Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miss chirurgii plastycznej

A ja jestem po liposukcji,plastyce brzucha i czekam na kolejną

Polecane posty

Gość przemkowa
Ja zdecydowałam się na klinikę DR Kolasińskiego w Swarzędz Nowa Wieś.Zabieg plastyki brzucha będę miała 15.09.08 u dr M.Kolenda.Myślę że to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemkowa
basiajasia!koszt op 12 100,00 plastyka brzucha+lipo talii i bioder.Na konsultacji byłam w kwietniu a operację mam we wrześniu.Wrzesień z uwagi na fakt iz latem jest goraco i skóra gorzej się goi dlatego zapisali mnie na wrzesień.Zaloguj się na www.beautywpolsce.com znajdziesz tam wszystko na gorąco o samych lekarzach i wypowiedzi pacjentów zadowolonych mniej lub bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwincia
Jest teraz nowsza lipoliza,bardziej bezpieczna niż liposukcja,Czechy mają fachowców,super kliniki,ceny dostępne,a u nas Gdańsk,Bydgoszcz,Kraków---godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draska
Fajny taki mąż,co dba o samopoczucie żony,mój też dba o mój brzuszek po ciążach-jestem po lipo-3 dni nie mogłam wstać z łóżka-makabra,ból jak holera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_N_N_A
Dr.Polak w Czechach,ceny naprawde niskie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA ma racje, dr Polak ma super ceny i szybko odpsiuje na maile, klinika wyglada profesjonalnie, dla mnie jednak to troche za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda27
witam! chcialabym przejsc zabieg plastyki brzucha, poniwaz po gwaltownym odchudzniu, efekcie jojo i wrezcie stabilizacji wagi nie wyglada on dobrze. w sumie, mysle, ze wystarczylaby mini plastyka, dolnej czesci. nurtuje mnie tylko jedna sprawa, czy po przeprowadzeniu nawet najmniejszej plastyki powlok brzusznych nie mozna pozniej zajsc w ciaze? mam na razie 18 lat, wiec nie mysla o macierzynstwie, nawet za dziecmi nie przepadam, ale kto wie, co bedzie za 10lat? z gory dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anucha22
cześć przemkowa ja tez bede robic zabiek w klinice kolasinskiego termin mam na 8 stycznia napisz mi jak po zabiegu???? czy sie udal zabieg??? jak sie czulas po??? kiedy wrucilas do normalnego funkcjonowania ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beziimienna
ja jestem po smartlipo na uda. Efekt fantastyczny. W poczaekalni, gdzie robiłąm spotkałam Panią, która jest po 3 ciażach i zdecydowałą sie na smartlipo, bo bała się plastyki brzucha. Pokazałą mi swoje zdjecia sprzed i po zabiegu. Przed skóra jej brzydko wisiał przy pępku, po miała ładna skórę i płaski brzuszek. Po co robic takie poważne operacje jak plastyka, po których zostaja ślady rozciecia na całym brzuchu, skoro jest smartlipo. Piszę , bo moze nie wszyscy słyszeli o tym zabiegu. Ja robiłam bryczesy na udach i tez jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana-22
witam ja musze zrobic plastke brzucha bo mam duzy i wiszacy i mam wielka blizne po cesarce od pepka w dol i dlatego bym chciala sie dowiedzie czy ktos robil ja w klinice doktora kolasinskiego czekam na wiesci od kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martinoooo
halooo halooo dziewczyny ... jak jestme po lipo juz tydzie nczasu ... jak chcecie zerknac na moje "wspomnienia" bo staralem sie opisywac to wszystko krok po kroku to zapraszam na temat LIPOSUKCJA w kafeteri.pl http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3889962&start=0 P.S. czytalem troszke o tch dziewczynach ktore pisaly o cwiczeniach a nie lipo ehhh smiac mi sie chce jak to czytam ... sluchajcie ja tez mam kolegow ktorzy sa zgrabni i umiesnieni czy kolezanki ktore wygladaja na modelki ... poprostu noktorzy z nas dziedzicza genetycznie takie sprawy i pozniej musimy lekko poprawiac to wszystko w naszym ciele hehehe ... a te ktore sie tym przejmuje olejcie sie na to ... my teraz mamy ladne brzuchy czy inne czesci ciala a pomyslcie sobie zeta co ma ladny brzuch ma np potezne klopoty z ..... z .... np z zębami ... i uwierz mi wole zrobic sobie lipo niż wieczorem do szkanki wkładać proteze hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kundzior
