się wyszykowac i idę na karaoke z koleżankami i na podryw kelnera:D;) No ale Wy sie trzymajcie cieplutko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naluś to trzymam kciuki zeby kelner byl wniebowziety a napewno bedzie:)ojej ale masz fajnie:) ja tez mama fajnie:) wogole wszystkie mamy fajnie bosmy sa najfajowsze na ziemi:) sluchaj no Nalus ja ci musze cos zrobic!!!!!!!!!jak mozesz powiedziec,z emasz plany ale i tak pewnie nie pojda??co??prosze mi to wyjasnic bo nie kapuje!!!!!!!!no ale to juz!! rumianku no to za dwa dni bedziesz miala bajeczke z maluszkeim:) a ile ona ma latek albo miesiecy...?ja sie na wieku dzieci nie znam:)bedzie dobrze bo musi byc owieczko kochana trzym sie dzis ❤️ bombastyczna nie zostawiaj nas tak nigdy w niepewnosci co sie stalo!!absolutnie mam nadzieje ze to ostatni raz!!jak ci zle to psizesz nam tu a my ci pomagamy a nie zamykasz sie w sobie!! kig, pimp juicy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE jesteście ❤️ normalnie aż się pobeczałam.... niezły huragan wczoraj przeszedł przez moje życie :( a wiecie dziewczynki.. jak zaczyna się walić to wszystko naraz :( ale już powoli zaczynam się zbierać choć za cholerę nie mogę się w tym wszystkim odnaleźć.. Jeszcze raz Wam dziękuję.......... prawdziwe z Was Skarby.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna wogole mnie nie uspokoiłas!!!czy cosz twoim meżczyzna nie tak?jejkuuu tak bym ci chciala slonce pomoc!!wrrrrrrrr mam nadzieje ze bedziecie dzielnie sklejac!!wszystko bedzie dobrze!! ide porobic pare zadanek z fiz i zbieram sie do fryz a tak mi sie dzis fajnie loczki skrecily tzn fale ze az zal obcinac:o a przed chwila ogladalam na wspolnej:o ❤️ u mnie sloneczko przysweica:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psia krew napisalam cos i mi sie skasowalo bo nie wpisalam imienia gggrrrr no dobra kobiety s[pokoj dajemy Kasi vel Bombastycznej. Ale pamietaj na litosc boska ze sie martwimy. Teraz wierze w Twoj zdrowy rozsadek, ze nie zrobisz nic glupiego . Jesli chcesz sie wyrzyc to ten temat jest miedzy innymi po to (Owieczko jestes genialna ze go sworzylas). A teraz Bombko najwazniejsza jestes TY i fakt ze musisz dojsc do ladu ze soba i swoimi emocjami. My tu tylko tak cichutko siedzimy jak cos...:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku a to to male co przyjezdza za dwa dni to Twoja chrzesnica czy jak? Owieczko ja rozumiem ze ten kto chce byc piekny musi cier[piec ale taki sadomasochizm ?:-P bbbrrrrrrrr ale z drugiej strony podziwiam wytrwalosci mnie by juz szlag trafil jakby mi przyszlo robic cos z moimi lapami bbbrrrr teraz zescie mnie natchnely (Anussko) i stwierdzam ze znow musze zrobic cos z wlosami. tzn od kiedy je obcielam ograniczam sie do domowego fryzjera zakupialam nozyczki i takie jedne do cieniowania i tne grzywe. Z tym ze zaprzestalam ponad miesiac temu i mam szoguna na glowie hihihihi ja jakbym miala krecone wlsoki za nic bym nie scinala! O Boze Nalus coz to za fascynujace wyklady masz?az zaczynam zazdroscic mmmm Anusska gratuluje hasla do swojego Ktosia.Genialnie pewnie musialo to zabrzmiec z tym slubem jeszcez zapewne przyjelas pozycje obronna i fru! heh :-) krynica i muszyna sa jakies 100km od zakopanego i 40 od nowego sacza. 