Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Owieczko kochana jakbym mogła to bym Cię przytuliła....Nie płakusiaj...na pewno jutro wstaniesz i zaczniesz wszystko sobie układac i będzie lepiej bo po burzy zawsze wychodzi słoneczko i u Ciebie też wyjdzie🌻 A przyjaciółka eh...nie rozumiem czemu tak dziwnie dzieje się na tym świecie... I Milan przegrał...tyle nie wykorzystanych akcji że głowa mała...kurde wkurzyłam sie wiecie...ale za tydzień rewanż i jeszcze się odkują... Idę spac bo smutno mi jakoś i mam tremę i nerwówkę przed jutrem... Miłych snów moje drogie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry piękne SŁONECZKO mam za oknem mam nadzieje ze bedzie dzisiaj cudwona pogoda:) Naluskochnie dzieukuje ci za słowa otucht juz mi dzis troche lepiej ale dalej jestem jakos nie taka , taka nieobecna jestem:( dobrze ze jesteście🌻❤️ Anusska🌻 Nala🌻 Rumianek🌻 Bombastyczna🌻 Agata🌻 Kig🌻 Upadly anioł🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusssk
Hej słoneczka i hej upadły aniele:)🌻 ale jestem na siebie zla ze spalam do teraz:(😠 wrrrrrrrrrrrrrrrr kto u byl wczoraj smutny co?owieczko nie wiem czemu tak jest ze dostajemy od ludzi od ktorych nie powinnismy dostawac..a po co te ochrzany?zasluzone zy nie?bo czasami kazdy zasluzy:D ale dzis juz jest napewno lepiej prawda? Naluś napewno bedze dobrze!!to on dzis powiedizal z eznajdzie troche czasu czy to za tydzien w poniedzialek?hę?ta bluzeczka tylko ci uroku doda:) a egzaminy mam zadne tylko kwestia w poprawieniu a to najtrudniejsze:(bo muze poprostu wyciagnac cos co juz wyciagnelam:( mam adzieje ze mi sie uda. tyle pkt ile mam teraz moze by i wystarczylo ale to duze ryzyko i wole poprawiac i poprawic:(boje sie chelrnie..nikt o tym nie wie bo jestem pieprznieta optymistka lae i tak sie boje... upadly aniele ja jak zawsze najbardziej ciekawska zaczne cie wypytywac:) skad jestes co robisz i jak ci zycie mija:) narazie to tyle:) buziaki dla wszytkich ja sie ide ogarnac bo przeciez slonce swieci a ja go jeszcze wystrasze swoim lukiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim witamy cie serdecznie upadly aniele:D wiecie co nie wiem co mam dzisiaj z soba zrobic, moja mysz juz jest w niemczech i mi sie nudzi a do tego straaaaaaasznie tesknie za nia:( plakalysmy z moja kuzynka jak bobry jak sie zegnalysmy wczoraj:( w dodatku zatrulam sie czyms i wymiotowalam znowu w nocy, mialam okropna migrene, ledwo na nogach stalam, myslalam ze mi łeb rozwali wczoraj, ale dzisiaj na szczescie juz jest lepiej Pogoda u mnie swietna, jest strasznie cieplutko i sloneczko swieci jasniutko:D pozdrawiam wszystkich, buziaki i milego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Skarby!!! :D znów jestem i będę zaśmiecać topik ;) wróciłam już wczoraj ale byłam tak niewyspana, że jak tylko zobaczyłam swoje łóżeczko.. ehh.. no i niedawno się obudziłam :P Naluś.. straaaaszniście się cieszę, że Twój przystojny Kelner jest Twój :D Owieczko.. Skarbie.. główka do góry.. wiem, że czasem wszystko się wali ale.. trzeba się podnieść i iść dalej.. przecież będzie lepiej 🌼 Anussska.. chciałabym być taka zawzięta jak Ty.. a niestety leń ze mnie (o)patentowany :P dlatego też wiem, że skoro tyle czasu pracowałaś to MUSI Ci się udać.. Rumianku.. doskonale Cię rozumiem.. takie słodkie były te Święta.. uwielbiam swoją rodzinkę.. a teraz siedzę sama i mi smutno 😭 ale.. przecież niedługo (;)) będą następne Święta.. a Ty Kotku wcześniej pisałaś, że wyjeżdżasz więc.. będzie PIĘKNIE!!! :D Upadły_aniele witaj w naszych