Popieram Cię. Jestem po lipolizie laserowej bryczesów w Sulęcinie, efekt oszałamiający. Bezboleśnie, szybko, od razu widziałam, ze ich nie mam. Głupia byłam, zę zwlekałam z zabiegiem. Teraz jestem szczęśliwa. Mam piekną figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tahiti22
czesc dziewczyny .po plastyce brzucha został mi pas w rozmiarze t4 moze kw kolorze czarnym w idealnym stanie wiec chetnie odstapie za symboliczna kwote jesli ktos potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć zapraszam na www.beautywpolsce tu macie mnóstwo opini o wszystkich lekarzach Zulewski nie wiem czy żona juz po czy nie, ale bardzo gorąco polecam klinikę w Tryncu-Czechy dr Brzuchanski....ja już jestem po:)cena niecałe 4000 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opo nka
ja robilam sobie zabieg Body jet w klinice elite w Warszawie. Jest to lightowa wersja liposukcji w znieczuleniu miejscowym, po zabiegu wrocilam samochodem do domu. Dwa dni po zabiegu bylam na imprezce rodzinnej. jestem bardzo zadowolona z efektu. Stracilam opone z brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonagaryska
a moja kumpela w Centrum Malia i też jest zadowolona, nie uskarżała sie na zaden dyskomfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja odsysałam sobie tłuszczyk z brzucha i jestem mega zadowolona. na szczęście nic nie płaciłam bo byłam modelka na kursie w Poznaniu. lekarz odessał tłuszcz,a potem podgrzał i wyrównał skórę lipolizą laserową. na zakończenie usunął rozstepy i przebarwienia po ciazy Fraxelem CO2. szkoda, że nie moge wam pokazać swojego nowego i seksownego brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Zapraszamy na nasze Forum i Portal !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laseczka27
Hej dziewczyny, a ja jestem zachwycona moim nowym pieknym plaskim i jedrnym jak pubcia niemowlaka brzuszkiem, pierwszy raz od kilku lat zakładam top i chwale sie ,super wyglądem no i poznałam super faceta-jest sexi i wiem że mnie bardzo kocha a wszystko dzięki liposukcji urzadzeniem body tite- z falami radiowymi, Doktor Mocny odessał mi prawie 4 litry tłuszczu, bylam w znieczuleniu miejscowym, nic mnie nie bolało i nastepnego dnia poszłam na uczelnię na zajęcia. Doktor ma zlote ręce ale ta maszyna czyn i cuda, Kaska znajoma zrobiła sobie uda i nie ma cellulitu bo ten body tite odsysa tłuszcz ktory rozpuszcza falami radiowymi-tak jak maslo się topi haha a fale dodatkowo ujedrniaja skórę. teraz mysle o zabiegu powiekszania piersi kwasem hialuronowym i juz będę mega super piekna, czuje sie świetnie i uważam że warto w siebie inwestować!!!!!Sciskam wszystkie internautki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dereneczka2223
pytanie do laseczka: a gdzie ten body tite zrobiłaś? Możesz mi podać numer telefonu? jestem wsciekła po w ciązy prz\ytyłam potem miałam cesarkę teraz schudłam ponad 20 kg wyglądam dobrze ale na brzuchu ma obtłuszczonego kalafiora- nie mogę się pozbyć tłuszcza a skóra jest rozciągnięta. Czy ten body tite zliwkiduje tłuszcz i ujędrni skórę?Jak działają te fale radiowe? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiraaa
laseczka 27 - zdradź sekret gdzie robiłaś operacje 0 nie ukrywam,że zbieram informacje i opinie.. mam kilku lekarzy na celowniku, pare nazwisk ale wiadomo,że to ważna decyzja plizz podziel się swoimi info! pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita z Jeleniej Góry
ęHej, własnie wybieram się na zabieg Body Tite do krakowa do Doktora Mocnego ws artclinique bo mi koleżanka która robiła u niegio uda jest zachwycona, trochę się boję ale podobno zabieg nie boli i jest w znieczuleniu miejascowym, świczenia id iety wiadomo że trzeba stosować jesli człowiek chce jakos wyglądać ale nikt tutaj nie mówi o genach- jak sa geny do d..... to co wtedy można zrobić????????????????????????? chcę wyglądac dobrze jak wydam 6 tyś na uda to chce mieś super efekt a nie byle co, koleżanka jest zadowolona, oglądałam jej nogi i uważam że tyle kasy jest tego warte, napisze co i jak jak juz będę po. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barira
Cześć Dziewczyny, powiedzcie ile tak na prawdę trzeba wydać na lipo przy załozeniu zrobienia brzucha i bioderek, bo muszę zacząć zbierać kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynajużniepulpet
