Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

myszki wiecie co, mojej kuzynki nie ma na gg dzisiaj, ma nadzieje ze juz jest w drodze i zrobi mi suprise i przyjedzie juz jutro a nie w piatek:D gdzie jestescie?? bo chyba nie spicie?? cmoki dla Was👄...kurcze tesknie za wami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och moje myszki jak ja jestem to Was nie ma:( uciekam spac bo rano musze o 7 wstac, czeka mnie jeszcze spowiedz, reszta zakupow, kosmetyczka..:) kolorowych snow ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och rumianku azes se pogadala sama ze soba:D ja zrobilam jeden arkusz z fizyki wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr jezscze tylko miesiac idem zjesc se cos umyciac i do spankania bo ise nasze laski rozbestwily i teraz sie im wydaje ze nie musza tu zagladac co 1h!!czyzbyscie sie oduzaleznily?hę?? ja nie poszlam do spowiedzi:/ to raczej dla mnie nie ma sensu:o ale mamusia naciska ale ja i tak nei pojde do bezsensu:o buziam was i ide spac bo jutro o 7 wstawac:D dobranoc ZŁOTKA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejcia Kobietki!!! ❤️ Przepraszam, że się nie odzywałam, ale mój nastrój.. po prostu nie chciałam Was nim zarazić :( Naprawdę KOCHANE jesteście.... anusssko dziękuję za maila.. i dziękuję Ci rumianku, owieczko, naluś że się o mnie martwicie.. nie macie pojęcia ile to dla mnie znaczy.. jakie to ważne.. Qrczę.. nie znamy się (tzn tak na żywo) a coraz szybciej stajecie się jednymi z najważniejszych osóbek w moim życiu.. i serio to piszę.. DZIĘKUJĘ.. rzepraszam, że nie piszę konkretnie na temat.. qrcze jakoś nie mam siły i chęci.. w ogóle dziś dałam sobie mocne postanowienie zmiany.. szukam natchnienie (acha.. piszę o natchnieniu a jeszcze parę godzin temu jakby mi ktoś stanął na drodze to chyba bym zabiła :o ) ale będę się starać.. z całych sił.. i przepraszam, że tak Was zmartwiłam.. wstrętna ze mnie jędza wrrrr :o Ale kiedyś wszystko z siebie wyrzucę.. obiecuję.. jak tylko wstanę... Cieszę się, że dopisują Wam dobre humorki :) i mi od razu lepiej.. Anussska musisz słodko wyglądać w tych włoskach.. Dziękuję za maila 🌼 Rumianku jak się trzymasz??? Owieczko jak Twoje paluszki?? Kig.. przecież w Polsce jest taaaaak pięknie.... Naluś..... czekam na relację z UDANEJ randki....... Jeszcze raz DZIĘKUJĘ Wam Dziewczynki... mimo, że się nie odzywałam to naprawdę cały czas mam tą świadomość, że Wy tam gdzieś jesteście i troszkę myślicie o mnie.. i aż na serduszku cieplej... to takie ważne... Słodkiej nocki życzę.... i w ogóle... tylko tego, co dobre i piękne.. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastyczn ciesze sie ze w kocnu cos napislas:) nieweim co sie stalo ale pamietaj ze jestesmy z toba i kiedty tylko najdzie cie ochota to wyzal nam sie tu , a my cie napewno wysluchamy:) Rumianku ale cie Anusska podsumowala< pogadal se sama ze soba:P> uśmiałam sie przy tym Anusska lubie twoje poczucie himoru naprwde jak czasmi czytam twoje posty to usmiech mam na twarzy i caly czas mi sie potem buzia smieje :0 dziekuje ci za to jestes takim fajnym naszym wesolutkim promyczkiem:P Nala pewnie bawi sie na calego ulala ale jestem ciekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skoro was niema to ja moze tez sie juz położe :) ogladalam teraz film\" zupelnie jak milosc\" fajnie jest tak sobie poogladac i sie troche odstresowac:) oki moje śliczne dobranoc śnijcie o księciach z bajki na białym koniu:):) ale ja to mam pomysly co nie:) no nic dobranoc =>PcHłY nA NoC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy nikogo nie będzie i pomyślicie, że nikomu nie zależy. Kiedy cały świat opowie się przeciwko Wam i poczujecie się osamotnione. My będziemy obok Kiedy ten na kim najbardziej Wam