50 od grybowa. Na saaamym dole.;-) Agato nie denerwuj mnie sloncem i palmami:-P tez tak chce co prawda moje wakacje w tym roku maja sie ograniczyc wlasnie do wyjazdu do polski ale jesczez ma byc jakis dlugi weekend i chyba wyskoczymy z ktosiem do walii na wybrzeze czy nie wiem...gdzies zeby nie padalo i niue bylo zimno bbbrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jetem dziewczyny dzien dobry i dobry wieczor:P caly dzien niemilam mozliwsci wejsc na neta bo jest u mnie siostrznica jak co srode i niestety albo stety:P niemam dojscia do kopma teraz mi sie udalo na chwilke ale kto wie na jak dlugo:) ona jak by mogla to by nocowal przy monitorze:) Rumianku bardzo sie ciesze ze jes ci juz lepiej i ze prostujesz juz jakos swoje sprwy❤️ Bombastyczna zgdzam sie z Anusska ze wcale nas nieuspokoilas ale skoro nic o tym niepiszesz to znaczy ze poporstu niechesz i ja szanuje twoja decyzja jak bedziesz chcila to sama sie odezwiesz:) Nalus to ja ci zycze zajebistej zabwy no i podrywu bo skoro sie robila na bostwo to znaczy ze napewno dzisiaj cos zdziałasz:) Anussko a moze ty jestes?? jak jestes to sie odezwij i napisz jak ci miaj dzien a raczej wieczor:) bo moje kochnie znwou cos robi przy auci i znwou mam wieczor samotny ale moze to i dobrze bo sobie przyjaniej cos porobie:P Kig ale ja wlasnie nie wycnalam sobie skorek dla peiknych dłoni bo ich poporostu niemam:P tylko na jednym palcu zrobily mi sie takie zadziry i z glupoty sobie zaczelam je wycinac no i mam:P a teraz mnie tak piecze że hej:P pimp juicy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej kochane zciełam grzywe!!!!!!!!!tzn teraz ja mam taka za brwi maila byc postrzepiona aj jest bardziej prsta wlosy z przodu mam do ramion prawie a z tylu takie krotkie:0 czyli tak mi fajnie od tylu do przodu zjezdzaja:) kig ale ja z tych klokow to juz mialam 5cm odrosty proste bo to byla trwala ale i tak byly cudne i jzu 5miesiac im lecial:) pimp juicy powiedz cos o tych wakacjach co je sobie zarezerwowalas??z kim i dokad?? bombastyczna ja dalej tu na ciebie czekam bo to co rano napsaialas to nie sprawilo ze sie przestalysmy martwic!!!!!!!!!! rumianku kas jest?? nalus a ty dzis u Darka??bo mi sie dni pomylily:D ja myslalam wano ze dzis pon a jakstalam z moim kochaniem nadwrocu to myslalam ze piatek:o cos mi sie pojebulkało.. owieczko nie tnij skórek do krwi,nie wolno słońce:) a odpoczac od faceta se mozesz raz nic ci sie nie stanie:) kig w jakim ty dokladnie miescie jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu kig miało byc loków a nie klokow:o ale ja pisze pofajdanie oki dosc lenienia ide robic fizyke:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e Anussska to muisz wygldac zajebiscie:) hmm az jestem ciekawa tego naprwde:) pewnie teraz jestes laska co nie< niezebys niebyla ale...>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam owieczko:D witkowi sie podoba ja chcialam zeby bylo inaczej ale jeszcze wszystko przede mna:D laha jak stodwa bombastyczna dalej sie martwie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam kochane, nie mialam kiedy napisac bo caly dzien latam po sklepach i szulam prezentow, ale ja oczywiscie jestem wybredna i nic nie kupilam dzisiaj, katastrofa kig ta mala to nie moja chrzesnica ale corka mojej najfantastyczniejszej kuzynki z niemeic, nie widzialam jej od lipca, ma teraz juz 20 miesiecy, pieknie mowi ania i jedno slowo po polsku: dupa:D ciocia ja podszkoli w jezyku;) bombus martwie sie dalej a ty nic{kwiat] czekamy tu na Ciebie myszko❤️ anusssko musisz super wygladac w tej fryzurce, nalus zycze udanego podrywu na Darusia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×