Hej? a czy ten body tite jest lepszy od tej wodnej liposukcji? Koleżanka czyłała że po wodnej są grudki i skóra jest luźna a ja chcę mieć piekna i jędrną skórę!!!!co robić? tego body tite robią w Krakowie a ja jestem z GDAŃSKA- NIE MA GDZIES BLIŻEJ MNIE TEGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odessana
Hej ja jestem po liposukcji z falami radiowymi w ArtClinique w krakowie Jestem zachwycona. Namowila mnie kolezanka, poszlam troche bez swiadomosci a moze to i lepiej. Zabieg odbyl sie w znieczuleniu miejscowym. Po 2 h od zabiegu na srodkach przeciwbolowych ruszylam do domu, nic mi nie bylo. W specjalnym ubranku spedzilam 4 tygodnie. Ale sa efekty, mam talie i to we wlasciwym miejscu, nie mam brzucha. Nie mialam jakiejs wielkiej nadwagi bo przy wzroscie 160 wazylam 67kg. Mala okragla ale zakwalifikowalam sie i juz ma poklopocie. Dr Mocny - uroczy doktor, zrobil to szybko i sprawnie. Jedyne co naprawde jest nieprzyjemne to konsylium chirurga i anestezjologa nad Twoim nagim cialem popisanym pisakami - to nie jest fajne ale reszta super! Jak macie sie katowac dietami to nie wyglupiajcie sie i zrobcie liposukcje ale ta z falami radiowymi bo skora jest milsza w dodtyku i sprezysta - nie ma zadnych zwisow itp.Acha szukajcie maszyny BODY TITE, naprawde polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka79
Ja jestem już po dwóch zabiegach w Centrum laseroterapii Elite w warszawie. Skusiła mnie nowa metoda Aspire slimlipo - metoda faktycznie małoinwazyjna i bezbolesna. Czeka mnie jeszcze jeden zabieg, ale już teraz wiem że nie były to zmarnowane pieniądze. nawet znieczulenie nie bolało, a powiem wam że bałam się jak cholera. Sam zabieg wykorzystuje dwie wiązki lasewrowe - jedna rozbija tłuszcz, druga działa na włókna kolagenowe i obkurcza je . Zabieg uporał się z moja pomarańczową skórką i znakomicie ujędrnił skórę. Bałam się bo kiedyś moja koleżanka straciła parę kilo, ale skóra wisiała na niej niemiłosiernie :-( A tu juz po pierwszym zabiegu widac było efekt wysmuklenia. Wiem doskonale jak cięzko jest zrzucić zbędne kilogramy, a nawet jak się już zrzuci to i tak ciało wygląda nieestetycznie bo skóra pomarszczona, obwisła, masakra. Ja w końcu po roku patrzenia na swoje cielsko zdecydowałam sie na liposukcję laserową i jedyne czego żałuję to tego że zdecydowałam się tak późno. Na początku bałam się jak cholera, nie miałam pojęcia jaki laser wybrać, ale w bodajże magazynie uroda trafiłam na opis własnie metody która wybrałma -ponoć jeden z najnowocześniejszych laserów, no i nie kroją cię :-) Uwierzyłam, zaryzykowałam i nie straciłam na tym, a zyskałam podziw w oczach mojego męża :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odessana body tite
dziewczyny nic się nie martwcie, teraz liposukcja jest super bezpieczna i nowoczesna, ja jestem po body tite, jest to urządzenie z falami radiowymi które odsysa tłuszcz i ujędrnia skórę najnowszej generacji. ike się mordowałamm na siłowni, chodziłam na endermologię i ten okrobny wał z tłuwszcvzem na brzuchu, rozwiązałam swój problem raz na zawsze, nic mnie nie bolało, nastepnego dnia zostałam w domu ale dobrze się czułam , efekt jest lepszy niż m yślałam że będzie, czuyłam się bezpiecznie bo urządzenie robi niesamowite wrażenie i lekarz był bardzo doświadczony. odsysajcie się i bez obaw!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam robiony wczoraj zabieg Body Tite na biodra(znieczulenie ogólne), u Dr Mocnego w Krakowie(Art Clinique). Personel przesympatyczny, po zabiegu trzeba leżeć przez ok.3godziny i oczywiście nosić ubranko uciskowe. Ja zniosłam zabieg b.dobrze i już po przebudzeniu z narkozy czułam się bardzo dobrze, jedyne co mnie przeraża to opuchlizna, ale podobno na biodrach zawsze jest jej dość dużo. Pocieszam się, że z każdym dniem ma być lepiej Jeśli ktos ma jakieś pytania dotyczace tego zabiegu - chętnie udziele informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madzianna
do madzianna ja się własnie wybieram na zabied body tite, moja koleżanka u Dr Mocnego zrobiła boczki i wygląda super a jak u Ciebie? ja chcę zrobić z przodu brzuch a z tyłu boczki ..mam nadzieję że u mnie tez bedzie dobry efekt. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×