skromnych progach 🌼 U mnie też przecudna pogoda :D idę zaraz się uprysznicować a później dziobanko (od dziś postanowiłam ostro zabrać się za kucie - ciekawe na jak długo :P ) i ta mała od ang się do mnie przyczłapie :P A ja Święta miałam wybitne :D Ani raz nie pokłóciłam się z moim Słoneczkiem (co wydawało mi się niemozliwe :P ) a jednak :D i było.. jej.. CUDNIE.. tylko jakoś szybko minęły.. i teraz mi tak.. pusto 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak słodko, że jesteście.. ❤️ Ej Kobietki powiedzcie mi o co chodzi??? Ślubu nie planuję (tzn narazie) a mam manie oglądania sukni ślubnych.. :P Hmm.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze wszytskie spedzilysmy swieta spokojnie kasiu bombastyczna kazda kobieta ma manie ogladania sukien slubnych, ja tez zawsze jak widze sklep z sukniami to podziwiam te na wystawie:) to juz chyba takie kobiece zboczenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie słoneczka ja nawet na alegro przegladam i na kafe wchodze na dzial sluby i wesela ..na to wyglada ze narazie ja sobie sama planuje slub, bo witek nie jest tym jeszcze zainteresowany:D fajnie ze wrocilas kasiu bombeczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu bombastyczna jesteś wreszcie:D Ja tez uwielbiam oglądać suknie ślubne:) Chociaż na razie nie mam kandydata na męża:P Rumianku skąd ja znam te Twoje objawy...mnie też takie cos dopada i kiedyś o mały włos nie zwymiotowałam , a do tego ten potowrny ból głowy:O Ja równiez ciesze się bardzo, że udały Wam sie wszystkim Święta:):) Bombastyczna kelner jeszcze tak do końca nie jest mój ale kto wie:P:D Ja właśnie siedziałam dwie godziny nad rosyjskim i mam już dosć, a zaraz zabieram się za metody i techniki badań...fuj okropieństwo...Eh... Trzymajcie się cieplutko:) Wpadnę tu jeszcze przed moim kolejnym wyjściem do kelnera;) A słoneczko sobie świeci i oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten piękny, słoneczny dzień, dziewczęta:) jeśli chodzi o suknie ślubne to też czasem mnie nachodzi chęć na ich oglądanie:) Ale teraz o tym nie myśle bo nie ma odpowiedniego partnera do hajtania. Własnie przed chwią oglądałam zdjecia nas których jestem ja i mój były, i tak mi sie smutno jakoś zrobiło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łałł.łłłł super ze jestes bombastyczna no ba i wszystkie ze jestesscie:):) aj wyrwała nachwilke klawiature siostrzenicy bo jest dzisiaj sroda a ona zawsze w śorde przychodzi do nas:P wiec pisze tak na szybko :P dziewczyny mania suknien ślubnych jest oczywiscta bo ktora z nas niemarzy o ślubie z bajki:P Upadły aniele byly to byly:P trzba cieszyc sie życiem i zyc chwilka a zjawi sie ten wymarzony:P dziewczyny dziekuje za słowa otuchy dzisiaj jest naprwde lepiej:) i mam nadzieje ze do konca dnia juz tak zostanie:) fajnie ze jestescie:) dla was wszytskich ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ja też się cieszę, że wróciłam i mogę sobie z Wami podyskutować :D Więc nie tylko ja mam taką manię :D a już myślałam.. :P Madziu.. Ty jeszcze tego nie wiesz.. On może też nie.. ale ja wiem że on już jest Twój!! :D Upadły_aniołku.. główka do góry! Nie dołuj się na siłę (choć wiem, że my kobietki mamy czasem takie schizy).. Główka do góry, uśmiech na buźkę i trochę wiary.. i będzie dobrze!!! Bo skoro się z nim rozstałaś to nie mógł być TEN.. a taki jest.. bo każdy ma swojego TEGO.. tylko musi przyjść czas, żeby się ujawnił :) Uwierz w przeznaczenie.. naprawdę WARTO (co już piszę tu chyba 100ny raz) Ach.. i znów