zależy, nie będzie dbał o Was. Kiedy ten, komu dacie swoje serce, rzuci Was je w twarz. My będziemy obok Kiedy osoba, której zaufałyście zdradzi Was. Kiedy ten, z którym dzielicie wszystkie myśli i tajemnice, nie będzie pamiętał nawet o Waszych urodzinach. My będziemy obok Kiedy wszystko, czego będziecie potrzebowały, to ktoś, kto Was wysłucha. Kiedy wszystko, czego będziecie potrzebowały, to ktoś, kto otrze Wasze łzy. My będziemy obok Kiedy Wasze serce będzie tak bolało, że nie będziecie mógły nawet oddychać. Kiedy będziecie chciały już tylko położyć się i umrzeć. My będziemy obok Kiedy zaczniecie płakać słysząc smutną piosenkę. Kiedy łzy nie będą chciały przestać płynąć. My będziemy obok Więc widzicie, będziemy obok aż do końca. To jest obietnica, którą możemy Sobie dać. Mysle ze ładne prawda?? o może faktycznie o nas??:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak przeczytałam \"my bedziemy obok\" to pomyślalam o nas:) można to wziasc dosłownie i w przenosni:)wytlumaczyc wam to??bo ja lubie metafory i \"dosłownie\" :D owieczko bo ja taka wesolutka jestem:) a czasmi staram sie byc zeby mi moje nastroje do konca zycia nie zjechaly i mojemu lubemu rzecz jasna:D bombastyczna troszeczke mnie uspokoiłas, ale powtarzam TROSZECZKE!!jak naspiszesz ze poradzilas/poradzilisce sobie z tym co cie trapi to bede spokojna:)mam nadzieje ze juz duuzo lepiej:) idem poczytac chemie bo ona mnie frapuje i klade sie lulac bo pozna godzinka juz ale nie moglam tu do was nie zagladnac w przeciwienstwie do niektorych z was!! 😠 no oprocz kig bo ona ma utrudniony dostep do netka:p ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekhm...Ja Was bardzo przepraszam że wczoraj nie zajrzałam, ale naprawdę nie miałam kiedy za bardzo. Przyszłam ze szkoły, umyłam się i przebrałam, po czym wyszłam. Byłam w domu może z pół godzinki. Mam nadzieję że mi to wybaczycie. A z Darkiem to cholewcia boję się że wyszłam na idiotkę. Ale po kolei. Zaszłam tam z moją Anką, usiadłysmy i podszedl. Powiedział cześć i tyle go widziałam.Pozniej dotarła moja druga kumpela. I przyszedł po zamówienie. To ja mówię do niego żeby się uśmiechnął , bo widzę że jest smutny. On się nachylił i odparł że jest zmęczony. To ja mu mówię że biedactwo i w ogóle a on taki uśmiech i potem już cały czas się do nas śmiał. Ale ja nie byłabym chyba sobą gdybym to tak zostawiła. Gdy podszedł po puste szklanki, zapytał się czy coś jeszcze podać. Ja mówię że chcę małe piwo i dodałam a Ty kiedy się ze mną napijesz? Myślałam że wiecie odburknie mi coś a on powiedział mi najpierw w jakie dni pracuje, potem się zmartwił i dodał pogadamy jeszcze po czym sie uśmiechnął. AA byłam cała w skowronkach! I co przechodził koło nas to się śmiał tak miło. Pózniej zapytałam sie go jeszcze że może mu to przeszkadza że my, że ja tak. A on tak stanął i mówi z takim przejęciem że absolutnie nie:)Na koniec gdy przyszedl po puste szklanki odważyłam się i mówię mu no chciałam sie pożegnać bo my już idziemy. A on się uśmiechnął i mówi ale z tym piwem to aktualne, ja na to że tak, a on to może i zaczął się zastanawiać. To się go zapytałam czy w poniedziałek może, a on z taka minka że no nie za bardzo bo musi pomoc siostrze w przeprowadzce ale za to w poniedzialek za dwa tygodnie owszem. No to ja sie uśmiechnęłam a on mi sie zapytał czy będę tu jeszcze do tego czasu, na co ja że znając nas na pewno. A on no to pogadamy , po czym ja się zwinęłam do domku.EH...no i nie wiem już sama czy nie wyszło no wiecie tak głupio, mam mętlik w głowie...I jeszcze zapomniałam wspomnieć że minęłam sie z nim dwa razy w drodze do kibelka i postawiłam mu szklankę na tacce i on się znowu uśmiechnął. A jak się jacyś chłopcy dosiedli , znajomi mojej kumpeli to Anka mówi że on