się lenię :P Ok.. uciekam gotować obiad :P Mamusia się ucieszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Upadły aniele u nas tutaj Anusska jest od zadawania pytan:) bo jest nasza strazniczka optymizmu:P przynajmniej sie kiedys zdeklarowała:) wiec , bedzimy wdzieczne jak jej odpiszesz na te pytania:P Nala to powodzonka zycze dzisiaj :):) bo to dzisiaj prwda:* kocham Wasssssssssssssssssssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna niegniewaj sie ale odgapilam od ciebie stopke i dałam sobie na opis na gg bo mi sie tak spodobała oki mykam bo siostrzenica juz mnie meczy do p0oniej bede sie stara pisac na bierzaca ale jakos trudno mi sie z wami teraz rozstac bo zadko kiedy jest tak ze jak jestem ja to jest tez ktoras z was:( ale cóż siła wyższa:( papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ty mi tak niesłodz bo ja wcale stad niepojde wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr juz musze isc a wcale niechceeeeeeeeeeeeeeeeeeee juz za wami tesknie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ty mi tak niesłodz bo ja wcale stad niepojde wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr juz musze isc a wcale niechceeeeeeeeeeeeeeeeeeee juz za wami tesknie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upadły Aniele ja całkiem nie dawno rozstałam się z chłopakiem z którym byłam 4 lata, i wiesz co poszłam na takie jdno karaoke i wypatrzyłam Jego i kurcze teraz mam mega nerówkę przed kolejnym spotkaniem tam, ale wiesz co chcę Ci powiedziec że były to były tak jak napisała Owieczka i nie warto wspominac tego co było, owszem niektore wspomnienia wiadomo są miłe i robi nam sie ciepło na sercu, ale życie toczy się dalej i własnie za rogiem moze stac już ten kolejny, jedyny🌻 Główka do góry i uśmiech na twarz a zobaczysz jakie życie niekeidy potrafi być piękne:D A Kasiu ja zaczyna wierzyć w przeznaczenie:P No zobaczymy jeszcze co będzie dzisiaj;) Gdzie jest Anussska nasza strazniczka optymizmu jak to ujęła Owieczka:) AAAa ale sie denerwuję, wybaczcie ale kurcze...aaaaaaa!!!! Dziewczynki ja też Was uwielbiam a nawet kocham i tesknie za rozmową z Wami gdy nie moge dosiegnac komputera😍😍🌻 Miałam sie uczyć ale nici z tego bo tu jest jak zawsze miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko dziękuję za maila:D:D Ale to było świetne!:D Kurcze jak ja tu jestem to Was nie ma...eh...:( Idę sie uczyc w takim razie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no jestem jestem:)strażnicza okpymizmu jak zawsze tylko sama czasem na doły jak stodoły:D Naluś uśmiech na twarz pewnosc siebie (cyli badz soba) i już!!I baw sie dobrze!Bedzie co ma byc:)a my wszystkie wiemy jak ma byc:D uapdły aniele nio spowadaj sie spowiadaj:0 bo my jestesmy strasznie ciekawe nowych ludzi:)my sie tu juz troszke poznalysmy i ty naz mozesz poznac po tych postach:D bombastyczna do nauki!ja tez juz iide rumianku znam ten bol jak sie cala noc stoi nad kiblem/umywalka:( ale juz jest lepiej prawda??🌻 owieczko utul siostrzenice od nas i nie wyganiaj jej z kompa bo ja nie chce zebys tu dzis pisala bo ja musze sie isc uczyc:D zartuje skarbie:) kig i pimp juicy!!??co u Was? oj kocham was laskiiiiii :D a co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeeeeeej!!! :D:D:D a ja mam dziś wybitnie dobry humor i mam zamiar Was nim zarazić ;) Owieczko cieszę się, że spodobaŁ cI SIĘ MÓJ OPIS :d NORMALNIE AŻ JESTEM DUMNA NO :D a to co pisałam.. to nie słodzenie.. to rzeczywistość :D Naluś.. mądrze napisałaś.. a no i oczywiście życzę