sie tak spojrzał z taką zazdrością:D Ale to już na penwo przesadziła,;)NO i co dalej mam robić...nie idę tam póki co przez tydzien na pewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska z tymi planami to chodziło mi o to że ja mam taki mały słomiany zapał;)Miśku i mam nadzieję że uraczysz nas swoim zdjątkiem w nowej fryzurce:D Musisz ślicznie wyglądać:)A wcale się nie oduzależniłam :):) wręcz przeciwnie;) Kasiu dobrze że się odezwałaś:) Pamietaj że jak będziesz miała ochotę to pisz co Ci leży na serduszku:):) Owieczko książe na białym koniu:D:DHehe dobre!:) Ale nie przyśnił mi sie , ale może dzisiaj??:):)A ten wiersz jest śliczny. Dziękuję że go tu wkleiłaś:)A Anussska masz rację możliwe że to o nas:D Rumianku bardzo się ciesze że masz swoją kuzynkę i tą słodką mała istotkę już obok siebie:) No to teraz na pewno będziesz miała udane Święta:):) Kig no wypadzik gdzieś gdzie jest ciepło jest jak najbardziej wskazany;)A jak tam idzie szukanie materiałów do pracy? Mam nadzieję że lepiej niż ostatnio:) Agatko ale fajnie z tymi ciepłymi krajami:) Przywiez nam tu trochę słońca do kraju tak po drodze:D Moje myszki a teraz idę na spotkanko małe i zakupy:) Może sie odstresuję bo cholewcia jestem teraz kłębkiem nerwów🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffffffffffffff wrocłam do domu dopierooooo a wyszłam przed 8 wr a wiecie co zjadlam?? zupke z knora czipsy i monte pitne:o ojej ale ze mnie matolek:D a zdjatko moze zrobi mi ktos przez swieta t oprzesle wam:) Naluś moje odczucia sa jak najbardziej pozytywne, a jak bym odczula ze wyszlas na idiotke:D to bym ci na 100% powiedziala bo nie patrze ci w oczy to bym sie odwarzyla:D choc i jak bym ci patrzyla w oczy i bym tak uwazala to i tk bym ci pewnie powiedziala co sadze, A sadze ze bardzo dobrze postapisalas i jak najbardziej podziwiam cie - nieraz dziewczynom brakuje odwagi a tobie wrecz przeciwnie!!no i on jest teraz toba napewno zauroczony!!napewno!!kazdy facet chce miec dziewczyny zdecydowana pewna siebie iswoich uczuc ale nie rob mu tygodniowej przerwy powiedzialas ze przyjdzesz to przyjdz ale nie odrazu w sob czy pon ale odrazu po swietach:)napewno bedei dobrze:)no i juz sie z nim na piwko umowilas!niezle kotek niezle!!!!!:D rumianku jak sie tak cieszysz to az milo sie na ciebie patrzy:D wykorzystaj malutka do reszty:) zazdroszcze ci takiego malego skarba przy sobie bo ja za kazdym wozkiem sie ogladam i na kazdym malutkim dzieckiem wodze wzrokiem:( bombastyczna co u ciebie??jak juz sie czujesz??juz lepiej?prosze napszi!!!!!!!!!!! kig, owieczko,pimp juicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane!!! 🌼 jeszcze zyję :P a tak serio to jest już lepiej czyli nienajgorzej.. Cieszę się, że jesteście :) Naluś.. jak czytałam Twoją relację to normalnie aż mi tchu zabrakło.. ale na szczęście już wiem, że ta bajeczka musi skończyć się dobrze.. wiem i już! i słuchaj anussski.. i pędź do Księciunia zaraz po Świętach.. dzielna z Ciebie Dziewczynka.. i taaaaka urocza... a do idiotki to Ci baaaaaaaaaaaardzo daaaleko... Śliczny ten wierszyk Owieczko... Anussska.. cieszę się, że humorek Ci powrócił i dopisuje na dobre :) mam nadzieję, że już niebawem się nim od Ciebie zarażę.. Rumianku.. słodko, że już masz tego Bąbelka przy sobie :) Wiem co to znaczy bo też mam w rodzince takiego słodkiego 2-latka, który ma przechlapane bo jak tylko wszyscy go zobaczą, to rzucają się na niego i ciągle tylko \"daj buzi\" Biedny Maluszek ;) a no i za jakieś 5 m-cy urodzi mi się chrześniak (-niaczka) Już nie mogę się doczekać.. Buziam Was kochane i wracam do garów.. a później pewnie ze 3 godz w Kościółku.. i tak cały dzionek zleci.. już nie mogę doczekać się niedzieli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam moje kochane normalnie dajecie mi wiarę w ludzi:D Mam nadzieję że rzeczywiście jest tak jak mówicie;) Eh ale ja jestem upierdliwa i do tego roztrząsam każdy problem na wszystkie możlwie sposoby;) Buziaczki będę wieczorkiem bo mam kuzynkę na głowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie.. raz jest lepiej raz gorzej.. ale trzeba wierzyć.. ufać.. i cieszyć się.. a reszta sama się ułoży.. ja wierzę.. Naluś to dobrze, że piszesz.. ja np. uwielbiam \"Cię\" czytać ;) Naprawdę.. w ogóle uwielbiam Was Dziewczynki czytać.. uzależniłam się na maxa.. Baaaaardzo mi pomagacie.. dziękuję ❤️ mam nadzieję, że kiedyś będę miała okazję się odpłacić....... Dobrej nocki Niuniusie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy mnie też bardzo pomagacie😍 I ja równiez uwielbiam Was czytać:) Rany ale ja panikuję...moze wszystko jest w porządku a ja mam jakąś schizę???A najgorsza jest myśl ze co będzie jak on się ze mna nie umówi tak konkretnie...Jestem pesymistką...:O Gdzie jesteście moje słoneczka?:) Bombastyczna miłych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane... to już tak na Święta.. i dla uśmiechu... => http://www.100lat.info/kaczki/ naluś.. ja też lubię sobie utrudniać życie :( ale koniec z tym! Wiesz Kotku.. czytam teraz \"Potęgę podświadomości\".. siła myśli jest NIEWYOBRAŻALNA.. nastaw się dobrze.. i uwierz w to a napewno będzie cudnie.. i polecam Ci tę książkę.. naprawdę SUUUUUUUPER.. WSZYSTKIM POLECAM 👄 a teraz idę lulu.. słoneczkowych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu chyba zajrzę do tej książki;) Wiecie ja jestem osobą która zazwyczaj zakłada tą najgorszą opcję i dlatego jest mi tak trudno uwierzyć w cokolwiek takiego miłego....Eh...mam nadzieję że to sie zmieni:) No ja tez idę lulać:) Trzymajcie się i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przperaszam myszki ze was tak zaniedbalam dzisiaj ale jestem zagoniona noc stop, nalus wydaje mi sie ze bedzie ok z tym twoim koteczkiem:D czuje ze nam nowa milosc kwitnie❤️ bomus nasza nie martw sie juz wszytsko sie jakos ulozy, widzisz u mnie tez byla katastrofa, troche sie znowu poplatalo ale jaest ok juz:) moja myszka jest cudowna, ciagle powtarza moje imie, kupilam jej dzisiaj sliczna sukieneczke:) rano nie zajrze bo jade na zakupy znowu, tym razem z kuzynka bo przyjechali na krotko:( buziaki dla wszytskich, przeprzaszam ze tak skrotowo ale padam juz, zrobili mi dzisiaj pobudke o 6 a jutro musze wstac o 7, jeszcze raz slodkich snow i buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam sie tylko przywitac, bo zaraz uciekam na zakupy:) zyze wszystkim milego dnia, zagladne do was dopiero poznym wieczorem wiec sie nie rozpisujcie, buziaki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohh ja wstalam po 7 przyprowadzilam sobie autko z garazu tzn tata mnie pozdwiozl no i jade na biol :)juhu a teraz czytam o ukladzie oddechowyym:) ale to jest piekne:)no i dzis sobie sama ulozylam wlosy wyprostowalam mam do tego mlezko z loreala i nawet fanie pachnie no i sie wlosy po nim fajnie prostuja:) no i chcialam dac wam buziaka na mily dzien:)ojej dzis post jest????:o naluś,bombastyczna,rumianek,owieczko,kig i pimp juicy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziweczyny ja tez was bardzo przepraszam za moje zaniedbanie ale same wiecie jak to jest przed świetami prawda nagle nic niema wdomu, chodzi sie po sklepach , a i tak niema co zjesc:P Naluś kochnie wiesz co co ci powiem , a powiem ci tyle ze jestes genialna z tym ze jestes taka odwazna i potrafilas sie z kelnerem umowic oby tak dalej , jak bedziesz mila taka postwe to napewno bedzie twoj uwierz mi trzymamy mocno kciuki:) Bombastyczna ciesze sie ze juz do nas zagldasz naprwde , a dziekuje za kartke:* jest