udanego spotkania z Przystojniakiem nad przystojniakami :D Anussska Pysiaku a jak tam Twój luby??? Mam nadzieję, że już burza minęła na dobre :D bo ŚLICZNA z Was para (pewno z Madzi i Dareczka też taka będzie :D ) Qrczaczki... ale uczyć to mi się nie chce jak cholewcia... tylko bym się użalała :P Upadły_aniołeczku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wam weszlam tylko na chwilke bo ide na film na tvp1:) i pozniej lulu w łóżeczku bo rano trzba wstac i na zajecia gnac:( a tak mi sie niechce ,a na pewno bede pytana juytro bo koles zawsze mnie pyta:P a hu.. mu w d..pe:P nieumiem nic a uczyc mi sie niechce , niemam niestey tego uporu co ty Anusska :( aż wstydz sie przyznac ale ja studia uwazma tylko za przejsciwouy etap w moim zyciou i chce je tylko miec a tak szczerze to nieinteresuje mnie z jakimi wynkami:P teraz mozecie sobie o mnie cos pomyslec ale w pracy niezaglądaja do indeksu tylko na dypolm:) i zawód:) ale mam usprawiedliwienie co nie:P a co tam Bombastyczna jesli mozesz to podaj mi wiecej takich złitych mysli albo strone skad je bierzesz bo ja bardzo lubie aforyzmy i cycyty:) Kig ,Agata.Upadły Anielei Bez nadziei odezwijscie sie aha Kasiu Rumianek sie pewnie odezwie w noocy bo ona lubi nocne pisanie i buszowanie po necie:P dobranoc i do jutro trzymacie kciuki ze facet nas jednak jutro niepytal tak po świetach odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko dziekuje za maila👄 jakos tak mam ze w nocy tu buszuje ale ostatnio tak bylo tylko dlatego ze mialam gosci i cale dnie spedzalam z kuzynka i z ta mala. Czuje sie juz dobrze, mialam straszny apetyt, az mnie mama opieprzyla ze powinnam sobie dzisiaj zrobic diete po takiej nocy, ale o dziwo mnie zoladek nie bolal:D powiedzialam jej ze jestem jeden dzien do tylu z jedzeniem bo wczoraj wszystko poszlo do kibla-sorry za bezposredniosc:D a tak ogolnie to u mnie ok, tylko tesknie za ta mala szcziga, nalus trzymam kciuki dzisiaj i czekam na nowe wiesci o kelnerze, buziaki dla Was moje przyjaciolki👄 zagladne tu jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko.. ja te cytaty.. to dłuuuuuga historia ;) przez całą podstawówkę i gimnazjum je zbierałam.. mam taki swój tajemniczy zeszycik z mądrościami i jak mi smutno.. to moje najlepsiejsze lekarstwo :D będę powolutku Wam je odkrywać :P Rumianku cieszę się, że już z Tobą dobrze :D aaaaaaaa Owieczko.. qrczę.. wstyd się przyznać.. bo mam coś podobnego do Ciebie.. totalnie nic mi się nie chce 😭 kiedyś bylam cholernie ambitna (aż do przesady) a teraz??? żal pisać 😭 i myślę, że najwyższy czas to zmienić.. tylko JAK????? :( dziewczynki proszę ochrzaniajcie mnie i wyganiajcie do nauki.. plisssss.. a teraz uciekam spać, bo choć obijałam się cały dzionek (znów) to i tak jestem jakoś dziwnie zmęczona.. aj.. muszę zacząć studiować, bo się wykończę 😭 Słoci SNÓW Skarbeńki ❤️ ps. Ale za żadne skarby nie pozwólmy umykać życiu.. i pięknym chwilom.. tylko szczęście i radość!! :D domagam się przysięgi!! i w razie gdyby któraś zaczęła czuć się nieszczęśliwa to musimy sprowadzić ją do nieba :D w końcu same mamy (nie licząc PRZEZNACZENIA ;) ) wpływ na nasze życie.. i od nas zależy jakie będzie prawda??? A musi być PIĘKNE!!! :D Ja zaczynam od jutra (najpierw muszę się wyspać :P ) i znajdę w końcu to czego szukam!!! No.. :D Jeszcze raz DOBRANOC 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ycze wam slodkich snow, ide lepiej spac bo znowu ten zjeb na gg do mnie pisze, caluski dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×