fajna Rumanku ja wiem co to miec takiego małego dzidziusia:) bo ja mam chrzesnice ktroa w maju bedzie miec 1rok:P i jest kochana wiec doskonale cie rozumiem ze tak sie cieszysz i wogole , Anusska odezwioj sie i napisz co u ciebie oki laski ja psdam bo ide sie szykowac na kolejna runde po sklepach a potem do spwoiedzi:P papa jak co do poniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również wpadłam sie przywitać i lecę pomachać ścierką jeszcze trochę a potem piec ciasta;):) Rumianku fajnie masz z tym swoim małym słoneczkiem i kuzynką:) Owieczko miłych zakupów:) Anussska ja tez prostuję włoski ale tym z Sunsilka. Musze go jednak zmienić bo bardzo się po nim elektryzują te moje kłaczki:)Miłego czytania o układzie oddechowym:) Bombastyczna oj ja też dzisiaj zajrzę do garów:P Tak więc nie jesteś sama:) A ta kartka z kaczorkami jest genialna:D Już kiedyś ją dostałam i normalnie śmiałam sie jak głupia z tej parodii:D;) W ogóle moje kochane dziękuję Was za podniesienie mnie na duchu😍 I mam nadzieję że te Wasze proroctwa sie spełnią;):D KIg odezwij sie jak tylko będziesz mogła:) Pimp-JuicY Ty równiez:) Pozdrawiam wpadnę pózniej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane: Wesołego zająca, co śmieje się bez końca, szczerbatego barana, co beczy od rana, pisanek w koszyku oraz mokrego ubrania w dzień polewania życzy Wam Nala:) 🌻 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje panie:) i jak tam co slychac:)?? u mnie bardzo oficie , tyle ile sie dzisiaj nachodszilam to chyba jeszcze nigdy niemusilam tyle chodzic lasaki bierze mnie jakies chorubsko gardlo mnie boli i kaszle wrrr czuje sie fatlanie wiec sie niegniewajcie ale ide do lozka :) Nalus dziekuje za zyczenia:*:* ps. moja chrzesnica dzisiaj zaczela sama chodzic juz sie niczego nietrzyma a niema nawet calego roczku:P:) kurde po cioci ma ta odwage:>:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) ja dziśzrobiłam sobie zakupii i to udane:) z siostra i mama:) kupilam sobie polgolfik tzn bez rekawow, bluzeczke tka haftowana wiazana cosie na cos ubiera i tunike biala z bezowym wykonczeniem cudo:) no i elcnie sie calczyas:( ide za chiwle ze swoim skrbem do kosciolka no i jak mi dzien milja dosc nudno aa i na clubie leca extreme makeover:D cos was tu malo ale mysle ze to tak przed siwtami tylko:) No i kochane życze Wam rodzinnych swiat i zdrowia i usmiechu na buzce:) to najwazniejsze:)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Aaaale pkręcony dzionek :) Najpierw gary.. a póżniej prawie 4 godz w Kościólku.. tzn 1 godz stałam w kolejce do spowiedzi a później nabożeństwo.. no i żeby było fajniej.. idę sobie od spowiedzi i szukam jakiegoś wolnego miejsca, podnoszę głowę (bo zawsze chodzę ze spuszczoną) i kogo widzę?? Mój Skarb we własnej osobie!!! :D Aż mi się mordka roześmiała :) Przyjechał specjalnie dla mnie aż tu do Kościółka :) Po mszy mieliśmy chęci iść na Drogę Krzyżową ulicami O-ki ale było nam tak zimno, że jednak wylądowaliśmy w domciu.. no i do 22 posiedzieliśmy.. i znów zostawił mnie samą w tej fu O-ce :( Ale już jutro.. ach... :D Idę już lulać bo już na nic sił nie mam.. a jutro jeszcze pakowanko (bo ja na każde Święta jeżdżę do Dziadziów - uwielbiam to.. no i mój Skarb bliziutko :) ) Także życzę SŁOCIUTKICH SNOOOOOF 👄 Odezwę się oczywiście jutro przed odjazdem.. Qrcze dziewczyny.. ale ja jestem szczęściara :) czasem tylko taka ślepa na to 😭 owieczko mam nadzieję, że nie rozchorujesz się nam na Święta.. nie wolno!!! 🌼 anussska.. Tobie to napewno we wszystkim ładnie.. a w nowych fajnniusich ciuszkach to w ogóle miodzio :) buziam Was Kochane.. i idę spać bo już chlapię powiekami, że aż przeciąg się robi :P Do jutra 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×